Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2006., 06:42   #201
Nego da nije kakav praznik sad ove subote 30.9. pa poljubim vrata?
vanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 11:18   #202
Quote:
Eve* kaže:
Jel netko mozda zna koliko cesto dolazi nova roba u h&m u graz?naime,bila sam u grazu 30.8 i mozda bi isla 7.10...pa sta mislite da li ce u tom razdoblju promijeniti robu?
hoce, naravno
bit ce vise zimskih stvari... iako ja planiram ici najranije krajem 10og
hocu pricekat da dobiju kompletno zimsku kolekciju
plavusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 17:31   #203
ima li u h&m-u , konf. broja 44, mislim isplati li mi se ići tamo jer bi obnovila kompl. garderobu samo ako uspijem ući u istu.

nisam nikad bila pa ako mi možete pomoći, išli bi sa autom, kako točno doći do dućana?
zala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 17:33   #204
Quote:
zala kaže:
ima li u h&m-u , konf. broja 44, mislim isplati li mi se ići tamo jer bi obnovila kompl. garderobu samo ako uspijem ući u istu.

nisam nikad bila pa ako mi možete pomoći, išli bi sa autom, kako točno doći do dućana?

za lokaciju ti točno ne znam jer ne vozim, ali H&M je poznat po tome što ima i iznad broj 44 iste stvari kao što ima broja 32 tako da se što se toga tiče ne moraš brinuti
Kruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 17:36   #205
da h&m ima posebnu podmarku B&B (big is beautiful) od broja 44-46 pa na gore
a inace broj 44 ima i u ostalim kolekcijama za vitke cure
plavusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 21:52   #206
hvala cure , to me je baš obradovalo!
zala is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 12:25   #207
i zala, jesi li bila 30.09. u grazu? sta ima?
a777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2006., 09:45   #208
Pomagajte!!!!
14.10.idem prvi put sa frendicom u Graz ali autom (do sada samo busem).
Dali je zenuto za doći tj.kako do Seiersberga????????
Gdje parkirati u gradu,koja je cijena i kako sa vinjetama??
bucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2006., 01:51   #209
Idem u G. slijedeći tjedan (utorak) pa ak je neko bio zadnjih dana molim da mi kaže ima li šta.Stigla zimska skroz?
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2006., 22:45   #210
Bila ja danas. U HM-u ima i ljetne robe,a tako i u New Yorkeru. Znači pomiješano i nabacano,nemreš se snać. Treba ti pola dana. Uglavnom prevladavaju pruge raznorazne,a zaključila sam da je urednije i veći izbor u HM-u West nego Seiersbergu.Što se tiče donjeg rublja za djecu i štramplica ljepše i jeftinije se mogu naći u C&A. Što se tiče ceste,kupite vignettu, a pola puta se vozite 60 na sat jer se nešto kopa. Uglavnom,sve u svemu, potroši se duplo više love no što se misli.
vanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2006., 08:56   #211
Da li netko zna web adresu autoturista kaj vozi iz Zagreba za Graz.
Ili imam krivo ime ili losu trazilicu.
Leilani is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2006., 18:34   #212
ja sam ih pitala imaju li web stranicu i rekli su da nemaju.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2006., 19:32   #213
Quote:
Andjelcic kaže:
ja sam ih pitala imaju li web stranicu i rekli su da nemaju.
Ja sam slucajno naisla na njihova vozaca koji mi tvrdi suprotno samo nije znao tocnu web adresu.
Isprobala sam sve moguce kombinacije ali nijedna ne pali pa sam i ja zakljucila da nemaju.
Leilani is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2006., 20:00   #214
Quote:
Leilani kaže:
Da li netko zna web adresu autoturista kaj vozi iz Zagreba za Graz.
Ili imam krivo ime ili losu trazilicu.
imas agenciju u palmoticevoj tam kod krizanja sa starom vlaskom...odmah kraj benetona...
inace ja sam bila jucer,u centru potrosila tako oko 800 kn...kupila sam stvari kaj su fakat i dobre,i tople i kvalitetne ..ali sam ocekivala vise onak modernijih stvari,krpica za van i tak .i ne svidja mi se bas kaj nekak tamne boje prevladavaju nema bas nesto veselih.ocito je i jako moderna ona petrolej zelena.sve nekaj crno sivo...moglo je i bolje ali sam zadovoljna.ali si ne mogu prezaliti jednu crnu haljinicu za 15ak eura
loolu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2006., 20:04   #215
Loolu, hvala.
Leilani is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 08:13   #216
Quote:
bucek kaže:
Pomagajte!!!!
14.10.idem prvi put sa frendicom u Graz ali autom (do sada samo busem).
Dali je zenuto za doći tj.kako do Seiersberga????????
Gdje parkirati u gradu,koja je cijena i kako sa vinjetama??
Hej dali je zeznuto naći taj Seiersberg??Dali se se još uvijek isplati ići u Metro po špeceraj?
bucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 14:48   #217
Quote:
bucek kaže:
Hej dali je zeznuto naći taj Seiersberg??Dali se se još uvijek isplati ići u Metro po špeceraj?
seiersberg ti je ja mislim prva stanica na kojoj te bus iz zagreba ostavi.al samo mislim
loolu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 20:46   #218
jel ima u seiersberg-u lacoste? kupio bih tenisice koje su u zg 1200 kn a iz principa im nedam tolko... jel to jeftinije u grazu? kolko iznosi povrat poreza? 16%?
F.C.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 22:18   #219
Za one koji idu u Graz redovito - ima li za kupiti crnih hlača, onih sjajnih i uskih? Ak je netko vidio, u kojem dućanu? Ovdje ne mogu nigdje naći.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 22:43   #220
Quote:
bucek kaže:
Hej dali je zeznuto naći taj Seiersberg??Dali se se još uvijek isplati ići u Metro po špeceraj?
Seiersberg je jako lako pronaći. Na autocesti postoji putokaz, samo vozi bez straha i imat ćeš tablu za skretanje desno. Kad skreneš dolaziš do rotora - prati putokaz za Shopping center ili nešto slično, nemoj ići za Seiersberg centar (to je oznaka za centar kvarta koji se zove Seiersberg ili tako nešto).

Ako nakon Seiersberga želiš ići dalje, vrati se na autocestu (imaš putokaze) i nastavi dalje za centar odn. Graz. Doći ćeš do rotora gdje možeš sići za Center West (tamo su Ikea i HM, a uskoro se otvara i novi Intersport), a možeš produžiti za centar Graza. Vozit ćeš ulicom Kartnerstrasse i doći do velikog križanja s ulicom Lazarettgurtel. Tamo možeš ići desno u Lazarettgurtel i dolaziš do City parka (shopping centar s dosta dućana), ili odi ravno u Lazarettgurtel i na prvom velikom križanju odi poludesno u Rosselmuhlgasse. Nastavi ravno i dolaziš do mosta preko Mure. Prije Mure imaš garažu, a i poslije Mure. Odi u onu u kojoj je parking 1,5 eura/sat, nikako ne u onu u kojoj je 4 eura/sat. Cijene pišu na ulazu u garažu.

Mislim da ti se u Metro ne isplati ići.

Ah, da, još nešto. Pripremi si živce za granicu, prošle subote čekala sam sat i pol na slovenskoj strani. Onda me još carinik htio opaliti po džepu pa sam ga nekako namolila da nas pusti
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:21.