Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2012., 23:24   #1
Betonski stupovi - rušenje i uklanjanje

Imam desetak betonskih stupova visine cca 1m, dimenzija 10x10 cm duž dvorišta koje želim ukloniti. Zanima me postoji li neka tvrtka koju bismo mogli angažirati za ovakav rad budući je taj posao građevinarima u sezoni nezanimljiv... Koja bi to cijena bila? Ako netko ima kakvu ponudu na pp rado ćemo ju pročitati.
Ukoliko se odlučimo angažirati nekoliko nkv radnika putem oglasnika zanima me kamo bismo mogli odvesti stupove na deponij? Je li vam poznato ima li nekog tko se bavi otkupom takve građe? Ili gdje ih možemo baciti a da ne smetlimo u prirodi?
Hvala!
anpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 14:21   #2
Čuj ima jedan niger (radi sve poslove) u Čakovcu, drugi u Stonu, pa dvojica u Perušiću.....
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 15:21   #3
Cool

Quote:
anpi kaže: Pogledaj post
Imam desetak betonskih stupova visine cca 1m, dimenzija 10x10 cm duž dvorišta koje želim ukloniti. Zanima me postoji li neka tvrtka koju bismo mogli angažirati za ovakav rad budući je taj posao građevinarima u sezoni nezanimljiv... Koja bi to cijena bila? Ako netko ima kakvu ponudu na pp rado ćemo ju pročitati.
Ukoliko se odlučimo angažirati nekoliko nkv radnika putem oglasnika zanima me kamo bismo mogli odvesti stupove na deponij? Je li vam poznato ima li nekog tko se bavi otkupom takve građe? Ili gdje ih možemo baciti a da ne smetlimo u prirodi?
Hvala!
Prvo:
Zvuči kao vinogradarski stupovi. Da li su u zemlji ili u betonu? Da li se moraju "čupati" cijeli ili je dovoljno "odsjeći" ih i poravnati sa podlogom?

Drugo:
Ako se može odsjeći ih i poravnati s tlom, jedan vibracijski čekić sa dlijetom razvali na dnu stup i flekserica prereže armaturu i samo se malo finišira poravnanje ako treba.

Treće:
Ako je drugo točno, a ne želite to sami raditi - obavim to ja za neke normalne novce (ako nije daleko od Zagreba). Treba mi samo priključak na struju. Jedino ne radim odvoz. (Može PM za detalje)
morrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2012., 05:58   #4
Quote:
anpi kaže: Pogledaj post
Imam desetak betonskih stupova visine cca 1m, dimenzija 10x10 cm duž dvorišta koje želim ukloniti. Zanima me postoji li neka tvrtka koju bismo mogli angažirati za ovakav rad budući je taj posao građevinarima u sezoni nezanimljiv... Koja bi to cijena bila? Ako netko ima kakvu ponudu na pp rado ćemo ju pročitati.
Ukoliko se odlučimo angažirati nekoliko nkv radnika putem oglasnika zanima me kamo bismo mogli odvesti stupove na deponij? Je li vam poznato ima li nekog tko se bavi otkupom takve građe? Ili gdje ih možemo baciti a da ne smetlimo u prirodi?
Hvala!
Lokacija?
marion56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2012., 03:40   #5
srušeno
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2012., 17:53   #6
nije srušeno, zg je (rubni južni dio).
a čuj, izgledaju kao ti vinogradarski stupovi, i mogu se ljuljati, dakle mogu se isčupati, a i mogu se odrezati što se nas tiče, iako mi ovo čupanje djeluje jednostavnije (blizu smo šume, pa je tlo pomalo "mahovinasto" tako da je čupanje relativno izvedivo).
struju imamo.
a što ću onda sa stupovima, treba li ih netko?

a može li na pm što su to "normalni novci". Mislim da taj termin prilično varira ovisno o kutu gledanja
anpi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:36.