Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2010., 23:59   #9041
a baš srednja za maloljetnike ? tak nekaj nece vise nikad postojat ko nekad ili ?
Eurofighter_Cro is offline  
Old 09.09.2010., 01:08   #9042
hay ljudi, ja sam nova na forumu...Planiram se prijaviti na natječaj za pol. akademiju pa me zanima ima li tko još ovdje od cura ili dečki iz Sb ili okolice da će se prijavit ili već jesu?pozz.
Slavonka22 is offline  
Old 09.09.2010., 01:34   #9043
Quote:
Eurofighter_Cro kaže: Pogledaj post
a baš srednja za maloljetnike ? tak nekaj nece vise nikad postojat ko nekad ili ?
Najavljuju Srednju policijsku školu već od iduće godine. Teško, ali moguće. Najvjerojatnije će ići samo na 3. i 4. razred. Ali tko zna, vidjet će se.
drot13 is offline  
Old 09.09.2010., 07:33   #9044
Quote:
slavonija_12 kaže: Pogledaj post
jel im se moze donijeti tamo bez slanja postom papire, jel ja bi najvjerojatnije odnijeo njima da budem najsigurniji da je to predano!
naravno da možeš, a ako pošalješ preporučeno poštom pošiljka mora stići ... ali najbolje je sam odnijeti ako ti nije daleko
legionnaire is offline  
Old 09.09.2010., 10:42   #9045
Quote:
legionnaire kaže: Pogledaj post
naravno da možeš, a ako pošalješ preporučeno poštom pošiljka mora stići ... ali najbolje je sam odnijeti ako ti nije daleko
sad sam ih zvao...moze se ali kazu da je bezveze gubljenje vremena jel to sve ide u istu kancelariju tako je bolje preporucenom postom.
slavonija_12 is offline  
Old 09.09.2010., 11:16   #9046
Daj mi broj slavonija od ovih koje si zvao.
Sturm is offline  
Old 09.09.2010., 13:16   #9047
OBJAVLJEN JE NATJEČAJ!!!

http://www.mup.hr/UserDocsImages/min...%20OBRAZAC.pdf
iva* is offline  
Old 09.09.2010., 13:24   #9048
Quote:
iva* kaže: Pogledaj post
hahaahahahahahahahahaha, opet neslušaš na satu
mrki18 is offline  
Old 09.09.2010., 13:32   #9049
Quote:
mrki18 kaže: Pogledaj post
hahaahahahahahahahahaha, opet neslušaš na satu
ma nisam ni citala postove, nije me bilo par mjeseci.. samo sam imala potrebu to napisat hahahah
iva* is offline  
Old 09.09.2010., 13:37   #9050
Quote:
iva* kaže: Pogledaj post
ma nisam ni citala postove, nije me bilo par mjeseci.. samo sam imala potrebu to napisat hahahah
neka, svaka cast trud i zalaganje se cijeni
mrki18 is offline  
Old 09.09.2010., 13:57   #9051
ljudi ako ima jos pitanja vezanih za akademiju, prijemni, provjeru... pitajte jos danas i sutra sam kod kuce mogu pomoc a onda me nema 2 tjedna i necu imat internet
mariosb is offline  
Old 09.09.2010., 14:50   #9052
Poslo papire, nakon susreta sa "extra brzom" hrvatskom birokracijom.

Ko da otvaram firmu i gradim kuču jebote.
__________________
▒▓█▀H▄R▀▄▀V▄▀▄A▀▄▀T▄▀S▄▀▄K▀▄A▀█▓▒

http://www.youtube.com/watch?v=SGxrC...eature=related
skamandar is offline  
Old 09.09.2010., 14:51   #9053
Ej bok ljudi, imam jedno pitanje..koliko oni tamo gledaju one papire za vojsku? Naime, ja sam isao u srednjoj na testiranje za vojsku, i napisali mi da sam nesposoban..nisam prosao na audiogramu (nisam gluh, samo mi malo sluh ''vriti'' od sviranja )...a stvar je u tome sta ionako nebi isao i da sam prosao to testiranje jer su te godine donijeli odluku da vojska vise nije obavezna...ugl, ja sad imam potvrdu da nisam isao u vojsku, al zato lijepo i pise da sam bio proglasen nesposobnim! Stvarno bi htio u policijsku pa me zanima jel ima ovo za vojsku velikog utjecaja?? Btw. koliko sam vidio u postovima prije na liječničkom za policijsku nema audiograma, pa...
MadeInChina is offline  
Old 09.09.2010., 15:14   #9054
Quote:
MadeInChina kaže: Pogledaj post
Ej bok ljudi, imam jedno pitanje..koliko oni tamo gledaju one papire za vojsku? Naime, ja sam isao u srednjoj na testiranje za vojsku, i napisali mi da sam nesposoban..nisam prosao na audiogramu (nisam gluh, samo mi malo sluh ''vriti'' od sviranja )...a stvar je u tome sta ionako nebi isao i da sam prosao to testiranje jer su te godine donijeli odluku da vojska vise nije obavezna...ugl, ja sad imam potvrdu da nisam isao u vojsku, al zato lijepo i pise da sam bio proglasen nesposobnim! Stvarno bi htio u policijsku pa me zanima jel ima ovo za vojsku velikog utjecaja?? Btw. koliko sam vidio u postovima prije na liječničkom za policijsku nema audiograma, pa...
krivo si informiran, neki su išli na audiogram, neki samo kod doktora na "razgovor"...
legionnaire is offline  
Old 09.09.2010., 15:23   #9055
Auuu, znaci ima i toga...a neko je napisao kako nema audiograma nego samo da doktor stavi neku trubicu u uho i da šapće riječi...a ništa, ako ga ima, onda ću morat dobro uši načulit
Al sve u svemu, budu me zvali na testiranje makar mi tamo u vojnoj pise da sam bio nesposoban?
MadeInChina is offline  
Old 09.09.2010., 15:30   #9056
Quote:
MadeInChina kaže: Pogledaj post
Auuu, znaci ima i toga...a neko je napisao kako nema audiograma nego samo da doktor stavi neku trubicu u uho i da šapće riječi...a ništa, ako ga ima, onda ću morat dobro uši načulit
Al sve u svemu, budu me zvali na testiranje makar mi tamo u vojnoj pise da sam bio nesposoban?
meni nitko nije stavljao nikakvu trubicu nigdje doktor te bezveze ispituje, čuješ li dobro, bla bla bla... kao da mu ne bi slagao ali možda malo tiše priča...

mislim da bi te mogli zvati ali ja ne bi ulagao velike nade ako ti je sluh isti, ako su te rušili za vojsku, rušit će te i za policiju nažalost... ako i prođeš sad liječnićki (ne pošalju te na audiogram) kad - tad će te poslat, imaš i liječnićki po završetku akademije, i onda sav trud uzalud...
legionnaire is offline  
Old 09.09.2010., 15:41   #9057
Joj, joj...a ak me budu zvali, probat ću, potrudit ću se, jer istini za volju, nisam se bas ni trudio proći onaj liječnićki za vojsku..eh da sam znao..
Hvala na odgovoru i sreća što ti nitko nije neku trubicu nudio
MadeInChina is offline  
Old 09.09.2010., 15:42   #9058
Quote:
MadeInChina kaže: Pogledaj post
Joj, joj...a ak me budu zvali, probat ću, potrudit ću se, jer istini za volju, nisam se bas ni trudio proći onaj liječnićki za vojsku..eh da sam znao..
Hvala na odgovoru i sreća što ti nitko nije neku trubicu nudio
ništa, sretno
legionnaire is offline  
Old 09.09.2010., 15:49   #9059
ja sam u vojsci proglasen nesposoban zbog vida al sam bio na operaciji nadam se da nece puno utjecat jer sad vidim ko zmaj
skardgo is offline  
Old 09.09.2010., 16:06   #9060
e mene zanima kad se provjerava fizička spremnost sklekovi i to...jel se štopa vrijeme pa koliko napraviš u odeđenom vrem. ili općenito koliko možeš bez obzira na vrijeme?i što se sve radi osim trčanja, sklekova i trbušnjaka?
Slavonka22 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:35.