Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2016., 21:15   #761
Quote:
VodkaM kaže: Pogledaj post
Tko je Galavan? U osobnoj mu piše Dumas
Pa je, malo je prelako "pao" prvi put, ono, upadnu, nađu gradonačelnika, ovog uhite, nije mi to način na koji bi takav kalibar zločinca bio "sređen". I onda komično sudsko saslušanje, gdje im cijela optužba visi o svjedočanstvu bivšeg gradonačelnika, nategnuto u svakom slučaju.
Slično kao i u Hrvatskoj..
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 01:47   #762
Uskoro nastupa Mr. Freeze.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 15:42   #763
Uz novog villaina stize i novi subtitle 2. sezone ''Wrath of the Villains'' - Gotham EP Promises Comics-Accurate Azrael in Second Half of Season 2
Quote:
We've known for awhile that Azrael is coming to Gotham. The warrior of vengeance for the Order of St. Dumas, Azrael is a title passed down in the order, representing all their triumphs and combatting all their failures.

Well, there's one pretty significant failure we saw in the first half of Gotham season two, when the Order's plans to take over Gotham City and destroy the Wayne family were foiled.
"They don't just go away. They stick around!" executive producer John Stephens told ComicBook.com in an interview with a laugh. "They're very stubborn."

With a subtitle for the second half of the season like "Wrath of the Villains" and a clear need for vengeance, yes, he confirmed, we'll see Azrael in the second half of the season. But just how much will comic book fans recognize the character? Quite a bit, Stephens teased.

"In many respects, Azrael will have many of the hallmarks and traits that we know from the comics," he said. "But it will have a brand-new twist upon that character; the way we're going to bring that character into being on our show will be different than anything we've seen in the comics."
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 12:01   #764
Trenutno sam u fazi kad obozavam ovu seriju. Prvu sezonu sam jedva nekako pregurala, s tim da sam par puta razmisljala odustati.

Pred kraj prve sezone sam se pocela navlaciti.

Da se razumijemo serija ima bezbroj mana, ali za nekog tko je odrastao 80tih ova serija je nesto posebno. Pri tome najvise mislim na vizualni pristup, ali i sav taj darkerski, odnosno mracni stih koji postoji. Gotovo svaka scena je posebno dotjerana do savrsenstva.

I moram priznati da obozavam sve likove i glumce. Cameron Monaghana obozavam jos iz Shamelessa, ali ovdje me isto odusevio. Jada Pinckett Smith je isto odlicna... ma svi glumci su mi odlicni. Cak se i Donal Logue (Bullock) popravio.

šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 13:12   #765
U ponedjeljak je izašla prva epizoda nastavka sezone. Jel gledao ko ?
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 13:46   #766
Ja sam. zabavna je bila
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 16:48   #767
Meni ništa posebno.
Jarvis is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2016., 19:53   #768
Pogledao sam i ja danas novu epizodu. Osim Mr. Freeze-a tu je i novi villain-Hugo Strange.

Jedna zanimljiva stvar il ipak nezanimljiva. Na kraju epizodu na naslovnici Gothamskih novina na kojoj je Mr.Freeze ne piše koji je datum. Znam da radnja u seriji nije vremenski određena ali ipak.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2016., 23:15   #769
Pogledao i ja, ovom mr. freezu odijelo u izradi, donovan je ocito hugo strange... Pingvin dobiva slom zivaca u arkhamu, al ga brutalno glumi haha.. Mrzim dr. Wong-a bas me zivcira lik aaa...
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2016., 18:03   #770
super su mi bile epizode sa mr. freeze. samo me jos muce izrazi lica od gordona, ne znam dal mu vele da tak glumi ili sta, ali mi jednostavno ne stima.
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2016., 19:38   #771
Mene smeta lice od njegove cure. Toliko mi je čudno da samo buljim u njega i ne koncentriram se uopće na ono što priča
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 14:08   #772
Ĺ ta nitko nije pogledao zadnje dvije epizode?

Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 16:22   #773
Jučerašnju ne, ove prije da... nemam što komentirati, meni jako dosadna sezona. Svaku epizodu novi villian... meni je to bezveze.
Jarvis is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 23:58   #774
A meni su zadnje 2 baš dobre.Jim bio u zatvoru,Ed mi je isto dobar.Šteta za Pingvina i njegovog oca,sad će ga sigurno istjerati van,ima ga i na oca i na majku.

Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 20:52   #775
Ta priča oko zatvora je OK, zapravo odlična, mada opet kliše zločestog upravnika, koji od svih čuvara njemu lojalnih sam dolazi kad Jim oslobađa onog malog (sam). Sviđa mi se povratak Don Falconea (ne sjećam se otkud sad on i zašto on, njegova priča lani je završila ubojstvom one Fishine špijunke, čini mi se, potpuni mi je blank u glavi na njegovu priču. Znam da je Pingvin bio njegov špija kod Maronija.)
Zatim kliše oko obitelji Pingvinova oca. Moglo se to bolje. Neka dvostruka igra do samog kraja i takva nekakva scenaristička rješenja.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 18:38   #776
OK, ovo sa Pingvinovljevom novom obitelji je super ispalo, povlačim prethodni upis
Svi uvjeti za postojanje Riddlera su tu, sad će ga Hugo Strange oblikovati do kraja.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 15:09   #777
Meni svaka nova epizida sve bolja i bolja,a uskoro ce kraj sezone.

Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 18:30   #778
Ovaj fajt protiv Freeza očajan. Kaj su baš morali ići na tu debilnu foru da svi meci baš po sred tijela idu lol. Kako ljudi koji pišu i režiraju te epizode nemaju srama niti ikakvog ponosa da njihovo djelo proba biti više od smeća.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 19:54   #779
A scena di Bruce i ekipa dolaze ispred napuštene zgrade i ne vide auto u kojem su dva lika sparkiran 10 metara iza njih?
Ali serija mi je svejedno prezabavna i baš je gušt gledati.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 20:25   #780
Meni je ova serija osvježenje u posljednje vrijeme. Prva sezona mi je bila ok, ništa posebno ali druga napreduje iz epizode u epizodu, priča mi je dobra i zanimljiva, ima ovdje dosta materijala za dobar nastavak.
canca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:50.