Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2013., 14:31   #21
uzmi u obzir koliko osoba piše scenarij jednoga filma (npr ben hura), a koliko piše za luthera .. i smiješno je ograničavati min i max broj ep .. a manji broj ep po sezoni je tipičan za britance, što prije to prihvatiš više možeš uživati gledajući seriju .. s obzirom na samu radnju luthera i situaciju mislim da je ovaj format najbolji .. uzmi u obzir da je bbcju u zadnjih par godina skresan budžet i da su mnoge serije (pogotovo skuplje produkcije) srezane s 6 na 4 ep, a mnoge su i otkazane .. povećavati broj ep jedne serije na uštrb druge nikako ne bi bio dobar .. nisam najveći fan serije, ali dok god se prikazuje i dok god je zanimljiva bilo kakav luther je bolji nego nikakav
__________________
She is watching the detectives..
I am not a number, I am a free man..
VaVaVoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 15:11   #22
Quote:
VaVaVoom kaže: Pogledaj post
smiješno je ograničavati min i max broj ep .. a manji broj ep po sezoni je tipičan za britance, što prije to prihvatiš više možeš uživati gledajući seriju ..
Nije smesno jer zelim gledati vise a ne manje.

Uzivam ja maximalno i bas zato mi je toliko krivo sto ima malo epizoda.

Quote:
s obzirom na samu radnju luthera i situaciju mislim da je ovaj format najbolji .. uzmi u obzir da je bbcju u zadnjih par godina skresan budžet i da su mnoge serije (pogotovo skuplje produkcije) srezane s 6 na 4 ep, a mnoge su i otkazane
Nisam znao to za budzet. Steta sto se smanjuje buzet i zbog toga ispasta jedna ovako dobra serija.

Bolje da ukinu razne glupe serije poput onog Poaroa ili kako s vec zove serija i da pare od takvih serija daju za Luthera i serije tog kvaliteta ako ima jos neka.

Quote:
.. povećavati broj ep jedne serije na uštrb druge nikako ne bi bio dobar .. nisam najveći fan serije, ali dok god se prikazuje i dok god je zanimljiva bilo kakav luther je bolji nego nikakav
Naravno da bi bio. Jer bolje da gledam jednu kvalitetnu seriju od 10 ep po sezoni nego dve od po 4.
Jer ja se vezem za radnju i likove te zelim da sto duze budem u tome i taman fino udjem u taj svet u prve 3-4 ep kad ono kraj sezone... fuck! Kapiras me ?
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 16:38   #23
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Bolje da ukinu razne glupe serije poput onog Poaroa ili kako s vec zove serija i da pare od takvih serija daju za Luthera i serije tog kvaliteta ako ima jos neka.
poirot je itv i odlična je serija

činjenica je da mi broj ep ne igra veliku ulogu kod gledanja serija .. žao mi je što brzo završi jer se u slučaju odlične serije vežem za likove i radnju, ali uvijek se veselim novim sezonama ako do njih dođe .. nazivati to neviđenim glupostima mi je malo pregrubo i neprijatno
__________________
She is watching the detectives..
I am not a number, I am a free man..
VaVaVoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 16:52   #24
Quote:
VaVaVoom kaže: Pogledaj post
poirot je itv i odlična je serija

činjenica je da mi broj ep ne igra veliku ulogu kod gledanja serija .. žao mi je što brzo završi jer se u slučaju odlične serije vežem za likove i radnju, ali uvijek se veselim novim sezonama ako do njih dođe .. nazivati to neviđenim glupostima mi je malo pregrubo i neprijatno
Slozicemo se da se ne slazemo.

U tom slucaju za tebe treba raditi seriju koja ima dve epizode od 90 min (salim se malo) Reko sam glupa ne neviđena glupost.

Ok da ne idemo u off vise ajmo malo o Lutheru. Koja ti je ep najbolje ? I koji negativac ?
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 19:23   #25
Quote:
Jacob J. Harper kaže:
Slozicemo se da se ne slazemo.


najviše mi je u sjećanju ostalo finale prve sezone, suočavanje na kraju ep je trenutak kada sam pomislila da bi voljela vidjeti nastavak .. i 3,4 ep druge sezone su me posebno pogodile, fanatični ubojica koji ne bira ni vrijeme, ni mjesto, ni osobu ni način ubijanja već sve random .. uzorak je da su mi finala najbolja, baš me zanima dali će mi se svidjeti sljedeće, vjerojatno i posljednje finale
__________________
She is watching the detectives..
I am not a number, I am a free man..
VaVaVoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 19:37   #26
*** Oprez! Upozorenje! Spoileri !!! - ne citati ako niste gledali seriju ***

Odgledao svih 10 epizoda i bas mi se svidja serije.

Slazem se da je Alice trebala biti vise u drugoj sezoni.

Braca blizanci su Onaj s maskom je isto bio creepy ali na kraju je ispao pussy.

Idris Elba nosi seriju. Rezija, radnja, gluma, likovi, kamera... sve je na zavidnom nivou.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 23:19   #27
Meni je Luther odličan

Idris Elba

I ne smeta mi toliko što ima malo epizoda, jer su barem sve kvalitetne. Slažem se s VaVaVoom oko toga.

Zna li se što kad ide dalje?
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 00:17   #28
Quote:
hope.cc kaže: Pogledaj post
Meni je Luther odličan

Idris Elba

I ne smeta mi toliko što ima malo epizoda, jer su barem sve kvalitetne. Slažem se s VaVaVoom oko toga.

Zna li se što kad ide dalje?
Sve sto sam uspeo saznati je da ce sezona 3 biti ove godine a kada to nema nigde da pise. Dobro barem znamo da ce biti ove godine.

Smeta mi što ima malo epizoda. Ne slažem se s tobom i VaVaVoom oko toga.

Ja sam zbog Elbe i poceo da gledam seriju jer mi je super glumac.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 19:29   #29
Svaku vecer zdimim po 2 epizode, me like a lot. Inace obozavam BBC serije


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 22:52   #30
evo bas odgledo prvu druge, wow!! sad bi gledo do jutra al ne mogu imam posla : D
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 01:25   #31
Quote:
fugazi kaže: Pogledaj post
evo bas odgledo prvu druge, wow!! sad bi gledo do jutra al ne mogu imam posla : D
Prvu ep druge sezone ? Uh sta ces tek reci kad odgledas cetvrtu.

Super je serija ako se serijom moze nazvati jer ima svega 10 ep u dve sezone, ono da hocu da se price brzo zavrsavaju gledao bi film a od serije ocu da se kvalitetno otegne na barem 10 do 13 ep po sezoni. Ponavljam se ali jbg kad mi se to ne svidja no zato cu ja za neko vreme da fino repriziram Luthera
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 12:31   #32
Luther (UK)

Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Prvu ep druge sezone ? Uh sta ces tek reci kad odgledas cetvrtu.

Super je serija ako se serijom moze nazvati jer ima svega 10 ep u dve sezone, ono da hocu da se price brzo zavrsavaju gledao bi film a od serije ocu da se kvalitetno otegne na barem 10 do 13 ep po sezoni. Ponavljam se ali jbg kad mi se to ne svidja no zato cu ja za neko vreme da fino repriziram Luthera
A tako to Englezi rade, 3 do 6 po sezoni...

Jacobe, pogledaj Wire in the Blood ako nisi vec. Meni jedna od drazih britanskih krimi serija, vrh


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 22:19   #33
Quote:
fugazi kaže: Pogledaj post
A tako to Englezi rade, 3 do 6 po sezoni...

Jacobe, pogledaj Wire in the Blood ako nisi vec. Meni jedna od drazih britanskih krimi serija, vrh


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
A sta ces....

Ok Fug imacu tu seriju u vidu za gledanje u nekoj skorijoj ili daljoj buducnosti jer trenutno imam 3-4 serije za gledanje. Hvala na preporuci


Sent from my brain using comp & internet
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 00:31   #34
Pogledao prvu sezonu, odlična serija!
__________________
Apathy on the rise, no one cares.
pećina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2013., 13:30   #35
Quote:
pećina kaže: Pogledaj post
Pogledao prvu sezonu, odlična serija!
Kakva ti je druga sezona ? Jesi je odgledao ?
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2013., 16:22   #36
U jednom dahu! Odlična mi je. Baš mi je dobro gledat ovako kratke sezone A ne monstrume od 20+.

Sad se kao snima treća sezona i SPOILER vraća se Alice SPOILER!
__________________
Apathy on the rise, no one cares.
pećina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2013., 15:06   #37
Kako je ovo prokleto dobro

Lutherov lik mi je već od početka fantastičan, totalno je fucked up, dodaj na to još Alice koja je ono kategorija za sebe i sve je još više fucked up

Pogledah prve 4 epke, prezarazno je (očekujem da ću već sutra bit sve skupa gotova) i svi slučajevi u svakoj epki su mi bili nešto fantastično, tim više jer ja i nisam procedural persona pa obično takve stvari u serijama ili ffw ili nešto usput radim itd., ali ovi slučajevi su brutala Nadam se da kako se priča razvija da će biti još više vremena posvećeno Lutheru jer lik ima fakat hrpu potencijala da ga se razradi i prikaže, savršeno je, savršeno

Jedino šta mi se ne sviđa je šta treća sezona kreće tek na jesen.

Ovo se stvarno isplati gledat, al stvarno!
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 22:32   #38
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
Kako je ovo prokleto dobro

Lutherov lik mi je već od početka fantastičan, totalno je fucked up, dodaj na to još Alice koja je ono kategorija za sebe i sve je još više fucked up

Ovo se stvarno isplati gledat, al stvarno!

Jel' da? Baš prokleto dobro.

Al nema, uglavnom sve što Britanci naprave je možda malo,al zato fantastično dobro

Luther ko lik je...ma nemam riječi,a Alice

A sam Idris...
__________________
" From Partners in crime fighting to Partners in diaper changing "
Summer88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 23:22   #39
Druga sezona mi je bila presavršena također, Luther je još onako bombastičniji i totalno lud do bola i sjeban i sve skupa - ma savršeno, Idris Ono igranje ruskog ruleta s pištoljem u 2x01 isuseee savršena sezona jedino mi Alice falila.

Ona mi je od samog početka onako totalno sajko lik zapela za oko i totalno po mom guštu likica, nadam se da će u 3. sezoni je biti puuuno nije to to bez ne
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2013., 22:32   #40
Pogledano.

Šta reci ovo mogu samo Britanci .

Slučajevi, ubojstva da se naježiš. I imaju neke fiše s batićima ili ti ga čekićima tu su me malo kupili , i tak dobro je to prikazano, gotovo ko da je realno.

John

Prva sezona mi je bolja, ipak je u njoj obiteljski slučaj, ubojstvo Zoe. Prestravično nešto, samo sam i poslije nj reakcija .

Sve u svemu veliki plus za ovo i preporuka . I još jedan veliki plus za mjuzu u seriji . Kvalitetno utrošenih 10h .

Idemo dalje
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:05.