Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2005., 16:35   #21
Možda bude na Sloveniji 2 ili OBN-u.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2005., 17:44   #22
Quote:
robybaggio kaže:
Možda bude na Sloveniji 2 ili OBN-u.
S obzirom da m islovenci tak i tak imaju bolji program neg HRT, fakat se ne bi tom cudil.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2005., 20:40   #23
Quote:
glupinickname kaže:
S obzirom da m islovenci tak i tak imaju bolji program neg HRT, fakat se ne bi tom cudil.
Pa preseli se tamo onda.
Koliko te plaćaju za ovakve izjave?
Sigurno imaš dobar signal...
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2005., 20:48   #24
čitala sam o toj seriji u jutarnjem. najiskrenije se nadam da će je tkupiti hrt i da će je prikazati u nekom ok terminu.

Pea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2005., 00:40   #25
Evo lijepo sam ti gore napisao da je seriju otkupio HBO Hrvatska i sigurno je narednih godinu i pol nećeš vidjeti na HRT-u.
 
Odgovori s citatom
Old 30.10.2005., 01:48   #26
Quote:
Grejp kaže:
Pa preseli se tamo onda.
Koliko te plaćaju za ovakve izjave?
Sigurno imaš dobar signal...
Da, imam. A sad bezim dalje gledat Golden Boyse na Sloveniji jedan.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2005., 02:14   #27
Sorry, ali po meni se SLO 1 i 2 mogu sakriti pred dva HRT kanala. Pola dana puštaju one svoje popevke, SLO 1 nema baš ništa osim vijesti i toga.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2005., 05:58   #28
Quote:
glupinickname kaže:
Da, imam. A sad bezim dalje gledat Golden Boyse na Sloveniji jedan.
Taj film je na Novojtv već izlizan koliko su ga puštali. Gle, mogu probaviti tvoju jugonostalgiju i neobičnu ljubav prema Nefu, ali Slovenija ------------ .
tsss tsss.
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2005., 08:35   #29
Ovo je sad teski off - topik ali moderator, kaj se mene tice, moze komotno prebacit postove na prikladniju temu.
Quote:
robybaggio kaže:
Sorry, ali po meni se SLO 1 i 2 mogu sakriti pred dva HRT kanala. Pola dana puštaju one svoje popevke, SLO 1 nema baš ništa osim vijesti i toga.
Ne bi znal zato kaj prijepodne - kad oni obicno pustaju svoje popevke - ja ne gledam TV. Al zato sam prosli tjedan predvecer (oko 18h) na SLO1 ulovil dokumentarac o povijesti asasina a pretprosli jedan dokumentarac o opsjednutosti nacista okultizmom i drugi o "Da vincijevom kodu". Subotom SLO1 pusta drugu sezonu Carnivalea (oko 23.30) a na SLO2 je u petak u 22h bil Heroj.

Na HRT-u isto ima dobrih stvari al, ko sto sam vec drugdje pisal, imam dojam ko da ih se stide pa ih sve bacaju u neke ljeve termine. Recimo, ima zanimljivi BBCjev dokumentarac o svjetlu no njega redovito zaboravim pogledat jer je u nedjelju popodne oko 14 - 15 sati. Drugi dokumentarac je o nacinima kako je umjetnost oblikovala svijet i on ide srijedom al vrlo cesto tek oko ili poslije pola noci. Ima i dobrih filmova ali oni redovito budu pustani u terminu oko pola jedan - jedan ujutro. Sad, kolko god bio apsolvent, ne da mi se bit tak dugo budan a nemam 15 kazeta da si mogu snimit svaki takav film kaj me zanima.

RTL i Nov@ mi se ne cine nista boljim. Nov@ ima cisto zanimljivih filmova al ih isto tak voli gurnut ili u termin oko 1 ujutro (nedugo su tak pustali "Budjenja" sa De Nirom) ili pak oko 13h popodne kad - opet - zaboravljam gledat TV zato kaj u to doba obicno il rucam il spremam nekaj po kuci. Buffy i Angela su mi bacakali iz termina u termin da bi sa na koncu ustalili subotom u jedan ujutro i to bez reprize. Da nije bilo "Lost" i "Firefly" ne bi ove godine prakticki opce gledao Novu. A onda je tu i "Bar" koji im nikad ne bum oprostil: jebalo ih prikazivanje pijanih morona u 20h navecer.

RTL pak elitne termine navecer redovito cuva za Big sacuvaj me boze Brodera, akcijske filmove sa Dolf Lundgrenom, Michaleom Dudikoffom i Ice T-em. Dok akcijski film poput Alijena dvice gurnu u termin oko pola noci. Al oni barem jedanput - dvaput mjesecno i pokazu kakav dobar film u ok terminu. Evo, ovaj petak bi trebal biti Frankenstein Kennetha Brannagha i htio bi si to konacno jednom pogledat.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2005., 08:37   #30
Quote:
Grejp kaže:
Taj film je na Novojtv već izlizan koliko su ga puštali. Gle, mogu probaviti tvoju jugonostalgiju i neobičnu ljubav prema Nefu, ali Slovenija ------------
...u zadnje dvije godine nije pustila niti jedan jedini reality show. Ak to nije dokaz kvalitete, ne znam kaj je.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2005., 11:20   #31
Jedva čekam da se počne emitirat ova serija!
Kolovare is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2005., 11:34   #32
Quote:
glupinickname kaže:
...u zadnje dvije godine nije pustila niti jedan jedini reality show. Ak to nije dokaz kvalitete, ne znam kaj je.
Jedini plus.
I nemoj toliko sliniti za njima.
Ubuduće.

Inače...suffering of a young apsolvent in 3-D!




I više mi se ne sviđa što je HBO došao u Hrvatsku, jer nam neće davati serije više.

To jest hoće sa godinom zakašnjenja, daklem ništa se ne mijenja.

__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2005., 11:52   #33
Što se tiče filmova i serije SLO 1 i SLO 2 su loši. Znam da su imali "24" i to je to. Filmova skoro uopće nemaju. Mislim da je HRT 2 čudesan program u odnosu na njih.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2006., 11:53   #34
Thumbs up ROME od HBO-a

Hvala dragom Bogu na piratima
Navodno će ta serija doći i do nas nekad na prolječe ali izuzetno mi je drago da je vidjeh prije toga.
Ovako-samo riječi pohvale. Od scenarija, režije, produkcije, glumaca...
Doduše pogledah tek prve dvije epizode (od njih 12) i ostadoh zapanjen.
Jedan od producenata je i legendarni John Millius ( Conan Barbar ) stoga nas ne treba čuditi kvaliteta navedenog uradka.
Neću bacati nikakve spoilere, ali pripremite se za vrlo realan prikaz rimske svakodnevice, na trenutke brutalan-ali nikad same brutalnosti radi...
Proučavanje Rimske povijesti mi je jedan od hobija ; i mogu reči da je gotovo sve prikazano kako je i stvanro bilo... OK-ako zanemarimo pojedine scenarističke slobode koje se baš ne poklapaju u detalje sa onime što učimo iz knjiga...

DA skratim priču jer bi seriju mogao hvaliti do preksutra... Kad bude na telki OBAVEZNO ju pogledajte, a ako možete do pirata-dajte, ali ne od mene
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2006., 19:24   #35
Exclamation



zvuči zanimljivo
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2006., 19:28   #36
Već je bila ova tema.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2006., 11:42   #37
A kaj ja mogu kaj je bila
Pogledah još 3 epizode. Sve skupa 5 i dojmovi su i dalje visoki
Usudio bih se reči da je to najbolja serija koju sam ikad gledao

Nadam se da će ista ekipa snimiti i film s tom tematikom... Gladijator, Quo Vadis, Spartakus i sl.-SAKRIJETE SE
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2006., 13:43   #38
daj i meni tu seriju da imam kaj gledat kada završim s babylon 5.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2006., 07:54   #39
eeeeee, jelte... dogovorit čemo se. Kaj nudiš zauzvrat
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2006., 08:18   #40
priliku da, konačno, napraviš dobro djelo.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:40.