Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2015., 01:21   #61
čekaj malo, prvo ide faza "smanjivanje broja osoblja" pa faza "smanjivanje veličine porcija"
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 10:30   #62
Ha, ako uzmemo u obzir činjenicu da sam i ja, a i drugi, na svoje oči vidjela veći broj zaposlenika koji stoje iza pulta i doslovno ništa ne rade (ja ne znam ni opisati koliko je to bilo iritantno, gledati tih 3-4 mladih ljudi kako stoje, s rukama prekriženim na leđima i smješkaju se, dok najsporiji čovjek na svijetu u posudice stavlja one nudlse i onda najsporije na svijetu odlazi otraga, valjda po porciju mesa ili čega već, dok oni i dalje stoje i smješkaju se ), mislim da je faza smanjenja broja zaposlenika jako, jako zakasnila.

Za porcije ne bih znala
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 11:17   #63
Malo OT... Mene fascinira ta lokacija. Prvo je tamo godinama bila ona knjižara sa 3 knjige u izlogu izblijedjele od sunca, a sad ovo. Kao da se netko trudi da mu posao što lošije ide
__________________
Sve životinje su jednake, ali neke životinje su jednakije od drugih.
GlupiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 11:16   #64
Quote:
GlupiNick kaže: Pogledaj post
Malo OT... Mene fascinira ta lokacija. Prvo je tamo godinama bila ona knjižara sa 3 knjige u izlogu izblijedjele od sunca, a sad ovo. Kao da se netko trudi da mu posao što lošije ide
Ta lokacija je ukleta.

Mislim da je danasnji dan (petak 13.) dobar datum za to objaviti.

Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 21:31   #65
ja sam u tom wok i burgeru isto imala poprilično čudno iskustvo. došla sam s prijateljicom koja je uzela neki wok i dobila ga odmah, za razliku od mene koja sam naručila mali hambić i krumpiriće, platila i čekala skoro pola sata. radila su dvojica poprilično smotanih mladića i u cijelom restaču nije bilo nikog. oboje me dva puta došlo pitati što sam ja to točno naručila, a onda nastavili raditi ono što su radili prije ne obazirući se na to što sam im rekla. prijateljica i ja smo ih u šoku gledale i jednostavno nismo mogle skužit kaj se događa. nakon što je konačno donio taj hamurger, još ga je najmanje 2 minute namještao u običnu plastičnu vrecicu koja je na kraju bila potrgana
hambureger je bio ok, puno luka i čak sam se osjećala ko da jedem meso (za razliku od mcd hambića), ali mislim da ću dobro promislit prije nego što sljedeći put uđem tamo.
idač is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 12:57   #66
Jela sam tamo tri puta iako stvarno ne znam zašto nakon prvog razočarenja, sve je lagana katastrofa, umjetno i bezukusno - gombao i spring rolls, a pohana piletina u slatko-kiselom umaku je nejestiva. Grozan sterilni interijer, čudan gastronomski (?) spoj woka i burgera. Čemu? Zaobići!
dubidu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 17:06   #67
a jbt sad ću morat otić tam prije neg zatvore.
jer zatvorit će i onda će svi govorit "loše, al ne ko u wok&burgeru" i stalno će bit neke interne fore na tu temu a ja neću kužit niš

živo me zanima kolko ću dugo čekat i kolko će loše bit
Blank Page is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 00:36   #68
Quote:
Blank Page kaže: Pogledaj post
a jbt sad ću morat otić tam prije neg zatvore.
jer zatvorit će i onda će svi govorit "loše, al ne ko u wok&burgeru" i stalno će bit neke interne fore na tu temu a ja neću kužit niš

živo me zanima kolko ću dugo čekat i kolko će loše bit
Joj, ovo mi nije palo na pamet. Odlična ideja,
možda i neke ekskurzije voditi, ljudi vole tragične stvari... ono otkrenuli bi pogled, ali!
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 08:22   #69
Wok&Burger je nešto strašno.

Hrvatska verzija McDonaldsa, ali tri puta sporija usluga i nekvalitetna hrana.

Trebao je gazda uzeti neke ljude iz MCD-a da mu vode organizaciju kuhinje. Ako je to i učinio, onda je izabrao krive.

Strašno je gledati ekipu iza pulta. Na brzini bi im pozavidjeli i oni isluženi konobari po soc-realističkim restoranima.
__________________
Lijevo mi je desno, desno mi je lijevo
golfHRinfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 09:40   #70
znači još samo kute i borosane i tu smo.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 15:19   #71
Inače ne ostavljam ovakve komentare, al ovo posebno iskustvo se mora podijeliti s drugima. Možda moj komentar nekoga poštedi bolova.

Naime, prva posjeta Wok&Burgeru, prije 10ak dana. Jeo burger, nisam bio oduševljen. Suho meso, 3 kapi kečapa, kruh ajde mekan, to je valjda jedini plus. Osim toga, žena mi ujebala narudžbu. Dobio sam povrće za koje sam naglasio da ne želim. No nema veze. Probao zalogaj woka koji je bio okej. Ukupan dojam nedovoljan za neki veći hejt, nit smrdi nit miriše, reklo bi se.

Prije 2 dana sam se opet našao tamo na nagovor prijatelja. Bilo nas je troje. Pomislim si ajde, wok nije bio toliko loš, mogao bi to ovaj put, burger naravno ne dolazi u obzir. Pojeli mi svoje wokove, da bi svo troje proveli noć na wc-u uz ekstremne bolove, grčeve iz pakla i bazene proljeva. Što je najtužnije, vidim po netu još takvih komentara drugih ljudi, nismo izoliran slučaj. Želim im brzu propast i neka se na istoj lokaciji otvori nešto pristojno.
HammerTroll is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 16:15   #72
Neko javio sanitarnoj ta trovanja?


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 00:21   #73
nešto mi nije jasno: ako su po netu komentari da ne valja, ako svako tko uđe unutra vidi da imaju žestokih problema, ako neko čak nešto i uzme pa vidi da nije dobro i to kaže ljudima koje pozna,
kako to da taj lokal uopće ima prometa?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 09:12   #74
LOKACIJA! Ako pretpostavimo da netko tko uđe jdnom, više neće doći, pa dok se izredaju zagrepčani, domaći turisti i strani turisti proteći će još dosta vremena prije nego se zatvore.
BigDaddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 11:02   #75
i ja mislim. lokacija-lokacija-i samo lokacija.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 20:36   #76
ja ponekad imam mazohističke porive tako da volim otići na takva mjesta o kojima svi pričaju s negativnim konotacijama. ozbiljno. u subotu sam skoro skočio tamo (ali sam se obuzdao)
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 11:09   #77
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
ja ponekad imam mazohističke porive tako da volim otići na takva mjesta o kojima svi pričaju s negativnim konotacijama. ozbiljno. u subotu sam skoro skočio tamo (ali sam se obuzdao)
Također Cak planiram kad budem u Zg i otici
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 13:37   #78
Ja slucajno zavrsio tamo s drustvom neki dan. Prva stvar: 2-2 i pol sata prije zatvaranja, nista s wok menija. Nema niti bas svega s burger menija, ali ok...Usluga malo opustenija (citaj: sporija), ali nista drasticno. Doduse, nije bilo ni guzve, ne znam kako funkcioniraju pod vecim opterecenjem. Probao griz tudjeg burgera(nisam bio tolko gladan da bih riskirao novce) i meni je u rangu McDonaldsa, meso malo socnije. Obzirom na procitano do sada, cak ugodno iznenadjenje. Zadnja stvar nakon usluge i hrane: prostor..jao. Meni taj sivo-zeleni dekor i intenzivna rasvjeta koja me podsjecala na operacijsku salu nikako ne sjedaju za jednu zalogajnicu..pogotovo ako vec dodjes kasno navecer i malo pripit. Fakat sam se htio samo cim prije maknut od tamo. Konacna ocjena: malo slampavo i nezgrapno, ali konkretno burger ne mogu nesto zesce pljuvati. Naravno, nema to vezi s nekim boljim burgerdzinicama, ali niti nis gore od McDonaldsa.
MarkoMh is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 22:14   #79
Izgleda da se OVO upravo otvorilo u blizini, pa kad netko proba neka napiše par riječi...
BigDaddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 22:21   #80
Quote:
BigDaddy kaže: Pogledaj post
Izgleda da se OVO upravo otvorilo u blizini, pa kad netko proba neka napiše par riječi...
jel samo mene zivciraju ti slatki i saljivi meniji?
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:04.