Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2012., 10:44   #101
A otkud tebi ideja da "bolesti nema u prirodi"?
Za početak samo utipkaj u tražilicu wild animal diseases, ili bolesti divljih životinja.
I da, čovjek nije dio prirode?
Lisbeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 21:04   #102
To je vrlo česta zabluda "prirodno = dobro". Pa svi paraziti i uzročnici bolesti dolaze iz prirode oko nas. Kako mi želimo pojesti salatu, tako postoji gomila organizama koji bi željeli pojesti nas

(edit)
napomena: moj post br. 4600
__________________
Nisam lingvist! • daj Pravu šapuMa sigurno!
Daniel.N is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 00:27   #103
moze li se film skinuti s neta i odgledati doma?
__________________
And when the phone rang I thought it was you, I sprung like a kid who just got out of school but it’s almost always never you, never you ...
soulmade is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 22:26   #104
Film

Quote:
soulmade kaže: Pogledaj post
moze li se film skinuti s neta i odgledati doma?
Koliko je meni poznato može se samo pronaći manji dijelovi filma ali ne i cijeli film. Ujedno moram priznati da je razlika ako gledate film sam ili zajedno sa 50 prijatelja jer je tada snaga kod gledanja filma puno jača. Ako Vas zanima možete doći i pogledati prvi dio koji traje cca 90 min .
Lijep pozdrav
kmarkoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 21:54   #105
Bruno

Quote:
userxxx kaže: Pogledaj post
vidim na stranici http://www.bruno-groening.org/hrvatski/default.htm da iscjeljuje ˇ"božanskom snagom" e sad me zanima koje vjere je taj Bruno i u kojeg boga vjeruje?
Bruno je rođen u katoličkoj obitelji i tako je odgajan, a vjeruje samo u "jednoga " Boga. Mogu dodati da je ovo učenje rašireno u preko 80 zemalja te da su u ovom učenju prijatelji iz svih vjera i religija . Pozdrav.
kmarkoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 22:25   #106
Quote:
kmarkoc kaže: Pogledaj post
Bruno je rođen u katoličkoj obitelji i tako je odgajan, a vjeruje samo u "jednoga " Boga. Mogu dodati da je ovo učenje rašireno u preko 80 zemalja te da su u ovom učenju prijatelji iz svih vjera i religija . Pozdrav.
znači on je katolik.zašto za njega i njegovo učenje nisam čuo u sklopu K. Crkve?
userxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 13:26   #107
Bruno

Quote:
userxxx kaže: Pogledaj post
znači on je katolik.zašto za njega i njegovo učenje nisam čuo u sklopu K. Crkve?
To moraš postaviti pitanje crkvi !
kmarkoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 00:42   #108
pa zato što crkva ne priznaje nikoga osim njih samih lol.sve ostalo je đavolja rabota.monopol na boga..hmm
Quote:
userxxx kaže: Pogledaj post
znači on je katolik.zašto za njega i njegovo učenje nisam čuo u sklopu K. Crkve?
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 03:21   #109
Sudjelovao sam u "tom društvu", nema potrebe govoriti o duhovnoj strani, ali ajde mogu reći da se može osjećati utjecaj energije, a ostalo je individualno.....
Ali u organizacijskom smislu ima svega i svačega, vrlo lijepo umotano u celofan ali u praksi se nikad ne događa da za dobrotvorni rad pitaju jasno i glasno "tko želi" pa da se netko javi, već "napadaju" ljude vrlo konkretno na prepad, pogotovo je nezgodno to što je pravilo da novi članovi trebaju odmah što prije započeti s zadacima, jer je to kao to dobro za njih same!? Hm..... dobro, 50% ljudi što se tu okuplja su stvarno objektivno u nemogućnosti za velike stvari, pa tako "teret" akcija pripadne agilnijima što i ima smisla i logike. Nema velikog izbora "radnoaktivnih" i onda se neki moraju godinama braniti od "uleta" jer im se neko čini pogodan za poneku funkciju, sad netko to može otrpiti i nositi se s time godinama a neke i skoro pa da ih otjeraju s takvim principom! Da ne spominjem da s tom šemom aktiviranja tek pridošlih ljudi se dobije da nedorasli ljudi kao rade nešto?
Ovi su iskoristivi penzionirani bankari, računovođe za blagajne, a za ostale djelatnosti bude svakakvih!
__________________
Samo Cibalia!
javašluk is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 13:13   #110
Nije mi jasno zašto svi ljudi gledaju na Groeninga kao na nekakvog začetnika sekte i onda razmišljaju u startu o tome da bi nekakvu priču trebali "popušiti". Groening je sam osobno izliječio na tisuće i tisuće ljudi u roku keks. Nije tu bilo nikakvih naplata, niti obreda, niti grupa, niti filozofije i to zna svatko tko je iole upućen u njegov život i djelovanje.

Ja nisam član tog kruga prijatelja Brune, ali svatko to može postati ako to želi. Postati član nije jedini način na koji će netko doći do iscijeljenja.
Tehniku Einstellen možete bez ikakvog problema jer je tehnika jako jednostavna raditi i sami doma. Možete si pritom pustiti glazbu ili čak neku Brunovu audio snimku govora kojih je pun youtube i vjerovati da i to djeluje.

Svi ljudi koji su isprepadani glupostima i nasiljem sektaškog kršćanstva polaze od te teze da su i sve ostale 'zajednice' takve, ali da samim time što nisu kršćanske da su i 'sotonističke' na neki način jer im kršćanstvo tvrdi da je sve zlo što nije od kršćanstva, pa makar to bila obična gimnastika od koje će vam netko reći da ćete ozdraviti.

Meni einstellen pomaže. Čak sam znao osjećati čudne tjelesne manifestacije koje nikad prije nisam i u zadnje vrijeme sam se počeo baviti time. Nakon vježbe mi znaju katkad u roku koje minute nestati skoro svi simptomi. Ne postoji preduvjet ili uvjet za vaše ozdravljenje osim toga da se prepustite ozdravljenju. Ne morate nigdje ići, ne morate nikoga plaćati, ne morate nikoga ni slušati. Sve što vam treba su upute od 10 rečenica kako izvesti einstellen i treba vam još jedna jako bitna stvar: stolac. I to je to

Ta tehnika je najjednostavnija koja postoji. Teže je hodati kroz sobu, nego izvesti einstellen.

Tisuće ili možda danas 'samo' stotine preživjelih svjedoka koje je Bruno izliječio su dovoljan dokaz sam za sebe. Pomisao da svi lažu i odbacivanje jasnih dokaza ide na teret onih koji unaprijed ne žele vjerovati da nisu ništa više od nakupine crijeva s velikim egom koja istrunu sa smrću.
Vjerujte katkad u nešto za svoje dobro, a ne zbog pomisli da vas netko želi prevariti i iskoristiti. S takvim stavom samo sebi ne pomažete.
grander is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 07:26   #111
Smile

Trinaest godina sam vodila bitku sa epilepsijom!svaki dan pila tablete!oko10.10.2013.god.otisla sam pogledati film sa svojom tada bivsom svekrvom(da napomenem da nismo bile u nikakvim odnosima sa njom a ni tada bivsim muzem!)tri dana po dva sata sam gledala film i takve bolove imala tokom filma(to se zove regelungen) mislila sam da cu se onesvjestiti.ona me doduse upozorila da je to moguce i da se opustim i da se nece nista desiti lose!dva mjeseca nakon toga filma isla san na eeg na magnetsku rezonancu ni traga mom nekadasnjem opterecenju!!!!moj doktor nije mogao vjerovati!!!moja obitelj je opet na okupu i sada svi sretno zivimo vec nekih tri mjeseca u canadi,gdje smo oduvjek i zeljeli!!!jedno prekrasno iskustvo kojem bi svakom iz srca preporucila!nista se neplaca ali bas nista ako hoces uzet knjigu das neki dobrotvorni prilog onoliko koliko zelis a i koliko mozes a ako i nista nedas a zelis knjigu nitko ti nista nece reci!!!!predivno iskustvo vjerujte!!!!!
Nellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 12:49   #112
segregator is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 13:30   #113
Moderatorial: segregator, moram te upozoriti da postanje samo smailyja smatra se spamanjem.

Van dužnosti:
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 22:07   #114
Poziv na info predavanje

Poštovane/i,

U suradnji s liječnicima, veterinarima i psiholozima svih glavnih stručnih usmjerenja medicine i psihologije obuhvaćamo i provjeravamo iscjeljenja iz cijelog svijeta duhovnim putem prema Učenju Brune Gröninga (1906-1959). Ovdje je riječ o jednostavnom načinu pomoći i iscjeljenju primanjem iscjeljujuće snage, koja je u stručnim krugovima dosad bila uglavnom nepoznata.

Javnim predavanjima i na sveučilištima želimo u ovom trenutku u više od 70 država informirati kolegice i kolege, kao i sve zainteresirane u potrazi za pomoći i iscjeljenjem. Predstavljamo i opisujemo medicinski dokumentirana iscjeljenja teških kroničnih bolesti, a iscijeljeni sami izvještavaju o svom iscjeljenju. Prikazom Učenja Brune Gröninga saznat ćete iz posve drukčijeg kuta promatranja mnogo dojmljivih informacija o pozadini zdravlja i bolesti. Osim toga, tijekom predavanja moći ćete na vlastitom tijelu osjetiti iscjeljujuću ili životnu snagu.

U nekoliko proteklih godina više od 100.000 osoba prisustvovalo je predavanjima diljem svijeta. Sve više kolega na ovaj način pronalazi put prema ovom izvoru snage i iscjeljenja za sebe i svoje pacijente. Ulaz na predavanja je slobodan, a cjelokupni rad financira se na temelju dobrovoljnih priloga. Tema ciklusa predavanja je:

Iscjeljenje duhovnim putem prema Učenju Brune Gröninga – medicinski dokazivo.

Liječnici izvještavaju o svojim iskustvima.

Predavači:
Dr.med. F. Gringinger, Dr.med. G. Machacek i ostali

Predavanja će se održati:

Subota, 04.10.2014. u 15.00 sati
FILOZOFSKI FAKULTET SVEUČILIŠTA U ZAGREBU,
Ulica Ivana Lučića 3, ZAGREB


Nedjelja, 05. 10. 2014. u 10.00 sati
DOM HRVATSKE VOJSKE
Poljudsko šetalište 1, SPLIT

Zadnje uređivanje krvuk : 02.10.2014. at 22:14.
krvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 20:13   #115
Ja sam imao iskustvo. U noći u snu kao da me tresla struja, jednu dvije do tri minute. Rješio sam se alergija, vjerojatno svih. Jer do sad na šta god sam bio alegričan šta sam probao nema više reakcije. Možda samo blago. I prestane nakon pet minuta. Inaće sam prodisao bolje nakon tog iskustva, a inaće mi je čitav život nos polu zaćepljen.


Išao sam na početna predavanja i uključio sam se u zajednicu. Ako čovjek stvarno boluje od nečega može se ovdje iscjeliti. Samo je pitanje koliko dugo će se posvetiti meditaciji i želi iscjeljenje. Ja sam jednu dva mjeseca išao na predavanja i osjetio bi toplinu malo i hladnoću. Neku energiju. Nisam redovno meditirao, tj. Einstellen. A onda sam jednu 10 dana za redom rekao da ću svaki dan meditirati. I to sam tri put na dan meditirao po 45 min do sat vremena. I nakon toga sam imao iskustvo po noći kad sam se bio probudio i nešto me jetra malo bolila i rekao sam da želim da me se iscjeljuje i imao sam heilstrom kako se govori u učenju Bruna. Sanjao sam da spavam na krevetu i tresla me ta struja i bolilo me. I onda sam se probudio nakon dvi tri minute. Svakako bih preporučio onima koji zaista se žele osloboditi negativnosti. Ali mora se i učiti dalje. Ne možeš sad dobit energiju i reć idem ja opet po starome. Tu je kvaka. Moraš bit iskren sam sa sobom. I u zajednici se kaže da je iscjeljenje samo pet posto. To je istina. Svaki dan se treba sabrati i odlučivati kuda češ ići.
__________________
..
yeeeah is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 15:10   #116
Thumbs up Tko ne vjeruje ne mora ali zaista djeluje...

Imala sam nekih zdravstvenih problema koje klasična medicina nije mogla izliječiti (niti alternativna btw) a koje su mi smanjivale kvalitetu života.
O Bruni mi je govorila frendica i dala opće naznake (nešto sam i ja znala ali tek informativno) onda me potaknula da sama proguglam o njemu te sam i pogledala film...
- što reći nego da više nemam tih zdravstvenih problema.

Tijekom gledanja osjetila sam snažan protok energije i nakon 24 sata moje tegobe su preko noći nestale. Svaki put kad pomislim na Brunin lik javlja mi se isti doživljaj.

Ne mislim biti ikakvi član niti se uključivati u nikakvu organizaciju.
Bruno mi je sasvim dovoljan...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 20:01   #117
Reklama na ovom forumu se plaća
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 12:52   #118
Pogledajući 4.5 satni dokumentarac o Bruni Groeningu, te slušajući na stotine iskustava ostarjelih i bar za vrijeme snimanja još živih ljudi koji su odživjeli u ratnoj i materijalistički nastrojenoj Njemačkoj, te bili kasnije instantno izliječeni od Groeninga ili svjedočili mnogim izliječenjima, gledajući njihove reakcije pritom i više je nego jasno da ovdje nitko nije nekoga potplatio da sere gluposti i izmišlja nešto da bi održao ionako danas neprofitnu organizaciju na životu.
Bruno Groening je očito mogao nešto, znao nešto i vidio nešto što mi drugi nismo u stanju, no dao nam je uvid da si možemo pomoći, te objasnio i kako i što je najbolje - vrlo je jednostavno, a možda je baš zato i toliko teško. Tvrditi da tisuće ljudi laže ili da nisu od nečeg ozbiljnog bolovali nakon svih svjedočanstava i medicinskih dokaza bi bila uvreda inteligencije.

Doduše, ljudi kao takvi, uspiju sve dobro pokvariti, pa pod to spada i ta 'grupa prijatelja' Brune Groeninga koja je nešto jako lijepo pretvorila u kult koji se bavi samim sobom.
Imao sam, mogu reći, na žalost, no ne i na toliko iznenađenje, kratku komunikaciju s jednom osobom iz 'grupe prijatelja' i iskoristio je jednu Brunovu izjavu tako da ju je na najgori mogući način izvukao iz konteksta da bi, umjesto da pomogne nekome promovirao grupu zbog grupe same. Drugim riječima, u grupi postoje ljudi koji će vam tvrditi da si sami bez grupe ne možete pomoći što se u potpunosti kosi s učenjem Groeninga. Ne liječi grupa, već Bog. Čak Groening nije za sebe tvrdio da on liječi, već da je samo posrednik.
Grupa mu je služila kako za liječenje drugih, tako da ih i nauči kako da si sami pomognu, pa eventualno to znanje prenesu. Otvorena je također tek nakon što mu je zabranjeno da masovno liječi gomile od tisuća ljudi odjednom koje bi se skupljale.

Vjerujem da ima izliječenja i danas u tim grupama, da ima pametnih ljudi i pozitivnih stvari u tom krugu prijatelja, no ta jedna osoba mi je instantno dala do znanja da su ljudi još jednom u stanju nešto jako dobro i potencijalno jako vrijedno pretvoriti s vremenom u nešto sasvim deseto. To su doduše učinili vjerojatno i sa Isusovim i mnogim drugim učenjima. Iako, Isusovo postojanje i djelovanje je upitno. Groeningovo nije.
Sve se na kraju pretvori u kult, sektu, iskrivljavanje pozitivnih činjenica i širenje negativne energije.

Žalostan je ovaj ljudski rod i zbog svog čoporativnog mentaliteta i potrebe da negdje pripada će najčišće i najnevinije i potencijalno jako korisne stvari i pojave pretvoriti u veliki kup dreka.
Mi ne znamo bolje, te samim time, pitanje je da li i zaslužujemo bolje.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 14:49   #119
Još jedna prevara i manipulacija u nizu zvana B.Groening.
"Čak Groening nije za sebe tvrdio da on liječi, već da je samo posrednik. "
Šta je sa onima koji nemaju tog posrednika ?
Osuđeni su na bolesno stanje?
Kada će te prestati varati jadan i napačen narod ?
Bljuje mi se od tih vaših prevara.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 16:14   #120
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Još jedna prevara i manipulacija u nizu zvana B.Groening.
"Čak Groening nije za sebe tvrdio da on liječi, već da je samo posrednik. "
Šta je sa onima koji nemaju tog posrednika ?
Osuđeni su na bolesno stanje?
Kada će te prestati varati jadan i napačen narod ?
Bljuje mi se od tih vaših prevara.
Previše se uzrujavaš. Smiri se malo i udahni zrak. Ne osjećaj se ugroženo. Nitko ti ne prodaje ništa. Barem je i danas u Bruninom 'krugu prijatelja' sve besplatno. Slobodno se malo bolje informiraj o tome tko je bio Groening i što je radio. Upoznaj se sa činjenicama, ne viči napamet, ne preznojavaj se, ne bljuj teško zarađeni ručak zbog nečega o čemu ne znaš ama baš ništa.

I da ti odgovorim na pitanje - da, mnogi su osuđeni na bolesno stanje, no mnogi su se izliječili jednostavnom metodom koju je Bruno ostavio iza sebe.
Mnogi su se izliječili i drugim metodama koje nemaju veze s Brunom. Nađi si dokumentarac o njemu sa svjedočanstvima.. traje 4 i pol sata, pogledaj si ga, pogledaj ostali info po internetu, pa tek onda ovdje rastvori žučnu kesu.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:02.