Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2014., 11:17   #521
evo i ja moram pohvaliti Karaku ..ili ti ga kod Mileta bosanca
roštilj im je fenomenalan..a pogačice a pizza ..a mamma..i fuuulll je jeftino..uglavnom moje otkriće stoljeća
__________________
Ne gledaj u meni svoga goluba
*dobra s modicama*
Sabur..ti je kad gutaš..kiselo..gorko..i ljuto..a da ti se na licu ništa, sem osmjeha ne vidi..
PLAVI GOLUB is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 13:16   #522
Quote:
Mabrouka kaže: Pogledaj post
Nama je Roko super i prvi izbor jer nam je blizu, a kad nam se voza okolo obavezno i dalje Petrus u Kraljevici.
Jeste probali Porto Re u Kraljevici? Dok sam još imala nekog posla u tom kraju povremeno bih uzela pizzu kod njih i bila je super.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 06:53   #523
Quote:
PLAVI GOLUB kaže: Pogledaj post
evo i ja moram pohvaliti Karaku ..ili ti ga kod Mileta bosanca
roštilj im je fenomenalan..a pogačice a pizza ..a mamma..i fuuulll je jeftino..uglavnom moje otkriće stoljeća
Obzirom da obožavam dobar grill ... Hmmm, dal' da ti vjerujem i otiđem probati ili ...
Ja sam Ante is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2014., 01:58   #524
Quote:
PLAVI GOLUB kaže: Pogledaj post
evo i ja moram pohvaliti Karaku ..ili ti ga kod Mileta bosanca
roštilj im je fenomenalan..a pogačice a pizza ..a mamma..i fuuulll je jeftino..uglavnom moje otkriće stoljeća
Gdje je to?
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2014., 08:18   #525
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Gdje je to?
Na početku ulice Vrlije, točnije ... preko puta igrališta osnovne škole Trsat!
Ja sam Ante is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 14:43   #526
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Jeste probali Porto Re u Kraljevici? Dok sam još imala nekog posla u tom kraju povremeno bih uzela pizzu kod njih i bila je super.
Nismo još. Sad hoćemo.
Petrus nam je navika, znamo da nas neće zeznuti!
Mabrouka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 22:33   #527
Quote:
Mabrouka kaže: Pogledaj post
Nismo još. Sad hoćemo.
Petrus nam je navika, znamo da nas neće zeznuti!
Nemoj se ljutiti ako ne bude dobra, godinama nisam bila tamo. I javi kako je bilo, please. Evo ja ću u Petrus kad me opet put navede u Kraljevicu.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 15:57   #528
neki dan smo slučajno naletili na jedan fast food iza građevinske škole. Mislim da se zove Galileo, imaju stvarno odličnu pizzu, a dečko kaže da su i čevapi bili odlični, preporučam svima! Imaju i dostavu..
Tiddoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 17:25   #529
Quote:
Tiddoo kaže: Pogledaj post
neki dan smo slučajno naletili na jedan fast food iza građevinske škole. Mislim da se zove Galileo, imaju stvarno odličnu pizzu, a dečko kaže da su i čevapi bili odlični, preporučam svima! Imaju i dostavu..
Jako te se dojmilo kada si zbog toga trazila temu o pizzama u Rijeci, registrirala se i pohvalila.
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 03:06   #530
Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
Jako te se dojmilo kada si zbog toga trazila temu o pizzama u Rijeci, registrirala se i pohvalila.
E sad, ja sam vec u threadu komentirao o do-it-u, me gusti, Pizza Expressu... pa valjda imam neki utjecaj ... ali stvarno definitivno najbolja pizza u zadnjih par godina sa dostavom je upravo taj Galileo, bivsi Arcy, kod gradjevinske skole... rostilj necu komentirati (nista posebno), ali pizza je VRH. Kao dokaz prilazem sliku. Istina, od 5 narudzbi kod njih, 1 je pizza bila gora nego u katastrofalnom Pizza Expressu, dakle ocito i oni znaju varirati.



u usporedbi s ovom iz iste pizzerije...... morao je slikat da frendu priserem kako sam dobio losu pizzu a on je nahvalio...



Pa eto... uglavnom pizza je predobra ako imate srece.... kao i sa Maslinom... ako ne... vise srece drugi put....
dakky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 22:15   #531
cekaj,taj galileo je u onom nizu gdje su i kafici,odmah preko puta građevinske skole?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 01:31   #532
nemam pojma, ali tamo negdje..... mene samo dostava zanima da bracera uvede dostavu, probao bi sigurno... ali u samom centru osim tih par nema...
dakky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 20:01   #533
Uzeli iz Me Guste sinoć. 37kn je normalna gurmanska (mješana + dobra panceta, jaje koje se nije razlilo i vrhnje). Tijesto, jedno od boljih u "dostavnim" pizzama, možda pinčiću neslano, ali moram nešto prigovorit

Kako je već pisano, najbolja opcija za centar i okolicu. Za sad.
tripice is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 19:05   #534
Mogu reći da me Delta ugodno iznenadila..2x naručili dostavu, pizze (mješana i slavonska) ukusne, brzo dostavljene.. Malina definitivno naj, moja preporuka Talijanska (srednja 49 kn).. Što se tiče Gvardijana-katastrofa-naručili 2 tortilje (ako se to uopće može zvat tortilja) i bacili 116 kn-bezukusno, suho, meso u tragovima..užas,pranje novca...Naj tortilje ima Burrito u gradu...
ribicamalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 17:22   #535
Meni je Carraca do prije 2 mjeseca bila favorit za pizzu i rostilj no u zadnje vrijeme kad god dodem bude krcato, a hrana sve gora i gora. Primjetila sam da su pizajolu promjenili te mi ovaj sada napravi srednju zalost(da ne govorim kako su smanjili porcije). Prosli tjedan sam bila sa 2 prijateljica te smo narucile sve tri isto jelo(pastu sa kozicama) no sve tri paste su imala razlicit okus
I uzasno me nazivciralo sto nismo dobile u isto vrijeme. Prvo su donijeli jednu, pa nakon 5min ostale 2 paste .

Sada mi je favorit Me Gusta odlicno tijesto, stave dosta sastojaka i za centar grada cijene su sasvim ok. Ako imam vremena odem do Opatije u Roko ili u Kostrenu u Anić tamo su mi vec duzi niz godine pizze najbolje.
azro is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 14:40   #536
Ovaj tjedan probane pizze u Maslini na Škurinjama i u Cavallinu na Marinićima. U obe su uzete mješane.

Maslina ima bolju pizzu od Cavalina, ali manju i tanju. Cavallino ima nešto veću, ali ništa pretjeranog okusa. Dostava za manje od 5 km više od 60 minuta. Zamjerio mi se Cavallino jer sam našao dlaku u pizzi, razmišljao sam hoću li zvati i žaliti se, ali odustao sam.

Biranje između Masline i Cavallina, svakako Maslina.
CakanoAlen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 15:54   #537
Moraš uzet u obzir kako je miješanja u Cavallinu 34kn, dok je u Maslini 41kn.
No da, u Cavallinu im nisu neke pizze. Meni osobno imaju pizza sendviče odlične(pogotovo onaj od nutelle)
azro is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 13:30   #538
Lovranski pub, Lovran
Fenomenalna pizza! Tijesto za prste polizati, sastojci kvalitetni... Cura koja nas je posluživala bila je nasmijana, draga i ljubazna

Definitivno se vraćam!
Bakerella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 21:23   #539
Marijana na Matuljima

Jeli vege i miješanu, vege krcata s povrćem, prefina i sočna. Tijesto vrh! Dragi jeo miješanu, kaže da nije najjeftinija šunka i da je odlična. E da i mala pizza je ogromna!
black leather is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 23:26   #540
Quote:
tripice kaže: Pogledaj post
Uzeli iz Me Guste sinoć.
Me Gusta ima odlične pizze, ali ja obožavam njihove hamburgere, mislim da su najbolji u gradu. Povremeno sam im inventar, ali s obzirom da mi nije u interesu začepiti si sve vene moram uzeti pauzu s vremena na vrijeme. Super su, super! I osoblje im je genijalno, uvijek su opušteni i nasmijani, onaj pizzaiolo često pjevuši, svi su spremni na šalu. Osjećam se kao da sam doma s ekipom kad sam tamo.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:30.