Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2016., 17:25   #21
Trebalo mi je ovak nešt... Malo me živcira mali plavi, al Manu sve popravlja.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 20:07   #22
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Pogledao sam prve 3 ep i moram priznati da je ovo bolje nego sam očekivao. Bolja fantasy serija od večine.

Serija je OK, ali su opasno čeprkali po loreu i radnji.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 23:50   #23
Pogleda 4 epizode. Ajde, skroz neloše.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 08:48   #24
Bolje od očekivanog, sviđaju mi se postapokaliptični setting, lokacije snimanja, scenografija, badass Dagda Mor i onaj druid nekakvog gay imena koji sam već zaboravio..
No ne sviđa mi glumatanje Wila i slični ljepuškasti glumci radi kojih dobivam dojam kao sa gledam CW-ove Vampire diarrhea serije

Poslano sa mog HTC One M8s koristeći Tapatalk
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 20:13   #25
Dagda Mor u seriji je fakat badass, iako se u knjizi pojavljuje puno manje jer je tamo Reaper taj koji ganja ekipu i ubija.
Promienili su i lore oko Dagda Mora. U knjigama su demoni zatočeni u Forbiddingu od strane elfova u dalekoj prošlosti Zemlje, dok je u seriji
lore promijenjen i Dagda Mor po loreu ispada kao da je Warlock Lord iz prve knjige, tj. druid koji je prešao na tamnu stranu nakon čitanja Ildatcha.
To je totalni nonsense, jer ispada da je Forbidding napravljen nakon apokalipse.
Fanovi knjiga pizde po netu zbog takvih stvari.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 22:45   #26
Meni je ovo jako loše, pogledao sam 15 minuta i više nisam mogao. Osjećao sam se kao da gledam teletabise

Neuvjerljivi, sa postojanim frizurama dok pada kiša i trče kroz šumu, svi isklesani...kada me tako nešto bude zanimalo pogledati ću Sumrak sagu
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 01:03   #27
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Meni je ovo jako loše, pogledao sam 15 minuta i više nisam mogao. Osjećao sam se kao da gledam teletabise

Neuvjerljivi, sa postojanim frizurama dok pada kiša i trče kroz šumu, svi isklesani...kada me tako nešto bude zanimalo pogledati ću Sumrak sagu
Tebi je sigurno i u LotR smetalo što svi vilenjaci su ljepuškasti i mršavi jel?
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 01:52   #28
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Tebi je sigurno i u LotR smetalo što svi vilenjaci su ljepuškasti i mršavi jel?
Nije jer je tamo bilo i patuljaka, ljudi, hobita......mješavina svega i priča me ulovila od samog početka.

Ovo je meni jednostavno loše. Oni likovi koji su trčali sa njom...ken lutkice

Ok, ne smeta to previše ako je priča interesantna, pa i ono dvoje manekena iz supernaturala nisu ništa bolji što se tiče izgleda no ipak je to napravljeno puno bolje.

Ovdje odmah na početku krenu sa "odabranima", ništa ne prepuštaju mašti.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 05:03   #29
Prvih 15 minuta je najgori dio po tom kriteriju. Gledaj dalje, posebno zanimljivo postaje kad Crixsus upada na scenu
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 11:18   #30
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Serija je OK, ali su opasno čeprkali po loreu i radnji.
Nije da je lore ne znam kak kompleksan. Procitao sam knjige i bile su mi u najmanju ruku vrlo osrednji fantasy.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 13:02   #31
Pogledala pilot i nastavljam, imaju moju pažnju za sad .
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 14:46   #32
Kamo nađete HR titlove?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 16:43   #33
Pošto sam veliki ljubitelj LOTR-a i Hobbita, probati ću staviti neke usporedbe, Crixus je Gandalf, Gimli je Theoden, drvo je prsten, princeza je Frodo, Will je Aragorn, demoni su orci, glavni demon je Saruman/Sauron, jedan od prinčeva je Grima, ona ženska iz Panovog labirinta je Boromir, njezin otac je namjesnik Denetor, ako sam sve dobro povezao. Pogledao sam dvije epizode, prva lošija od druge, pogotovo sa početkom koje liče na igre gladi, sumrak sagu i ostalo, kasnije dolaskom druida počinje biti i zabavno. Jedino mi nije jasno kakve veze imaju ona tri kamenčića, gledao sam bez titlova pa možda zbog toga nisam upratio..
Dino151 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 16:44   #34
Quote:
Dino151 kaže: Pogledaj post
Pošto sam veliki ljubitelj LOTR-a i Hobbita, probati ću staviti neke usporedbe, Crixus je Gandalf, Gimli je Theoden, drvo je prsten, princeza je Frodo, Will je Aragorn, demoni su orci, glavni demon je Saruman/Sauron, jedan od prinčeva je Grima, ona ženska iz Panovog labirinta je Boromir, njezin otac je namjesnik Denetor, ako sam sve dobro povezao. Pogledao sam dvije epizode, prva lošija od druge, pogotovo sa početkom koje liče na igre gladi, sumrak sagu i ostalo, kasnije dolaskom druida počinje biti i zabavno. Jedino mi nije jasno kakve veze imaju ona tri kamenčića, gledao sam bez titlova pa možda zbog toga nisam upratio..
Odi daju magične moći osobi koja iz može koristiti.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 01:25   #35
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Nije da je lore ne znam kak kompleksan. Procitao sam knjige i bile su mi u najmanju ruku vrlo osrednji fantasy.
Sve fantasy knjige iz sedamdesetih i ranih osamadestih bile su osrednji fantasy.
Ne kužim poantu tvoje tvrdnje.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 02:13   #36
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Prvih 15 minuta je najgori dio po tom kriteriju. Gledaj dalje, posebno zanimljivo postaje kad Crixsus upada na scenu
Ko je Crixsus?
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 02:29   #37
Jedan od likova koje je glumio Manu Bennett.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 05:00   #38
Njegova prva poznata uloga.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 06:23   #39
A soooo! Allanon.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 11:03   #40
Pogledao pilot,ovo je uzas,osim sto je vizuelno odlicno uradjeno,nista drugo nije kvalitetno.Gluma je ocajna,neuverljiva...i zasto svi moraju biti uvek zgodni i nabildovani?Ovo je jos jedna ocajna teen sapunica bazirana na odlicim knjigama.
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:33.