Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2017., 00:57   #21
Kaj vi uopće smatrate pod "uletom"?

Ja sam jedna izrazito anksiozna žena koju svatko može maltene stavit pod ruku i odnest, ali sam hrpu puta započela razgovor sa nekim koji je počeo sa "jel imaš upaljač" ili tak nešto totalno banalno i bezazleno.

Valjda možeš nakon prvotne reakcije vidjet jel drugoj strani neugodno/nelagodno ili joj je pak razgovor ugodan.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 01:05   #22
Ajme, takvi razgovori "imaš upaljač" su mi uvijek bili smiješni
To niti ne smatram kao ulet.
Ne'š ti pitanja
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 01:06   #23
Meni je ulet recimo: "Bok, ja sam taj i taj. Sviđaš mi se."
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 01:12   #24
Jednom to napravio, nikada vise, jedno takvo blamiranje mi je dosta za ovaj zivot
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 01:19   #25
Ja licno ne volim takve ulete. Vi ste hrabri i ljubazni tamo, u Austriji su velike kukavice, posle placu preko novina - jao, gde je ta i ta, zena mog zivota, nisam joj prisao, bla, bla... Kada mi neko pridje na ulici, to jest u prevozu, to uvek odbijam. Jednom mi je bio jedan simpatican, ja sam imala slomljenu desnu ruku u gipsu, a on je jadan, sepao sa levom nogom u gipsu i tako sav nikakav, vidi se da se jedva snalazi, sa stakama i svim tim, on mene pozove na kafu. Odbila sam ga, jer sam zurila na predavanje, ali smo razmenili vizit karte. Nije se posle toga javio, a valjda se vec izlecio do sada.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 01:20   #26
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Jednom to napravio, nikada vise, jedno takvo blamiranje mi je dosta za ovaj zivot
Pricaj detalje!
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 01:28   #27
Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post
Ajme, takvi razgovori "imaš upaljač" su mi uvijek bili smiješni
To niti ne smatram kao ulet.
Ne'š ti pitanja
Nisi me skužio, a kad sam vidjela ovaj drugi post jasno mi je i zašto.

Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post
Meni je ulet recimo: "Bok, ja sam taj i taj. Sviđaš mi se."
Gle, meni se ovo nebi svidjelo ni usred kluba.
Sviđam ti se? Nakon što si me vidio na 5 minuta i kaj bi sad?
odjebaus.

Puno je bolje, IMO, započet razgovor bez izjava poput ovih gore, a onda na kraju naprosto tražit kontakt ili ak ti je baš bitno da joj prvi put kad ju vidiš izjaviš famozno sviđanje - reci joj to na kraju.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 01:31   #28
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Nisi me skužio, a kad sam vidjela ovaj drugi post jasno mi je i zašto.



Gle, meni se ovo nebi svidjelo ni usred kluba.
Sviđam ti se? Nakon što si me vidio na 5 minuta i kaj bi sad?
odjebaus.

Puno je bolje, IMO, započet razgovor bez izjava poput ovih gore, a onda na kraju naprosto tražit kontakt ili ak ti je baš bitno da joj prvi put kad ju vidiš izjaviš famozno sviđanje - reci joj to na kraju.
Svi smo različiti.
Meni osobno nema smisla i smiješno mi je pričati o upaljaču/cugi/mjesecu ako mi se cura sviđa
Smiješno mi je okolišati.
Da, nakon 10 sekundi znam sviđa li mi se netko, naravno, na temelju fizičkog izgleda. Ne znači da bih je odmah ženio.
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 01:36   #29
Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post
Svi smo različiti.
Meni osobno nema smisla i smiješno mi je pričati o upaljaču/cugi/mjesecu ako mi se cura sviđa
Smiješno mi je okolišati.
Da, nakon 10 sekundi znam sviđa li mi se netko, naravno, na temelju fizičkog izgleda. Ne znači da bih je odmah ženio.
Ajmo ovak.
Nismo mi žene tak glupe kak mnogi ljudi misle, pa smo svjesne da preuranjeno "sviđaš mi se" znači "jebo bi te".
E sad, hrpa žena (jel fakat moram stavit disklejmer da ne pričam o svima ikad? vjv da, ipak je ovo forum.hr. so - disklejmer) ne preferira ONS i odjebat će te samo zato što se možda ne želi ševit s tobom baš tu istu večer.
Što ne znači da joj nisi zgodan ili nešto deseto i da se možda nebi veselo ševili da ti nisi, jel, baš samo to tražio.

Ukoliko započneš neki razgovor em si manji creeper (mala, tvoj il moj stan ), em imaš veće šanse da možda čak i jebeš na kraju večeri jerbo će žena "osjetit kak dišeš" i možda uvidit da ekšli nisi creeper koji žene po klubovima (ili trgovima) gleda kao hodajuće vagine.

Zašto je nužno bitno da to bude prvo što joj kažeš?
Ne može biti treća rečenica? Ne možeš reći nešto... Fakat ne razumijem.

Kod mene bi netko sa takvim uletom popio instant odjeb jer "nejebemisesori" .

Mislim ak tražiš samo ONS onda ti je taktita jebena, al inače mislim da će češće ne-upalit nego ustvari upalit.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 01:37   #30
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Pricaj detalje!
Pa i nema nekih posebnih detalja, vidio jednu curu, putovali istim busom, rano jutro nema ljudi, svidjela mi se, rekoh sto imam izgubiti, može reci ne, nije kraj svijeta. Odlucim ja jedan dan skupiti muda dodjem do nje, pitam je direkt, općenito mislim da je to u zivotu , ne početi jednu priču pa završiti na 5, kazem Sorry na smetnji, htio bi te nesto pitati, zenska zbunjeni pogled, ok, znam da je ovo cudno i općenito ne radim to, jesi tipa možda danas ili neki drugi dan za kavu ili nesto, zenska gleda, ono neugodna tišina, sekunda duga kao godina, ja onako vidim necu ja tako lako dobiti niti ne, ja onako ok, možes reci tipa da, ne, cisto da dobijem odgovor, zenska kaze možda i suti, ponovo neugodna tišina, ja kazem Sorry na smetnji, vidim da nisi zainteresiran, okrenem se odem. Očito sam ispao cudak kojem je bilo problem reci i ne, Sorry imam dečka, ne bi, ima milijun odgovora na tu varijaciju,
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 01:40   #31
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Ajmo ovak.
Nismo mi žene tak glupe kak mnogi ljudi misle, pa smo svjesne da preuranjeno "sviđaš mi se" znači "jebo bi te".
E sad, hrpa žena (jel fakat moram stavit disklejmer da ne pričam o svima ikad? vjv da, ipak je ovo forum.hr. so - disklejmer) ne preferira ONS i odjebat će te samo zato što se možda ne želi ševit s tobom baš tu istu večer.
Što ne znači da joj nisi zgodan ili nešto deseto i da se možda nebi veselo ševili da ti nisi, jel, baš samo to tražio.

Ukoliko započneš neki razgovor em si manji creeper (mala, tvoj il moj stan ), em imaš veće šanse da možda čak i jebeš na kraju večeri jerbo će žena "osjetit kak dišeš" i možda uvidit da ekšli nisi creeper koji žene po klubovima (ili trgovima) gleda kao hodajuće vagine.

Zašto je nužno bitno da to bude prvo što joj kažeš?
Ne može biti treća rečenica? Ne možeš reći nešto... Fakat ne razumijem.

Kod mene bi netko sa takvim uletom popio instant odjeb jer "nejebemisesori" .

Mislim ak tražiš samo ONS onda ti je taktita jebena, al inače mislim da će češće ne-upalit nego ustvari upalit.

Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post
Cure se većinom boje takvih uleta.
U najmanju ruku djeluju neobično, preotvoreno. Žene vole sigurnost, a takav ulet baš ne ulijeva sigurnost.
Da, budu se nasmijale, kao da je to simpatično, ali vjerojatno neće biti ništa od tog uleta.



To sam i napisao. Prvi post na ovu temu.
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 01:49   #32
Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post
Ajme, takvi razgovori "imaš upaljač" su mi uvijek bili smiješni
To niti ne smatram kao ulet.
Ne'š ti pitanja
Velis, bolje onaj "Gospodicna, ja sam konduker, sisu na pregled".
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 01:52   #33
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Velis, bolje onaj "Gospodicna, ja sam konduker, sisu na pregled".


Opet, ulet ovisi i o starosti osobe koja uletava
Od predškolskih čupanja, školskih šlatanja do dubokoumnih razgovora u zrelijim godinama
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 01:57   #34
Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post


Opet, ulet ovisi i o starosti osobe koja uletava
Od predškolskih čupanja, školskih šlatanja do dubokoumnih razgovora u zrelijim godinama
Znaš da su baš zbog ovih pizdarija žene toliko "u panici"?
Jer si hrpa muškaraca od malih nogu uzima za pravo da gleda curicu/djevojku/ženu kao nešto što može dodirnut bez njenog odobravanja.

Jel ti voliš da te pipkaju nepoznati ljudi koji su duplo viši i teži od tebe?

Ukoliko je "uletit" nekome isključivo ovo što si ti napisao onda ne želim da mi ikad itko uleti.
Igdje.
Mjenjam odgovor.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 02:00   #35
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Velis, bolje onaj "Gospodicna, ja sam konduker, sisu na pregled".
Kako je meni fascinantno kako ljudi vole isprazne razgovore, ajmo pričati o vremenu, imas upaljač, vidi onog kretena kako je prosao kroz crveno, lik je uletio sigurno da prica o tome, a ne s nekom namjerom da te pozove van ili odvede u krevet, ako kaze nesto takvo direkt, on je ljigav i kreten, ali ako zapakira pricu onda je bas super, iako je svima jasno da zeli jednu od te dvije stvari, kavu da upozna tu osobu ili seks, normalno da cemo prici nekom tko nam se svidja, ljudi vole neke predstave i praviti se blesavi a sve jasno kao dan. To me podsjeća na iskustvo kada sam otišao na kavu s curom koja ima dečka, i onda nesto pokusas, a ona jadna sva u cudu, ja imam dečka, kako si mogao, a sto si mislila Zasto sam te zvao van, da stekne novu zensku frendicu, ne znam nista i tebi, ali eto bas po tvom izgledu zaključio da si materijal za to, ili nekoga da pricam o smislu Života, stvari su većinom jasne, ali ljudi se vole praviti blesavi
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 02:02   #36
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Znaš da su baš zbog ovih pizdarija žene toliko "u panici"?
Jer si hrpa muškaraca od malih nogu uzima za pravo da gleda curicu/djevojku/ženu kao nešto što može dodirnut bez njenog odobravanja.

Jel ti voliš da te pipkaju nepoznati ljudi koji su duplo viši i teži od tebe?

Ukoliko je "uletit" nekome isključivo ovo što si ti napisao onda ne želim da mi ikad itko uleti.
Igdje.
Mjenjam odgovor.
Većina muških to radi, pogotovo ulaskom u pubertet. Oni se sviđaju tim curama i obrnuto.
Ja sam s nekim curama imao dogovor da ih smijem šlatati

Da, volim.
Bavim se kontaktnim sportom i često mi kapne tuđi znoj u usta ili mi tuđa dlaka završi u ustima.
Često se hrvam s 20-30 kila težim partnerima.
Ali ok, to je sve individualno. Ako to meni odgovara, ne znači da i drugima odgovara.

Ne želiš voditi dubokoumne razgovore?
Zašto?

__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 02:04   #37
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Kako je meni fascinantno kako ljudi vole isprazne razgovore, ajmo pričati o vremenu, imas upaljač, vidi onog kretena kako je prosao kroz crveno, lik je uletio sigurno da prica o tome, a ne s nekom namjerom da te pozove van ili odvede u krevet, ako kaze nesto takvo direkt, on je ljigav i kreten, ali ako zapakira pricu onda je bas super, iako je svima jasno da zeli jednu od te dvije stvari, kavu da upozna tu osobu ili seks, normalno da cemo prici nekom tko nam se svidja, ljudi vole neke predstave i praviti se blesavi a sve jasno kao dan. To me podsjeća na iskustvo kada sam otišao na kavu s curom koja ima dečka, i onda nesto pokusas, a ona jadna sva u cudu, ja imam dečka, kako si mogao, a sto si mislila Zasto sam te zvao van, da stekne novu zensku frendicu, ne znam nista i tebi, ali eto bas po tvom izgledu zaključio da si materijal za to, ili nekoga da pricam o smislu Života, stvari su većinom jasne, ali ljudi se vole praviti blesavi
De lupi enter tu i tamo.

Znači ti svaku curu koju prvi put vidiš, a da ti je fizički privlačna želiš odmah jebat?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 02:08   #38
Ja rijetko upadam, jer mi se rijetko kad netko svida na prvu.

Ali kad upadnem, upadnem ko jabuka pod utjecajem gravitacije. Skroz spontano s bedastocom za koju nisam znal da sam spreman izvalit na najglupljem mogucem mjestu. Javni prijeviz nisam koristil 10 godina, ali mozda probam, da me neka strankinja protrlja.

Cim vise razmisljanja = to manje uspjeha.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 02:09   #39
Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post
Većina muških to radi, pogotovo ulaskom u pubertet. Oni se sviđaju tim curama i obrnuto.
Aha, svi to rade, pa mora da je to onda okej?
I ovaj striček iz Holivuda kaj je sad bil po novinama je isto radil nekaj kaj su drugi radili i to je opravdano u tvojim očima?

Znaš da je sviđanje uvijek obostrano? Baš u svakom slučaju?

Nemoj mi prodavat priču da su šlatanja nepoznatih žena samo i isključivo slučajna, a pogotovo da pubertetlije paze na to dal će povrijedit osjećaje neke cure ili ne.

Quote:
Ja sam s nekim curama imao dogovor da ih smijem šlatati
Kako ti vidiš poveznicu između "šlatanja nepoznate osobe" i "ja sam imao dogovor".

Kao da ti ja napišem da je netko silovao curu na Zrinjevcu i ti mi odgovoriš "Pa kaj, ja sam imao dogovor s jednom da se jebemo tamo". Znači dvije različite teme sa vrlo malo toga zajedničkog.

Quote:
Da, volim.
Bavim se kontaktnim sportom ...
Again, kak je to isto?

Ti prije treninga znaš da ćeš bit s nekim u toj i toj situaciji. Ja uđem u tramvaj i lik mi počne trljat kurac od nadlakticu dok sjedim.

Totalno dvije iste stvari.
Totalno ista vrsta kontakta.

I da.
Zar u sportu nema one da "igra prestaje" ak netko od dvoje odluči da ne želi više? Kad te netko neželjeno dodiruje nije baš da si uvijek u prilici ga čak niti natjerati da prestane, a kamoli ako ga lijepo zamoliš.

Ti pričaš o situaciji u kontroliranim uvjetima, a ja o onome što se dešava ženama u stvarnom svijetu.

Quote:
Ne želiš voditi dubokoumne razgovore?
Zašto?
Jer ti kurca ne kužiš.
Zašto?

dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 02:17   #40
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Aha, svi to rade, pa mora da je to onda okej?
I ovaj striček iz Holivuda kaj je sad bil po novinama je isto radil nekaj kaj su drugi radili i to je opravdano u tvojim očima?

Znaš da je sviđanje uvijek obostrano? Baš u svakom slučaju?

Nemoj mi prodavat priču da su šlatanja nepoznatih žena samo i isključivo slučajna, a pogotovo da pubertetlije paze na to dal će povrijedit osjećaje neke cure ili ne.



Kako ti vidiš poveznicu između "šlatanja nepoznate osobe" i "ja sam imao dogovor".

Kao da ti ja napišem da je netko silovao curu na Zrinjevcu i ti mi odgovoriš "Pa kaj, ja sam imao dogovor s jednom da se jebemo tamo". Znači dvije različite teme sa vrlo malo toga zajedničkog.



Again, kak je to isto?

Ti prije treninga znaš da ćeš bit s nekim u toj i toj situaciji. Ja uđem u tramvaj i lik mi počne trljat kurac od nadlakticu dok sjedim.

Totalno dvije iste stvari.
Totalno ista vrsta kontakta.

I da.
Zar u sportu nema one da "igra prestaje" ak netko od dvoje odluči da ne želi više? Kad te netko neželjeno dodiruje nije baš da si uvijek u prilici ga čak niti natjerati da prestane, a kamoli ako ga lijepo zamoliš.

Ti pričaš o situaciji u kontroliranim uvjetima, a ja o onome što se dešava ženama u stvarnom svijetu.



Jer ti kurca ne kužiš.
Zašto?

Oprosti, ali ti i ja smo totalno različite osobe i imamo totalno različite stavove.
I mislim da nimalo ne shvaćaš o čemu ja pričam.
Imaš skroz pesimističan stav, a meni se to ne sviđa.
Zapravo, iz svega što si napisala imam osjećaj da imaš neke komplekse od muškaraca. Vjerojatno te neki jako povrijedio ili iskoristio.
Što je grozno.
Jako puno generaliziraš.
Nisu svi muški isti, kao što nisu niti sve žene.

Zapravo, krenula si i vrijeđati.
A ne da mi se tak razgovarati.
Možda sam pametniji od tebe, tko zna.
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:20.