Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2017., 23:37   #81
Quote:
videodrome kaže: Pogledaj post
Pijan u 4:15 nakon izlaska započinjem pisanje ovog posta. Prema kineskom alkotestu s ebaya trenutno imam 1.2 promila. Policijski pokazuje sličnu vrijednost samo u više decimala, pogodite kako znam . Pišem ovo jer imam neki osjećaj da u ovom stanju mogu emocije i način razmišljanja koje su kada sam trijezan blokirane prenijeti na papir. Naravno ono što se pijanoj budali čini kao dobra ideja, istoj toj trijeznoj budali se ne čini ali budući da sam anoniman preživjet cu sramotu objave ove molitve za pažnjom nepoznatih ljudi. Dakle bio sam vani s prijateljima na privatnoj zabavi s desetak ljudi i nakon toga smo obišli nekoliko klubova.

Za početak najbolje da se predstavim iako imam već nekoliko postova na sličnu temu. U kasnim sam dvadesetima i nisam imao ništa vise od razgovora s ženama već vise od 7 godina. Ipak, te godine nisam potpuno potratio iako sam ih mogao puno bolje iskoristiti. Razvio sam nekakvu karijeru tako da sam u svojoj struci cijenjen. Zarađujem više od dvostrukog hrvatskog prosjeka. Živim samostalno u velikom stanu. Nisam bodybuilder ali vježbam amaterski već godinama. Uglavnom doma jer imam svu opremu, ponekad u teretani. Trenutno ne vježbam zbog nekih ozljeda koje sam zaradio svojim glupim načinom života tako da nisam u formi ali očekujem nastaviti nakon nekoliko mjeseci. Istina mogao bih trčati ali jbg, ne zanima me trčanje... Putujem motorom kad god uhvatim lijepo vrijeme. To mi je jedini pravi užitak. Ja, motor i zabačena seoska cesta se razumijemo i međusobno poštujemo. To je ono lijepo što mogu reci o sebi. S negativne strane relativno sam nizak i ružan. Nisam osobito društven iako imam dosta prijatelja s kojima sam duboko povezan.

Na pisanje ovog posta i traženje forumske osude ili sažaljenja (ili locka jer nisam siguran da se o ovom mom baljezganju uopće može razviti rasprava) me natjerala me nesanica nakon još jedne noći u kojoj sam dobio potvrdu svog manjka vrijednosti. U klubovima kao i svakog izlaska posljednjih godina nije bilo sreće. Ako se baš posreći nekad plešem i pričam s nekom curom koju je najčešće netko drugi iz ekipe poznavao ili joj upao. Ona to radi iz pristojnosti. Nakon izlaska pripit analiziram što to nije uredu sa mnom da jedini u društvu samujem i pišem ova sranja dok ostali imaju veze ili bar one night standove. Analiziram iako duboko u sebi znam koji je problem. Jednostavno iako nisam klasična propalica suprotnom spolu nisam zanimljiv. Nema ni nekog izravnog načina da to postanem. Svjestan sam svoje nevidljivosti i znam da cu ostati sam. Sumnjao sam na to i vjerovao da će se nešto dogodili ali ništa se ne događa godinama. Samo odraz u ogledalu stari....surovu stvarnost.

Ako je već tako onda mi trenutni život nema smisla. Karijera i zarađivati novac je lijepo ali me ne ispunjava. Mogao bi promijeniti posao ili osnovati svoju tvrtku i zarađivati puno više . Kad bi želio mogao bi si kupiti neki skupi auto i pokušati tako intrigirati žene ali imam osjećaj da je to previše truda za jako upitan uspjeh. Sad se pitam što da radim. Naganjati karijeru i živjeti kao samac ne mogu. Jednostavnom nemam tu motivaciju koju sam prije imao. Ne vidim smisao. Ženu ne mogu naći jer sam ženama bezvrijedan. Što onda raditi. Putovanje je lijep bijeg od problema ali oni se vrate onog trenutka kad se vratim s puta ili provedem dan koji nije potpuno ispunjen aktivnostima. Ima li ovakav život smisla? Kako se zavarati i motivirati za ostatak života?
Evo, dala sam si truda. Ima neka stara poslovica koja veli: što trijezan misli, pijan kaže.

Ne znam kako da to kažem na lijep način, ali TI ne voliš sebe, TEBI nije lijepo živjeti s tobom. Kako onda očekuješ da će nekome drugome biti lijepo? Ti zapravo očekuješ da ti netko čarobnim štapićem promijeni život da bi ti (možda) promijenio mišljenje o sebi.
seamless is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 23:43   #82
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Je, sigurno je to.
A što ti znaš o tome?
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 23:45   #83
Quote:
seamless kaže: Pogledaj post
Evo, dala sam si truda. Ima neka stara poslovica koja veli: što trijezan misli, pijan kaže.

Ne znam kako da to kažem na lijep način, ali TI ne voliš sebe, TEBI nije lijepo živjeti s tobom. Kako onda očekuješ da će nekome drugome biti lijepo? Ti zapravo očekuješ da ti netko čarobnim štapićem promijeni život da bi ti (možda) promijenio mišljenje o sebi.
da, mi se reflektiramo u drugim ljudima jednako kao i u sebi samima, za ne povjerovati. i da, netko ko je tebi divan i odgovara ti kad ti uđe uživot, to je upravo magično
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 23:47   #84
Quote:
seamless kaže: Pogledaj post
Evo, dala sam si truda. Ima neka stara poslovica koja veli: što trijezan misli, pijan kaže.

Ne znam kako da to kažem na lijep način, ali TI ne voliš sebe, TEBI nije lijepo živjeti s tobom. Kako onda očekuješ da će nekome drugome biti lijepo? Ti zapravo očekuješ da ti netko čarobnim štapićem promijeni život da bi ti (možda) promijenio mišljenje o sebi.
Osvježavajuć uvid. Ovo nitko nikad nije rekao.
Volite sebe. :jana:
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 23:50   #85
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
A što ti znaš o tome?
Ogromno ništa.

Ja, naime, za svoje pizdarije uzrok tražim u sebi, a ne u Plutonu u psećoj kućici.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 00:08   #86
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ogromno ništa.

Ja, naime, za svoje pizdarije uzrok tražim u sebi, a ne u Plutonu u psećoj kućici.
Onaj koji imalo pozna astrologiju zna da je osoba svoja natalna karta. Ja, npr. točno znam kako se aspekt Mjesec kvadrat Pluton (kad si već spomenuo Pluton) reflektira na moj život jer je i to dio mene, kao i sve ostalo što sadrži moja natalna karta.
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 00:13   #87
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ogromno ništa.

Ja, naime, za svoje pizdarije uzrok tražim u sebi, a ne u Plutonu u psećoj kućici.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 00:20   #88
Smatram da je ključno otkriti koji je razlog tome što nisi godinama bio u ljubavnom odnosu.

Nije zato što nisi baš zgodan ni visok.
Mile Kekin se oženio, i to za doktoricu, tak da ono..

S obzirom da imaš želju ići kroz život s partnericom, moj ti je savjet da si daš truda oko toga.
Žene u kasnim dvadesetima polako počinju gledati na sigurnost i stabilnost, a to je nešto što ti možeš ponuditi.

Neću ti predlagati da upišeš planinarsku ili plesnu školu.
Moj ti je prijedlog da nađeš kvalitetnog psihoterapeuta, da ti pomogne otkriti što radiš krivo kad su žene u pitanju.
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 00:23   #89
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Onaj koji imalo pozna astrologiju zna da je osoba svoja natalna karta. Ja, npr. točno znam kako se aspekt Mjesec kvadrat Pluton (kad si već spomenuo Pluton) reflektira na moj život jer je i to dio mene, kao i sve ostalo što sadrži moja natalna karta.
Cesto spomenes horoskop i to onako znacajno, jako. Ako ti je pomoglo, ako te veseli, ako ti pase, super. Meni, kao nekome tko manje vjeruje u horoskop nego u bezgresno zacece, to pomalo djeluje kao da si u romanticnoj vezi za svojom natalnom kartom. Ali stvarno, ako ona tebi pase, nema ti tko prigovarati da ti draga Natalna lose pusi, dok god si ti zadovoljen.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 00:48   #90
Čovjek je stvoren da bi volio i bio voljen, a time je i društveno biće. Nitko nije stvoren da bi bio sam, već naprotiv.

Da, velikom broju ljudi partner je samo smetnja. Ponajviše jer svatko vuče na svoju stranu i voli MANIPULIRATI, a nitko to ne dozvoljava heh.

Ali kad se dragi ljudi nađu, to je stvarno prekrasno. Problemi jednostavno nestanu, a i oni koji su tu, koliko god bili veliki, lakši su.

Govorim iz iskustva :P No, ja sam valjda drugačiji, i nisam napuhao ništa ahahahaha

Svatko je jedinstvena individua. Svatko želi nešto drugo, ali jedno je točno: BEZ UNUTARNJEG MIRA I UNUTARNJE SREĆE NEMA SREĆE NI U ČEMU VANJSKOM!
__________________
Imagine the world the size of virus where we manipulate things with atoms.
Kamelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 01:06   #91
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Cesto spomenes horoskop i to onako znacajno, jako. Ako ti je pomoglo, ako te veseli, ako ti pase, super. Meni, kao nekome tko manje vjeruje u horoskop nego u bezgresno zacece, to pomalo djeluje kao da si u romanticnoj vezi za svojom natalnom kartom. Ali stvarno, ako ona tebi pase, nema ti tko prigovarati da ti draga Natalna lose pusi, dok god si ti zadovoljen.
Mogu biti samo u romantičnoj vezi sa samim sobom jer sam ja svoja natalna karta.
Astrolozi kažu da je natalna karta poput karata koje su ti dodijeljene u igri koja se zove život i da s njima moraš odigrati najbolje što znaš.
E sad, da bi njima mogao odigrati najbolje što znaš, moraš jako dobro poznavati sav njihov potencijal i ograničenja. Fora je u tome da što više upoznaješ svoju natalnu kartu, zapravo više upoznaješ sebe i na taj način postaješ kompletnija i zrelija osoba.
Druga stvar je moje osobno vjerovanje da se sve događa s razlogom i u pravom trenutku. Problem je što nama taj smisao često ostane skriven. To je jedna od najvećih zagonetki života.
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 01:07   #92
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Astrolozi kažu
__________________
Imagine the world the size of virus where we manipulate things with atoms.
Kamelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 01:39   #93
Quote:
seamless kaže: Pogledaj post
Evo, dala sam si truda. Ima neka stara poslovica koja veli: što trijezan misli, pijan kaže.

Ne znam kako da to kažem na lijep način, ali TI ne voliš sebe, TEBI nije lijepo živjeti s tobom. Kako onda očekuješ da će nekome drugome biti lijepo? Ti zapravo očekuješ da ti netko čarobnim štapićem promijeni život da bi ti (možda) promijenio mišljenje o sebi.
Ako ga zene konstantno odbijaju, to je cinjenica, ne njegovo misljenje.
Ti bi jedino bila upravu kada bi razlog svih tih odjeba bilo to njegovo misljenje o sebi, sto sumnjam, osim ako nije loseg raspolozenja kada pridje curi ili se ta negativnost / losa vibra odmah primjeti
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 06:30   #94
meni život bez bliskosti i seksa nema smisla
Favour is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 09:01   #95
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Ako ga zene konstantno odbijaju, to je cinjenica, ne njegovo misljenje.
Ti bi jedino bila upravu kada bi razlog svih tih odjeba bilo to njegovo misljenje o sebi, sto sumnjam, osim ako nije loseg raspolozenja kada pridje curi ili se ta negativnost / losa vibra odmah primjeti
Činjenica je isto tako da cijeli njegov post vrišti manjkom samopouzdanja. Ne znam je li tomu razlog pijanstvo :nepijepanemapojma: ili autor nema samopouzdanja ni u trijeznom stanju.

Post je sročen (po)prilično depresivno i beznadno. Na 2 mjesta je spomenuo da nije vrijedan pozornosti i ljubavi cura.

Možda (i) bi neka cura čarobnim štapićem (ili pusom, k'o u Trnoružici ) promijenila njegovu sliku o sebi (tj. njegov post koji obojan teškim bojama), ali sam sklonija mišljenju o potrebi autora za radom na sebi, njegovom samopouzdanju, osviješćivanju njegovih vrijednosti ( a autor ih zasigurno ima, nabrojao ih je - uspješan posao, financijska stabilnost itd. : pišeposjećanju: ), koje on (nepotrebno) umanjuje.
seamless is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 09:20   #96
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Astrolozi kažu da je natalna karta poput karata koje su ti dodijeljene u igri koja se zove život i da s njima moraš odigrati najbolje što znaš.
Ova se priča donekle preklapa s "uobičajenom" pričom o tome da je naša osoba određena i genetikom. Problem nastaje u vjerovanju/tvrdnji da bi potpuno isti genetski materijal dobio posve drugačije "karte" samo da se rodio negdje drugdje u nekom drugom trenutku
Quote:
Druga stvar je moje osobno vjerovanje da se sve događa s razlogom i u pravom trenutku. Problem je što nama taj smisao često ostane skriven.
I ovo je također ljudski - konačno, na tome se temelje i mnoge religije.

Čovjeku je lakše živjeti u uvjerenju da je život neka vrsta dječjeg vrtuljka: sjediš ti u nekakvom vlakiću i, kao, vrtiš volan amo-tamo, ali nisi ti onaj koji odlučuje ni o smjeru ni o brzini - ili rollercoastera: jest da te na trenujtke izvrti i ustravi, ali se u osnovi zna kuda i kamo ideš i sve će dobro završiti ako ne radiš prevelike gluposti. Takav će pogled pojednostavniti život i donijeti utjehu o "razlogu" u teškim trenutcima.

Samo, bi li jednako ovako krenuo objašnjavati da se sve događa s nekim nedokučivim razlogu ljudima koji su jučer u Zadru izgubili sve što su stjecali cijelog života? Ili, još tragičnije, ljudima koji izgube dijete staro tek nekoliko godina?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 09:22   #97
Quote:
seamless kaže: Pogledaj post
ali sam sklonija mišljenju o potrebi autora za radom na sebi
Ja sam, pak, sve skloniji mišljenju o temi kao skrivenome oglašavanju pod pokrovom obrnute psihologije .
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 14:56   #98
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Osvježavajuć uvid. Ovo nitko nikad nije rekao.
Volite sebe. :jana:

Ovo i ono da ne možeš volit druge ako ne voliš sebe ok
Jer to je nečija mudra izreka koju je preuzela pop psihologija pa mora bit istina
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post
Mile Kekin se oženio, i to za doktoricu, tak da ono..
Rock zvijezde su van kategorije ili su iznimke jel
Vjer.je gubitak samopouzdanja i zatvaranje zbog odbijenica u pitanju, ne čine mi se klubovi optimalna mista za nać nekog pogotovo ako nije privlačnog izgleda na prvi pogled
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ja sam, pak, sve skloniji mišljenju o temi kao skrivenome oglašavanju pod pokrovom obrnute psihologije .
Nadan se da je to slučaj i da mu je jako uspješan oglas
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 15:23   #99
a nisi visok i crn? kako ankete govore da žene cijene...

ako se baš hoćeš sažaljevati, ja jesam takav otprilike i znam pričati sa ženama. I volim njihovu dušu, duh tijelo, whole package. I kod svake tražim ono najbolje što ona ima. Jer vjerujem da tako treba...

A sve što uspijem je privući različite dame, nedavno se zaljubila u mene pristojno zgodna plavušica simpa duha, ALI koja više voli moj društv. status/ novčanik nego - mene....nisam uopće očekivati da će se zacopati!

Treba pokušavati, znati ih slušati, a i ubaciti onaj so called killer argument. Nekad mora upaliti!
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 17:34   #100
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post

I ovo je također ljudski - konačno, na tome se temelje i mnoge religije.

Čovjeku je lakše živjeti u uvjerenju da je život neka vrsta dječjeg vrtuljka: sjediš ti u nekakvom vlakiću i, kao, vrtiš volan amo-tamo, ali nisi ti onaj koji odlučuje ni o smjeru ni o brzini - ili rollercoastera: jest da te na trenujtke izvrti i ustravi, ali se u osnovi zna kuda i kamo ideš i sve će dobro završiti ako ne radiš prevelike gluposti. Takav će pogled pojednostavniti život i donijeti utjehu o "razlogu" u teškim trenutcima.
Ne može biti i jedno i drugo, i dječji vrtuljak i igranje kartama koje su nam dodijeljene.
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:51.