Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2011., 13:15   #41
I ja bi reprizu!
Meni najdraza serija uz Ciganke, Marco i Cielo najljepsi par, Gaby mi je u to vrijeme bila predivna.
nellie may is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 16:34   #42
sad ste me podsjetili njih dvoje možda i najbolji par bilo je presmiješno to kako je on nju stalno izazivo i podje....o a ona cjelo vrijeme ljuta ko ris na njega.Pa onda kad je shvatila da se zacopala u njega pizdila od ljubomore i bjesa

Mauricio Aspe je bi tad mlad i sladak,Kate tj.Miranda mi je bila odlična negativka.Znam da su ona i Spanička imale presmiješne dialoge zajedno
Saul
par koji je imo i strasti i smjeha

evo slikica
Uploadedwith ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Petra66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 21:17   #43
Najbolja serija koju sam gledala.
Inaće mi je jedan od najdražih filmova Zameo ih vjetar, i tako mi je bilo žao kroz seriju Marca zbog toga što ga Cielo ne voli i onda napokon kada su bili zajedno Miranda je sve upropastila.

Odlićna serija. Marco i Cielo
Sva sreća što je bilo 90 ep inaće serija nebi bila tako dobra.

Jedino neznam što se točno dogodilo s ostalim likovima jer sam na youtube-u gledala do 40. epizode, a ostale epizode sam gledala Marco i Cielo i njihove scene iz svake epizode.
Zanima me kaj je bilo s Augustinom, kak to da se trebao ženiti sa Maribel...
Bayleaf :P is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 13:09   #44
Quote:
Bayleaf :P kaže: Pogledaj post
Najbolja serija koju sam gledala.
Inaće mi je jedan od najdražih filmova Zameo ih vjetar, i tako mi je bilo žao kroz seriju Marca zbog toga što ga Cielo ne voli i onda napokon kada su bili zajedno Miranda je sve upropastila.

Odlićna serija. Marco i Cielo
Sva sreća što je bilo 90 ep inaće serija nebi bila tako dobra.

Jedino neznam što se točno dogodilo s ostalim likovima jer sam na youtube-u gledala do 40. epizode, a ostale epizode sam gledala Marco i Cielo i njihove scene iz svake epizode.
Zanima me kaj je bilo s Augustinom, kak to da se trebao ženiti sa Maribel...
Augustin je nakraju osto solo al kao posto je pjesnik,znaš da je non stop piso neke pjesmice.Kolko znam on i Maribel su hodali pa je ona priznala da je trudna s drugim ali svejedno ju htio oženit, al kad je na dan vjenčanja saznao da je dijete od Renea(njegovog buraza) onda ipak nije mogo.

ma naj naj par Cielo i Marco
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 21:41   #45
Još pamtim Mirandinu smrt, superpad na auto sa visine, mrtva na mjestu voljela bih ovo opet gledat!
__________________
PARA OLVIDARTE DE MI NECESITAS VOLVER A NACER♥RBD♥
RomanaAnahi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 22:50   #46
I ja bi volio ponovo gledati,nadam se da će biti na doma tv repriza...
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 10:50   #47
I ja bi isto tila da ponovno emitiraju Por tu amor, iako su je već jednom reprizirali.. Mislim da bi je mogla svrstati u svoj top 10.. Odličan krajolik, odlična negativka, Cielo y Marco , i uz to je kratka telenovela (samo 90 epki).. A i dosta toga sam zaboravila..
__________________
Este es mi pecado. ¿Cuál es el tuyo?
telenovelas.fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 11:11   #48
Quote:
telenovelas.fan kaže: Pogledaj post
I ja bi isto tila da ponovno emitiraju Por tu amor, iako su je već jednom reprizirali.. Mislim da bi je mogla svrstati u svoj top 10.. Odličan krajolik, odlična negativka, Cielo y Marco , i uz to je kratka telenovela (samo 90 epki)..
Da već su je jednom reprizrali... i definitivno svrstana u top 5..
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 11:51   #49
Quote:
ezel00d kaže: Pogledaj post
Da već su je jednom reprizrali... i definitivno svrstana u top 5..
ma davnih je dana to bilo,to je prva novela na novoj tv.
http://www.youtube.com/watch?v=Y09nzUCLYaA jedan video
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 19:17   #50
Ja sam saznala za nju prije jedno tjedan dana, i vidjela entradu i odma mi se svidjela. I prvih par epki mi je bilo tolko dobro da sam ju odlučila cjelu pogledat i 3 dana se nisam micala od kompa.
...Viđala sam ju vjerojatno na televiziji prije al nisam pratila sapunice kao mala. Jedino sam ih par koje su bile na hrtu pogledala i na rtlu osvetu ljubavi, na novoj nisam ni jednu do nedavno Pobjede ljubavi.

Iz prve mi je bilo: "Pogle ovog starca, kaj tu oče. Uostalom Cielo je premlada za njega, prvi put ju vidi već bi je ženio". A na kraju mi serija bila toliko dobra da ni sama nisam vjerovala.

Oče ko slat mail novoj/domi da repriziraju??
Bayleaf :P is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 19:37   #51
Quote:
Bayleaf :P kaže: Pogledaj post

Iz prve mi je bilo: "Pogle ovog starca, kaj tu oče. Uostalom Cielo je premlada za njega, prvi put ju vidi već bi je ženio". A na kraju mi serija bila toliko dobra da ni sama nisam vjerovala.

Oče ko slat mail novoj/domi da repriziraju??
a nakraju taj starac najveći šmeker

možda neko čita iz Dome pa nam se posreći
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 19:47   #52
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
a nakraju taj starac najveći šmeker

možda neko čita iz Dome pa nam se posreći
nadam se da netko stvarno čita

ma daj... strašno nešto meni je prvo bilo kad sam vidla star ovo ono. a kasnije ni sama nisam vjerovala. a s time da je tada imao sigurno jedno 25 godina više od mene.
Bayleaf :P is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 19:48   #53
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
Augustin je nakraju osto solo al kao posto je pjesnik,znaš da je non stop piso neke pjesmice.Kolko znam on i Maribel su hodali pa je ona priznala da je trudna s drugim ali svejedno ju htio oženit, al kad je na dan vjenčanja saznao da je dijete od Renea(njegovog buraza) onda ipak nije mogo.

ma naj naj par Cielo i Marco
Hvala na odgovoru
Bayleaf :P is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 20:00   #54
ma meni je bio gadan onaj bivši od Cielo Sergio sav mi je bio cmoljav i one njegove čube kad se ljubi su mi odvratne.Meni uvjek bilo čudno kaj je Cieo u njemu vidla, jer meni nema ni F od Fatalnosti
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 21:53   #55
Joj da. On je prekatastrofalan. Brisa ( sestra od Cielo ) joj je definitivno napravila uslugu što se spetljala s njim jer Cielo je osvojila premiju na lotu sa Marcom Duranom. Ajme koji par. S nikim mi Gaby ne izgleda tako hot kao s njim u paru.
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 01:17   #56
Meni Sergio čak i nije bilo tako loš. Al sam ostala u šoku da je Sergio tada imao 41 a tako izgledao! odlično je izgledao za 40. A Marco je imao 43. Samo dvije godine razlike... ko bi reko

Imam ideju... ja sam već napisala. Ajmo svi ljepo pisat tu na ovoj temi da očemo por tu amor pa možda to neko i pročita i smiluje nam se
https://www.forum.hr/showthread.php?p...5#post37469415
Bayleaf :P is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 01:24   #57
Quote:
Bayleaf :P kaže: Pogledaj post
Meni Sergio čak i nije bilo tako loš. Al sam ostala u šoku da je Sergio tada imao 41 a tako izgledao! odlično je izgledao za 40. A Marco je imao 43. Samo dvije godine razlike... ko bi reko

Imam ideju... ja sam već napisala. Ajmo svi ljepo pisat tu na ovoj temi da očemo por tu amor pa možda to neko i pročita i smiluje nam se
https://www.forum.hr/showthread.php?p...5#post37469415
o pa...tako malo razlike al mi Saul/Marco ima više šarma

ja već pisala po toj temi al aj bum opet
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 01:46   #58
aj malo slika



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 03:20   #59
odlicne slikice joj i ja bi voljela da repriziraju
te stare su najbolje!
__________________
Bihter & Behlul <3
fame chocolate is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 09:45   #60
Quote:
Bayleaf :P kaže: Pogledaj post
Meni Sergio čak i nije bilo tako loš.
Al sam ostala u šoku da je Sergio tada imao 41 a tako izgledao!
Meni je veći šok što su njega uparili s Margaritom Maganom (Brisa) koja je tada imala samo 20 godina (iako je izgledala još i mlađe) , dosta velika razlika u godinama među njih dvoje (čak 21 godina, malo previše za moj ukus)
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:45.