Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2008., 12:40   #201
Quote:
G_abrielle kaže: Pogledaj post
Ma i mislila sam da kod nas tog nema. Neda mi se statirati, viđam oversize modele po katalozima, mislila sam na honoraran poslić tipa fotkanja za katalog, nešto što bi mi upalo kao hoby obzirom da imam redovan posao. Već sam pokušavala i guglat takve stvari al ne iskače ništa kod nas
Ma da...mi inače nemamo baš tih agencija razno raznih kao vani...tako da je to sve ograničeno. Ne znam što bi ti preporučila. Stars club prima takve modele, ali su užasno loša "agencija" tako da ti to ne bi preporučila
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 15:23   #202
daj mi pliz objasni, loši po čemu?
G_abrielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 15:31   #203
pa evo baš u Neckermannu imaju takve modele ali neznam kome bi se trebalo javiti
Glamazone is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 15:42   #204
Quote:
G_abrielle kaže: Pogledaj post
daj mi pliz objasni, loši po čemu?
mislim da po tome sto neko njihov stoji na ulazu u saloon i svakoj curi govore da je idealna bila ona niska/debela/anoreksicna i sl. ne rade opce kao agencija,i mislim da se placa,i cula sam da je neka kao novcana kazna ako se ne dode 2-3 puta
nevinasche is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 16:06   #205
Quote:
G_abrielle kaže: Pogledaj post
daj mi pliz objasni, loši po čemu?
pa imaš te afere u novinama...uzimaju novce od cura...ako ne dođu na taj sastanak, onda im isto uzmu novac (bez obzira da li su opravdano izostale ili ne). Uglavnom..ne bi to nikome preporučila
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 20:59   #206
Mogu malo pomoc?

@ mod: znam da trebam pisati hrvatski ali ipak je to malo pretesko. moze jedan put na engleski? Hvala.

I am looking for a privat (meaning non commercial) projekt m/f models. I want to extend my creativity with a new kind of weddingphotography. Such as Trash The Dress.

But, where can I find such models who are willing to work for TFP (Time For Prints). Abroad there are enough forums for this, but in HR I could not find one.

Can someone help me out? Contact me via PM. Thanks.

Olaf.
__________________
people photographer - no people, no fun!
OlafSiebert is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 11:46   #207
Quote:
OlafSiebert kaže: Pogledaj post
@ mod: znam da trebam pisati hrvatski ali ipak je to malo pretesko. moze jedan put na engleski? Hvala.

I am looking for a privat (meaning non commercial) projekt m/f models. I want to extend my creativity with a new kind of weddingphotography. Such as Trash The Dress.

But, where can I find such models who are willing to work for TFP (Time For Prints). Abroad there are enough forums for this, but in HR I could not find one.

Can someone help me out? Contact me via PM. Thanks.

Olaf.
trebao si se potrudit ipak neznaju svi eng. ne mislim na sebe
nevinasche is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 19:21   #208
hey there

you should send such mail to modelling agencies, in case they're interested they will ask for your services... I don't think we can help you out with that
Glamazone is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 16:51   #209
zanima me dali netko zna jeli kod tihane toliko vazan ten djevojke, posto sam se dogovorila naci s njom a imam par pristica na licu(trenutno max 5).
da znam ako je ne ici na taj razgovor
machangua is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 16:52   #210
Quote:
machangua kaže: Pogledaj post
zanima me dali netko zna jeli kod tihane toliko vazan ten djevojke, posto sam se dogovorila naci s njom a imam par pristica na licu(trenutno max 5).
da znam ako je ne ici na taj razgovor
vrlo je važan
prekrij ih s nečim
nećeš baš dobro proći s tim prištićima
Pastirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 17:26   #211
Quote:
Pastirica kaže: Pogledaj post
vrlo je važan
prekrij ih s nečim
nećeš baš dobro proći s tim prištićima
ne radi se o prekrivanju
ne možeš doći na razgovor s tonom pudera (koji ih ionako ne može potpuno pokriti). Na razgovor dolaziš svježe oprane kose, bez šminke i ponesi badić
A što se tiće par prištića..primit će te i s time ako zadovoljavaš ostale kriterije. Osim ako općenito nemaš puno problema s kožom.
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 22:32   #212
ma nemam puno, bas samo par njih..
poslala sam joj slike i rekla mi je da joj se svidam, pa smo dogovorile da se nademo.
znaci, normalno odjevena, svjezi look, bez sminke puno, i to je to?
a dali u njenoj agenciji manje cure rade, ja imam 172cm?
machangua is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 22:48   #213
Quote:
machangua kaže: Pogledaj post
ma nemam puno, bas samo par njih..
poslala sam joj slike i rekla mi je da joj se svidam, pa smo dogovorile da se nademo.
znaci, normalno odjevena, svjezi look, bez sminke puno, i to je to?
a dali u njenoj agenciji manje cure rade, ja imam 172cm?
rade i manje...ja sam bila u toj agenciji
no, rade kao fotomodeli
ovisi koliko godina imaš, ja sam imala 172 sa 14-15 god, sad imam negdje 176-177cm.
Sretno na razgovoru Samo budi što više svoja...ne glumi nešto što nisi i bit će sve ok.
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 23:08   #214
fala na savjetu! imam 19godina.
i, jesi jos u agenciji? znas li koliko cesto ako bude nesto od toga bih trebala biti u zg posto sam ja iz dubrovnika, a usto imam i fax pa da vidim da li se to uskladiti..
machangua is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 11:18   #215
Quote:
machangua kaže: Pogledaj post
fala na savjetu! imam 19godina.
i, jesi jos u agenciji? znas li koliko cesto ako bude nesto od toga bih trebala biti u zg posto sam ja iz dubrovnika, a usto imam i fax pa da vidim da li se to uskladiti..
Ja sam ti sad u drugoj agenciji, ali ne bavim se više time kao prije isto zbog faxa. Ja ti imam 20 god (za par dana). Pa gle...obično zovu na castinge za ovo ili ono...ali pošto ti živiš u Dubrovniku...sigurna sam da će ti prvenstveno davati castinge za to područje. Malo ti je nezgodno živjeti dolje, kad je centar zbivanja što se mode tiće u Zg-u. Ne znam sad kakvo je stanje u Dubrovniku što se tiće modnih agencija, ali znam da ih ima u Splitu koje su isto tako cijenjene. Mislim da bi tebi bilo lakše kad bi bila u nekoj agenciji koja ti je bliže tvom gradu. Pogotovo ako recimo misliš ostati u Dubrovniku cijeli život, tj. ako nemaš aspiracije seliti se u Zg. Najbolje da pitaš Tihanu kad dođeš na razgovor, ona će ti sve objasniti i vidjet ćeš onda da li ti se to isplati. Ja živim u Zg-u pa za mene nije bilo takvih problema, a većina cura koje sam upoznala su se ili doselile u Zg zbog faxa, ili žive negdje bliže (npr Rijeka) ili su iz Zg-a.
Kažem...prije svega pitaj Tihanu za savjet. Ako si joj se svidjela..to ti je već veliki plus. Ja mislim da ona ima točno određeni tip cura koje prima i koje joj se sviđaju...tako da očito zadovoljavaš njene kriterije
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 16:06   #216
http://www.moda.hr/g99.aspx
Glamazone is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 13:40   #217
bok svima!
evo da se i ja malo uključim u modnu priču
zanima me hostesiranje... znam, znam, da ćete mi preporučiti guglanje po netu pošto ima jako puno agencija, ali mene zanima mišljenje iz prve ruke. zato cure navalite
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 17:31   #218
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
bok svima!
evo da se i ja malo uključim u modnu priču
zanima me hostesiranje... znam, znam, da ćete mi preporučiti guglanje po netu pošto ima jako puno agencija, ali mene zanima mišljenje iz prve ruke. zato cure navalite
Iz mog kuta, nešto negativno, tj ovisi kakve poslove dobiješ. Može biti i pozitivno. Probaj sa hostesiranjem u Midikenu, tamo su super uvjeti što se toga tiče. Dostra poznanica tamo znam i ok im je. Pogledaj na stranici Midikena, imaš posebno hostese izdvojene, pa sama zaključi. Sretno
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 02:56   #219
bok ljudi!

imam pitanje za vas koji se bavite manekenkstvom i znate nešto o tome i o agencijama.
ja bi htjela otić u neku agenciju i početi radit kao fotomodel i sl.-ukratko,fotomodel,reklame,može i hostesiranje,revije,sve dolazi u obzir-a cilj mi je prvenstveno zaraditi nešto love sa strane,jer inače studiram-tako da nemam neke ambicije postat topmodel ili tako nešto
e,sad-ja sam proučavala stranice svih agencija a poznajem i nekoliko cura koje se bave time,fotomodeli su uglavnom,a tu i tamo i pokoju reviju nose-i svi mi govore različito kad ih pitam u koju agenciju da odem.
Mislim se između Sandra Agency,Livije i Talije(Tihane H.Zalepugin).
Jel mi može netko od vas možda preporučit ili reć nešto pozitivno/negativno o ove tri,što bi mi moglo pomoć?
Inače,ja sam visoka 183 i 70 kila(zvuči puno,ali mislim da nije puno na moju visinu,jer obično mi ljudi govore da sam mršava)imam proporcije 91-69-95

Čula sam da je Tihana dosta stroga što se tiče tih proporcija,da je Livija pretežno orijentirana na hostesiranje,a Sandra mi se nekako čini najbolji izbor,gledala sam njene manekenke na stranici i ima ih podosta s ne baš (sasvim)idealnim mjerama-npr. struk 66,bokovi 96...


Hvala unaprijed na pomoći
CUTEbutEVIL is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 20:06   #220
Mislim da je Sandra najbolji izbor jer se ona bavi više hostesiranjem i komercijalnijim poslovima.
Sheena the Punk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:44.