Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Pogledaj rezultate ankete: Kako ćete glasati 01.12?
Za 351 34.58%
Protiv 580 57.14%
Nevažeći 10 0.99%
Baš me briga za referendum (BOJKOT) 74 7.29%
Glasovatelji: 1015. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2013., 22:43   #9981
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Previse si proucavao Hitlerovu retoriku, skuzi se odmah ako te cita poznavatelj. On topic, da...zastitimo sirote heteroseksualce od hordi gayeva koji ih brutalno premlacuju i diskriminiraju!

povampirena ljevica je kidnapirala jednu manjinu. i po ko zna koji put u povijesti namece socioloske eksperimente.

totalitaristima naravno ne odgovara referendum, sta narod ima misliti. drugovi su tu da misle za narod. narod je ovca za sisanje.
ryann__ is offline  
Old 13.11.2013., 22:44   #9982
Quote:
beli631 kaže: Pogledaj post
Ti ne govoriš više o demokraciji nego o aristokraciji.
Zanimljivo da recimo u mom društvu će visoko obrazovani većinom glasati za, dok par frendova koji su se mučili i srednju završiti će biti protiv, da li ti to govori nešto?
Pa otprilike govori da lgbtovi i pucaju najvise na ove malogradjanske mediokritetske glasove koji, da bi pokazali kako su toboze "napredni" i "progresivni", ce glasovati protiv.
coherent is offline  
Old 13.11.2013., 22:45   #9983
Quote:
Daario Nahar1s kaže: Pogledaj post
Tek kada shvatiš da Europa nije nastala prije 2000 godina kad i kršćanstvo, nego puuuuuuuno ranije i kao što su se tada nekakvi rimski, germanski, keltski, slavenski temelji mjenjali dolaskom kršćanstva i da je pri tom kršćanstvo nailazilo na ogroman otpor tadašnjih konzervativaca, tada će ti bit jasno da se u zadnjih 100 godina ponovno mijenja svijest ljudi, informacije su dostupne svima, znanje je dostupno svima i jednostavno više nije slučaj da je svećenik jedina pismena osoba u selu pa da ga svi gledaju ko boga. Ljudi razmišljaju, smišljaju, razvijaju se... i te promjene će se dogodit prije ili kasnije.
Sad je samo bitno koliko ćemo mi brzo ić u korak sa tim promjenima. Ali to te čeka, bez obzira na otpor
Tvoje mišljenje i želje u potpunosti nisu bitne. Čim prije to shvatiš, bit će ti lakše.
balkanski pastuh is offline  
Old 13.11.2013., 22:46   #9984
Quote:
balkanski pastuh kaže: Pogledaj post
Evo, klasični spinovi podivljalog sugovornika. "Ti si obožavatelj Hitlera". Naravno, uskoro ćeš izgubiti koncentraciju i istrošiti sve spinove pa ćeš krenuti vrijeđati.

To vam je jedino i preostalo, vrijeđanje i zavijanje na pun mjesec.
Gledaj, Juliuse, da nisam na mobitelu sad bih ti tu prosuo deset njegovih citata s potpuno istom retorikom. To nisam rekao nijednom ZA covjeku ovdje, nego samo tebi i znam sto pricam.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 13.11.2013., 22:47   #9985
Quote:
Daario Nahar1s kaže: Pogledaj post
ponavljam link

http://dnevnik.hr/vijesti/zanimljivo...u-nizi-iq.html


sad vas molim da mi se ispričate


da je ovo iti malo istinto onda bi kina, sovjetski savez i sjeverna koreja bile najnaprednije zemlje na svijetu.

to su bili bastioni ljevicarske misli 20 stoljeca. sjeverna koreja se jos drzi
ryann__ is offline  
Old 13.11.2013., 22:48   #9986
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Ne bih ga mijenjao za minutu tvoje realnosti.

??? Ružičasti trokut ima jednako toliko veze sa Crkvom kao i segregacija u Alabami, ne vrti se sve oko vašeg slova T na zidu.
Moram priznati da te ništa ne razumijem jako si mi daleko otišao sa obzirom na temu. Pokušaj povlačenja na tanki led, neće ti uspjeti.

Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Super, pravo slobodnog izbora je da živiš u normama stoljeća koje ti je svjetonazorski najbliže.
Vidim da si se ti za slobodu izbora borio svim silama na ovom forumu

Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Markicka je samo pokazala ono sto se i zna,ali je bilo dio onog sarenog papira u koji je umotana ova inicijativa.
Ona se bori za svoje svjetonazore,to je jedino i primarno.
Sve ostalo,pa i dobrobit djece je samo zgodan adut u koliko se poklapa sa svjetonazorom.
da,ne bi sad neki skocili...da to je potpuno legitimno i meni je zapravo drago da se sve vise papir odmotava i pokazuje se sto ta inicijativa zapravo jest.
Ovo je borba dva svjetonazora.U konzervativnoj i poprilicno ksenofobnoj sredini kakva Hrvatska trenutno jest,jasno je koji ce svjetonazor prevagnuti.
No,dugorocno mislim da taj svjetonazor nema sanse.Misljenja sam da ce vam se upravo ta djeca u koju se kunete...smijati.
Onaj drugi svjetonazor ne bi ni uspio da nema orvelovskog novogovora. A što se tiče novih generacija, zna Jovanović dobro što radi.

Quote:
coherent kaže: Pogledaj post
I ja nestrpljivo iscekujem 1.12 kada ce i formalno ovi iz ZA tabora biti potuceni do nogu.
Ako se to dogodi. Ispočetka će biti sve normalno, ali onda će doći dan kada će Hrvatska proklinjati sebe što nije glasovala ZA.

To se ne smije dogoditi

Uskoro vol 2

neke stvari što mislim napisati ostavit ću za tamo
gareton is offline  
Old 13.11.2013., 22:48   #9987
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Gledaj, Juliuse, da nisam na mobitelu sad bih ti tu prosuo deset njegovih citata s potpuno istom retorikom. To nisam rekao nijednom ZA covjeku ovdje, nego samo tebi i znam sto pricam.
Sve mi se čini da si ti taj koji je proučavao Hitlerove materijale, a ne ja.

Dakle, fašist jesi. Samo ne onaj klasični, već multikulturalni. Obrazac vam je isti, nasilan, degutantan i suprotan volji naroda.

Ajde crta fašistu.
balkanski pastuh is offline  
Received Infraction
Old 13.11.2013., 22:49   #9988
alo modovi, oce ic druga tema? ovo je preslo 10k. anderlonovi sklepani serveri ce se raspast.
coherent is offline  
Old 13.11.2013., 22:49   #9989
Quote:
MuchaA kaže: Pogledaj post
Ne znam samo kako si onda objašnjavate ljude koji su organizirali ovu inicijativu. Redom se radi o akademskim građanima koji su uspješni u svojim karijerama i bore se za ono u što vjeruju. Za razliku od npr. ljudi iz GONG-a, Centra za mirovne studije i sl. koji za ono u što "vjeruju" inkasiraju plaću iz donacija.
Ovo do sada nije dovoljno istaknuto.
Inicijativu organiziraju i podržavaju intelektualci.
Udruge koje su protiv vode ljudi bez ikakve formalne kvalifikacije. Imaju par dana škole u Kumrovcu i ne vole Hrvatsku. Ne zna se od čega žive i tko ih plaća.
neno_zg is offline  
Old 13.11.2013., 22:50   #9990
Činjenica je da je GONG leglo sumnjivih ljudi sumnjivih kvalifikacija.
balkanski pastuh is offline  
Old 13.11.2013., 22:54   #9991
Quote:
gareton kaže: Pogledaj post
Vidim da si se ti za slobodu izbora borio svim silama na ovom forumu
Da parafraziram, ne slažem se sa tobom ali ću do kraja braniti tvoje pravo da živiš po normama srednjeg vijeka
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Old 13.11.2013., 22:55   #9992
Quote:
Pizvo kaže: Pogledaj post
Homoseksualni spolni odnos je priznat kao ravnopravan trenutkom ukidanja odredbe u Kaznenom zakonu 1991. godine, te izjednačavanjem dobi pristanka 1998., a zajednica homoseksualnih osoba institucionalizirana zakonom 2003. godine.
Ovo prvo valjda znači nekažnjavanje homoseksualnog čina, odnosno toleriranje takvog ponašanja kao privatne pojave, ali to ne znači po sebi da se takvo ponašanje zakonski uređuje i odobrava kao društveni odnos.

Ovo zadnje pak može biti na tom tragu, pa shodno tome takav zakon nema moju osobnu potporu.

Quote:
Pizvo kaže: Pogledaj post
Ulaskom u EU smo prihvatili i EU povelju o ljudskim pravima iz 1991., koja cementira homoseksualni odnos kao ravnopravan i zakonit.
Prihvatila je RH svašta već, samo to ne znači da se ja osobno s time moram slagati i to podupirati svojim stavom i djelovanjem.

Quote:
Pizvo kaže: Pogledaj post
Gdje si bio zadnjih 22 godine?
Posve nebitno. Ja samo objašnjavam svoj stav vezan uz ono što trenutno imamo na dnevnom redu, a to je referendum i pitanja vezana uz njega.
__________________
Kasno sam te uzljubio, ljepoto tako stara i tako nova, kasno sam te uzljubio! (sv. Augustin)
danijel12 is offline  
Old 13.11.2013., 22:56   #9993
Quote:
balkanski pastuh kaže: Pogledaj post
Činjenica je da je GONG leglo sumnjivih ljudi sumnjivih kvalifikacija.
njihove kvalifikacije nisu sumnjive

svi su mahom diplomirali rodne studije.

samo nezanam sto im pise u radnoj knjizici, koje im je zanimanje

kv rodni prvoborac?
ryann__ is offline  
Old 13.11.2013., 22:57   #9994
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Mislis, brutalan, bezobziran i nemilosrdan?
Ne, to je način s kojim se treba boriti protiv fašizma. Vidiš, fašizam je poput duha iz Aladinove svjetiljke. Jednom kada ga se pusti van, nema nazad.

Trenutno Europu i Sjevernu Ameriku uništava neoliberalni multikulturalni fašizam koji ima brojne metode uništavanja tradicionalnih vrijednosti koje su izgradile današnju Europu i svijet.

Pošto oklada. Dam se kladiti da mrziš kapitalizam, neoliberalni kapitalizam i multinacionalne kompanije. Zapravo, uvjeren sam da ih mrziš. S druge strane, nije ti niti na kraj pameti da te iste MNK su glavni financijeri multikulturalnog fašizma.

Fašo.
balkanski pastuh is offline  
Old 13.11.2013., 23:05   #9995
Granica od 10.000 postova je preskočena. Lock.
DJTcro is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:35.