Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2006., 20:58   #1
Jericho (2006-2008)

Netko prati možda? Meni je predobra serija
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2006., 05:34   #2
Odlicna stvar, malo san bia razocaran, ali kad je nakon 10 min roknula atomska uuuuuuuuuuhhhhhhhhuuuuuuuuuuuu, pa onda jos jedna pa jos pa jos, odgleda san 4 epizode dobro je za sad, nadam se da nece razgulit puno.
__________________
Think Fast, Look Alive And Die Hard
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!!!

Ne predaj se nikad osim kad moraš!!!
SandManSat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 02:48   #3
Malo su mi zadnje 2 epizode bile slabe Nije bilo nikakve tematike o bombama i napadima pa je bilo malo dosadnjikavo...
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 10:28   #4
Quote:
maaarin kaže:
Malo su mi zadnje 2 epizode bile slabe Nije bilo nikakve tematike o bombama i napadima pa je bilo malo dosadnjikavo...
Ja na 4-toj epizodi...

Jel onaj pametni crnac
što kaže e bio cop u St. Louisu negativac....

Terorist .....ili neki tajni agent.....
xara is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 14:38   #5
Jedino kaj je sigurno je to da je on znao za napade i da ih ima više koji imaju neki zadatak...iako mi se činilo da se neugodno iznenadio kad je čuo da je New York "preživio".

Mene muči kakav posao vodi Jake...čovjek se kuži u sve i svašta i putovnica mu je pod nadzorom. Sigurno je good guy, ali tko zna čime se taj bavio u zadnjih 5 godina.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 23:41   #6
Vrlo dobra ozbljna dramska serija, nema neki gimmick, ali ipak kao da ima.
Vrlo je napeto. Sigurno u sebi ima bar 5 sezona.
__________________
They say jump, you say how high? -You braindead...
Aaron_Turner is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 20:37   #7
Quote:
xara kaže:
Ja na 4-toj epizodi...

Jel onaj pametni crnac
što kaže e bio cop u St. Louisu negativac....

Terorist .....ili neki tajni agent.....
Ja ne znam, al ne vjerujem da je terorist... Ono što je imao preistup onim nekim stranicama, čini mi se da je legalno upao... Mislim da je za vladu radio... Neka agencija... E sad koja, ne znam...
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 16:27   #8
Quote:
maaarin kaže:
Ja ne znam, al ne vjerujem da je terorist... Ono što je imao preistup onim nekim stranicama, čini mi se da je legalno upao... Mislim da je za vladu radio... Neka agencija... E sad koja, ne znam...
Definitvno je terrorist...

Ona rečenica kad mu kćerka kaže
da zna da je on jedan od good guys sve govori.....
xara is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 01:21   #9
sve me nešto hvata da je crnac jedan od onih kojima je zadatak kreirati novi poredak!? kao, zakuhali su sranje, a kako su znali što ce biti, spremni su i nametnut ce novi poredak. a ovaj, sin gradonacelnika, mora da je bio po zatvorima, u vojsci, svašta je radio...prejebena serija. na 6.sam epizodi, imam ih još par. navukao sam se na seriju cekajuci novi heroes
sobba7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 10:02   #10
Jel zna netko što kaže morzeov kod dok ide naslov serije na špici? Kad piše Jericho čuje se bi-bip-bip-bi...
__________________
The scientific theory I like best is that the rings of Saturn are composed entirely of lost airline luggage.
--Mark Russell
Drenowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 00:00   #11
To se kolko sam ja shvatio, mijenja svake epizode... Imaš na TV.comu, tamo kad uđeš u summary neke epizode, mislim pod trivia, što je bilo na morseu... Al to su počeli stavljat tek od posljednjih par epki
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 17:27   #12
Evo, Jericho se vraća za 2 tjedna Who's excited
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 20:25   #13
Ja ću se morat prisjetiti što se zadnje dogodilo....preduga pauza.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 22:55   #14
Ja neću Ja sam sad preko zimske pauze odgledao zadnjih 5 epizoda koje nisam stigao pogledat, tako da je meni to još kolko-tolko svježe
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 21:53   #15
jericho

do koje epizode (sezone) je dogurala serija?!?
tuborg_piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 22:47   #16
1. sezona, mislim 11 epizoda...
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 11:25   #17
Pogledajte 12 epizodu, bice vam puno toga jasnije po pitanju ko je aktivirao bombe i zasto.

Istina, jos je dosta toga u magli, ali meni se cini da iza svega stoji ovaj Ravenwood ili kako se vec zove "tvrtka".
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 03:24   #18
Ja sam dugo odgadjao gledanje serije jer mi se cinila kao neozbiljna, iako me radnja masu vukla (obozavam apokalipticne radnje) i na kraju pogledao je u cca 4dana. Moram priznati jedna od najbolje napravljenih serija koje sam duuuuugo vidio - ima rupa u prici, ali nacin izvodjenja nije frustrirajuci kao npr. u Prison Breaku!

Zna li netko sprema li se 2.sezona, ili ce sve zlocince povatat u zadnjoj ep. "i sudit ce im Americki narod"
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 01:25   #19
Na 12. sam epizodi i sad se razjašnjava puno toga. Na seriju me uputi Doctor Sammy (hvala majstore), a nakon par epizoda bio sam se overdozirao serijom Heroes i drugom sezonom Prison Break, pa sam tek prošlog tjedna ponovno se vratio na Jericho. Bio sam odgledao prvih osam epizoda, a sad skidam ostatak i moram priznati da sam jako zadovoljan i da napeto sad skidam po dvije epizode i istinski uživam. Jer ovo je jedna od onih serija gdje kvaliteta radnje raste kako serijal napreduje. preporucam svima, iz jaja!!!
sobba7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 15:01   #20
Ovo je jedna od rijetkih serija koja vremenom dobija na kvaliteti, i postaje sve bolja i bolja.

Raritet.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:09.