Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2012., 22:25   #1
Angelina Jolie

Kada već ima thread o Brad-u,bilo bi vrijeme da se napravi thread i o Anđi

Velika humanitarka,jedna od najmoćnijih poznatih žena svijeta danas,vjerojatno najpoznatija glumica,poznata po svojoj ljepoti,osvojila Oscara za Girl, Interrupted performance,3 zlaznih globusa under her bealt,vrlo poznata i po svojoj vezi sa Bradom.nekoć zločesta cura 90-tih,danas uzorna žena sa 6 djece ,and so much more

U svakom smislu Diva








Brangelina

__________________
If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.
material_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 22:29   #2
meni najdraži njeni filmovi : Girl Interrupted,Gia,Tomb Rider,Changeling,The Bone Collector
__________________
If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.
material_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 22:35   #3
predivna mi je.











naïveté is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 22:42   #4
Jako je lijepa, ali mi kao glumica nije baš nešto.

Najbolji filmovi: Gia, Girl Interrupted, Original sin.
beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 22:44   #5
Uff, Anđa! :klap:

Žena, majka, kraljica! Ma šta rekli, odlična glumica... jedan od poslednjih primeraka prave holivudske lepote...

Što se kritike i uloga tiče, mislim isto što i za Breda - zbog lepote je nikada neće shvatiti dovoljno ozbiljno.

Kupila me je silnim humanitarnim aktivnostima i usvajanjem. Jedna od retkih poznatih cura kojoj rađanje dece nije horor.

Jedino me brine što je ovoliko smršala u poslednje vreme, ne izgleda mi dobro...

Najdraži filmovi: The Bone Collector, Lara Croft, Original Sin, Alexander. :klap:
__________________
I svitli, svitli jedan prozor kraj đardina...
Artemiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 22:49   #6
užasna je,ne podnosim je
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 23:00   #7
Quote:
Artemiana kaže: Pogledaj post
Uff, Anđa! :klap:

Žena, majka, kraljica! Ma šta rekli, odlična glumica... jedan od poslednjih primeraka prave holivudske lepote...

Što se kritike i uloga tiče, mislim isto što i za Breda - zbog lepote je nikada neće shvatiti dovoljno ozbiljno.

Kupila me je silnim humanitarnim aktivnostima i usvajanjem. Jedna od retkih poznatih cura kojoj rađanje dece nije horor.

Jedino me brine što je ovoliko smršala u poslednje vreme, ne izgleda mi dobro...

Najdraži filmovi: The Bone Collector, Lara Croft, Original Sin, Alexander. :klap:
Potpis na sve.Smršala je zbog stresa(barem je tako rekla,majka umarla)nadam se d će prevazić stres i vratit se nazad(znam po sebi).Obožavam ju,simpa,odlična glumica,najbolja zbog Lare Croft.Channgelin,Gie,Alexandra.
Bonita barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 00:04   #8



























__________________
If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.

Zadnje uređivanje material_girl : 08.10.2012. at 00:17.
material_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 13:02   #9
Predobro tijelo je imala u Tom raider filmovima
da se barem vrati ovoj kilaži









__________________
If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.
material_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 14:53   #10
ovako načelno nemam ništa protiv nje, lijepa mi je poprilično, kao glumica srednja žalost a redateljica očajna, skoro svi filmovi su joj na isti kalup i bezvezni ali je zato vrhunska soljačica pameti.
Mopsi 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 14:55   #11
Fejk je i smara. I loša je glumica.
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 16:27   #12
Quote:
material_girl kaže: Pogledaj post
Predobro tijelo je imala u Tom raider filmovima
da se barem vrati ovoj kilaži
slažem se. sad je definitivno premršava, tj. prekoštunjava, vidiš samo neprirodno velike koštunjave ruke i stopala i četvrtastu glavu na premršavom tjelešcu.

lijepa je, ali nešto joj fali, ne znam šta.
ne zrači mi baš naročito.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 17:07   #13
Ne mogu ni 5 minuta gledati nešto u čemu se ona pojavljuje
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 17:26   #14
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
užasna je,ne podnosim je
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Ne mogu ni 5 minuta gledati nešto u čemu se ona pojavljuje
Quote:
Chansomps kaže: Pogledaj post
Fejk je i smara. I loša je glumica.
Potpis na sve!!! Nit mi je neka ljepotica, nit mi je nešto posebno dobra glumica, ali je taaaako precijenjena i miješa se gdje treba i gdje ne treba!

Ona i Brad su mi definitivno najiritantniji par...ikad...
__________________
"I never argue, I explain."
Anairda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 18:33   #15
Meni je ona draga i baš mi je žao što je tako puno smršavila, priča se da ima hepatitis c Imala je baš neku posebnu ljepotu, a sad propada. I život joj je ozbiljno ugrožen. Čitala sam da preživljava na 600 kcl dnevno i stalno pada u nesvjest. Ima samo 45 kg. Skidam joj kapu za sve humanitarne akcije. Nadam se da će se oporaviti jer je pomogla onima kojima je najpotrebnije i učinila je svijet boljim mjestom koliko je u njenoj mogućnosti.
nadiai is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 19:06   #16
Quote:
nadiai kaže: Pogledaj post
Meni je ona draga i baš mi je žao što je tako puno smršavila, priča se da ima hepatitis c Imala je baš neku posebnu ljepotu, a sad propada. I život joj je ozbiljno ugrožen. Čitala sam da preživljava na 600 kcl dnevno i stalno pada u nesvjest. Ima samo 45 kg. Skidam joj kapu za sve humanitarne akcije. Nadam se da će se oporaviti jer je pomogla onima kojima je najpotrebnije i učinila je svijet boljim mjestom koliko je u njenoj mogućnosti.
Ti si povjerovala toj priči ?
To za hepatitis je demantirano prije mjesec dana da je to istina.neki strani tabloid je izmislio priču,njen tim je to demantirao,i izjavio da su to čiste gluposti kao inače.O Angelini i Brad-u se pišu gluposti svaki tjedan u stranim tabloidima

__________________
If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.
material_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 19:09   #17
Quote:
material_girl kaže: Pogledaj post
Ti si povjerovala tome ?
To za hepatitis je demantirano davno da je to istina.o Angelini i Brad-u se pišu gluposti svaki tjedan u stranim tabloidima

A tko zna, mada nisam za to čula da imam hepatitis c

Hah, a gdje ima dima ima i vatre pa sad ti znaj
__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 19:09   #18
ja cula danas da ima rak nadam se da nije istina
__________________
there is always a reason to smile.
affirmation is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 19:13   #19
Quote:
affirmation kaže: Pogledaj post
ja cula danas da ima rak nadam se da nije istina


A kaj nije ona trudna?

__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 19:13   #20
Pa hebote mislim da bi Brad izjavio nešto da ona ima rak,hepatitis, ili nešto.gdje ima dima,ima vatre,slažem se s tim,ali taj tabloid koji je započeo priču izmišlja priče stalno u vezi stranih celebova. (national enquirer)

Njen tim je izjavio da su to čiste izmišljotine.i em nemožeš ti takvu stvar tajit dugo da je istina.tako da sigurno bi potvrdila priču.pa njena mater je umrla od raka

Ne vjerujte svemu što se piše
__________________
If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.
material_girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:03.