Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2024., 08:38   #7781
Upravo završio Arkham Knight i razmišljao sam o Gotham Knights, da li je stvarno tako loš kao što pišu?
Afrofeet is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 10:36   #7782
Quote:
Afrofeet kaže: Pogledaj post
Upravo završio Arkham Knight i razmišljao sam o Gotham Knights, da li je stvarno tako loš kao što pišu?
Počeo sam je igrati nedavno ...nije loša u smislu da se ne da igrati ali nije na razini Arkham serijala.....
Ima nekih tehničkih problema kod animacija koje lagaju a i dama mehanika borbe nije ko i Arkham u.
Biran problem je što je kod prvog pokretanja peko steama igra se uopće ne pokreće iako i steamu piše running.....tako da svaki put kad pokrenemo igru prvi put nakon paljenja kompa moram najprije kliknuti na exe.file u instalacijskom direktoriji o tada je pokrenuti kroz steam da krene.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2024., 12:55   #7783
Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
Počeo sam je igrati nedavno ...nije loša u smislu da se ne da igrati ali nije na razini Arkham serijala.....
Ima nekih tehničkih problema kod animacija koje lagaju a i dama mehanika borbe nije ko i Arkham u.
Biran problem je što je kod prvog pokretanja peko steama igra se uopće ne pokreće iako i steamu piše running.....tako da svaki put kad pokrenemo igru prvi put nakon paljenja kompa moram najprije kliknuti na exe.file u instalacijskom direktoriji o tada je pokrenuti kroz steam da krene.
hmm igram na PS-u tako toga neće biti, tenx na info, ali za sada sam odusto, možda jednog dana.
Afrofeet is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:49.