Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2016., 23:11   #241
Da se i ja priključim željama, čestitkama i pozdravima.

Do prije par mjeseci nisam ni znala za ovu seriju, nije popularna kod mojih prijatelja čak ni onih koji gledaju mali milion različitih serija i generalno vijerno prate zbivanja u tv industriji.

Zapravo sam i saznala na ovoj temi, bio mi interesantnan naziv pa sam pogledala da vidim o čemu se radi. I naravno, kad sam vidjela da su napravili ekranizaciju jedne od meni omiljenih dječijih/tinejdžerskih knjiga plus još Toby Stephens, morala sam da bacim oko.

I oduševljena sam.

Tako da, hvala društvo!


Dakle vikend...
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 23:50   #242
Meni je muž gleda seriju i stalno mi je preporučiva ali ja ono kao neda mi se gledati o dosadnim gusarima.To će biti samo koljačina i silovanja kad ono počela je napokon gledati i oduševila se. Radnja, likovi ,eksterijeri ,ma sve je super. Odlična serija i naravno da sam pogledala ko hipnotizirana dvi sezone i jedva čekam treću.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 14:59   #243
Pogledao prvu epizodu treće sezone. Nema baš pretjerano akcije ali je sasvim solidno. Tko ne želi čitat spoilere, neka prekine čitanje.

Flint provodi kampanju terora nad svima koji se usude stati na put piratima, ubijajući bez razlike i muškarce i žene. Silver se potpuno posvetio piratskom životu ali ga muči rana na nozi.

U Nassauu nitko ne želi raditi na popravku utvrde, svi bi dvostruke plaće i trostruke Božićnice a kad dođu na posao samo sjede, ko saborski zastupnici. Iz tog razloga Jack Rackham je prisiljen poslati Charlesa Vanea u lov na brod sa robljem, lažući da brod prevozi namirnice. Kad Vane sazna istinu o teretu popizdi jer je kao klinac i sam bio rob. Ljubavni trokut Jack-Max-Anne je i dalje kompliciran. Jack i dalje čita novine samo kad sere, samo što to sada može obavljati u finom toaletu a ne u drvenoj kenjari.

Kapetan Hornigold i Dufresne su u službi Britanske mornarice i imaju ratni brod kojim love Flinta. Da bi im pobjegao Flint okreće Walrus prema uraganu. U međuvremenu u Londonu Woodes Rogers je Eleanor Guthrie obećao amnestiju ako mu pomogne pokoriti Nassau. Ima na raspolaganju čitavu vojsku i ne zeza se. Za kraj epizode Crnobradi je stigao u Nassau i traži Charlesa Venea.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 14:47   #244
Meni je super bila epizoda.
Neznam čemu ovo tvoje prepičavanje epizode.

Glumac Ray koji glumi Blackbearda mi je jako drag. Nadam se da će imati važnu ulogu u sezoni, u prvoj ep je dobio onak 2 minute.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 18:15   #245
Spoiler

Odlična scena kad Flint likvidira guvernera i ženu mu, baš surovo prikazuje u što se i koga pretvorio.
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 08:52   #246
Još jedan lik iz romana će se pojaviti u seriji. Irski glumac David Wilmot će u četvrtoj sezoni glumiti Israela Handsa. To je posebno zanimljivo u ovom slučaju jer i u stvarnoj povijesti je postojao pirat koji se zvao Israel Hands i radio za Crnobradog. Da li će ovdje scenaristi raditi neku kombinaciju povijesti i fikcije preostaje da vidimo.

http://www.spoilertv.com/2016/01/bla...lmot-cast.html
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 11:42   #247
Prijevodi ?
Lego-las is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 19:16   #248
ovaj epizoda s olujom je bila baš dobra...

i naravno priprema priče o tome zakaj je blackbeard otišao

svi se pripremjau za rat...so excited
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 02:43   #249
Ufff najbolja epizoda..stvarno su se izvukli. Koliko je Flint sretan, naci ce otok sa blagom i rumom.

Preko tapa
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 17:25   #250
Quote:
Lego-las kaže: Pogledaj post
Prijevodi ?
http://titlovi.com/

imas tu za prvu ep, druge jos nema.


pogledo obje, zadovoljan viđenim.

flint ce sad opljackat neki brod i tak ce si obnovit zalihe.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 20:04   #251
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
flint ce sad opljackat neki brod i tak ce si obnovit zalihe.
Bez vjetra će baš jako daleko dogurat. Promo za iduću epizodu pokazuje Flinta i Silvera kako pecaju morskog psa.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 19:35   #252
samo da ne postane prevelika patetika sa tim plutanjem i klišejima sa posadom na rubu pobune.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 00:27   #253
Moj najveći utisak u prve dvije epizode je to koliko se John Silver promijenio. Za očekivanje je da se neko promjeni nakon što izgubi dio tijela, ali ova njegova promjena je baš drastična.

Za Flinta sam i očekivala da će da pukne nakon svega što se izdešavalo.

A Vane nastavlja da me iznenađuje.
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 17:35   #254
Ovo je bilo gadno. Praviti spisak onih koji će ipak nešto malo jesti jer su nužni za upravljanje brodom i onih koji neće jesti ništa... Brrrrr. Nažalost okrutna nužnost. Silver je pokazao veliku inteligenciju i snalažljivost i konačno izborio ravnopravnost sa Flintom. Plan Crnobradog da postane vođa ometen je pat pozicijom pred obalama otoka, nitko nema prevagu nad onim drugim. Ukoliko bude velikog bijega, baš me zanima kako će biti proveden.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 20:22   #255
opet je Silver spasio stvar...
možda u ovoj sezoni dođe do raskola
brušenje za rat i izdaja u zadnjem trenutku...nisam imao utisak da je onaj stari imao takav utjecaj na otoku
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 02:51   #256
Ajme...nevolja za nevoljom. Ajde barem su nasli kopno.

Preko tapa
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 09:52   #257
Quote:
nisam imao utisak da je onaj stari imao takav utjecaj na otoku
covjek je s godinama skupio utjecaj, vjerojatno je jedan od starijih tamo.


Quote:
dujeska kaže: Pogledaj post
Ajme...nevolja za nevoljom. Ajde barem su nasli kopno.

Preko tapa
je, bas ja to pomislio, kad te nejde onda te nejde
sviđa mi se kako se razvija ova sezona. sve je fino balansirano i zanimjlivo, nema praznog hoda. ako ovak nastave bit ce im to najbolja sezona.

ali zanimljivo, na tv.comu ova sezona ima delako losije ocjene:
http://www.tv.com/shows/black-sails/episodes/
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 19:18   #258
ma nemaju pojma...još jedna konstanta koja mi uzdiže ovu sezonu je prikazivanje psihičkog stanja Flinta nakon Mirandine smrti kroz njegove halucinacije
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 17:36   #259
Ovo definitivno nisam očekivao. Dobili smo još jednog lika iz romana, Bena Gunna, a vođa maruna koji su zarobili Flintovu posadu je žena Mister Scotta.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 23:05   #260
Sad mi je definitivno zanimljivii Flint u zatočeništvu nego tvrđava ;P Očito je kako će tvrđava završiti, samo me zanima di će blago premjestiti
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.