Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2006., 14:55   #41
Quote:
maaarin kaže:
Nitko ne umire

Ma komplicirano je jako - Nathan je bbio meta, a trudna Haley je završila žrtva - pokupio ju je auto... I kad je Lucas to vidio, toliko se uzrujao da ga je njegovo HCM srce izdalo

(jel HCM? )
ok...znači,Hailey će izgubit djete,pa će se Nate (opet) udaljit od nje,a ko je to lovio Natea?
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Old 12.12.2006., 18:52   #42
Nemoj trčat pred rudo Nathan i Haley će se tek zbližiti sad, jer su i Lucas i Haley, a i dijete živi...

Nathana su lovila neka dva lika od kojih je Nathan posudio novac za njega i Haley kad su bili u krizi... Rekli su da će ga ostaviti ako samo jednu utkamicu pobijedi s razlikom u koševima manjom u deset, no Ravensi su napredovali do State Chapionship, i to je još bila i Whiteyeva zadnja utakmica... Njih dvojica su zahtijevali da Ravensi izgube da bi oni mogli masno zaraditi na kladionici... Cijelo vrijeme su gubili, ali je Nathan to nadoknadio... Onda je jedan od te dvojice nakon tekme sjeo u auto, i dok su Haley i Nathan pričali, Haley je odgurnula Nathana i nju je pokupio auto... Al onda je i taj lik izgubio kontrolu i zabio se u nbeku glupost sa autom, pa ga je Nate izvukao van i počeo masovno šakirati Onda je došao Dan, i reko je da je mrtav... E sad, nne zna se dal je on već bio mrtav ili kad je Nathan dokrajčio... No, kak je Dan posto dobrica u zadnje vrijeme, otjero je Natea, fino si slomio ruku i natopio krvlju lupavši u beton da izgleda stvarnije i pričekao da policija dođe Amen
maaarin is offline  
Old 12.12.2006., 18:56   #43
Quote:
maaarin kaže:
Nemoj trčat pred rudo Nathan i Haley će se tek zbližiti sad, jer su i Lucas i Haley, a i dijete živi...

Nathana su lovila neka dva lika od kojih je Nathan posudio novac za njega i Haley kad su bili u krizi... Rekli su da će ga ostaviti ako samo jednu utkamicu pobijedi s razlikom u koševima manjom u deset, no Ravensi su napredovali do State Chapionship, i to je još bila i Whiteyeva zadnja utakmica... Njih dvojica su zahtijevali da Ravensi izgube da bi oni mogli masno zaraditi na kladionici... Cijelo vrijeme su gubili, ali je Nathan to nadoknadio... Onda je jedan od te dvojice nakon tekme sjeo u auto, i dok su Haley i Nathan pričali, Haley je odgurnula Nathana i nju je pokupio auto... Al onda je i taj lik izgubio kontrolu i zabio se u nbeku glupost sa autom, pa ga je Nate izvukao van i počeo masovno šakirati Onda je došao Dan, i reko je da je mrtav... E sad, nne zna se dal je on već bio mrtav ili kad je Nathan dokrajčio... No, kak je Dan posto dobrica u zadnje vrijeme, otjero je Natea, fino si slomio ruku i natopio krvlju lupavši u beton da izgleda stvarnije i pričekao da policija dođe Amen


da,Dan je baš dobrica u zadnje vrijeme..prvo ubije Keitha,ne bi me čudilo i da je tog lika ubija!
AMEN
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Old 12.12.2006., 20:13   #44
To će sve bit u trećoj sezoni??
__________________
Music expresses that which cannot be said and on which it is impossible to be silent.
sweetmarlene is offline  
Old 12.12.2006., 21:18   #45
Da, sve to i mnogo više

@Silas, on će se kao u 4. sezoni promijeniti, jer će ga progoniti Keith kao I htjet će biti otac za Karenovo dijete, al će ga ona odbijati...
maaarin is offline  
Old 13.12.2006., 17:24   #46
Quote:
maaarin kaže:
Da, sve to i mnogo više

@Silas, on će se kao u 4. sezoni promijeniti, jer će ga progoniti Keith kao I htjet će biti otac za Karenovo dijete, al će ga ona odbijati...
Kaže se Karenino dijete-misliš li na Lucasa ili će ju (opet) neko napumpat?
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Old 13.12.2006., 20:56   #47
keith će je napumpat...
inače, nije mi jasno kako možeš neku seriju pratit preko spoilera... lame, totalno...
spook is offline  
Old 14.12.2006., 00:51   #48
A čuj, čovjek je tražio Meni je to isto bezveze, al ak je njemu tak zanimljivo, nek mu bude
maaarin is offline  
Old 14.12.2006., 13:03   #49
Quote:
spook kaže:
keith će je napumpat...
inače, nije mi jasno kako možeš neku seriju pratit preko spoilera... lame, totalno...
čekaj,zatrudnit će sa Keithom??
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Old 14.12.2006., 13:58   #50
Da, prije nego što ga Keith ubije
maaarin is offline  
Old 17.12.2006., 22:20   #51
Quote:
maaarin kaže:
Da, prije nego što ga Keith ubije
ajme sapunice!!!
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Old 17.12.2006., 22:37   #52
Quote:
Silas kaže:
ajme sapunice!!!
ma nemaš pojma...čekaj 316 pa ćeš vidjet kako to izgleda...
jel tako, maaarine?
spook is offline  
Old 17.12.2006., 22:38   #53
Quote:
spook kaže:
ma nemaš pojma...čekaj 316 pa ćeš vidjet kako to izgleda...
jel tako, maaarine?
što se tada događa?
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Old 17.12.2006., 22:53   #54
čekaj i vidjet ćeš...
evo ti promo s youtubea... http://www.youtube.com/watch?v=USgwvoWfgMA
spook is offline  
Old 17.12.2006., 22:58   #55
Quote:
spook kaže:
čekaj i vidjet ćeš...
evo ti promo s youtubea... http://www.youtube.com/watch?v=USgwvoWfgMA
aha,znam ovo
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Old 19.12.2006., 00:32   #56
Dobro i tko će umrijeti u toj pucnjavi u školi?
dobardan is offline  
Old 19.12.2006., 01:42   #57
Pa Keith
I lik koji ih je uzeo kao taoce, Jimmy...
maaarin is offline  
Old 19.12.2006., 01:49   #58
sad sam malo pročitao da će peyton reći lucasu da ga voli. koji se k... petlja između brook i lucasa
marq.fcb is offline  
Old 19.12.2006., 01:50   #59
A to tek u predzadnjoj epizodi... Onda će se Brooke i Peyton posvađat, i dalje ne pričaju (sad je 4. sezona, epizoda 10 ), a Brooke će prekinut s Lucasom... Al sad su Lucas i Peyton zajedno
maaarin is offline  
Old 19.12.2006., 16:06   #60
Quote:
marq.fcb kaže:
sad sam malo pročitao da će peyton reći lucasu da ga voli. koji se k... petlja između brook i lucasa
ma šta!peyton rulz!
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:23.