Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2006., 11:04   #201
Mene gledaju, al samo ružne i debele. Više debele, no ružne, al opet....
Nemam_curu is offline  
Old 26.01.2006., 11:19   #202
Quote:
cronaldo kaže:
svi kazu da su luzeri a kakav sam tek ja,imam 26 godina, nikada nisam imao curu niti se poljubio.Na kafultetu sam još prva godina i neznam kako ću dalje, tako da je to pravi luzer.svaki savjet bi bio odlican jer zelim imati curu ali me strah da je sada već kasno za prvu curu i prvi poljubac, jer kako cu se znati poljubiti.Ne bih zelio da ona sazna da se jos nikada nisam poljubio a mislim da je ionako kasno za sve.A o ostatku zivot da ne govorim.
Kaj više Indexov forum nije dovoljan? Nitko te tamo nije shvaćao?

Neće ni ovdje, bez brige. Idi čisti potoke i šume, pa daj si životu smisla. Sram te bilo.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is online now  
Old 26.01.2006., 11:35   #203
Quote:
cronaldo kaže:
jer zelim imati curu ali me strah da je sada već kasno za prvu curu i prvi poljubac, jer kako cu se znati poljubiti..
Gleč sunce, lepo si zemeš lutku za napuhivanje (ak ne i više njih) pa fino vježbaš svake noći s drugom... I da vidiš
Vježbom do savršenstva.
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Old 26.01.2006., 11:36   #204
Quote:
cronaldo kaže:
jer zelim imati curu ali me strah da je sada već kasno za prvu curu i prvi poljubac, jer kako cu se znati poljubiti..
Gleč sunce, lepo si zemeš lutku za napuhivanje (ak ne i više njih) pa fino vježbaš svake noći s drugom... I da vidiš
Vježbom do savršenstva.

Oh, postala sam zlobna duša
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Old 26.01.2006., 11:45   #205
Za ljubav nikad nije kasno. Svaki lonac jednom nađe svoj poklopac, pa ćeš tako i ti. Počni izlazit malo van, prisili se upoznat neke nove ljude, ostalo dolazi samo od sebe. Najbolji način za to je da se negdje, makar privremeno zaposliš kao konobar. Upoznat ćeš u kratkom roku puno ljudi, i cura i dečki.
__________________
Trebat će prsti guzici svrbljivoj!
mad_max is offline  
Old 26.01.2006., 12:02   #206
Quote:
mad_max kaže:
Za ljubav nikad nije kasno. Svaki lonac jednom nađe svoj poklopac, pa ćeš tako i ti. Počni izlazit malo van, prisili se upoznat neke nove ljude, ostalo dolazi samo od sebe. Najbolji način za to je da se negdje, makar privremeno zaposliš kao konobar. Upoznat ćeš u kratkom roku puno ljudi, i cura i dečki.
Daj odjebite vi vlasnici kafića s foruma više, jebate ono....
Nemam_curu is offline  
Old 26.01.2006., 12:04   #207
E da bar jesam vlasnik kafića!
__________________
Trebat će prsti guzici svrbljivoj!
mad_max is offline  
Old 26.01.2006., 14:18   #208
Quote:
mad_max kaže:
Za ljubav nikad nije kasno. Svaki lonac jednom nađe svoj poklopac, pa ćeš tako i ti. Počni izlazit malo van, prisili se upoznat neke nove ljude, ostalo dolazi samo od sebe. Najbolji način za to je da se negdje, makar privremeno zaposliš kao konobar. Upoznat ćeš u kratkom roku puno ljudi, i cura i dečki.

Odakle samo crpiš taku mudrost?
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Old 26.01.2006., 16:43   #209
Quote:
ondine kaže:
Odakle samo crpiš taku mudrost?
Coelhov nakot...
Sentimental is offline  
Old 26.01.2006., 18:54   #210
Quote:
Sick4Fuck kaže:
eee ti si tuzni_djecak iz buducnosti!!

Ja neću biti sa 26 na prvoj godini faxa,hej!!!
tužni_školarac is offline  
Old 26.01.2006., 19:21   #211
Quote:
tužni_školarac kaže:
Ja neću biti sa 26 na prvoj godini faxa,hej!!!
Jesam ti rekla da te svi znaju takvog emotivno infantilnog, jesam ti lijepo rekla?

O tebi će se pisati pjesme, prodavat će se
Sve su cure za druge (naprijed)
Problem je u meni
(leđa)
i
Istrunut ću nevin
majice, tvoje će Djevičansko Lice imponirati na jumbo posterima, da ne spominjem šalice za kavu... Koi će ti k cura?
dhr° is offline  
Old 26.01.2006., 19:29   #212
Sve to sam ja tebi već objašnjavao,pa ne trolaj,dhr....Samo budale mogu misliti da se nešto može promijeniti.Ne može.Ja sam u svrhu toga napravio teške gluposti(curi kojoj sam se "sviđao" sam psovao mrtvu mater iz čista mira),ali svoje sam dokazao
tužni_školarac is offline  
Old 26.01.2006., 19:41   #213
Ja trolam?

A da si Unajmiš Damu? Dobio si valjda nešto siće za krizmu.
dhr° is offline  
Old 27.01.2006., 04:57   #214
Quote:
tužni_školarac kaže:
Ja neću biti sa 26 na prvoj godini faxa,hej!!!
ali ces biti djevac - jel sve su cure za druge...
__________________
Svizac Svizac XD
Sick4Fuck is offline  
Old 31.01.2006., 18:50   #215
A smijem ja iskoristit ovaj naslov?
A vi me popljujte pa ce mi biti lakše...
Evo ga: cura mog bivšeg je trudna!!! Javio mi je sam... To što i ja imam dečka nema veze što sam jadna i žalosna?
__________________
Ne postoji pokora koja može umiriti ljubav, i nema kajanja koje ju može zagorčati.
Lillian is offline  
Old 31.01.2006., 19:21   #216
Quote:
Lillian kaže:
A smijem ja iskoristit ovaj naslov?
A vi me popljujte pa ce mi biti lakše...
Evo ga: cura mog bivšeg je trudna!!! Javio mi je sam... To što i ja imam dečka nema veze što sam jadna i žalosna?
Nema razloga za tugu,pogotovo ako tvoj sadašnji nije otac
A zašto ti je javio
spy is offline  
Old 31.01.2006., 23:04   #217
Pa, jer se mi još uvijek "čujemo"... Bili smo jako dugo zajedno (s njom je nekoliko mjeseci)

Rekao je da je upravo saznao da će biti tata i da mu nije dobro... I da mu poželim sreću da sve dobro prođe.
Nije ni meni bilo dobro, pa sam mu poželila sreću i rasplakala se... Sad je prošlo par sati i još namam zraka...
__________________
Ne postoji pokora koja može umiriti ljubav, i nema kajanja koje ju može zagorčati.
Lillian is offline  
Old 31.01.2006., 23:14   #218
Sve ja to kontam, da sam , u stvari, sebična, da nism sretna zbiog njega, nego tužna zbog sebe, ali što mogu? nikako da se saberem
__________________
Ne postoji pokora koja može umiriti ljubav, i nema kajanja koje ju može zagorčati.
Lillian is offline  
Old 31.01.2006., 23:53   #219
plači, manje ćeš pišat.
Aphex is offline  
Old 02.02.2006., 21:27   #220
Eh sto ces, placi, placi... al on bi tribao plakat jer je on taj koji je naje...!

A kad se saberes mi cemo biti veseli zbog tebe.
gandalf is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:44.