Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2005., 12:00   #81
hm, ovo je mozda malo OT, ali jeste li dobili od Iskona obecani iPOD za potpisivanje ugovora na 18 mjeseci? Meni stalno nesto obecavaju, ali nikako da ga dobijem ili da me pozovu da dodjem po njega... sad sam vec lagano i zbog toga
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 12:02   #82
nisam dobil, stvarno neznam zakaj!?
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 12:25   #83
Quote:
jimmy jazz kaže:
cek, cek, imas shuflle? kaj nije tak da se moze skakati od playliste do playliste ak ostanesh duzhe na tipki next??to sam procital u jednom testu!
Nope. Kao sto je vec receno, drzanje tipke next sluzi za ubrzavanje pjesme. Ti mozes staviti vise od jedne playliste ali sto to vrijedi kad nakon transfera na iPod sve postaju jedna. Pretpostavimo da stavis 5 albuma sa playlistama na Shuffle. Zelis li poslusati 5. album moras kliknuti Next tipku 40-50 puta. Neprakticno i beskorisno za ikoga tko zeli ista slusati po redu.
Ace Rimmer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 13:06   #84
Istina ali iskreno rečeno moj je iPod stalno na shuffle.

Doduše nije baš isto da li je shuffle na mjuzi (di paše) ili na nekoj audio knjizi (di nije baš fora).
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 13:18   #85
Quote:
jimmy jazz kaže:
hmm...mozda bumi ja moral zeti minija. 4 giga. a tak sam se veselili shufleu..
zemi si onda onaj od 6giga. Ja kad sam kupila ovaj od 20Gb mislila sam bit ce mi to uvrh glave, a sad mi je vec tesko se odlucit kaj bum slusala od stotinjak albuma koje sam vec pobacala unutra.
__________________
Pain & suffering in various tempos
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 13:26   #86
ma shuffle je ok unutar albuma. al ja slusham jako razlicita podrucja, plus neke druge ne-muzicke stvari, i tu mi shuffle stvarno nema smisla.

vazna mi je i cena, 4 giga dojde 200 €.

20 giga je ok, koristil sam takav neko vreme..al ne slusham tolko puno muzike..neg cisto odredjene albume to, to i to...
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 13:28   #87
hehe na amazonu kostaju po bojama..mislil sam zeti silver, al green kosta samo 188 €! 10 @ manje..e ak to nije ponuda! sad gledam dal bi mogel podnjeti tu boju

najjeftiniji je pink!
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 13:29   #88
Quote:
jimmy jazz kaže:
hehe na amazonu kostaju po bojama..mislil sam zeti silver, al green kosta samo 188 €! 10 @ manje..e ak to nije ponuda! sad gledam dal bi mogel podnjeti tu boju

najjeftiniji je pink!
bez veze... pink je najbolji
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 13:34   #89
volim i ja pink

na 100 muka sam...stari sony discman me jebe...zvijal se totalno..guli mi cdeje..a shuffle ne izlazi..i jako upitno je dal bu playlist..onda se nebu zval shuffle vishe.

bum se probal jos malo strpiti..do sljedeceg tjedna
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 13:37   #90
Quote:
AxMi-24 kaže:
Doduše nije baš isto da li je shuffle na mjuzi (di paše) ili na nekoj audio knjizi (di nije baš fora).
Jos jedna stvar koja me nervira kod iPod Shufflea je kad slusas neki audio book ili bilo sto sto dugo traje, tesko da mozes predvidjeti da li ces moci nastaviti sljedeci put na istom mjestu gdje si pauzirao. Player se ponasa totalno nepredvidljivo i nekad nastavi na onom mjestu gdje si ga pauzirao a nekad krene od samog pocetka. Primjetio sam ako ga stavim puniti onda se redovito "resetira" i uvijek krece od pocetka

Jedine pozitivne stvari na Shuffle-u su mi kvaliteta zvuka (za jedan USB Flash player) i relativno dobra baterija. Nisam probao HD based iPod-e ali vjerujem (nadam se) da je to kod njih sve bolje rijeseno.
Ace Rimmer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 22:45   #91
Indi - baterija svira maximalno dugo ak ne skaces sim tam..ak sve po redu pustish..to je onaj best case-za reklame..inace hard-disk prevec troshi.

punkpen thnx za programe..budem si ih polako pogledal..dosad sam za ripanje koristil CDex.

a meni je fakat 4 giga vec neg dovoljno...ak slusham, slusham jedno 2 razlicita albuma na dan
bil bi zadovoljan i s 2.
a doma isto ne menjam muziku tak prevec, i kad slusham, slusham cdeje il ploce na cjevno pojacalo. mp3ce tu nemaju bash puno smisla
mislim da sljedeci tjedan imam malog zelenog ;()
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2005., 19:32   #92
evo zel sam plavi mini - 4 giga.

na amazonu je imal samo godinu garancije, pa sam kupil za cash ovdi - dve godine garancije!

nakon kaj se punil celo poslepodne, i nakon kaj sam zripal 2 albuma s CDex-om (podrzava CDDB itd...), ostalo sam vec imal.

odma uocavam gubitak sounda primjetljiv..naravno puritanac kakav jessam..ipak je ono bil jaksi sonyev discman...a ovo su samo mp3ice.

wedding present na 190 kbps se zgubil malo...gitare, visoki tonovi.

al zato ovo na 220 kbps more prejti. tak da zgleda da bum samo na 220 kbps ripal.
trenutacno gori imam jedno 10 albuma, i josh 3 giga slobodno. albumi svi osim presenta na 220 kbps.
no, werable effect -
opce ga nema!

mac slushalice nisu loshe, jace su kod basova, jer sjede u uhu, al mi sonijeve vanjske ipak daju vishe prostora zvuku.
hm, malo sam razocaran zvukom kaj se tice organskih instrumenti...al zato naravno ove druge stvari gruvaju

np. General Electronics - facing that void

jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2005., 19:53   #93
Quote:
jimmy jazz kaže:
odma uocavam gubitak sounda primjetljiv..naravno puritanac kakav jessam..ipak je ono bil jaksi sonyev discman...a ovo su samo mp3ice.

wedding present na 190 kbps se zgubil malo...gitare, visoki tonovi.

al zato ovo na 220 kbps more prejti. tak da zgleda da bum samo na 220 kbps ripal.
trenutacno gori imam jedno 10 albuma, i josh 3 giga slobodno. albumi svi osim presenta na 220 kbps.

ripaj s EAC-om , bit ce ti i 196 okay.

http://www.exactaudiocopy.de/
__________________

People threw everyhing from insults to watermelon, beer cans, ice, and sandwiches at us. Parents emptied their ice-chests so that their families could throw their lunches. Afterwards I enjoyed a lunch of delicatessen sandwiches which I found still in their wrappers.

pssst! it's a secret!
PunkPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2005., 21:51   #94
a jesi pronaso cari equilizera?
ja cu veceras jos popunit malo svoj iPod
__________________
Pain & suffering in various tempos
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2005., 22:07   #95
cari equilizera? nisam, oces mi ih otkriti?
ja bi tebi mogel otkriti recimo..cari uzarenih cjevi!

ovaj eac oce neki lame decoder!?
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2005., 09:46   #96
Quote:
jimmy jazz kaže:
evo zel sam plavi mini - 4 giga.

na amazonu je imal samo godinu garancije, pa sam kupil za cash ovdi - dve godine garancije!

Nadam se da to nije zbog ovog iako mislim da to vrijedi samo u usa, pa ak nema veze sa time onda super!
__________________
Pain & suffering in various tempos
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2005., 13:17   #97
Apple daje godinu dana garancije, al mene to ne zanima jer je u Austriji zakon da se na takve sprave daju 2 godine, tak da to ide prek prodavaca..nebum kupoval neki kineski shrot kaj me nakon godinu dana nebu delal vishe!

a iPOD je super! EQ je super, imam ga vecinom na akustiki...i super je i slushati na radnom..sve pjesme zmeshane
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2005., 13:59   #98
ima na iPODU meni-Audiobooks-dal zna netko kak da prebacim pod to neke fileove? ne vidim de u iTunes ima za Audiobook..
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2005., 17:40   #99
jimmy, malo vise o lame-u - link

uglavnom, skini najnovili lame tu - http://mitiok.free.fr/ , skini EAC sa one stranice i onda otpakiraj lame u direktorij od EACa (tj, treba ti samo lame. exe i stavi ga u c://.../program files/EAC direktorij ili kako ti vec ide.)

i to je to.
__________________

People threw everyhing from insults to watermelon, beer cans, ice, and sandwiches at us. Parents emptied their ice-chests so that their families could throw their lunches. Afterwards I enjoyed a lunch of delicatessen sandwiches which I found still in their wrappers.

pssst! it's a secret!
PunkPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2005., 18:13   #100
ok thnx. CDex koristi isti Lame-dll ko i EAC...zripal sam jednu stvar s EACOM pa bum poslushal...191 kbps, ali high quality..razlika prema normal quality ~20 KB

jos ostaje kak dodati stvari u audiobook-kad to ne vidim na svom iTunesima?
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:55.