Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2017., 10:42   #3581
Ja sam kupila u HM-u one baš štrampaste. 2 para su 149kn što je dosta, al se tješim da debele. ima i nešto "glađih" po jedan par u pakiranju za 79kn, al meni su bile nekak presjajne pa me odbilo.
bljuć is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 10:46   #3582
I ja sam te kupila i nije mi zao para jer su tople i udobne.dugo sam nosila obicne,ne trudnicke al mi se onaj sav poceo urezivat u trbuh i smetalo me
__________________
Baby, you can drive my car
Yes, I´m gonna be a star...
klonirana papiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 10:48   #3583
Ja sad kupila u h&m prije 3 godine. Nosim ih sad i u drugoj trudnoći i potpuno su cijele, iako sam ih u prvoj isto puno nosila i oblačila dugim noktima. Mislim da su 100 den i došle su 80 kn mislim. Tople su, debele i nisu baš sjajne. Noge se ne vide kroz njih.
Ne znam možeš li jeftinije trudničke naći. I Jadran su po toj cijeni valjda. Njih ima u DMu mislim, vidjela sam ih u trudničkoj knjižici s kuponima.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 10:49   #3584
Quote:
klonirana papiga kaže: Pogledaj post
I ja sam te kupila i nije mi zao para jer su tople i udobne.dugo sam nosila obicne,ne trudnicke al mi se onaj sav poceo urezivat u trbuh i smetalo me
Da, ove su baš super. mekane i udobne. i bit će super i poslije trudnoće kad ih po zimi nategnem preko bubrega
One normane su me živcirale jer se nekad znaju rolat i onda me žuljaju. ovo me spasilo
bljuć is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 11:07   #3585
Baš sam vidjela u DMu Jadranove trudničke. Skroz su tanke, 15 den, mislim da su 35 kuna.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 12:11   #3586
Kaj se grudnjaka i potkošulja za dojenje tiče, jučer sam pohodila H&M, C&A i Muller. H&M u Avenue Mallu nema nijedan (općenito ništa trudničko), a izbor u City centru East je bolji, ali još uvijek jako slab (npr. potkošulje za dojenje nema M, nego neke bijesne veličine XS, XL). C&A u Eastu također niš trudničko. Na kraju sam uzela grudnjak u Mulleru za 69 kn i čini se jako dobar. Link. Jedini je problem što nemaju kabinu, ali ja sam pogodila veličinu (Doduše, uvijek se može zamijeniti uz račun i ambalažu, u roku 2 tjedna, ili čak možete otići u wc i tamo ga probati ).
__________________
Čovjek nikad nije djelatniji no kad ništa ne čini, nikad manje sam no kad je sa samim sobom. (Katon)
Zlica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 17:05   #3587
Zlico, u kojem odjelu mullera stoje ti grudnjaci
bljuć is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 18:12   #3588
Kod stvari za bebu
__________________
Čovjek nikad nije djelatniji no kad ništa ne čini, nikad manje sam no kad je sa samim sobom. (Katon)
Zlica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 18:56   #3589
Bok.
Frendica me molila da se raspitam u kojim točno H&M dućanima u ZG drže trudničku odjeću? Dolazi u ZG i lokalno se vozi javnim prijevozom pa ne može obilaziti mallove i zato moli pomoć.
Ima možda još sličnih i konkretnih sugestija dućana s tim asortimanom?
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 20:27   #3590
Quote:
Life on Mars kaže: Pogledaj post
Bok.
Frendica me molila da se raspitam u kojim točno H&M dućanima u ZG drže trudničku odjeću? Dolazi u ZG i lokalno se vozi javnim prijevozom pa ne može obilaziti mallove i zato moli pomoć.
Ima možda još sličnih i konkretnih sugestija dućana s tim asortimanom?
A Arena centru ima.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 12:39   #3591
Quote:
Life on Mars kaže: Pogledaj post
Bok.
Frendica me molila da se raspitam u kojim točno H&M dućanima u ZG drže trudničku odjeću? Dolazi u ZG i lokalno se vozi javnim prijevozom pa ne može obilaziti mallove i zato moli pomoć.
Ima možda još sličnih i konkretnih sugestija dućana s tim asortimanom?

nažalost osuđeni smo na H&M - arena centar i cvjetni trg imaju trudnički dio sigurno imaju, za druge nisam sigurna (nekad je bilo i u CCE).


Mama nova je isto trudnički dućan, ali to je za ovak nekak "elegantnije" prigode. (znam da su u west gateu, mislim da imaju još negdje u zagrebu dućan ali ne sjećam se točno gdje)


Ja sam osobno bila H&M, Lidl i naručivanje s Asosa koji ima maternity odjel baš.
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 13:06   #3592
Što se tiče trudničke robe, mislim da, osim trapki, gaćica i grudnjaka, možda koje tajice ili štrample, nema potrebe kupovati išta.
Evo ja sam si bila prisiljena ići tražiti hlače i to sam jedne uzela u mama novi, koštaju im sve oko 350kn. Ima puno modela i tako. Iako se meni sve te njihove hlače čine kao sa turskog placa, al dobro, prodaju nam jer nemamo drugi izbor (osim naručivanje s neta).

Onda sam skrenula u običan dućan i uzela over sized vestu, cardigan, jednu široku haljinicu od viskoze, ugodnu i taman će mi biti na proljeće za na tajice i vestu, a poslije samo haljina, uzela sam još par običnih basic majici u c&a, mrvicu veće. Neće biti za visoku trudnoću, ali rastezljive su i puno bolji je materijal nego majice iz mama nove, a i cijena je 3 puta manja.

Sad sam na sto muka s gaćicama, jer moje dosadašnje me već malo režu.

Sve one tunike i haljine iz mama nove konkretno, jedna stvar košta 500 kn, jer na deklaraciji piše trudničko, a istu takvu imaš za naći u reservedu, hm-u, c&a i možda još kojim dućanima, i ne piše trudničko, ali je jednako tako širako i over sized i stane trbuh u nju, a košta tri puta manje.

Jedino ako trebaš baš poslovnu i formalnu robu.
Dekanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 08:42   #3593
Slažem se s prethodnim postom.

Jedino bih dodala i jaknu za one koje rade i trudne su za vrijeme zime. Ja ne znam kako bih da nisam imala jaknu u obje trudnoće (termini u 2.mj).
S tim da mi štrample, gaćice nisu bile potrebne, nosim sve kao i prije.

Znači kupila sam tajice (4) i traperice (1) i dobila na poklon zimski kaput, e da i i 3 grudnjaka za dojenje koje već sad nosim.

Sve ostalo nosim odjeću od prije.
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 20:37   #3594
Quote:
profesorka87 kaže: Pogledaj post
Slažem se s prethodnim postom.

Jedino bih dodala i jaknu za one koje rade i trudne su za vrijeme zime. Ja ne znam kako bih da nisam imala jaknu u obje trudnoće (termini u 2.mj).
S tim da mi štrample, gaćice nisu bile potrebne, nosim sve kao i prije.

Znači kupila sam tajice (4) i traperice (1) i dobila na poklon zimski kaput, e da i i 3 grudnjaka za dojenje koje već sad nosim.

Sve ostalo nosim odjeću od prije.
Ja sam prvo dijete rodila u listopadu i uopce mi nije trebala trudnicka odjeca jer je vrhunac trudnoce bio kada se nose haljinice, lanene hlace i sl. Imala sam jedne finije trudnicke hlace za sastanke.

S drugim djetetom (termin u ozujku) sam kupila zimsku jaknu u h&m-u na trudnickom odjelu ali se uopce ne kuzi da je trudnicka tako da ju nosim vec trecu zimu od poroda.
Ostalo vise manje nije potrebno da je trudnicku.

E da, i Nama ima ok trudnicke stvari.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 19:18   #3595
Wink

Imam novu Asos trudnicku haljinu broj 42 i novu plišanu Asos majicu broj 38 za prodaju. Ako nekome treba nek se javi za detalje na pp.
yenna89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 20:42   #3596
za prodaju odjeće imate pdf "mali oglasi".
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 09:17   #3597
Quote:
Zlica* kaže: Pogledaj post
Kaj se grudnjaka i potkošulja za dojenje tiče, jučer sam pohodila H&M, C&A i Muller. H&M u Avenue Mallu nema nijedan (općenito ništa trudničko), a izbor u City centru East je bolji, ali još uvijek jako slab (npr. potkošulje za dojenje nema M, nego neke bijesne veličine XS, XL). C&A u Eastu također niš trudničko. Na kraju sam uzela grudnjak u Mulleru za 69 kn i čini se jako dobar. Link. Jedini je problem što nemaju kabinu, ali ja sam pogodila veličinu (Doduše, uvijek se može zamijeniti uz račun i ambalažu, u roku 2 tjedna, ili čak možete otići u wc i tamo ga probati ).
Ja imam tri ta bijela iz Mullera, stari su preko 3 godine i sad ih nosim opet s drugim djetetom. Baš su dobri, perem ih na 60 i samo rotiram, ništa im nije, koliko vidim.

Jel postoje negdje grudnjaci za dojenje, a da im je košarica ipak malo pofutrana, da nije samo tanka tkanina?
Litre O'Cola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 09:23   #3598
Između H&M i Lidl trudničkih štrampli - moja preporuka za H&M.
Imam po 2 para od svakih i ove ih H&M su mi super, ove Lidlove ko da su naopačke, jedne su mi pukle u prvom nošenju između nogu po šavu, a druge mi se spuštaju i klize s trbuha.
bljuć is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 09:40   #3599
Quote:
bljuć kaže: Pogledaj post
Između H&M i Lidl trudničkih štrampli - moja preporuka za H&M.
Imam po 2 para od svakih i ove ih H&M su mi super, ove Lidlove ko da su naopačke, jedne su mi pukle u prvom nošenju između nogu po šavu, a druge mi se spuštaju i klize s trbuha.
ja sam ljuta sama na sebe što sam bila škrta dati više novaca za te trudničke štrample, i kupila u Lidlu (koji mi inače ima dobre stvari).

koma su! em ko da su naopačke, em nakon prvog pranja izgubile svu elastičnost ako su je i imale , i redovno dok hodam mi se počnu spuštati i imam osjećaj ko da sam vrtićko dijete s pelenama i štramplama spuštenih do koljena
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 11:09   #3600
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
ja sam ljuta sama na sebe što sam bila škrta dati više novaca za te trudničke štrample, i kupila u Lidlu (koji mi inače ima dobre stvari).

koma su! em ko da su naopačke, em nakon prvog pranja izgubile svu elastičnost ako su je i imale , i redovno dok hodam mi se počnu spuštati i imam osjećaj ko da sam vrtićko dijete s pelenama i štramplama spuštenih do koljena
Ja sam ko dijete naučila da strample imaju dve crte iza i jednu naprijed. I h&m i lidl imaju obrnuto, al kod Lidlovih mi ne sjednu nikako te dvije crte. jučer sam hodala po cesti i navlačila strample koje sam da mi do koljena nisu došle

H&M kak ih stavim tak mi stoje, mekanije i elastičnije od ovih. daleko od tog da nemre bolje i od njih, al su super za razliku od ovih.

jedino sam hlače u hm-u kupila broj veće jer sam mislila da ću više narast, a bila sam nekak između brojeva (makar imam još vremena) i sad kad ih obućem mi se znaju rastegnut. al da sam uzela svoj broj mogla sam to i izbjeć možda.
bljuć is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:40.