Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2009., 14:50   #41
Jako mi je žao što sam ovu emisiju o globalnom zatopljenju gledala s prekidima i propustila govor Korada Korlevića. Činilo mi se jako zanimljivo ono što je pričao o manipulacijama i uništavanju podataka u Engleskoj, al to je sve što sam uspjela poloviti tako da ne znam ništa detaljnije. Nadam se da ću negdje uspjeti uloviti te podatke.
Isabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 18:49   #42
Quote:
Isabella kaže: Pogledaj post
Jako mi je žao što sam ovu emisiju o globalnom zatopljenju gledala s prekidima i propustila govor Korada Korlevića. Činilo mi se jako zanimljivo ono što je pričao o manipulacijama i uništavanju podataka u Engleskoj, al to je sve što sam uspjela poloviti tako da ne znam ništa detaljnije. Nadam se da ću negdje uspjeti uloviti te podatke.
mislim da na portalu hrt-a imaš snimku emisije, pa ako te zanima..
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 10:54   #43
Sjajne emisije.
Rakićka je na ekranima 10 minuta tjedno,ali zato su kreature poput Čuljak i Čeljuska na ekranu svakodnevno.
Strašno.
Nadam se da će propasti u crnu rupu zajedno sa šeficom.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 21:07   #44
Hvala nebesima na Reporterima, uvijek zanimljive teme, posebno one s Bliskog istoka.
Koliko se sjećam, Rakićka je bila jedno vrijeme vodila i središnji dnevnik, ne znam zašto je maknuta, znam da je bila nešto bolesna...
lika daroš is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 20:26   #45
Quote:
lika daroš kaže: Pogledaj post
Hvala nebesima na Reporterima, uvijek zanimljive teme, posebno one s Bliskog istoka.
Koliko se sjećam, Rakićka je bila jedno vrijeme vodila i središnji dnevnik, ne znam zašto je maknuta, znam da je bila nešto bolesna...
Nij maknuta radi bolesti nego radi nepodobnosti i radi neuklapanja među mediokritete i oblajhane kreštalice koje nemaju pojma o onome što čitaju s blesimetra.
Uz Rakičkin gard,profesionalnost,znanje i iskustvo zamisli jednu Čuljak ili onog nesretnika Togonala!
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 20:26   #46
Quote:
lika daroš kaže: Pogledaj post
Hvala nebesima na Reporterima, uvijek zanimljive teme, posebno one s Bliskog istoka.
Koliko se sjećam, Rakićka je bila jedno vrijeme vodila i središnji dnevnik, ne znam zašto je maknuta, znam da je bila nešto bolesna...
Nij maknuta radi bolesti nego radi nepodobnosti i radi neuklapanja među mediokritete i oblajhane kreštalice koje nemaju pojma o onome što čitaju s blesimetra.
Uz Rakičkin gard,profesionalnost,znanje i iskustvo zamisli jednu Čuljak ili onog nesretnika Togonala!
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 15:07   #47
Ima li negdje arhiva starijih epizoda? HRT jos ne nudi stream jel? Mozda torrenti? Trazio sam na par lokalnih ali bez uspjeha...
__________________
Svaki dan pomalo!
ToTaL is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 17:10   #48
Danas bila zakon epizoda

* Naslov epizode: KAKO SU BEATLESI UZDRMALI KREMALJ (HOW THE BEATLES ROCKED KREMLIN)

Tajna revolucija u Sovjetskom Savezu. Jedna od mnogih? Ova je bila posebna po tome što je pokrenuta glazbom, i to onom Beatlesa. Planetarno popularna četvorka iz šezdesetih jedino gdje nije nikada nastupila bio je Sovjetski Savez. Bili su zabranjeni! Komunistička partija držala je čvrsto zatvorenu željeznu zavjesu sprečavajući prodor tog glazbenog neprijatelja sa zapada, pogubnog, kako je ocijenjeno, za zdravo društvo koje su gradili čvrstom rukom. Ipak Beatlesi su imali veliki utjecaj na tadašnju mladu generaciju Rusa. Kako je to bilo moguće i pod koju cijenu, govore svjedoci veremena, ruska "Beatles generacija", za koju su liverpulski dečki zaslužni za pobjedu u hladnom ratu gotovo kao i nuklearne rakete.

* Voditelj: Mirjana Rakić
* Urednik Dokumentarnog programa: Mirjana Rakić

repriza u 03:45
__________________
"Snovi se ostvaruju. Da nije tako, priroda nas ne bi poticala da ih imamo" - John Updike
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 17:17   #49
Quote:
ToTaL kaže: Pogledaj post
Ima li negdje arhiva starijih epizoda? HRT jos ne nudi stream jel? Mozda torrenti? Trazio sam na par lokalnih ali bez uspjeha...
probaj preko news grupa, program grabit
__________________
"Snovi se ostvaruju. Da nije tako, priroda nas ne bi poticala da ih imamo" - John Updike
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 17:26   #50
Na jednom topiku su se svađali oko toga koji je program bolji i svi su prvenstveno pljuvali HTV.
Napisala sam tada, i još uvijek mislim, da su jedni Reporteri nedjeljom na HTV bolji od cijelog tjednog programa RTL-a ili Nove. .
__________________
Tko je lud da bude pametan.
Je suis Charlie!
NitkoPoseban is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 18:36   #51
Quote:
NitkoPoseban kaže: Pogledaj post
Na jednom topiku su se svađali oko toga koji je program bolji i svi su prvenstveno pljuvali HTV.
Napisala sam tada, i još uvijek mislim, da su jedni Reporteri nedjeljom na HTV bolji od cijelog tjednog programa RTL-a ili Nove. .
Subotom, ne nedjeljom.
Tu je i Djelo Hadziselimovic. Odabrao I jos mnostvo dokumentaraca i (ponekad) filmova koji se ne reklamiraju, ne repriziraju cesto ili nikad, a dobri su. Odlicni, zapravo.
HTV je bolji itekako od ostalih televizija, ako vam pase ovo gore navedeno.
regica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 18:55   #52
Pogledao sam današnju emisiju i bilo je zanimljivo.
Moj stari je kao mlad putovao po bivšem SSSR-u
i pričao mi je da je stvarno bilo otprilike ovako kako
je prikazano u dokumentarcu. Sve im je bilo zabranjeno
i ništa nisu imali. Čak su mu nudili čitavu svoju plaću za
jedne traperice. Svega su bili željni.

U svakom slučaju za Mirjanu Rakić i Reportere.
Šteta samo što to češće ne gledam.
Zookey is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2009., 01:20   #53
Najbolja (dokumentarna) emisija što se tiče naših programa, sviih zajedno! Uz Direkt i Na rubu znanosti. Tolko različitih tema, sve prezanimljive i obrađene na najbolji mogući način, praktički o čemu god se radilo, moram ih sve pogledat.
A jel se mogu igdje pogledat starije epizode? Na Youtubeu ima samo ona o Putinu.
__________________
As of now I bet you got me wrong.
Riot Act is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2009., 23:44   #54
Quote:
ToTaL kaže: Pogledaj post
Ima li negdje arhiva starijih epizoda? HRT jos ne nudi stream jel? Mozda torrenti? Trazio sam na par lokalnih ali bez uspjeha...
SaaN.tv omogućuje arhiviranje četiri nacionalna programa 24/7/365 !

Zadnje uređivanje SaaN.tv : 25.12.2009. at 00:15.
SaaN.tv is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2009., 15:18   #55
brate saan ti ces dobit ban.

a sto se tice reportera...nekad mi je zanimljivo, nekad ne. gledam danas pricu o onom marincu koji je dobio metak u lice...nije bas nest. izgleda previse amaterski, ko da onaj ko je to snimo ne zna sta oce, ili misli da su slike tesko ranjenog marinca dovoljne da bi imao dobar dokumentarni film.

a sto se tice prijevoda, to je prestrasno. inace sam navikla da prijevod na hrt-u bude dobar, a ovo sad je bilo slabo. ko da je frizer dobio posao prevoditelja
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2009., 18:14   #56
Quote:
bila sam 593 kaže: Pogledaj post
brate saan ti ces dobit ban.

a sto se tice reportera...nekad mi je zanimljivo, nekad ne. gledam danas pricu o onom marincu koji je dobio metak u lice...nije bas nest. izgleda previse amaterski, ko da onaj ko je to snimo ne zna sta oce, ili misli da su slike tesko ranjenog marinca dovoljne da bi imao dobar dokumentarni film.

a sto se tice prijevoda, to je prestrasno. inace sam navikla da prijevod na hrt-u bude dobar, a ovo sad je bilo slabo. ko da je frizer dobio posao prevoditelja
Hahaha da baš danas gledam koji vrag je s tim prijevodom.
Inače je na HTVu najbolji, za razliku od recimo NoveTV.
Što se tiče današnje emisije, istina, nije bila niš posebno, jedino mi je super onaj beskućnik John (Kranz ili tak nešto, sjeća se tko? ), već je prije bilo nešto o njemu, baš pravi čovjek i totalno razbija cijelu negativnu sliku koju svi imaju o beskućnicima.
__________________
As of now I bet you got me wrong.
Riot Act is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 10:28   #57
Pol toga su nisu preveli.
HTV-ova novinarka bi mogla na tečaj engleskog.

ipak je to priča od 6 percepcija američkog sna.
Baš mi se svidjela emisija.
__________________
"Snovi se ostvaruju. Da nije tako, priroda nas ne bi poticala da ih imamo" - John Updike
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 12:03   #58
Emisija je bila dobra, al prijevod očajan. Čini mi se da je Slavica bila prevoditelj jbg hrt štedi.
ivo08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 12:57   #59
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
Nij maknuta radi bolesti nego radi nepodobnosti i radi neuklapanja među mediokritete i oblajhane kreštalice koje nemaju pojma o onome što čitaju s blesimetra.
Uz Rakičkin gard,profesionalnost,znanje i iskustvo zamisli jednu Čuljak ili onog nesretnika Togonala!
Istina.
__________________
mene ako se sete na dan bezbednosti sete, ako se ne sete nikom ništa.
Planinarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 10:33   #60
Quote:
bila sam 593 kaže: Pogledaj post
brate saan ti ces dobit ban.

a sto se tice reportera...nekad mi je zanimljivo, nekad ne. gledam danas pricu o onom marincu koji je dobio metak u lice...nije bas nest. izgleda previse amaterski, ko da onaj ko je to snimo ne zna sta oce, ili misli da su slike tesko ranjenog marinca dovoljne da bi imao dobar dokumentarni film.

a sto se tice prijevoda, to je prestrasno. inace sam navikla da prijevod na hrt-u bude dobar, a ovo sad je bilo slabo. ko da je frizer dobio posao prevoditelja
zbilja, prijevod je toliko ocajan bio.
kako se to moglo dogodit i to bas HTV-u?!
pola izostavili, pola krivo prevedeno.
absoluta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:31.