Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2006., 13:16   #61
bolje je napraviti djevojačko tjedan dana prije, jer se mladenka ipak treba naspavati i pripremiti za cijelodnevno-cijelonoćno bdijenje, ruzenje, ples itd...
mislim da cijene nisu velike sto se tice ovih majic ai natpisa
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 15:33   #62
Quote:
iva11 kaže:
Hvala ti, ići ću danas provjeriti!!!Prijateljica ima ovu subotu djevojačku pa bi joj htjeli napraviti neku fora majcu sa natpisom npr. ''Buduća gđa......'' ili tako nešto i onda bi na ta slova našili nekakve perlice, kamenčiće i sl...Nadam se samo da cijena tog tiska nije neka astronomska?!
vidjela sam da u WGW stampaju na majice tekst po zelji (u importanne galeriji na iblerovom, cini mi se )
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 16:33   #63
Quote:
Pink Lemon kaže:
vidjela sam da u WGW stampaju na majice tekst po zelji (u importanne galeriji na iblerovom, cini mi se )
Odlično, definitivno ću ići provjeriti u grad jer bi to stvarno htjele napraviti, čini mi se kao super fora i lijepa uspomena na djevojačko!!!!
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 09:39   #64
Koliko cura mislite imati na djevojačkom? Mene muči što imam veliku familiju i dosta cura, i kada bi ih sve pozvala bilo bi nas jako puno. A i nije fora, mislim da bi djevojačka trebala biti događaj na kojem sa curkama s kojima si blizak još jednom prije svadbe "zaružiš"...a dovlačiti sestrične i ne znam koga, moglo bi stvoriti dojam formalnosti. Iako sam i s njima dobra i ok su mi...Hm?
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 11:06   #65
mislim da je cijena cca 80kuna po majci.to ti radi skoro svaka bolje fotokopiraona-imas i u ilici nesto ,a i print studio u hebrangovoj odlicno radi
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 11:55   #66
Ima kod Ciboninog tornja, 50 kn.
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2006., 15:12   #67
Quote:
Mischa kaže:
Bila sam jednom u bircu u kojem se odrzavala djevojacka..veliki je birc, tocnije rijec je o jednom zg klubu..i curke su imale jedan separe..tu je plesao cak i striper..i bilo im je bas zabavno koliko sam ja vidjela..
hehehe, jesi to mozda bila na djevojackoj koju sam ja organizirala frendici kojoj sam kuma? samo kaj smo mi bile na katu kluba...?
__________________
Give a girl the right shoes and she can conquer the world.
Tara_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 11:54   #68
Quote:
HUNTRESS kaže:
i iskreno nemam baš najjaču želju planirat zabavu tim ovcama, al mislim da imam nešto u planu, u svakom slučaju, one same sebi plaćaju piće...

Zar ta zabava ne bi trebala bili zabavana, a ne planirana na silu, isforirana i na kraju kao neki poslovni dogovor???????

Mislim da je bolje da kažeš da to ne želiš jer očito nisi baš neka najfrendica mladoj! Onda ne trebaš imati ni tu obavezu...
Enalaprila is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2006., 03:29   #69
Preporučam stripera

al ga nemojte popapati. Jedan od rijetkih visokih stripera, za razliku od većine koji su niski rastom i radi odličan show.

http://www.croatiangirl.com/striper/

inače, ja sam obožavateljica Chippendalesa, al njih ne zanima Hrvatska :-(
anitanuova is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2006., 03:34   #70
Striper

Quote:
Mischa kaže:
Bila sam jednom u bircu u kojem se odrzavala djevojacka..veliki je birc, tocnije rijec je o jednom zg klubu..i curke su imale jedan separe..tu je plesao cak i striper..i bilo im je bas zabavno koliko sam ja vidjela..


Ako je to bilo kafić Khala, onda je to bio striper Daniel, gledala sam njegov nastup. Hrvatska i Zagreb ne zaostaju za svijetom


http://www.croatiangirl.com/striper/
anitanuova is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2006., 21:23   #71
I na djevojačkoj moje frendice je bio Daniel
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2006., 10:17   #72
evo jedan prijedlog...tak je bilo na mojem djevojačkom.moja kuma je u dogovoru sa ostalim prijateljicama pokupovala razne stvarčice,lisice,mužomlata,donje rublje,kondome,vibrator i tome slične stvarčice za koje su sve cure dale novce i uz svaku tu stvarčicu napisala zgodan tekst kako i kada to koristiti i bilo mi je super to, nasmijali smo se svi i dobro zabavili.ja sam organizirala mjesto i klopu u jednom restoranu,a poslije sam cure izvela van tako da je dužnost kume bila samo da nas sve zajedno zabavi.
kada nam se druga prijateljica udavala napravili smo joj nešto slično i bila je oduševljena. pa eto...
kala jj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 13:36   #73
Striper za djevojačku????

Kuma sam u 8. mj. i organiziram djevojačku. Striper je OBAVEZAN! Gdje da ga nađem? Imala sam neki link davno, davno. Jel ga tko imao, gdje ga je našao?
Help!
karamela8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 13:45   #74
Quote:
anitanuova kaže: Pogledaj post
al ga nemojte popapati. Jedan od rijetkih visokih stripera, za razliku od većine koji su niski rastom i radi odličan show.

http://www.croatiangirl.com/striper/

inače, ja sam obožavateljica Chippendalesa, al njih ne zanima Hrvatska :-(
Znaš cijenu možda? Otprilike...
karamela8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 13:52   #75
Red face

Napokon da se je netko dotaknuo i te teme. Ja imam svadbu u osmome mjesecu i djevojačka je obavezna, ali nemam pojma što da napravim. Ne bih htjela da se samo napijemo (Bože sačuvaj) i to je to.
Tea23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 13:58   #76
Ja s tim nemam problema.
Moji dragi kumica i kum se natječu tko će kome pripremiti bolju djevojačku/momačku.
Jedini uvjet je da bude vikend prije svadbe i da SVE možemo piti. Dakle ili ćemo biti u nečijoj vikendici ili idemo sa taxijem na turneju
tina04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 15:29   #77
Djevojačka večer - molim pomoć / ideje

Najdraža frendica se udaje, ja sam zadužena za pripremu djevojačke....

stripera ne želim, nemam prazan stan a htjela bi nešto originalno...drukčije...
samo izlazak van - Hemingway, Saloon i sl. mi se čine nekako isforsiranim, kao svi ćemo se trudit zabaviti jer je djevojačka a tko zna kako će to ispasti..

pretražila sam forum ali nema baš ničeg korisnog o ovoj temi a ja nemam ideja pa vas eto molim za pomoć
blueButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 16:10   #78
Quote:
blueButterfly kaže: Pogledaj post
Najdraža frendica se udaje, ja sam zadužena za pripremu djevojačke....

stripera ne želim, nemam prazan stan a htjela bi nešto originalno...drukčije...
samo izlazak van - Hemingway, Saloon i sl. mi se čine nekako isforsiranim, kao svi ćemo se trudit zabaviti jer je djevojačka a tko zna kako će to ispasti..

pretražila sam forum ali nema baš ničeg korisnog o ovoj temi a ja nemam ideja pa vas eto molim za pomoć
Ne znam odakle si i da li se to može kod vas, ali ja sam prije par godina svojoj kumi organizirala djevojačku večer tako da sam unajmila manji kafić. Gazda je tražio 1500 kuna i nabavio nam je sve piće koje sam tražila i to bez marže. Koristile smo njegovu liniju i razglas. Naravno ako se što razbije to se plaća posebno. Dobile smo ključeve i dogovor je bio da mu ih vratimo u 8.00. Ti si rekla da ne želiš stripera (kod nje je bio), došao i Zg-a za 500 kuna. Napravila sam švedski stol, ovale i salate sam naručila u Billi, gdje sam kupila i voće i grickalice. Kolače sam ja pekla, mama mi je ispekla slane kiflice umjesto kruha. Bilo nas je tridesetak. Troškove za sve osim kolača i kiflica smo podjelile (naravno mlada ne) tako da nas je sve izašlo oko 120 kuna što stvarno nije bilo puno. Bilo je super, prošlo je bez ikakvih problema. Eto, to je moje iskustvo.
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 16:59   #79
Quote:
Tiho jezero kaže: Pogledaj post
Ne znam odakle si i da li se to može kod vas, ali ja sam prije par godina svojoj kumi organizirala djevojačku večer tako da sam unajmila manji kafić. Gazda je tražio 1500 kuna i nabavio nam je sve piće koje sam tražila i to bez marže. Koristile smo njegovu liniju i razglas. Naravno ako se što razbije to se plaća posebno. Dobile smo ključeve i dogovor je bio da mu ih vratimo u 8.00. Ti si rekla da ne želiš stripera (kod nje je bio), došao i Zg-a za 500 kuna. Napravila sam švedski stol, ovale i salate sam naručila u Billi, gdje sam kupila i voće i grickalice. Kolače sam ja pekla, mama mi je ispekla slane kiflice umjesto kruha. Bilo nas je tridesetak. Troškove za sve osim kolača i kiflica smo podjelile (naravno mlada ne) tako da nas je sve izašlo oko 120 kuna što stvarno nije bilo puno. Bilo je super, prošlo je bez ikakvih problema. Eto, to je moje iskustvo.
Super djevojacaka! Samo sto mi se cini sve skupa dosta skupo. A nismo sad bas pri novcu uz svadbu, ¨pa uredenje stana i tako. A i kumi to bas nije najpovoljnije vrijeme jer sumnja da je trudna. Jos samo test da potvrdi da je!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 17:13   #80
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Super djevojacaka! Samo sto mi se cini sve skupa dosta skupo. A nismo sad bas pri novcu uz svadbu, ¨pa uredenje stana i tako. A i kumi to bas nije najpovoljnije vrijeme jer sumnja da je trudna. Jos samo test da potvrdi da je!

OOOO bit će mali bebać!!!! Dobro, ali kod nje je bilo stvarno puno cura i kad smo podijelile izašlo nas je stvarno povoljno.
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:25.