Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li obrezani ili ne?
Obrezan 160 33.20%
Neobrezan 322 66.80%
Glasovatelji: 482. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2011., 04:34   #461
Obrezan kurac je ista stvar ko i neobrezan,sam ga je sjebanije drkat...al ga je mocnije za vidjet ...i nekak ga je lakse pusit jer neobrezani frajeri znaju imat puuno koze.

Ak moram birat,nek bude...tvrd
__________________
Ne znam sto hocu,al znam kad TO dobijem
Me,myself and I is offline  
Old 08.01.2011., 17:27   #462
Quote:
Toco1980 kaže: Pogledaj post
Obrezivanje je jedan potpuno nepotreban i neopravdan kirurški zahvat koji je proizašao is nekih plemenskih običaja i potrebe za održavanjem higijene u primitivnim sredinama, da bi kasnije neke religije to prihvatile kao obavezu.... Inače u prepuciju se nalaze završetci živaca, tako da obrezivanjem muškarcu uskraćuje seksualni užitak (ista stvar je i s obrezivanjem žena prilikom čega se odstranjuje klitoris i ponkead čak i male stidne usne....)

Prirodno je najljepše, najbolje i najfunkcionalnije...
..ja ne kuzim uopce ali uopce kako ti mozes usporediti obrezivanje muskarca i zene????...muskarcu se obrezivanjem nista ne uskracuje i ne boli uopce,higijenski je..ugl bolje je...dok zeni se reže klitoris..ej znas ti sto to je i kako to boli,a o daljnjem svršavanju da i ne govorim...ne postoji...mislim moze vaginalno ali nakon takve traume cisto sumnjam...

..a što se teme tice..obrezan je bolji definitivno...
Lady_Storm is offline  
Old 08.01.2011., 17:55   #463
Quote:
Lady_Storm kaže: Pogledaj post
..ja ne kuzim uopce ali uopce kako ti mozes usporediti obrezivanje muskarca i zene????...muskarcu se obrezivanjem nista ne uskracuje i ne boli uopce,higijenski je..ugl bolje je...
Uskraćuje mu se seksualni užitak. Naravno da obrezivanje ne dolazi u obzir.
Kaidan is offline  
Old 08.01.2011., 17:58   #464
Quote:
PussyKiller kaže: Pogledaj post
za decke: jeste li obrezani ili niste i sta smatrate da je bolje!?

za cure: da li vam je drazi obrezani ili ne obrezani qurac ili vam je svejedno, glavno da je qurac?



Ja nisam obrezan iako smatram da je bolje bit obrezan.
obrezan!
Katherine Doll is offline  
Old 08.01.2011., 17:58   #465
ovo je najjače higijenski je

pa higijenski je i kad se obriješ na ćelavo pa nemaš masnu kosu zašto nisu svi ćelavi pa higijenski je
__________________
Moje namjere su prozirne, ali moja namjera da mi namjere budu prozirne je skrivena.
poštar4 is offline  
Old 08.01.2011., 18:28   #466
Quote:
Lady_Storm kaže: Pogledaj post
muskarcu se obrezivanjem nista ne uskracuje i ne boli uopce
Ti zbilja misliš da obrezivanje ne boli? Jedan od živčanim završecima najbogatijih dijelova kože se ODREŽE, a ti misliš da to ništa ne boli? Odreži si komad tijela po izboru, nađi neki bezbolan, pa nam javi kako uopće nije boljelo. betyu je napisala da njenome penis nakon obrezivanja više nije bio osjetljiv kao prije, ništa im se ne uskraćuje? Stvarno?
chocolatecookie is offline  
Old 08.01.2011., 18:51   #467
Ja sam to napravio sa 21. tak da znam i jedan i drugi osjećaj. obrezan je bolje. iako treba jedno 6 mjeseci da se navikneš , jel..
malo mi je ispočetka bio problem to što mi se povećala izdržljivost, al onda sam shvatio da je to dobro.
__________________
The hardest part of loving is letting go.
phunkie is offline  
Old 08.01.2011., 23:11   #468
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post

kad je obrezan qurac je konstantno u dodiru s nečim, kao npr. gaćama... i samim time manje osjetljiv na podražaje
Ja si uopće ne mogu zamisliti takav osjećaj. Zar to nije užasno neugodno?

Quote:
Justitia kaže: Pogledaj post
Samo ću ovo da kopiram :
[I]" Obrezani muškarci čini se imaju 35 posto manje rizika...

Zašto i kako obrezivanje smanjuje mogućnosti zaraze spolno prenosivim bolestima, još nije sasvim jasno...
O moj Bože! Gluplji tekst u životu nisam pročitao.

Evo, samo ću ovo da kopiram:

Muškarci koji za vrijeme seksa nose crnu vunenu kapu na glavi imaju 35% veće šanse da nakon toga seksa prva ženska koju sretnu bude plavuša, ako su jebali crnku. Zašto i kako nošenje crne kape za vrijeme seksa povećava tu mogućnost, još nije sasvim jasno... Koje nebuloze.

Quote:
phunkie kaže: Pogledaj post
Ja sam to napravio sa 21. tak da znam i jedan i drugi osjećaj. obrezan je bolje. iako treba jedno 6 mjeseci da se navikneš , jel..
malo mi je ispočetka bio problem to što mi se povećala izdržljivost, al onda sam shvatio da je to dobro.
Zašto ti je bolje? Zar ti nije gore što ti se smanjio osjet? Zbilja me zanima.
Zelenogorac is offline  
Old 09.01.2011., 06:56   #469
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post


Zašto ti je bolje? Zar ti nije gore što ti se smanjio osjet? Zbilja me zanima.
osjet se je nešto smanjio što znači da je potrebno više stimulacije, ali orgazam je orgazam. + svi benefiti kod žena, + smanjen rizik od aidsa
__________________
The hardest part of loving is letting go.
phunkie is offline  
Old 09.01.2011., 11:17   #470
Definitvno bolje obrezani !!!
Sarajkaaa is offline  
Old 09.01.2011., 11:31   #471
Quote:
Kaidan kaže: Pogledaj post
Uskraćuje mu se seksualni užitak.
treba biti dovoljno *****pa ispaliti ovakvu glupost.
Obrezan je u prednosti jer može duže izdržati obzirom da mu je glavić manje osjetljiv, a i užitak time veći, kako partnerice tako i njega samog
K@rlo is offline  
Old 09.01.2011., 11:50   #472
Usporedba obrezivanja sa zubarskim tretmanima.

Svi znamo da zub ponekad zaboli. Zašto zub boli? Zato jer ima živac!
U nekim slučajevima, zubar spali živac u zubu i ispuni šupljinu.
Zub poslije takvog zahvata nikada ne može boljeti, pa makar se polomio ili makar obolio od karijesa.

Dakle, zašto ne bi jednog dana otišli kod zubara, ili zašto ne bi odveli djecu zubaru da spali i izvadi sve živce u svim zubima?

Živčani sustav, kome to treba...
Tomislav B is offline  
Old 09.01.2011., 11:52   #473
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Usporedba obrezivanja sa zubarskim tretmanima.

Svi znamo da zub ponekad zaboli. Zašto zub boli? Zato jer ima živac!
U nekim slučajevima, zubar spali živac u zubu i ispuni šupljinu.
Zub poslije takvog zahvata nikada ne može boljeti, pa makar se polomio ili makar obolio od karijesa.

Dakle, zašto ne bi jednog dana otišli kod zubara, ili zašto ne bi odveli djecu zubaru da spali i izvadi sve živce u svim zubima?

Živčani sustav, kome to treba...
ja bi htio ovo ali mislim da mi zubar to ne bi htio napravit
__________________
Moje namjere su prozirne, ali moja namjera da mi namjere budu prozirne je skrivena.
poštar4 is offline  
Old 09.01.2011., 12:03   #474
Quote:
poštar4 kaže: Pogledaj post
ja bi htio ovo ali mislim da mi zubar to ne bi htio napravit

Jebeš etiku, sve se danas može platiti.

Ako ima ljudi koji bodu piersing u klitoris ili glavić, ako se može platiti da ti naoštre zube, ili da te učine neplodnim, (uškope), onda bi se možda našao neko tko bi ti izvadio sve živce u zubima.
Tomislav B is offline  
Old 09.01.2011., 13:30   #475
Quote:
Me,myself and I kaže: Pogledaj post
Obrezan kurac je ista stvar ko i neobrezan,sam ga je sjebanije drkat...al ga je mocnije za vidjet ...i nekak ga je lakse pusit jer neobrezani frajeri znaju imat puuno koze.

Ak moram birat,nek bude...tvrd
Potpisujem.
morcego is offline  
Old 09.01.2011., 13:41   #476
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Jebeš etiku, sve se danas može platiti.

Ako ima ljudi koji bodu piersing u klitoris ili glavić, ako se može platiti da ti naoštre zube, ili da te učine neplodnim, (uškope), onda bi se možda našao neko tko bi ti izvadio sve živce u zubima.
nemam ja para za bit nemoralan

nije da imam velikih problema, dapače, nešto minorno, ali htio bi sve uništit za svaki slučaj jer ove 2 zubarke nemaju pojma pa se već vuče pun k
__________________
Moje namjere su prozirne, ali moja namjera da mi namjere budu prozirne je skrivena.
poštar4 is offline  
Old 09.01.2011., 14:22   #477
Quote:
LAV.Karlo kaže: Pogledaj post
treba biti dovoljno *****pa ispaliti ovakvu glupost.
Obrezan je u prednosti jer može duže izdržati obzirom da mu je glavić manje osjetljiv, a i užitak time veći, kako partnerice tako i njega samog
Je li tebi prepucium ikad prešao preko glavića, u stanju nadraženosti?

Kaidan is offline  
Old 09.01.2011., 15:34   #478
Quote:
O moj Bože! Gluplji tekst u životu nisam pročitao.

Evo, samo ću ovo da kopiram:

Muškarci koji za vrijeme seksa nose crnu vunenu kapu na glavi imaju 35% veće šanse da nakon toga seksa prva ženska koju sretnu bude plavuša, ako su jebali crnku. Zašto i kako nošenje crne kape za vrijeme seksa povećava tu mogućnost, još nije sasvim jasno... Koje nebuloze.

Pa zašto ti ne nabiješ na svoju glavu crnu vunenu kapu i baciš se na posao?
Mnoge stvari za nekog mogu da budu nebuloze ukoliko se taj neko ne razumije u medicinu i njene kriterije.
__________________
Your gain is my gain, my gain is your fall
Justitia is offline  
Old 09.01.2011., 15:43   #479
Quote:
Justitia kaže: Pogledaj post
Pa zašto ti ne nabiješ na svoju glavu crnu vunenu kapu i baciš se na posao?
Mnoge stvari za nekog mogu da budu nebuloze ukoliko se taj neko ne razumije u medicinu i njene kriterije.

A ti si što: ginekolog, urolog, infektolog ili venerolog?

Članak je glup i znanstveno ništavan i na razini šarlatanstva jer ga je mogao napisati samo netko tko nema pojma o znanstvenoj metodologiji.

Ključne su riječi bile: ...ne znamo zašto je to tako...

Svaka je rasprava daljnje suvišna.

Osim toga ako želiš biti znanstven navedi izvore da provjerimo njegovu relevantnost.
Zelenogorac is offline  
Old 09.01.2011., 15:47   #480
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
A ti si što: ginekolog, urolog, infektolog ili venerolog?

Članak je glup i znanstveno ništavan i na razini šarlatanstva jer ga je mogao napisati samo netko tko nema pojma o znanstvenoj metodologiji.

Ključne su riječi bile: ...ne znamo zašto je to tako...

Svaka je rasprava daljnje suvišna.

Osim toga ako želiš biti znanstven navedi izvore da provjerimo njegovu relevantnost.
Na čemu se temelji zaključak?
Na čemu se temelje činjenice?
__________________
Your gain is my gain, my gain is your fall
Justitia is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger