Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2016., 00:33   #6361
super epizoda. jako traumatično sve skupa.ali dobro napravljeno.
ali meni ide na živce jo.ona je meni tak zamoran lik.voli tog alexa,ali ja stalno navijam da on ne završi s njom i da ona ode iz serije.baš mi je neš odbojno kod nje.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 01:06   #6362
Quote:
just-do-it kaže: Pogledaj post
super epizoda. jako traumatično sve skupa.ali dobro napravljeno.
ali meni ide na živce jo.ona je meni tak zamoran lik.voli tog alexa,ali ja stalno navijam da on ne završi s njom i da ona ode iz serije.baš mi je neš odbojno kod nje.
I ja bi da Jo ode. Totalno me nervira s onom svojom, vjecno :nijemijasno: facom. Bas mi nije za Alexa.
__________________
I nemam obične sreće.
I nemam obične grijehove.
queenBrigitte is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 01:53   #6363
Odlično izrežirana (!) i odglumljena epizoda. Mislim da bi me 'oduvala' ( ) još i više da nije bilo TOLIKO Amelije. Stvarno je ne mogu smislit. Meredith tamo prebilo ko vola u kupusu, al ajmo malo pričat kako je Ameliji teško. I kako je ona morala razmišljat kako će opet sprovod morat spremit. I kako je posrnula i potegla bocu i završila na liječenju. Da ne spominjem komatoznu Meredith, razbijene čeljusti, Richard je vodi na zrak i onda krene s "Let it go" razgovorom u vezi Amelije. Ajde bolje ne. :klap:

I jebeš mi sve ako Alex i Meredith ne završe zajedno na kraju serije. Džabe je Shonda krečila.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 07:17   #6364
Uh da, Alex i Mer su bas izgledali prisno u onoj sceni..
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 09:45   #6365


__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 12:51   #6366
Jel nam poznata prica izmedu Hunta i Riggsa? Riggs je bio s njegovom sestrom ili?
__________________
I nemam obične sreće.
I nemam obične grijehove.
queenBrigitte is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 13:23   #6367
Meni Alex i Mer imaj baš frendovsku kemiju.
Nikako ne želim da završe skupa, big no no
__________________
Ne možeš više ni potpis imati, a da ti ga netko ne ukrade.
mali buco is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 20:35   #6368
Meni i isto big no no za Alexa i Mer. Oni su ko brat i sestra bilo bi totalno friki da zavrse skupa.

Meni su drage i Jo i Amelija, ne znam sto imate protiv. Svaka za sobom ima tesku pricu i zato nikako nisu miss simpaticnosti.

Amelija je bila jadna jer se osjecala krivom za to sto se dogodilo Mer. A to zato jer nije odmah na prvu otisla k njoj kad je zvala za konzultacije. A nije jer su se posvadale jer...sve ono sto je Webber rekao
Zacarani krug
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 22:41   #6369
I meni je Amelia draga.

Još uvijek ne mogu zamisliti Mer ni s kim, osim s Derekom.
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 22:47   #6370
Predobra epizoda, nemam što reći. Potresna, dirljiva, tužna, sretna...svaka čast. Žao mi što se opet sranje desilo Meredith, ali stvarno nemam riječi, baš me potreslo sve
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 22:49   #6371
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
al ajmo malo pričat kako je Ameliji teško. I kako je ona morala razmišljat kako će opet sprovod morat spremit. I kako je posrnula i potegla bocu i završila na liječenju. Da ne spominjem komatoznu Meredith, razbijene čeljusti, Richard je vodi na zrak i onda krene s "Let it go" razgovorom u vezi Amelije. Ajde bolje ne. :klap:
To sam baš i ja razmišljala. Ova završila praktički mrtva, a bitno je da Amelia opet okrene sve na sebe "jadna ja sam kriva i što ću sad jadna ja". I Derekovu smrt je okrenula na sebe, da je ona nešto mogla i trebala i morala, i sad ovo...
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 12:02   #6372
I ja oduševljen epizodom

Čak mi je i Alex bio malo drag kad je legao kraj Mer Ali svejedno hoću da nestane

Amelia je meni super, možda ima veze s tim što nisam PP odgledao do kraja

Kad sam vidio ovu dječurliju od Mer na okupu, skužio sam da bih baš volio vidjeti Sofiu opet, stvarno je dugo nismo vidjeli.

Ona scena kad Zozo ne želi kod Mer
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 12:13   #6373
Meni su trenutno svi super osim Jo. Ona mi je i dalje iritantna.. Dobar prikaz gubitka sluha i tinitusa iako je trebalo biti još mrvicu više šumovitije
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 12:17   #6374
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Kad sam vidio ovu dječurliju od Mer na okupu, skužio sam da bih baš volio vidjeti Sofiu opet, stvarno je dugo nismo vidjeli.
I ja, predugo je prošlo otkako smo je vidjeli.
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 16:08   #6375
Meni je Amelia jako draga, ali imate pravo to što kažete - zaglavila je do grla u tim svojim sranjima i nesvjesno konstantno od sebe radi žrtvu, ali ne vidi to.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 16:28   #6376
Meni ona uopće ne radi od sebe žrtvu, samo govori kako se osjeća, valjda ima pravo na to bez obzira što je high mighty Mer u istoj sobi/bolnici/gradu
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 19:24   #6377
Ovo je ludo, proplakala sam skoro pola epizode
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 21:02   #6378
Joj,i ja sam plakala. Sto je sve ta Meredith prozivjela...i svaki put sam plakala uz njene muke. Osjecam kao da se radio nekoj mojoj dobroj prijateljici (luda sam, znam).
Epizoda stvarno neobicna, i bas traumaticna.

Mer je bas ostarila...

1.sezona/12.sezona
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 21:09   #6379
je prosle su godine
ali glumica dobro izgleda za svoje godine, nedavno sam googlala koliko glumci Greysa imaju godina i Ellen je napunila 46 godina

Penny mi nikako ne pase sa Callie, navijam da se Callie vrati muskarcima
caterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 21:13   #6380
Quote:
caterina kaže: Pogledaj post
je prosle su godine
ali glumica dobro izgleda za svoje godine, nedavno sam googlala koliko glumci Greysa imaju godina i Ellen je napunila 46 godina

Penny mi nikako ne pase sa Callie, navijam da se Callie vrati muskarcima
Da, ima vec 46, samo cini mi se da bi u seriji kao lik trebala biti dosta mladja...pa s koliko godina su oni poceli stazirati u 1. sezoni i koliko je godina u seriji od onda proslo?
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:57.