Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2005., 14:56   #201
Quote:
AxMi-24 kaže:
Nemam pojma. Sorry. Ja ni na kompu nemam nikakve ekstra fore na mp3-icama tako da nikad u životu nebi to ni skužio
A čemu onda iPod Photo uopće ako ne želiš gledat omot albuma popularnog Jole dok ti isti svira u slušalicama? Mislim, sigurno neću na iPodu ljudima pokazivat slike s ljetovanja u Budvi.
iPod Photo je čista "vidte-šta-ja-imam" autoerotika
dinsdale is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2005., 15:17   #202
Zanima me kolko ti iPod photo verzija trosi bateriju, i dal imas onaj od 30 ili 60gb.
__________________
Pain & suffering in various tempos
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2005., 15:23   #203
Quote:
Indi kaže:
Zanima me kolko ti iPod photo verzija trosi bateriju, i dal imas onaj od 30 ili 60gb.
30. Za bateriju je još rano reć JER JE IPOD STALNO SPOJEN NA RAČUNALO JERBO STALNO NEŠTO ISPROBAVAM NEBIL GA NATJERO DA RADI KAK SPADA!
dinsdale is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2005., 20:40   #204
u , kako je to divno slušaš 13 songs a ono crveno
__________________

People threw everyhing from insults to watermelon, beer cans, ice, and sandwiches at us. Parents emptied their ice-chests so that their families could throw their lunches. Afterwards I enjoyed a lunch of delicatessen sandwiches which I found still in their wrappers.

pssst! it's a secret!
PunkPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2005., 23:49   #205
Quote:
dinsdale kaže:
A čemu onda iPod Photo uopće ako ne želiš gledat omot albuma popularnog Jole dok ti isti svira u slušalicama? Mislim, sigurno neću na iPodu ljudima pokazivat slike s ljetovanja u Budvi.
iPod Photo je čista "vidte-šta-ja-imam" autoerotika
NEmam pojma. Ja sam sebi uzeo U2 iPod-a koji košta skoro ko 30 GB photo

A korist photo dijela je van mog dosega
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 16:22   #206
jel ko prati tendenciju padanja cijena iPod-a?! primjetila sam u nekom trgovačkom centru u Ri prilično primamljivo cijenu onih mini ones ali ne sjećam se di
__________________
and then she'd say: it's alright, I got home late last night...
super*girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 23:55   #207
da, da, opadaju cijene, zato kad nadjete negdje povoljno, obavezno kupiti
__________________
Pain & suffering in various tempos
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 02:39   #208
al valjda će još opadat imaš neki link sa cjenama? koja je do sad najniža zabilježena cijena?
__________________
and then she'd say: it's alright, I got home late last night...
super*girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 07:42   #209
Quote:
super*girl kaže:
al valjda će još opadat imaš neki link sa cjenama? koja je do sad najniža zabilježena cijena?
Ko je lud gledat cijene nakon što ga kupi? Samo se misliš kako si mogao kupit bolju verziju za isto love
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 18:53   #210
Quote:
super*girl kaže:
al valjda će još opadat imaš neki link sa cjenama? koja je do sad najniža zabilježena cijena?
mini u algoritmu za 1700kn
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 18:20   #211
Jučer sam kupio iPod photo 60Gb. Problem je taj što sam ga kupio vani i nisam dobio upute na engleskom, samo na francuskom i njemačkom. Stoga imam 2 pitanja-

1. Kako se na iPod photo prebacuju fotke?

2. Da li se mogu digitalni fotić i iPod direkt spojit i prebacivat se slike tako s digitalca na iPod?
__________________
ponekad surfam
viruango is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 23:12   #212
Znajuci uputstva za koristenje iPoda, fuckaj ono sto si dobio sa njime, i ursredotoci se na softver koji je dosao sa iPodom, a to je sigurno i na engleskom
Mislim da nemozes fotke prebacivat iz fotica u iPod, mislim da mora preko Explorera, al mogu bit u krvu.
Ima dinsdale photo od 30gb pa pitaj njega, on valjda vec zna sve tajne te masinice.
__________________
Pain & suffering in various tempos
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 23:53   #213
Mislim da moraš imat jedan dodatak da bi mogao direktno kopirat na iPoda.

Ovo gore lijevo ako se nevaram

http://store.apple.com/1-800-MY-APPL....0.3.1.4.1.1.0
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2005., 10:08   #214
Quote:
viruango kaže:
Jučer sam kupio iPod photo 60Gb. Problem je taj što sam ga kupio vani i nisam dobio upute na engleskom, samo na francuskom i njemačkom. Stoga imam 2 pitanja-

1. Kako se na iPod photo prebacuju fotke?

2. Da li se mogu digitalni fotić i iPod direkt spojit i prebacivat se slike tako s digitalca na iPod?

Za priručnik nije bed. Možeš ga skinut ovdje

Za prebacivanje fotaka direktno na iPod, trebaju ti dock i camera connector.

Slike iz računala možeš prebacivat preko iTunesa. On će ti obavit resize i ne znam šta još, no stvarno ti tu ne mogu pomoć jer ne ljubim iTunes. Imaš ovdje tutorial
Ili jednostavno prouči priručnik za uporabu.

Elem, glede mojih muka s artworkom... Vratio sam se na Anapod Explorer i problemi su netragom nestali. Šta, izašao je novi iTunes? I DON'T CARE! Stick it in your pipe and smoke it!

Osim za slušanje glazbe, iPod može poslužiti i u druge svrhe. Mili Kriste...
dinsdale is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2005., 19:40   #215
Quote:
dinsdale kaže:


Osim za slušanje glazbe, iPod može poslužiti i u druge svrhe. Mili Kriste...
a mili bože

Quote:
According to law officers, Mathers was hysterical when police arrived and told them that she killed her boyfriend only after he accused her of illegally downloading music and erased about 2,000 of her MP3s. Mathers complained that it took 3 months to build her music collection.
koja priča...ubila momka iPodom jer joj je izbrisao 2000 ilegalnih mp3ca ... RIAA je zlo!
__________________

People threw everyhing from insults to watermelon, beer cans, ice, and sandwiches at us. Parents emptied their ice-chests so that their families could throw their lunches. Afterwards I enjoyed a lunch of delicatessen sandwiches which I found still in their wrappers.

pssst! it's a secret!
PunkPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2005., 20:01   #216
Ako je budala išla igrat se RIIA-e onda je i zaslužio da ga se kokne. Budala priglupa.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2005., 23:30   #217
Još neke stvari nisam skužio u vezi mog iPoda.

Kako da muziku i slike koje imam na iPodu prebacim na komjuter svoj ili nečji drugi....

Ako netko može pomoć, bio bih mu silno zahvalan...
__________________
ponekad surfam
viruango is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2005., 16:06   #218
Quote:
viruango kaže:
Još neke stvari nisam skužio u vezi mog iPoda.

Kako da muziku i slike koje imam na iPodu prebacim na komjuter svoj ili nečji drugi....

Ako netko može pomoć, bio bih mu silno zahvalan...
Preporučam winamp plugin za media library. Pošto svaka normalna osoba koristi winamp to ti je najlakše plus da je plugin težak par sto kB.

Za slike neznam da li on pomaže. Ali slika su valjda obični fajlovi pa samo opali copy paste valjda.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2005., 10:46   #219
PunkPen, srećo!

Ovo je tvoj iPod, jelda?



E, vidiš, to ti nije iPod 1G, a bogami nije ni iPod 2G, nego - 3G! Dobro, ajd, i ja sam se zeznuo, moj je (bio) 2G.

Nu, čitaj
dinsdale is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2005., 17:26   #220
Ja narucila srebrni... Hm, sad se predomisljam jel bolji plavi
__________________
oblikovala sam potpis
frxy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:58.