Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2007., 12:17   #81
Stellon, plaža Baćvice, Split - hrana neukusna, cijene nisu previsoke, ali za restoran koji za sebe govori da je vrhunski, ne treba mi dati smrznute stvari i umake s grudicama.
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 00:09   #82
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
mu - uređenje ok, konobari relativno ljubazni, ali preporuka im je kao da te hoće z*jebati, cijene visoke, ali ne previsoke
nije im samo preporuka takva, kaj god da uzmes tamo bit ce ti totalno razocarenje ne znam dal je gori bio krivo i lose ispecen steak, ishlapjelo vino, odstajala&ukiseljena piva, odstajali krupmir, odstajalo povrce i laz od incuna u salati, deserti sa karte jela od kojih imaju samo 1 i tak dalje. nemam niti jednu pozitivnu stvar koju bih mogla napisati. osim evo da se konobar trudio i bio simpa, ali tu svaka pozitivnost vezano uz Mu staje. nikad vise tamo
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 20:36   #83
Quote:
frenchkiss kaže: Pogledaj post
taj kineski restoran u gajnicama mi je živa katastrofa. prljav prostor i neljubazno osoblje.
eh, sto ljudi...
Meni je tamo odlično. Uopće nije prljavo. Nije nešto fancy ako si na to ciljala. Skroz je ugodno, ležerna atmosfera. Baš sam jučer s frendicama bila. Konobar je bio skroz ljubazan i strašno duhovit i simpatičan. Klopa je savršena. Ubile smo se u hrani za neku smješnu cifru. Puno bolja usluga nego u onom u Zagrebačkoj.
Walpurgas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 22:58   #84
mozda se promjenilo od zadnjeg puta kada sam ja bila. jesu malo sredili onaj prvi dio, kad udješ, gdje su ribe? koliko se sjecam, zidovi su bili malo pljesnivi...
MadameD is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 07:55   #85
leut-jarun. bili neki dan i naručili lignje....žilave poluhladne...čisti užas. preskupo za takvu bljuvotinu.
ima još takvih restorana po zg da je bolje otvoriti topić GDJE SE DOBRO JEDE
__________________

Dee
ledz05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 15:32   #86
Quote:
BBlue kaže: Pogledaj post
Na preporuku iz "Globusa" isprobali smo klopu u novoj pečenjari "Gladne oči" na Cvjetnom... kolegica i ja smo zaključile da smo upale u epizodu Monty Pythona. Konobari zbunjeno lete - ne shvaćaju što si naručio, za urnebes-salatu objašnjava - "a to ti je ka kajmak", uvaljuju ti kruh po 8 kn, a lepinju samo ako je tražiš ( i to dodatno naplaćuju ). A cijene - porcija vješalice za kolegicu, prženi šampinjoni za mene (jedino što mogu dobiti biljojedi), dvije salate, cola i voda - ravnih 144 kune Inače, vrhunac tog tragičnog ručka bio je kad sam naručila nezačinjenu salatu. Salata stiže, čekamo ostatak klope, konobar se nakon 10 minuta vrati, odnese salatu, stavi je na susjedni stol, a meni donese drugu uz komentar "e, ta ti je nezačinjena".... srećom, nisam jela prethodnu salatu, jer bi je susjed dobio u "načetom" stanju!

meni je to mjesto preporucio frend. imam otprilike ista iskustva kao i ti. polusirova pljeskavica, mali cevapi, pomfrit, 4 komada kruha (8 kn!), kajmak, dec crnog vina i pivo 130 kuna. konobar na moju iznimno ljubaznu zamolbu da mi stavi kocku leda u vino (da mu zakamufliram jeziv okus) kaze: pa sta mi to niste prije mogli reci??? da je bar sve bilo ultra fino, ali nije ni to
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 18:43   #87
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Moja iskustva u zadnje vrijeme...


gladne oči - konobari smotani, muzika faking narodni radio, pljeske preslabo pečene (predebele ili ih ne znaju ispeći), a meso u njima najblaže rečeno čudno, cijene lagano nabrijane, imaju velebitsko
Možda je bilo pseće?
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 11:09   #88
Neka picerija na trogirskoj rivi, ne mogu se sjetiti imena.

Pizza puna dlaka, koje su slučajno pale na pizzu prilikom posluživanja. Dlake dobro zapečene sirom, digao mi se stomak.
Donijeli su drugu pizzu, ovaj put bez dlaka.

I sad mi se diže stomak.
Klaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 12:41   #89
Piterija Tomislav na uglu Selske i Ozaljske je najveća katastrofa koju sam vidio. Neljubazno i sporo osoblje, narudžbe kasne, nekad i pogode što si naručio, cijeli prostor nema nikakvu ventilaciju i užasno smrdi. Dostavljači imaju spike: "Ne biste vjerovali ali nemam 2 kune za uzvratiti." Još jedan kiks, ako me uopće život donese tamo i tražit ću knjigu žalbe. E ljudi, a što ako se zatraži knjiga žalbe a konobar/gazda/sin od gazde odbije dati? Baš me zanima.. .
bart_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 22:03   #90
Marijino zvono na Prisavlju iza telke, pretprošle subote, muha zapečena na mesu i još nam hoće naplatiti, skoro smo zavale policiju.
Ljetos, ona picerija u Skalinskoj - žohar u kutiji od pice.
žena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 09:03   #91
Quote:
bart_85 kaže: Pogledaj post
Piterija Tomislav na uglu Selske i Ozaljske je najveća katastrofa koju sam vidio. Neljubazno i sporo osoblje, narudžbe kasne, nekad i pogode što si naručio, cijeli prostor nema nikakvu ventilaciju i užasno smrdi. Dostavljači imaju spike: "Ne biste vjerovali ali nemam 2 kune za uzvratiti." Još jedan kiks, ako me uopće život donese tamo i tražit ću knjigu žalbe. E ljudi, a što ako se zatraži knjiga žalbe a konobar/gazda/sin od gazde odbije dati? Baš me zanima.. .

Meni je ta piterija isto grozna. Zadnji put dođemo popodne oko 6. Od svega sa jelovnika imaju samo 2 vrste pita. Ajde dobro, naručimo to. Dobijemo ustajalu pitu pečenu taj dan ujutro i malo podgrijanu u mikrovalnoj, mlohavu, bez okusa, bljak... nikad više tamo
mighty_aphrodite is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 09:16   #92
Quote:
mighty_aphrodite kaže: Pogledaj post
Meni je ta piterija isto grozna. Zadnji put dođemo popodne oko 6. Od svega sa jelovnika imaju samo 2 vrste pita. Ajde dobro, naručimo to. Dobijemo ustajalu pitu pečenu taj dan ujutro i malo podgrijanu u mikrovalnoj, mlohavu, bez okusa, bljak... nikad više tamo
Ta piterija mije jedna od lošijih u gradu. Previše se osjeti ulje,mmst po piti.
Puno ukusnije su mi pite, štrudle u nekim pekarnicama, osobito kvalitetna pekarnica mi je Dinara - mrak pite, zljevanke, kruh,.....
obi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 11:11   #93
Piterija Tomislav ima novi specijalitet, pita sa zapečenom dlakom. Ako naručite odmah, dostavljamo je u roku 3 sata!!! Za popizdit, nikad više fuj fuj fuj fuj
ulalula is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 11:51   #94
tek sam sad vidjela ovu rubriku
u 11.mj bila u onom restoranu od Vlade Šole- Yaxx ili tako nekako
uglavnom konobari kao da se uce radit, ne znaju kaj imaju u restoranu, a svaku sitnici, idu pitat u kuhinju
jelo koma kakvu nisam jela nikad, i glavno predjelo-fuj fuj
kad smo sve ostavili na tanjuru, nitko nas nije ni pitao kaj vam nije ok? ili nesto slicno. Halo!!! troje gladnih ljudi ostavilo SVE
i stize racun prilicno velik
pasiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 22:52   #95
bila u Canzoni tratoriji, i mogu reči da su se jako pokvarili, tjestnina pesto genovese jaaako loša i siromašna, u Hamburgu sam za duplo manje love (3,5E) jela fatastičan pesto sa sušenim rajčicama, rikolom...ma divota di smo mi još od evrope....slabo jako slabo
salta s tunjevinom loooše,jako loše
u puntijarki na sljemenu fantastičan sir i vrhnje..ko u stara dobra vremena..i štrudla od sira njami..ali kad vidim one muhe i da sve to drže na sobnoj temperatur...bljakica
gloweson is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 22:54   #96
fantastični kokteli u kraš baru u ilici preporučujem bajaderu, ali ambijent mi baš nije neki

naručila neku tjesteninu u baskjeri onoj kod mosta..katastrofa zar može gore?? a prostor izgleda prljavo i jadno
gloweson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 08:13   #97
Quote:
gloweson kaže: Pogledaj post
bila u Canzoni tratoriji, i mogu reči da su se jako pokvarili, tjestnina pesto genovese jaaako loša i siromašna, u Hamburgu sam za duplo manje love (3,5E) jela fatastičan pesto sa sušenim rajčicama, rikolom...ma divota di smo mi još od evrope
prvi put čujem da u pesto genovese ide sušena rajčica
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 09:37   #98
to je posebna vrsta pesta, tzv. pesto rosso
Dustflower is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 13:35   #99
da ali pesto rosso nije isto što i pesto genovese ili se varam(ima more raznih pesta ) pa tako mislim da bi gloweson bio razočaran pg-om i da ga je pojeo u samoj genovi
murtela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 13:39   #100
Ajde ljudi da neotvaram novi topic..

Recite vi meni di u Zg ima onako baš neki fensi restoran za poslovni ručak, ali baš da je ono vauuuuu?

i da je dobra hrana??

thanks
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:45.