Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2017., 16:41   #81
^ hvala ti na zapažanju, u potpunosti sam zaboravila spomenuti tu curu. Na kraju je ispalo da je ona nekakav socijalni slučaj kojim se njegova majka socijalna radnica bavila i zajedno su je vadili iz teške životne situacije (život na selu, siromaštvo, besparica). Ne znam koliko da vjerujem u to, jer je u ono vrijeme stavljala sexy slike na facebook, a tad ni ja koja nisam na rubu siromaštva nisam imala smartphone, apple itd. tako da mi je ta priča još blesavija od one gdje on njoj kupuje bonove, ali nebitno. Ona više nije socijalni slučaj, on ima drugu curu, a u međuvremenu mi se javlja i sad mu je nakon onih sranja koja mi je priuštio naizgle drago što sam bez njega nastavila život i što sam sretna. I pokušao se ubiti večer nakon što smo se prvi put vidjeli mjesecima nakon ove teme, bila sam mu u bolnici sljedeći dan, ali na kraju je ispalo i predstavljeno kao nesretan slučaj.
jungferica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 16:44   #82
Po tome ispada da si malo preburno reagirala što si prekinula taj odnos?
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 16:51   #83
Ne znam, htjela sam vaše nepristrano viđenje situacije. Ali napomenula bih da mi ni u jednom trenutku kasnije nije bilo žao što smo prekinuli, jer mi se nakon toga život počeo mijenjati na bolje, od pronalaska posla, nove veze, putovanja i prestala sam nesigurno tapkati u mjestu.
jungferica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 16:55   #84
Teško da ćeš dobiti nepristrano mišljenje od forumaša koji ovdje impulzivno "sređuju" tuđe jade bez pol muke i savršeni su generali tuđih bitaka čije ishode određuju prema svojim životnim frustracijama, jadu i čemeru. Sada je prošlo 7 godina, pa ionako nije bitno. Čak se slažem da vam je oboma bolje bez onog drugog.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 16:56   #85
Quote:
jungferica kaže: Pogledaj post
Ne znam, htjela sam vaše nepristrano viđenje situacije. Ali napomenula bih da mi ni u jednom trenutku kasnije nije bilo žao što smo prekinuli, jer mi se nakon toga život počeo mijenjati na bolje, od pronalaska posla, nove veze, putovanja i prestala sam nesigurno tapkati u mjestu.
A zakaj promišljaš o njemu nakon 7 godina? I ne kužim zakaj mu dopuštaš da ti se javlja periodično kroz tih 7 godina? Kaj ga se nemre zblokat i ignorirat maksimalno?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 16:59   #86
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
A zakaj promišljaš o njemu nakon 7 godina? I ne kužim zakaj mu dopuštaš da ti se javlja periodično kroz tih 7 godina? Kaj ga se nemre zblokat i ignorirat maksimalno?
Nije on baš toliko kriv koliko smo ga tu izmrcvarili
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 18:21   #87
Quote:
jungferica kaže: Pogledaj post
Pozdrav, prošlo je 7 godina od prvog posta. Moram vam reći da se ovaj iz početnog posta meni i dalje javlja iako smo se od tada vidjeli još svega dva puta u životu - prvi put nakon čega je on završio u bolnici, jer je pokušao samoubojstvo nakon što sam mu rekla da sam u sretnoj vezi, a drugi put nakon što je istukao dečka koji se motao oko mene.

Ponukalo me da potražim ovu temu to što su blagdani i, naravno, on mene zove s drugog kraja svijeta da pita kako sam (nisam mu se javila). Sad je ludo bogat i ima curu/ženu (ne ovu koja je tema), ali i dalje hoće neki kontakt.

Je li normalno da te netko nakon toliko vremena i dalje zove iako se ne viđate i iako vam je svaki odnos ostao u dalekoj prošlosti (čitaj: neslavno propao)?

I još sam samo htjela dati do znanja kako je ova tema završila.
Kako ti znaš sve o njemu? Da je otišao nekuda,da je ludo bogat (zanimljiv podatak spomenut),da je u vezi/braku?

I kao što ljudi kažu,zašto pokrećeš točno temu? Definitivno kod tebe nečega ima da kopaš ovdje za temama nakon toliko godina.

Prekid je bio zbog njegovog paralenog života.Sada znaš da ima nekoga,da je negdje drugdje,ali ti još uvijek se interesiraš o njemu

Pogledaj gore na LJES temu:Nikad nije kasno.

Čini se da blagdani nevjerovatno potiču neke stare uspomene,i to baš vidi kroz ovih par dana.
mgrci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 19:23   #88
Quote:
Visibaba kaže: Pogledaj post
Znamo se dvije godine. Prvih godinu dana smo bili samo "frendovi", a onda se u priču uplela i fizička privlačnost. Rekao mi je da me više ne gleda kao frendicu i da želi biti samnom. Kako sam se u prošlosti opekla s vezama, htjela sam da u taj odnos ulazimo polako i da se s vremenom naš odnos pretvara u nešto više. On se složio sa svim, govorio da me voli i sl. uglavnom, non stop smo bili skupa, predstavio me roditeljima, svim prijateljima, planirao zajednički život...

No, nedavno sam saznala da je cijelo vrijeme furao paralelku s curom koja je, kao, bila zaljubljena u njega i opsjedala ga, a zapravo je ispalo suprotno- on je nju bario, trčao za njom, čak je i sponzorirao na neki način, a ona njega iskorištavala. Kad sam to saznala, pukla sam, ne želim ga više vidjeti!

Sad me sram pred svim ljudima koje zajednički znamo, ispala sam totalna jadnica. Što je najgore, on još zove i ponaša se kao da je sve ok, laže mi i mulja i hoće pomirenje za koje ne želim ni čuti!

Ne kužim, kako je moguće da se netko oko nekoga toliko trudi kao što se on trudio oko mene u te dvije godine (ljudi, ne biste vjerovali koliko smo mi vremena proveli skupa!), a ustvari ne osjeća ništa niti želi išta ozbiljno samnom. Je li to moguće?

Jesam ja tolika glupača ili što?!
Sama si to prizvala. Hoćeš netko da se trudi oko tebe i dokazuje ti se dok se ti premišljaš i prenemažeš, i to si i dobila. Neiskrenog lika koji se očito ne poštuje dovoljno i koji će gubit vrijeme na te gluparije, ali ipak dovoljno pametnog da ga ne gubi samo na tebe, jer bi to ipak bio prevelik gubitak vremena.

Koliko si ti iskrena u vezi onog što želiš, a koliko hoćeš izmanipulirat čovjeka i situaciju? Da ste oboje normalni biste se pojebali i "veza" bi se dogodila spontano, a čim bi ti krenula hoću neću bi se maknuo od tebe, ali si dobro znala da on nema muda za to, zato si ga i krenula navlačit...
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 23:19   #89
Quote:
mgrci43 kaže: Pogledaj post
Kako ti znaš sve o njemu? Da je otišao nekuda,da je ludo bogat (zanimljiv podatak spomenut),da je u vezi/braku?

I kao što ljudi kažu,zašto pokrećeš točno temu? Definitivno kod tebe nečega ima da kopaš ovdje za temama nakon toliko godina.

Prekid je bio zbog njegovog paralenog života.Sada znaš da ima nekoga,da je negdje drugdje,ali ti još uvijek se interesiraš o njemu

Pogledaj gore na LJES temu:Nikad nije kasno.

Čini se da blagdani nevjerovatno potiču neke stare uspomene,i to baš vidi kroz ovih par dana.
A daj, čemu ovolik osude... pa znam to sve, jer mi se on sam pohvalio, ništa ga ni u jednom trenutku nisam pitala, osim odgovorila na kako sam i kako moji. Gdje ti tu vidiš moj interes? Teme sam potražila, jer ljudi najčešće kritiziraju one kojima pomognu, a onda ti nestanu s lica zemlje. No, ok, ne budem vas više obavještavala.
jungferica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 00:38   #90
Man's rejection is God's protection.
__________________
One day it will happen, without noticing it,
Something will change. Something will calm in us
Something will touch us and there will be nothing to fear from. And it will come. Confident in itself.
EmiliaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 01:10   #91
Quote:
EmiliaK kaže: Pogledaj post
Man's rejection is God's protection.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 02:24   #92
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
U svakom slucaju!
__________________
One day it will happen, without noticing it,
Something will change. Something will calm in us
Something will touch us and there will be nothing to fear from. And it will come. Confident in itself.
EmiliaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 07:34   #93
Quote:
EmiliaK kaže: Pogledaj post
Man's rejection is God's protection.
jungferica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 11:19   #94
Quote:
jungferica kaže: Pogledaj post
A daj, čemu ovolik osude... pa znam to sve, jer mi se on sam pohvalio, ništa ga ni u jednom trenutku nisam pitala, osim odgovorila na kako sam i kako moji. Gdje ti tu vidiš moj interes? Teme sam potražila, jer ljudi najčešće kritiziraju one kojima pomognu, a onda ti nestanu s lica zemlje. No, ok, ne budem vas više obavještavala.
Ma nije osuda,samo kažem,to mi je zadnje što želi-nekoga osuđivati.

Ali,nisam siguran da ti želiš nama odgovoriti nakon 7 godina,prije je pitanje što ti želiš/očekuješ od svega toga ?
mgrci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 11:59   #95
Baš ništa
jungferica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 12:51   #96
Quote:
BassQ kaže: Pogledaj post
Nisi! Mi muski smo po defaultu - svinje...
Neces jebati, a ti ako si svinja ok, nemoj u to petljati cijeli muski rod



Sada vidim koliko je tema stara :d

Zasto uopće netko dize toliko staru temu
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 14:42   #97
Quote:
Visibaba kaže: Pogledaj post
Znamo se dvije godine. Prvih godinu dana smo bili samo "frendovi", a onda se u priču uplela i fizička privlačnost. Rekao mi je da me više ne gleda kao frendicu i da želi biti samnom. Kako sam se u prošlosti opekla s vezama, htjela sam da u taj odnos ulazimo polako i da se s vremenom naš odnos pretvara u nešto više. On se složio sa svim, govorio da me voli i sl. uglavnom, non stop smo bili skupa, predstavio me roditeljima, svim prijateljima, planirao zajednički život...

No, nedavno sam saznala da je cijelo vrijeme furao paralelku s curom koja je, kao, bila zaljubljena u njega i opsjedala ga, a zapravo je ispalo suprotno- on je nju bario, trčao za njom, čak je i sponzorirao na neki način, a ona njega iskorištavala. Kad sam to saznala, pukla sam, ne želim ga više vidjeti!

Sad me sram pred svim ljudima koje zajednički znamo, ispala sam totalna jadnica. Što je najgore, on još zove i ponaša se kao da je sve ok, laže mi i mulja i hoće pomirenje za koje ne želim ni čuti!

Ne kužim, kako je moguće da se netko oko nekoga toliko trudi kao što se on trudio oko mene u te dvije godine (ljudi, ne biste vjerovali koliko smo mi vremena proveli skupa!), a ustvari ne osjeća ništa niti želi išta ozbiljno samnom. Je li to moguće?

Jesam ja tolika glupača ili što?!
Prvo razlikuj poniženje i sram. Poniženje je kikiriki, a ponekad i jača osobu. Sram je drugi par opanaka. Nemaš razloga za sram. Razlikuj to dvoje.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 16:38   #98
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post

Zasto uopće netko dize toliko staru temu
Digla ju je autorica da napravi update?
Citaj...
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 17:02   #99
prema tvojim novim saznanjima autorice on tebe uopće nije varao s tom curom nego joj je pomagao zajedno s majkom...
Nesumnjivo vas dvoje niste bili dobra kombinacija no čini se da si ga nepravedno osudila?
salomee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 22:50   #100
Ne znam, razmišljala sam da sam možda tražila izlaz iz tog odnosa upravo iz razloga što nismo bili dobra kombinacija, a frendovi očito nismo mogli biti, jer je on taj koji je potencirao uvijek nešto više. Možda je i njemu bilo dosta pa mi ga je fino "zabio" na kraju s tom curom. Možda bih iz svega mogla jedino izvući pouku da nijedan odnos ne možeš forsirati i kad to nije to onda jednostavno ne ide.
jungferica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:46.