Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2009., 13:31   #41
Po kojem to kriteriju je tema Chat: održavanje većih travnatih površina ostavljena kao top-tema dok su teme sa 20x većim brojem čitanja izbačene.
Tema o Izradi namještaja čak nije niti na popisu, a jedna je od najposjećenijih tema na forumu?????
Ista stvar i Potražnja za majstorima...
__________________
Pozdrav,
Tomislav
cd_covers is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 00:12   #42
Topic potražnja za majstorima je ionako problematičan, u smislu samorekalmiranja kojekakvih majstora, iskreno, ne znam ni sam što ću s njim, ukinuti ga ili ostaviti.

ako ga ostavim, kao što je sada, sigurno će ostati top tema, jer najmanje što nam treba jest da se otvaraju nove teme s postovima tipa tražim keramičara bla bla...kao što je bilo prije negoli je atlantis (čini mi se da je ona) formirala ovaj skupni topic. Ako ga otkvačim mogao bi ubrzo završiti na tko zna kojoj stranici pdfa, pa će ljudi otvarati nove teme s upitima tipa tražim majstora za ovo ili ono

može biti da sam zaboravio staviti na popis topic o izradi namještaja.....

pod što da ga stavim - pod koju grupu da ga stavim ili da otvorim novu (koju?)

Za chat o travnjacima vrijedi isto ko za potražnju za majstorima. sklonost ljudi chatu primječen najiše na topic o košnji trave stoga je svojedobno i otvoren. Bolje da je odmah na vrhu, nego da se otvori novi o ošnji trave koje će se brzo zachatati....iskreno, neznam pod šta da ga stavim na popis

ne kužim kaj se si bune na chat štoje top tema.

za sada su top teme dva topica bitna za bivstvovanje SSm, potražnja za majstorima i chat.

EDIT: netko je skinuo top tema sa chata...mora da je šefica.......
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 09:33   #43
Quote:
Edgar kaže: Pogledaj post
Ako ga otkvačim mogao bi ubrzo završiti na tko zna kojoj stranici pdfa, pa će ljudi otvarati nove teme s upitima tipa tražim majstora za ovo ili ono
Ovaj argument vrijedi za svaku temu, od PVC-a, struje do izrade namještaja...
Nisam ja tu admin niti me briga, ali ne vidim po čemu je ta tema važnija od drugih..ionako u njoj nema dva smislena posta.

Quote:
pod što da ga stavim - pod koju grupu da ga stavim ili da otvorim novu (koju?)
Ne bih znao, zato ste vi admini tu, ali za razliku od većine tema sa tog popisa tema o izradi namještaja ima jako puno smislenih postova koji su ljudima pomogli
__________________
Pozdrav,
Tomislav
cd_covers is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 18:30   #44
[QUOTE=cd_covers;19854629]Ovaj argument vrijedi za svaku temu, od PVC-a, struje do izrade namještaja...
Nisam ja tu admin niti me briga, ali ne vidim po čemu je ta tema važnija od drugih..ionako u njoj nema dva smislena posta.

ma nije važnije, nitko to nije rekao, nisi me shavatio

sumjam da će netko koristi tražilicu da pronađe top gdje netko tražio majstora za farbanje 2 kvadrata plafona u kupaonici. prosječni korisnik će ni 5 ni 6 otvoriti noci topic i reći tko će mi farbati plafon u kupaonici?

ovako kad vidi temu potražnja za majstorima na vrhu, vjerojatnost je vrlo mala da će otvoriti novi topic. uostalom, kad si zadnji put vidio novi topic sa takvom tematikim i kolik je takvih bilo u zadnjih 9 mjeseci?

slažems e da je topic načelno bezveze ali opet kažem ima neku svrhu, kakvu takvu, a misija će mu biti određena


Quote:
cd_covers kaže: Pogledaj post
Ne bih znao, zato ste vi admini tu, ali za razliku od većine tema sa tog popisa tema o izradi namještaja ima jako puno smislenih postova koji su ljudima pomogli
nisam admin, samo mali mod vama je to sve isto ali ima razlika pa eto spreman sam interaktivno komunicirati s korisnicima foruma, naročito onima koji aktivno sudjeljuju na forumu, ne bi li čuo kakav prijedlog koji bi se mogao aplicirati.

ok, smislit ću sam nešto....
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 09:22   #45
Quote:
Edgar kaže: Pogledaj post
ovako kad vidi temu potražnja za majstorima na vrhu, vjerojatnost je vrlo mala da će otvoriti novi topic. uostalom, kad si zadnji put vidio novi topic sa takvom tematikim i kolik je takvih bilo u zadnjih 9 mjeseci?

slažem se da je topic načelno bezveze ali opet kažem ima neku svrhu, kakvu takvu, a misija će mu biti određena
Možda sam i ja malo prekritičan bio...teoretski takva tema ima smisla kao top tema.

Quote:
ok, smislit ću sam nešto....
Najbolje tako...
__________________
Pozdrav,
Tomislav
cd_covers is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 22:26   #46
evo nadopunio popis s namještajem i kosilicama
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 11:09   #47
a zašto struja više nije top tema
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 19:03   #48
nova direktiva EU
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 20:02   #49
aha, tak sam i mislio...
ne iznenađuje me to...
forum treba do daske poglupiti, i imati 118 tema sa strujom, tak da se ni Bog ni vrag više nemogu tu snaći.....
Nije mi jasno zašto se petlja u specijalizirane teme, o kojima pojma nema!
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 20:11   #50
nema to veze s tim jel tema specijalizirana ili ne, već što može biti top tema

ima gore nova top tema sa svim važnijim linkovima, a tu sam i ja, edgar strašni.

tko bezveze otvori novu temu ide na klupu, malo odmarat
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 20:17   #51
pitat ću te kad struja ode na treću stranu, a na prvoj budeš imao 17 tema tipa neradi mi žarulja u šekretu...
nema veze, neka bude kak je.......
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 22:45   #52
ex je u pravu!
Samo želim pitati jeli bi mogli postaviti anketno pitanje :
Struja kao top tema: DA ili NE na SSM-u
__________________
SNOW_WHITE Prevuci mišem preko potpisa
glupko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 23:41   #53
da niste vi slovenci možda - jel treba i referendum raspisati?

gle, kaj se mene tiće možete otvoriti anketu, tko vam brani (ma da dobro, pravila....) ali ak i uspijete skupiti 40 000 glasova do sutra u ponoć ne znači da će rezultat referenduma polučiti neke obveze prema uredništvu foruma

gledajte, tema će biti na prvoj stranici dokle god je popularna, tj. dok redovito ima upisa. kad to jednom ne bude tako, onda nema ni smisla da bude top tema

također, kažem ima topic s linkovima, i ljudi su upučeni da proule ponuđene linkove prema potrebi.

naravno, uvijek će biti onih koji će otvoriti unatoč tome novi topic, ali toga je bilo i do sada, dok je struja bila top tema.

pa u čemu je razlika?

a koga struja baš zanima, koristi će tražilicu, ili eventualno google

oni lijeni za to.....jeste sigurni da će se igrati sa strujom uopće?
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 23:56   #54
Quote:
Edgar kaže: Pogledaj post
oni lijeni za to.....jeste sigurni da će se igrati sa strujom uopće?
ja jesam...
jer pol pitanja o struji postavljaju neznalice i lijenčine...
vrijeme će pokazati tko je u pravu..
usput vjerujem ti da se sad ništa nemre napraviti, netko ima svoju viziju, a i opet vrijeme će pokazati koliko je ta vizija ispravna..
No ta se vizija kosi sa sponzoriranim nickovima, koji su u početku bili krasna ideja.
No ako se ovako nastavi, prodaja će stati na jednom nicku...
živi bili pa vidjeli!
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 23:59   #55
Pa čemu onda koristi ova Top tema :Prijedlozi i žalbe na SSM ?
__________________
SNOW_WHITE Prevuci mišem preko potpisa
glupko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 00:03   #56
pa za mora svaki prijedlog biti usvojen?
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 19:42   #57
Quote:
Edgar kaže: Pogledaj post
pa za mora svaki prijedlog biti usvojen?
normalno da nemora...
samo ne zaboravi da su neki tu na ovom PDF-u duže nego ti ili gazdarica..
Vrijeme će pokazati tko je u pravu....
ovo nije zlonamjerno, samo da znaš.....
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 20:40   #58
a kako će se to pokazati?

linkat ćeš na osmrtnice u novinama ljudi koji su poslušali savjete kvazi električara sa foruma?
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 20:59   #59
neznam zašto sad zajebavaš...
znaš da sam mislio na otvaranje 101 teme...
al usput kad si to spomenuo pogledaj disclamer na alternativi...
rekao bih da su opasnosti skoro pa iste
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 23:20   #60
koji disclaimer?
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:47.