Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2007., 12:57   #81
Quote:
Croatihno kaže: Pogledaj post
Konobar koji nas je posluživao bio je jako ljubazan i uslužan, prisutan, a opet diskretan.
...u svakom slucaju, ocito da su konobari zanimljivi...
__________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist...
farki_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 13:01   #82
E da, Avenue Mall ima GOOD FOOD restoran na zadnjem katu i medju ostalima nudi se i meksička hrana.
Jedna tortilja sa piletinom, povrcem, sirom i umakom kosta 24 kn. Palacinka look-alike.
Ima raznolikih stvari, ali preskupo mi je.
Dobijes zagrijanu tortilju, plasticni tanjur i plasticni pribor
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 12:03   #83
Frend mi je nahvalio Mex Cantinu u Savskoj pa ću možda ovaj vikend skoknuti tamo da se uvjerim dal ima temelja. No, dugo nisam bio u Phoenixu u Jurišićevoj....
Croatihno is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 13:28   #84
Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
E da, Avenue Mall ima GOOD FOOD restoran na zadnjem katu i medju ostalima nudi se i meksička hrana.
Jedna tortilja sa piletinom, povrcem, sirom i umakom kosta 24 kn. Palacinka look-alike.
Ima raznolikih stvari, ali preskupo mi je.
Dobijes zagrijanu tortilju, plasticni tanjur i plasticni pribor
pa to je meksički fast food, a ne restoran. okej je, ali malo preskupo.
meksički fast food, jako dobar, ima kod filozofskog faksa.
meni su super ti meksički fast foodovi, još samo da nam dođu kineski!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 13:48   #85
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
meksički fast food, jako dobar, ima kod filozofskog faksa.
gdje, gdje?
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 14:49   #86
uf, bila sam tamo prije skoro godinu dana, možda ga više i nema...
mislim da je u onoj ulici prek puta zgrade faksa..na ćošku je birc anera...e, u toj ulici...mislim..pitat ću
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 12:31   #87
prije sam na tjednoj bazi jela u meksičkim restoranima, a onda mi se ogadilo
caramba je prije imala veće i finije porcije. otkad se reklamira na radio ciboni svakih 10min, niti ima mjesta, niti su porcije tako velike, a bogme ni fine. a i nema signala!
mex cantina mi se popela navrh glave jer isto nikad nije bilo mjesta. što se tiče hrane - uvijek super.
phoenix je bio skuplji od prethodna dva, ali hrana isto solidna. atmosfera je bila malo depresivna u onom podrumu, ali ipak. super margaritu su radili u lenuciju sam jela kad je bio mjesec kubanske hrane. neku piletinu u pistaciju. strašno dobro bilo. a on je jeo steak s nečim. najbolje pečen steak ikad!
toliko od mene...
btw. zadnji put sam bila u carambi, bilo je nekako... bezveze.
drznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 12:50   #88
Quote:
drznica kaže: Pogledaj post
mex cantina mi se popela navrh glave jer isto nikad nije bilo mjesta. što se tiče hrane - uvijek super.
Slažem se u potpunosti! Eh, kad bi bar neki restoran uveo mogućnost da ih se može nazvati na telefon prije nego kaj dođeš, pa da ti pričuvaju stol...
lambuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 13:14   #89
Slavila sam prije nekoliko godina promociju u Mex cantini.Bilo je to početkom veljače i jedino što svi pamtimo je - da smo se smrzli!!!!!!!!!!!

Klopa je bila ok, osoblje također, ambijent zgodan, ali... izolacija očajna!!!!
Zapravo, uopće je nema. Riječ je o daščari kroz koju stalno ulazi ledeni zrak zimi, a ljeti vrućina (konobar nam je to potvrdio nakon naših višesatnih žalopojki da ćemo se pretvoriti u sige, još je i dodao da je to jer gazda štedi i da je uvijek tako ). Nisu pomogle ni vruće tortilje, ni Corona, ni mescal, ni tequilla, ni naše dobro raspoloženje...

Bila sam užasno ljuta i zaklela se da više neću tamo.

U ostale restorane više ne idem, jer je hrana sva na isti kalup i nema, u stvari, veze s meksičkom kuhinjom. kad su se otvorili, znali smo otići, ali već odavno nisam bila ni u jednom.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 15:37   #90
Znam da je pomalo off topic, ali prije par godina kad sam setala centrom Ljubljane primjetila sam jedan prilicno impresivan meksicki restoran koji je izgledao fenomenalno, i cak je i izvana po izgledu totalno mamio na ulazak, sjecam se da su cijene bile dosta visoke pa smo odustali, ali vjerojatno je to ipak garantiralo kvalitetu ... Jel bio netko tamo mozda? Zanima me usporedba sa zagrebackim mex restoranima (ili - jos bolje - usporedba sa originalnom mex kuhinjom).
mariposa78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 20:02   #91
Quote:
mariposa78 kaže: Pogledaj post
Znam da je pomalo off topic, ali prije par godina kad sam setala centrom Ljubljane primjetila sam jedan prilicno impresivan meksicki restoran koji je izgledao fenomenalno, i cak je i izvana po izgledu totalno mamio na ulazak, sjecam se da su cijene bile dosta visoke pa smo odustali, ali vjerojatno je to ipak garantiralo kvalitetu ... Jel bio netko tamo mozda? Zanima me usporedba sa zagrebackim mex restoranima (ili - jos bolje - usporedba sa originalnom mex kuhinjom).
bila sam u tom restaču prije dvije godine i svi ovi zagrebački se mogu posramiti u svakom pogledu ako ih se usporedi s ovim u ljubljani. i da, cijene su bile sasvim normalne, ništa skuplje od zagrebačkih, samo ne znam jel se kaj promijenilo otkako su uveli euro.
a i dalje mislim da zagrebački mex restorani nisu niš posebno, dapače zadnjih par puta uvijek smo odlazili razočarani ( a moja parola je za dobru svinju nema lošeg napoja ) , a posebno otkako smo bili u ljubljani u tom preslatkom restorančiću
danči is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 14:41   #92
hvala na odgovoru sad znam gdje cu rucat slijedeci put kad budem na izletu u Ljubljani
mariposa78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 22:07   #93
planiram sad ovaj koji dan otic u mex cantinu i prvi put probati meksicku hranu, pa me zanima sto mi preporucujete za probat?

naravno, ukusi se razlikuju, ali sto je vama najdraze od meksicke hrane?

mislila sam uzet enchiladas (ali se onda opet ne mogu odlucit koju) i tak..
keksich20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 22:32   #94
Quote:
keksich20 kaže: Pogledaj post
planiram sad ovaj koji dan otic u mex cantinu i prvi put probati meksicku hranu, pa me zanima sto mi preporucujete za probat?

naravno, ukusi se razlikuju, ali sto je vama najdraze od meksicke hrane?

mislila sam uzet enchiladas (ali se onda opet ne mogu odlucit koju) i tak..
Imaju tamo neke enchilade diablo ili diavolo... jedino jelo koje je koliko toliko ljuto bez dodavanja tabasca. Sva ostala jela tamo su za curice
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 22:58   #95
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Imaju tamo neke enchilade diablo ili diavolo... jedino jelo koje je koliko toliko ljuto bez dodavanja tabasca. Sva ostala jela tamo su za curice
dakle, sva ostala jela tamo su za mene
keksich20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 00:28   #96
Quote:
keksich20 kaže: Pogledaj post
dakle, sva ostala jela tamo su za mene
Khm... da...

Uglavnom im je izvor ljutine umak a ne sadržaj enchilade, tortille i sl. tako da nemaš brige da će ti nešto biti preljuto.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 00:39   #97
bila sam u carambi i u phioenixu, nekak mi se čini da je finije u phoenixu

hrana je ljuća i nekak ko bogatija il tak nešto

nemam nikakvih primjedbi na prostor/ugođaj jer tolko volim to jest da bi bila sretna i u javnom wc-u

i sad jako jako želim jest burrito
__________________
klikni ovdje--->X
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 14:46   #98
Quote:
mariposa78 kaže: Pogledaj post
Znam da je pomalo off topic, ali prije par godina kad sam setala centrom Ljubljane primjetila sam jedan prilicno impresivan meksicki restoran koji je izgledao fenomenalno, i cak je i izvana po izgledu totalno mamio na ulazak, sjecam se da su cijene bile dosta visoke pa smo odustali, ali vjerojatno je to ipak garantiralo kvalitetu ... Jel bio netko tamo mozda? Zanima me usporedba sa zagrebackim mex restoranima (ili - jos bolje - usporedba sa originalnom mex kuhinjom).
cijene su kao u zagrebu, ali hrana punopuno bolja, štoviše- genijalna! bila sam već 3 puta tamo i opet ću kad odem
mighty_aphrodite is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 18:39   #99
kaj u mex cantini isto ima burrito? zato sta na sajtu od restaca ga nema ...
keksich20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 19:35   #100
Carambu zaobilazite u velikom luku, konobar je bio bezobrazan, hrana je bila nikakva i jos k tome svemu nam je poslje bilo muka i zlo cijelu vecer
__________________
...vodama vode vode me...
luda riba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:23.