Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2016., 10:04   #61
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Uvijek se pitam kad vidim tako relativno mladu osobu, ženu šta ju je nagnalo na ekstremno desničarenje, nekakve čuvarice bleiburške uspomene, zagovornica Hasanbegovića i sl. Možda bi obiteljska anamneza dala odgovor...
Ako sam je dobro shvatio,obiteljski uzrokovan poriv nema utjecaj.
Vjerojatno su je vrbovali desni elementi.Možda je nekoć ljubovala sa nekim desničarem..
__________________
Narod je jedna stoka grdna
Čast ljudima.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 23:15   #62
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Uvijek se pitam kad vidim tako relativno mladu osobu, ženu šta ju je nagnalo na ekstremno desničarenje, nekakve čuvarice bleiburške uspomene, zagovornica Hasanbegovića i sl. Možda bi obiteljska anamneza dala odgovor...
Djeda ustaša (po majci) ?
polki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 04:06   #63
karijerizam?
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 10:47   #64
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
karijerizam?
Ma naravno, u Hrvatskoj ako želiš uspješnu karijeru, samo se moraš zalagati za lustraciju i slične stvari.

Koliko sam ja primijetila, žena to radi iz uvjerenja. I ne zastupa pritom nikakve ekstremističke stavove.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 17:50   #65
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post
Milanović dementan, onda Mesiću o obrvama. Doktorica!
To je izvađeno iz konteksta. Bujanec joj je pokazao Mesićevu sliku pored njene gdje su uspoređivali nju kao 11. u 1. s njim na istom mjestu za crvene i povela se neka priča o obrvama, pa se i ona našalila, naravno da ne bi izvalila iz čista mira.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 22:01   #66
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Vjerojatno su je vrbovali desni elementi.Možda je nekoć ljubovala sa nekim desničarem..
.. možda su joj ubacili drogu u piće
žalac_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 22:20   #67
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
To je izvađeno iz konteksta. Bujanec joj je pokazao Mesićevu sliku pored njene gdje su uspoređivali nju kao 11. u 1. s njim na istom mjestu za crvene i povela se neka priča o obrvama, pa se i ona našalila, naravno da ne bi izvalila iz čista mira.
A ta slika Mesića i nje gdje je Mesićeva slika kao da je riječ o nekoj karikaturi, a Bujančeva ljubimica Bruna je ispala lijepo našminkana, sva se upicanila i sad kao usporedba za koga će te prije glasati. Toliko nisko i prozirno što i jest s obzirom kakav show dotični voditelj vodi.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 22:51   #68
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
A ta slika Mesića i nje gdje je Mesićeva slika kao da je riječ o nekoj karikaturi, a Bujančeva ljubimica Bruna je ispala lijepo našminkana, sva se upicanila i sad kao usporedba za koga će te prije glasati. Toliko nisko i prozirno što i jest s obzirom kakav show dotični voditelj vodi.
A tko vam je kriv sto zijevac ustaskih pjesama nije bas neka lipota za na zid staviti, pa se jos natjece u istoj izbornoj jedinici.
Plavobili is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 23:17   #69
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post
A tko vam je kriv sto zijevac ustaskih pjesama nije bas neka lipota za na zid staviti, pa se jos natjece u istoj izbornoj jedinici.
Sprdas se, a covjek toliko bio u strahu za svoj zivot u brlogu povampirenih ustasa, da je zaboravio da je primio cek od 50 hiljada dolara...
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 00:10   #70
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Moj bi preferencijalni glas dobila da nije na listi HDZa. Ovako ipak neće.
Salut

Lijepo je vidjeti pravi odgovor.
Ni mojeg neće dobit.
/doduše ja volem više splićane od splićanki/ .... zna se

Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Karamarkova smjena nije imala nikakve veze s najavom lustracije jer je on o lustraciji samo laprdao, a nije ju nikad imao namjeru sprovesti. U nekoliko godina na čelu HDZa nije povukao niti jedan potez u smjeru provođenja lustracije, bilo u HDZu ili izvan njega. Karamarko je smijenjen zbog afere "Konzultantica" i zbog štete koju je time nanio HDZu i Hrvatskoj.
Moram te prepraviti, nije zbog toga Tomislav Karamarko nadrljo, no interesantna je poveznica otac vrle Brune, gorljivi fan.
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 00:12   #71
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
A ta slika Mesića i nje gdje je Mesićeva slika kao da je riječ o nekoj karikaturi, a Bujančeva ljubimica Bruna je ispala lijepo našminkana, sva se upicanila i sad kao usporedba za koga će te prije glasati. Toliko nisko i prozirno što i jest s obzirom kakav show dotični voditelj vodi.
Pa da, sigurno bi Mesić bio ljepši od Brune da su ga našminkali
šib.trava is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 00:28   #72
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Lijepa, pametna i obrazovana. Nestranačka osoba na listi HDZ-a u prvoj izbornoj jedinici na 11-om mjestu. Uči će u Sabor!
eh draga, ništa čudno da tipuješ na kvarno, opet.
Uz troje potomaka mislim kako ima dovoljno posla doma da ostalo ne stigne. Ako nije stigla doktorirati, a viš kako Grabarka napreduje, imaš problem.
Sada neka uči, a za koju godinu će i ući u Sabor.
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 11:14   #73
Quote:
šib.trava kaže: Pogledaj post
Pa da, sigurno bi Mesić bio ljepši od Brune da su ga našminkali
Jbg a nije smetao dok je stajao pored Tuđmana i bio njegova desna ruka
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 14:47   #74
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Ni mojeg neće dobit.
/doduše ja volem više splićane od splićanki/ .... zna se
Kaj si gay?

Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Moram te prepraviti, nije zbog toga Tomislav Karamarko nadrljo, no interesantna je poveznica otac vrle Brune, gorljivi fan.
To je ono što se u javnosti zna. O zakulisnim igrama ne znam.
A što ti znaš o Bruninom ocu?

Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
eh draga, ništa čudno da tipuješ na kvarno, opet.
Uz troje potomaka mislim kako ima dovoljno posla doma da ostalo ne stigne. Ako nije stigla doktorirati, a viš kako Grabarka napreduje, imaš problem.
Sada neka uči, a za koju godinu će i ući u Sabor.
Ova boldana rečenica je skoro u rangu one "Žena nije za mudraca, nego za madraca."
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 18:57   #75
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Kaj si gay?
Pati
Koliko sam i slovenac.
No voljeti i jubiti je neš diferentno.

Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
To je ono što se u javnosti zna. O zakulisnim igrama ne znam.
A što ti znaš o Bruninom ocu?
koja javnost draga? Otkad je Tomislavu pobjegao Sanader. A Brunin otac je visoko u Hdz-tu. Uspravno uz Tomislava K.
Nije valjda kako ne znaš. hint~veterina


Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Ova boldana rečenica je skoro u rangu one "Žena nije za mudraca, nego za madraca."
Opet se nismo razumeli, izuzetno cijenim pametne žene makar bile i lijepe. Troje djece je priličan posao.
Ak se ne varam i ti si uskakala, no ne kod Brune tako da znaš. Objektivno, problem je.
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 21:43   #76
ja nikako ne kužim kako je netko sa završenom kroatologijom i filozofijom stručnjak za povijest ?!....i za lustraciju....
margoth. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 23:14   #77
Quote:
margoth. kaže: Pogledaj post
ja nikako ne kužim kako je netko sa završenom kroatologijom i filozofijom stručnjak za povijest ?!....i za lustraciju....
Kroatologija je (za razliku od kroatistike koja se bavi hrvatskim jezikom i književnošću) studij hrvatske kulture, što dobrim dijelom uključuje i hrvatsku povijest.

Program studija kroatologije
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 09:43   #78
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post
A tko vam je kriv sto zijevac ustaskih pjesama nije bas neka lipota za na zid staviti, pa se jos natjece u istoj izbornoj jedinici.
Mesić je bio 10 godina predsjednik RH. Bruna je niškoristi. Ruganje njegovu izgledu maksimalni je domet usporedbe njih dvoje.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 15:40   #79
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Kroatologija je (za razliku od kroatistike koja se bavi hrvatskim jezikom i književnošću) studij hrvatske kulture, što dobrim dijelom uključuje i hrvatsku povijest.

Program studija kroatologije
fala. nisam znala....to znači da kroatolog može predavati povijest u školi?
margoth. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 15:42   #80
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Uvijek se pitam kad vidim tako relativno mladu osobu, ženu šta ju je nagnalo na ekstremno desničarenje, nekakve čuvarice bleiburške uspomene, zagovornica Hasanbegovića i sl. Možda bi obiteljska anamneza dala odgovor...
Ja mislim da je Bruna jedna vrlo umjerena, školovana, razumna i tolerantna osoba i da nije ona čimbenik kojem ili o kojem treba postavljati pitanja, pogotovo je dovoditi u kontekst nekakvog ekstremizma.
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:36.