Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2004., 10:21   #21
Re: Re: Re: zg kvartovi- mišljenja i predrasude

Quote:
Mr. Wolf kaže:
Gle klošari i cigići u centar dolaze na posao kao i poslovni ljudi, pa ne budu valjda prosili na pešči!
daj odjebi!
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2004., 14:09   #22
Quote:
pivka kaže:
daj odjebi!
Al smo osjetljivi na svoj kvart, jel ti to posjeduješ neke nekretnine tamo il si možda u nekom odboru?
__________________
Čik u oko, burek sa mesom.
Mr. Wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2004., 16:00   #23
Dubrava -horor (predrasuda: all janjevci)
Trnje - brdo skinjara: horor
Novi zagreb općenito bljak. one socijalne zgrade sa 100 stanova u jednom neboderu... posebno mamutica.

al ima lijepih kvartova samo ja nemam love da tamo kupim stan pa cu na Tresnjevci- srednja žalost, al nekako intimna atmosfera: male uličice, male zgrade i brdo dućana, pekara, plac, itd.

bitno mi je da je kvart povezan tramvajem
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2004., 12:20   #24
Quote:
Mr. Wolf kaže:
Al smo osjetljivi na svoj kvart, jel ti to posjeduješ neke nekretnine tamo il si možda u nekom odboru?
da posjedujem kućicu i autić i svašta!
a iz kojeg si ti tako krasnog kvartića di nema cigića,klošara i ostalih "zagađivača našeg bijelog grada"pantovčak,šalata?
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2004., 20:39   #25
Quote:
pivka kaže:
da posjedujem kućicu i autić i svašta!
a iz kojeg si ti tako krasnog kvartića di nema cigića,klošara i ostalih "zagađivača našeg bijelog grada"pantovčak,šalata?
Da si malo bolje pročitala shvatila bi da sam iz centra! To kaj se ti vrijeđaš na moje šale i pošalice je tvoj problem. Istina je da cigići i klošari dolaze u centar raditi! Iskreno me više zaboli za sve, kvart ko kvart svugdje ima svačega, negdje se bolje živi negdje lošije! Teško je reći tu je ovak tam je onak to sve vodi generaliziranju!
__________________
Čik u oko, burek sa mesom.
Mr. Wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2004., 21:06   #26
Ja sam Kreativni EuGenije, a živim u Dubravi, to bi trebao Biti neki Oksimoron. Ali nije.
Ne volim Kad ljudi puno Generaliziraju.
__________________
Mrzim te, glup si :(
dukat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2004., 22:40   #27
e ja s jaruna. u mojoj zgradi su svi vjecni studenti a jedina cura koja je pripravnica u odvjetnickoj firmi toliko nosom para oblake da je to nezamislivo.
jarun ima svega...od obrijanih glava, do studenata (sava jelte), sponzora i sponzorusa, siromaha u barakama, pezica u starim kucicama, mladih i bogatih ljudi, puno male djece, puno zelenila...eto meni je dobro. sad ce uskoro preko jedne od najvecih zelenih povrsina u mom kvartu a ispred moje zgrade gradit cestu. e to mi se gadi. nadam se da cu se maknut. vidjeh neku zgodnu novogradnju na malesnici pa ako mi se posreci kakv zgodan posao poslje faxa, njemu isto...stambena i tako sve - mozda i bude stagd.
nemam nis protiv ljudi iz dubrave, pogotovo iz trnovcic. teski hercegovci al dobricine - nema boljih ljudi.
spansko i precko su mi cudni.
knezija je ok.
novi zagreb mi je bezveze iako dugave nisu tako lose.
sesvete mi smrde po onoj farmi svinja
velika gorica mi je ruzna
samobor mi je lijep
pantovcak i ove fensi smensi spike su super al sumnjam da cu ikad imat para za to.
crnomerec mi je los, maksimir dobar...
kajjaznam. u nekim naseljima nisam ni bila
a ono sto mi je najgore su zgrade pored autoputa. uzas. ona pored petlje. al sad se sve grade uz autoput. to mi je odvratno.
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2004., 00:17   #28
Quote:
young.but.dead kaže:
split 2
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2004., 21:31   #29
Quote:
Legion kaže:
Ubite me primitivnog i zatucanog al meni je Đubrava Đubrava

Znam masu ljudi od tamo, o većini njih imam pozitivno mišljenje, ali da su seljačine

Bio sam skoro godinu dana s curom iz Dubrave, a i s nekoliko Dubravaša sam išao u srednju pa mislim da znam o čem govorim.

Liđn pazi šta pričaš. Ja sam ti iz Dubrave

DA nebi bilo kad dođem na slijedeći lumtu
mobyXXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2004., 21:52   #30
neznam..uvjek su samo kudili dubravu zbog janjevaca i cigana,i taj zastrasujuci kozari bok,a najbolji su bili tuskanac i pantovcak.
sesvete nije bas ni spadalo pod zg!?
a kaj je sa sigom?????ima ko od tam??????????
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2004., 21:57   #31
inace ja sam iz onog srednjeklasnog maksimira...i bogme nema lepsega.mi smo tocno tam lepo u sredini svega,a daleko od krletki...kad sam sedela na verandi-s jedne strane sam gledala sve privat kuce prema slemenu i sleme,a surotno je bil trambulin i vreva na maksimirskoj...ma krasota.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2004., 05:27   #32
Quote:
AFRODITA69 kaže:
inace ja sam iz onog srednjeklasnog maksimira...i bogme nema lepsega.mi smo tocno tam lepo u sredini svega,a daleko od krletki...kad sam sedela na verandi-s jedne strane sam gledala sve privat kuce prema slemenu i sleme,a surotno je bil trambulin i vreva na maksimirskoj...ma krasota.
Ma gledala si ti ono kaj se sa zvjezdicama na forumu pise Sljeme. Sljeme se iz tog kvarta ne vidi dok se na vrh Lascinske ili Jordanovca ne popnes
__________________
Mi smo stabilizaciju prihvatili-to nam je svetinja
doc_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2004., 11:05   #33
rođena sam u Zagrebu al iskreno, pojma nemam o novim dijelovima. već odavno se spremam na izlet po gradu

kad čitam na tramvajima, o autobusima da i ne pričam, osjećam se ko stranac a toliko toga se gradi da će mi uskoro trebati par dana za upoznavanje dijelova grada na kojima su ne tako davno bile vikendice
nepta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2004., 17:05   #34
Quote:
AFRODITA69 kaže:
neznam..uvjek su samo kudili dubravu zbog janjevaca i cigana,i taj zastrasujuci kozari bok,a najbolji su bili tuskanac i pantovcak.
sesvete nije bas ni spadalo pod zg!?
a kaj je sa sigom?????ima ko od tam??????????

Ovaj.... Vukomerec ti je recimo koma. Kozari isto. Dubrava je čist Ok naspram ta dva kvarta. Bitno je samo da se ne zamjeraš Janjevcima jer ih za 5 min imaš 200 za vratom.
mobyXXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2004., 17:36   #35
isla sam u dubravu u skolu..sjecam se da su janjevci prodavali cigle navecer pred skolom pa ko nije kupil dobil je po p......
imala sam ih dosta i u razredu-glasnovice,zdunice...itd itd.meni tam nije bilo strasno tak kak se govorilo ili zato jer sam bila naucena.a i kod klimafca sam visila stalno
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2004., 18:53   #36
Quote:
AFRODITA69 kaže:
isla sam u dubravu u skolu..sjecam se da su janjevci prodavali cigle navecer pred skolom pa ko nije kupil dobil je po p......
imala sam ih dosta i u razredu-glasnovice,zdunice...itd itd.meni tam nije bilo strasno tak kak se govorilo ili zato jer sam bila naucena.a i kod klimafca sam visila stalno

Pitam se koliko su najozloglašeniji NYC kvartovi opasniji od naših.
mobyXXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2004., 19:20   #37
ja zivim u jednom....i rulji je to ovde uzasno smjesno jer je zloglasnost nastala zbog filmova.ok,ima dio u kome bas ne treba biti posle mraka ukoliko nisi kurva ili dealer..ali sve ostalo je tak pitomo...nemas pojma!naravno ubistva se desavaju svugdje,i naravno da je jedan nyc veci od zagreba i okolice pa se onda i to racuna...mozda kod nas nema tih zloglasnih drive by shootings,kad si na krivom mjestu u krivo vrjeme-sto sam objasnila gore,ali i kod nas za tako sitan gradic ima puno sranja.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2004., 21:53   #38
Quote:
Pitam se koliko su najozloglašeniji NYC kvartovi opasniji od naših
I kao svugdje u Europi i ostalim zemljama imaš ozloglašene kvartove. Uvijek će postajati predrasude da je neki kvart takav kakav je, ali se nikada ne zna, možda se promijeni nakon nekog vremena.
Asocijacije koje ja imam, a ne obazirući se na doljnje postove-

Črnomerec- puno bolnica, ljudi su stariji i bolesniji
Trešnjevka- puno starih ljudi, mladih ljudi sve manje
Špansko-Prečko- shooping centar
Centar- stariji ljudi, bogatiji, uvijek gužva
Gračani, Šestine, Sljeme- puno ''bogataša'' i ''umišljenih ljudi''
Novi Zagreb- puno velikih zgrada, nema prirode
Jarun- puno zelenila, male zgrade, kvart baš kak bi trebao izgledati. Ne, nisam sa Jaruna
Sesvete-Dubrava: puno doseljenika iz bilo kojeg dijela svijeta
Žitnjak- puno Roma
Borongaj- nikada mi nije bilo jasno zašto ga zovu limenke. Previše zgrada
Maksimir-može proći. Ima zelenila.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2005., 14:00   #39
R------E---------M-----------I-----------Z--------A

ja sam s remize-i,ima ko kaj protiv???REMIZA HOOLIGANS
__________________
super girl
zg_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2005., 14:36   #40
Re: R------E---------M-----------I-----------Z--------A

Quote:
zg_girl kaže:
ja sam s remize-i,ima ko kaj protiv???REMIZA HOOLIGANS
a jaki su ti hooligans pitaj kako je bilo jednom od "vođa" kad mu je Hajdukovac jebavao sestru , pičkice su jake kad ih je 5 na jednog
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:17.