Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2011., 03:07   #1
Primark

Odlucila sam pokrenuti ovu temu nakon mog posjeta Londonu, gdje sam se odusevila Primarkom.Cijene ekstra niske...s tim da su sad jos bila snizenja pa su cijene bile zaista smijesne..a robe ko u prici...
primjer cijena: balerinke 70kn, tenisice od 20-70kn, salovi,rukavice po 20kn..hlace 40-70kn..

Ako ima jos odusevljenih primarkom neka stave ovdje svoje prijedloge,savjete,komenatre,slike roba i sl.sto pozelite. Ideja otvaranje ove teme je pronaci nekog tko zna postoji li na netu negdje stranica sa njihovom robom za online narucivanje ili postoji neka osoba koja zivi u eng pa bi nam to nekako mogla narucivat i donosit/slati u hr
pika2711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 07:22   #2
Vidim na Blonde Salad ponekad i ima prekrasne robe Još kad čujem kakve su cijene.. Čitala sam da se nalazi samo u tri države ako nisam u krivu, ak već nema kod nas da bar ima u Austiriji ili Italiji tu negdje blizu, nego London, Španjolska i nisam sigurna za zadnju zemlju
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 07:47   #3
Ja idem sad u 9.mj u London i planiram opustošiti Primark
green eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 10:56   #4
obožavam primark. hvala bogu na ebayu zbog nas običnih smrtnika koji ne idu u London
Loona70 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 11:40   #5
Bila sam u Frankfurtu prošlu jesen i nakupovala u Primarku predivnih stvari, toliko je jeftino da mi je sad kad na ebayu tražim njihove stvari, sve skupo
romy_2703 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 12:32   #6
u irskoj postoje penny's ducani u kojima sva roba ima primark etiketu.
ebay.co.uk je dobar nacin kako doc do njihove robe, osim odlaska u london.
__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 13:26   #7
Imam nekoliko njihovih majica i kupaće. Cijene su bile smiješne, a kvaliteta je odlična. Boje na majicama nisu izgubile intenzitet, a oprane su već sto puta.
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 13:43   #8
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
Vidim na Blonde Salad ponekad i ima prekrasne robe Još kad čujem kakve su cijene.. Čitala sam da se nalazi samo u tri države ako nisam u krivu, ak već nema kod nas da bar ima u Austiriji ili Italiji tu negdje blizu, nego London, Španjolska i nisam sigurna za zadnju zemlju
Portugal , ja se cesto zaletim do Primarka bas se da naci predobrih komada robe za zbilja sitne novce jedini je bed sto otkada se Primark tu otvorio, masa ljudi hoda okolo u istim stvarima
*jeja* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 15:17   #9
meni je primark jako ok, pogotovo atmosphere haljinice koje jako volim, bas mi je zadnja dosla prije par dana.ja sve narucujem preko ebay.co.uk, iako sam jako cesto u londonu, jednostavno je u trgovini puno preskupo.na ebay-u sve haljinice koje sam kupila su bile izmedu 2 i 4 funte (sa pp), i to mi je onak taman cijena za njih.
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 15:33   #10
imam atmosphere baloner i vec drugu sezonu je kao nov.
osim velike britanije, imaju ducane u irskoj, spanjolskoj, portugalu, njemackoj, nizozemskoj i belgiji.
__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 20:39   #11
vecina moje robe je iz Primarka, obucem se od glave do pete za fakat malo novaca. a kolko znam, ne moze se online kupovat, samo u ducanima.
jako su uskorak sa zadnjim trendovima mode a najbolje je otic kad su snizenja jer se kaputi i jakne uvate po £3-£5, cipele £3 - £6, nakit £0.50 - £1, itd.
__________________
***usne vrele visnje***
enigma is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 22:10   #12
meni u primarku zna biti fenomenalnih stvari a nekad i bezveze..malo su mi čudni njihovi brojevi..uglavnom treba se uzeti broj veći nego što su naši..

ovo su moje 2 torbe od zadnji puta..

http://www.ebay.co.uk/itm/TAN-AND-WH...item4cf9076dec
http://www.ebay.co.uk/itm/PRIMARK-LA...item3a68fb5d98
july007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 13:57   #13
sto se tice brojeva obuce meni odgovara broj kao i u hr.a sto se tice robe ovisi kako koja stvar..ali manje vise mi je sve ok broj koji inace nosim ili cak velik.ali da mi je nesto malo nisam primjetila ...u ducanima su isto jako jeftine cijene pogotovo kad su snizenja.ja si kupila tenisice platnene sa cipkicom sa strane za 2.5 funte,rukavice 2 funte,sal 2 funte,traka za kosu 2 funte,najlonke 2,5 funte, plahte za bracni krevet svilene 18 funti, kofer 20 funti, kravate 2 funte, hlace od odjela 5 funti...i milijon jos stvari..da ne nabrajam nego cisto da imate uvid u cijene
bilo bi super kad bi postojao neki njihov katalog ili stranica na kojoj bi se mogla vidjeti sva njihova roba pa da si mi izaberemo,netko nam kupi i posalje..kao sto cure narucuju preko drugih iz h&m-a
pika2711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 14:00   #14
Quote:
enigma kaže: Pogledaj post
jako su uskorak sa zadnjim trendovima mode a najbolje je otic kad su snizenja jer se kaputi i jakne uvate po £3-£5, cipele £3 - £6, nakit £0.50 - £1, itd.
i onda prodat na ebayu za 10-20funti.

srećom ima dobrih privatnih sellera koji ne nabijaju cijene.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 17:24   #15
Meni osobno najbolji lanac jeftine a kvalitetne i lijepe odjeće. Trenirke, veste, majice i sve drugo i nakon 100og pranja izgleda odlično. Zato Primark
deepo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 11:38   #16
di su ti englezi,belgijanci,spanjolci... javite see da vas zaduzimo za shopping
pika2711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 13:12   #17
velicina obuce

bumpam temu u nadi da mi, uz gornje komentare, jos netko moze napisati svoje iskustvo s primark obucom - najvise me zanima jesu li modeli uzi u podrucju prstiju pa se treba uzimati veci broj ili ne. Pomagajteeee
__________________
°(ñ‗ñ)° to the corrre.... ASOS odjeća
DBys is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 17:56   #18
Quote:
DBys kaže: Pogledaj post
bumpam temu u nadi da mi, uz gornje komentare, jos netko moze napisati svoje iskustvo s primark obucom - najvise me zanima jesu li modeli uzi u podrucju prstiju pa se treba uzimati veci broj ili ne. Pomagajteeee
Ja osobno sam morala veći broj naručiti od inače, ali pričekaj da se još netko javi
Viki29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 18:30   #19
Quote:
DBys kaže: Pogledaj post
bumpam temu u nadi da mi, uz gornje komentare, jos netko moze napisati svoje iskustvo s primark obucom - najvise me zanima jesu li modeli uzi u podrucju prstiju pa se treba uzimati veci broj ili ne. Pomagajteeee
meni su brojevi realni, nosim 41 i obicno i kupim 41.. cak im nekad modeli (cizme npr.) znaju biti i malo veci pa mi br 40 bolje pase, al rijedje
govorim iskljucivo za ravnu obucu, s njihovim cipelama/cizmama na pete bas i nemam iskustva, mozda ce netko drugi bolje znati
*jeja* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 19:26   #20
Quote:
DBys kaže: Pogledaj post
bumpam temu u nadi da mi, uz gornje komentare, jos netko moze napisati svoje iskustvo s primark obucom - najvise me zanima jesu li modeli uzi u podrucju prstiju pa se treba uzimati veci broj ili ne. Pomagajteeee
ja imam usko stopalo i osim jednih balerinki sve njihove cipele su mi presiroke. bilo je ljetos stvarno super koznih sandala po £12, ali su bile strasno siroke.

iz mog iskustva njihova roba je kolko para tolko muzike.
stela.mars is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:24.