Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2009., 14:12   #1
Punjač akumulatora kao transformator struje

Dakle, dal bi mogao koristit punjač akumulatora za pokretanje ventilatora hladnjaka za auto??? Probo sam upalit ventilator s njim i radi, a sad, dal moze on radit na tom punjacu po 6,7 sati bez da se pregrije ili nesto?
fico.325 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 14:33   #2
može
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 15:17   #3
motor sa ventilatorom povuče i do 30 ampera što je naravno veliki udar za ispravljač Da bi to kontolirao na primarnu staranu (na 220V) u seriju spojiš one jeftine regulatroe svjetla ili neki regulator sa bušilice Njime reguliraš primarni napon od nule ka 220 i na taj način kontroliraš struju sekundara koja ne bi smjela biti veća od nazivne ispravljača

Ne koristi ispravljač ispod 10 A
droljko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2009., 13:20   #4
Quote:
droljko kaže: Pogledaj post
....u seriju spojiš one jeftine regulatroe svjetla ili neki regulator sa bušilice Njime reguliraš primarni napon od nule ka 220 i na taj način kontroliraš struju sekundara koja ne bi smjela biti veća od nazivne ispravljača

Ne koristi ispravljač ispod 10 A
ALI NIKADA NEMOJ UKLJUČITI TO ČUDO BEZ OPTEREČENJA
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2009., 14:03   #5
Quote:
Lee Champa kaže: Pogledaj post
ALI NIKADA NEMOJ UKLJUČITI TO ČUDO BEZ OPTEREČENJA

ne kužim, zašto ne?? To kod mene na nekoliko mjesta radi bez greške deceniju i više
droljko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2009., 20:16   #6
ovisi kako je dizajzniran, mislim da mozes. u tom slucaju bi izgorjela zarulja pa i regulator s njome???

ventilator ti en vuce neku veliku struju... punjac je jaci od tog..tako da mozes bez problema... a ima i osigurac i hladenje...
supher mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2009., 20:27   #7
Ne mora značiti da povuče oko 30A.Ja imam ventilator od golfa1 i on povuče samo 4A!!!
Vjetroman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 11:10   #8
Quote:
Vjetroman kaže: Pogledaj post
Ne mora značiti da povuče oko 30A.Ja imam ventilator od golfa1 i on povuče samo 4A!!!
a za Sta koristis taj ventilator?
fico.325 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 11:30   #9
Quote:
Vjetroman kaže: Pogledaj post
Ne mora značiti da povuče oko 30A.Ja imam ventilator od golfa1 i on povuče samo 4A!!!

koliko ti vuče kad se zalaufa?? Ako je motor 50W onda u radu vuče 4 A Narvno da u startu mora povući mnogo mnogo više

koliki ti je osigurač na tom ventilatoru ??
droljko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 12:59   #10
Quote:
droljko kaže: Pogledaj post
koliko ti vuče kad se zalaufa?? Ako je motor 50W onda u radu vuče 4 A Narvno da u startu mora povući mnogo mnogo više

koliki ti je osigurač na tom ventilatoru ??
na ventilatoru koji ja imam ni nema osiguraca
fico.325 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 13:47   #11
Quote:
fico.325 kaže: Pogledaj post
na ventilatoru koji ja imam ni nema osiguraca

nema na samom motoru ali se nalazi u kutiji sa ostalim
droljko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 18:26   #12
Quote:
fico.325 kaže: Pogledaj post
Dakle, dal bi mogao koristit punjač akumulatora za pokretanje ventilatora hladnjaka za auto??? Probo sam upalit ventilator s njim i radi, a sad, dal moze on radit na tom punjacu po 6,7 sati bez da se pregrije ili nesto?
Promatram malo kako izgleda vaša razmjena mišljenja, zapravo nikud-nikam.

fico:
Napiši nam kakav punjač akumulatora koristiš, koji mu je izlazni napon i do koje maksimalne struje može trajno raditi?
Napiši nam barem od kojeg automobila si uzeo ventilator hladnjaka, ako nisi napisao podatke s motora kolika mu je struja, napon i/ili snaga.

(Ako misliš da si dao dovoljno podataka - onda mi odgovori: na koliki pritisak moram napumpati rezervnu gumu obiteljskog automobil?) ovo je tek za primjer i razmjenu informacija...
__________________
Mark Twain je lijepo rekao: "Nikad se ne svađajte s glupim ljudima,oni će vas spustiti na svoju razinu i onda potući sa svojim iskustvom" !
plus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 21:53   #13
Yep,hočemo neke parametre.

plus: rezervnu gumu pumpaj 1bar više nego ostale
oktalz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 06:21   #14
Quote:
supher mali kaže: Pogledaj post
ovisi kako je dizajzniran, mislim da mozes. u tom slucaju bi izgorjela zarulja pa i regulator s njome???
ventilator ti en vuce neku veliku struju... punjac je jaci od tog..tako da mozes bez problema... a ima i osigurac i hladenje...
A kad pregori žarulja prekida se strujni krug!

Trijak ne trpi "čisto" induktivno opterećenje transformatora, bez opterećenja na sekundaru!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 11:47   #15
Quote:
Lee Champa kaže: Pogledaj post
A kad pregori žarulja prekida se strujni krug!

Trijak ne trpi "čisto" induktivno opterećenje transformatora, bez opterećenja na sekundaru!

hmmm elektronika mi nije bliska, no ako je tako kako veliš, postavlja se logično pitanje Što se nalazi u regulatoru brzine na bušilicama ?Zar one nisu induktivan teret?
droljko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 19:43   #16
punjac je 6 i 12V, mislim da je do 8A, ima i brzo punjenje, a na ventilatoru samo vidim da pise 12V, a kolko ampera neznam. Taj ventilator je dosta star, i neznam iz kojeg je auta jer ga nisam ja nabavil.


a za gumu neznam nit me nije briga, ne vozim auto
fico.325 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 21:20   #17
Quote:
fico.325 kaže: Pogledaj post
punjac je 6 i 12V, mislim da je do 8A, ima i brzo punjenje, a na ventilatoru samo vidim da pise 12V, a kolko ampera neznam. Taj ventilator je dosta star, i neznam iz kojeg je auta jer ga nisam ja nabavil.


a za gumu neznam nit me nije briga, ne vozim auto
fico
za kvalitetnu raspravu trebaju kvalitetni podaci - drugo nema smisla

a za gumu evidentno ne kužiš
__________________
Mark Twain je lijepo rekao: "Nikad se ne svađajte s glupim ljudima,oni će vas spustiti na svoju razinu i onda potući sa svojim iskustvom" !
plus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 22:11   #18
Tih ventilatora ima raznih, kako imam punjac sa regulacijom 0-24V do 16A sa instrumentima meni su neki vukli od 5A do jednog koji je htio odletit iz ruke kad ga spojis a taj je zakucao na 20+ ampera...
go figure
ZEGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 23:01   #19
Quote:
fico.325 kaže: Pogledaj post
punjac je 6 i 12V, mislim da je do 8A, ima i brzo punjenje, a na ventilatoru samo vidim da pise 12V, a kolko ampera neznam. Taj ventilator je dosta star, i neznam iz kojeg je auta jer ga nisam ja nabavil.


a za gumu neznam nit me nije briga, ne vozim auto
fićo , odma na početku sam ti rekao može , a ti ne slušaš , spoji taj jebeni ventilator na punjač i nek vrti , ukoliko je preveliko opterećenje izbacit će termički osigurač punjača i onda ćeš znati da ne može , ukoliko ne izbaci , vozi i dalje

a, za gumu jemaš prav , jebe ti se, nek pumpa onaj tko vozi
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 10:27   #20
Quote:
ZEGA kaže: Pogledaj post
Tih ventilatora ima raznih, kako imam punjac sa regulacijom 0-24V do 16A sa instrumentima meni su neki vukli od 5A do jednog koji je htio odletit iz ruke kad ga spojis a taj je zakucao na 20+ ampera...
go figure
di si kupil taj punjac? kolko si platil?
fico.325 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:14.