Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2018., 14:34   #41
Pocelo se pisati sada o karakteru a ne izgledu.
Ili ces misliti kao autor ovog posta da si ruzan ili manje lijep,ili ces biti samouvjeren i reci da si zgodan.
Ponavljam jako vaznu ulogu igraju neke sitnice tipa odjeca,obuca,posao i slicno. Mnogo je cura bilo sa gaborima gdje bi ja ostao paf,a ima i cura kojima je nesto cudno kod muskarca jako zanimljivo.Druge odu sa nekim avanturistima sto zive u sumama i slicno,ili se zaljube u starijega.No dobro ovo je sada otislo daleko.
Zapp1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:39   #42
Quote:
Zapp1 kaže: Pogledaj post
Pocelo se pisati sada o karakteru a ne izgledu.
Ili ces misliti kao autor ovog posta da si ruzan ili manje lijep,ili ces biti samouvjeren i reci da si zgodan.
Ponavljam jako vaznu ulogu igraju neke sitnice tipa odjeca,obuca,posao i slicno. Mnogo je cura bilo sa gaborima gdje bi ja ostao paf,a ima i cura kojima je nesto cudno kod muskarca jako zanimljivo.Druge odu sa nekim avanturistima sto zive u sumama i slicno,ili se zaljube u starijega.No dobro ovo je sada otislo daleko.
pa priča se o karakteru jer je autor uvjeren da je solo jer je ružan, a mi mu lijepo kažemo da je solo jer je loša osoba šalim se, zmajko
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:51   #43
slažem se u potpunosti !

daaaaa, sunceeeeee ! bjež van ti podrapana insomnijakušo, bumo bolje spavali zahvaljujući sunčeku
Blurred Vision is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:52   #44
Quote:
Blurred Vision kaže: Pogledaj post
da, sunceeeeee ! bjež van ti podrapana insomnijakušo, bumo bolje spavali zahvaljujući sunčeku
ok ok, nemoj vikat, idem si jednu zvužgati na friškom zraku
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:55   #45
Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
ok ok, nemoj vikat, idem si jednu zvužgati na friškom zraku
done minitz ago

btw. ono gore si baš lijepo i točno sročila




P.S. pere me ful neki hepines danas, neam pojma zašto ni kako ali predugo se nisam osjećao ovako, godinama, pa najte zameriti mojoj današnjoj hiperaktivnosti
Blurred Vision is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 16:14   #46
koga briga jesi ružan ili ne, ševe i ružni, ne jebe momčić nego novčić, ali to na stranu. Ružan ili ne, lako ševiš. Ovako, za početak moraš barem umjetno imati samopouzdanja, jer ako si lijep a bez samopuzdanja ružan si.
ok, prvo moraš za prvi puta izabrani najveću luzericu, onu koja nije baš nekoga imala, uglavnom da je jadnica. Najbolje mjesto za tražiti takve je filozofski fakultet ili NSB, posebno NSB.
Ali prvo priprema, 80te nisu mrtve, obuci se kao štemer 80tih, to takve pali. Dakle traperice (poderane i izbljedile!!!!), tenisice, gore košulja i kožnjak, u kosu dosta gela stavi, dosta!!!
i onda pravac NSB, uzmi neku knjigu samo da možeš tražiti žrtvu. Gledaj onu koja ima najeveče naočari i što manje počešljanu kosu, naravno pogledaj i knjigu najveće luzerice čitaju alkemičara, tolstoja ili nekog hrvatskog smarača kao krležu.

Kada si locirao je, sjedni pokraj nje, e sada bitno tu moraš biti jak, kit, ne pičkica nego odmah joj uletiti nešto na temelju njene knjige, tipa ako čita anu karenjinu kažeš "zanimljivo da čitaš tu i tu knjigu, ljepotica kao ti bi se definitivno mogla naći u njoj", tu je već gotova, pazti, toliko se navlaži od toga da je stolica vlažna ali nebino.
Biti će sramežljiva, crveniti će se pa i dalje pričaj s njome, o tome da šta takva ljepotice radi ovdje sama, bla bla.
Brzo će pasti i pozovi je vanka. Dogovori neki klošarski klub, ništa fensy za prvi puta, jer ti si jelte cool štemer 80tih.
Nabaci istu robu, samo još malo gela i cipele s džonom,. obavezno cigarete(akoi ne pušiš morati ćeš za taj puta) i ako uspiješ nabaviti šibice ranger(to su one koje se pale na sve).

Kada se nađete, odmah je komplimentiraj(iako je možda ružna), i stavi joj ruku na guzu(bez brige neće se ljutiti), zapali cigaretu tako da šibicu(ako imaš ranger) zapališ o džon cipele.
Pričaj malo s njome, uglavnom malo preuveličavaj sebe, da radiš povremene poslove, da nisi niakda situiran, i reci da misliš da je ona ta koja bi te mogla spustiti i zadržati na jednome mjestu jer te očarava svojom ljepotom.
Povrevemno joj stavi ruku na bedra, i gladi je, i lagano diži gore, bez brige neće te ošamariti.

BONUS!!!! ovo ako baš želiš, pozovi prijatelja i reci mu da dok si ti na WCu on joj se nabaci i kaže nešto vulgarno, ti tada izađeš i opališ ga glavom o glavu.

Vrlo brzo će biti tvoja, kada krenete prema van zgrabi je i poljubi je, ali žestoko ne kao tetkica. Reci joj da idete kod nje, jer da kod tebe je još uvjek sve prljavo od pijanke prošli tjedan.

Kada dođeš kod nje, nikakvo glumatanje, odmah je zgrabi, poljubi, i kreni u akciju, dalje ti ne moram pisati, okini je. (ps kako si djevac preporuka da ja iz*rkaš prije spoja da baš se ne osramotiš).
Budi žestok, oderi je, i to je to.
To je lekcija broj 1.

Prvo uvijek moraš luzericu, kasnije ideš na više
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 16:30   #47
Quote:
klingonac_worf kaže: Pogledaj post
da nisi niakda situiran
Bingo.

Žene masovno svršavaju na muškarce koji nisu situirani.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 17:04   #48
Quote:
klingonac_worf kaže: Pogledaj post
...
Ja ću se ranit.
appletini is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 17:05   #49
Quote:
Zmajko10 kaže: Pogledaj post
Ovo pitanje me muči već duže vrijeme, kada se pogledam u ogledalo kod kuće vidim prosječnog tipa dok npr ako je to negdje vani ispadam znatno ružniji . Također na slikama gotovo uvijek ispadnem loše, jedan dodatan plus tome da sam lošeg izleda je i to da do sada nikada nisam imao curu čak se nikada nisam ni poljubio . Da sve ne bude baš toliko ružno par cura mi je reklo da sam ''sladak'' ali uostalom to govore gotovo svakom drugom tipu.

Je li ovo dovoljan dokaz da sam ispod-prosječnog izgleda?
Postoji li neki način kako to dodatno potvrditi?
Oh, Boze, tinejdzerske muke...
Vidi ovako: Cim se ti pitas da li si ruzan, to znaci da nemas u sebi "ono nesto", sto coveka cini lepim. Nije to uvek spoljasnjost, jer su ukusi prilicno razliciti, bez obzira sta nam se namece u medijima. Dakle, ti jesi ruzan, jer nisi siguran u sebe. Meni su takvi muskarci Ne volim klasicne lepotane, tipa sonny boy, volim muskarce sa karakternim crtama lica, koliko sam primetila, to voli vecina zena. U svom zivotu sam imala prilike da upoznam opticki ruzne muskarce i zene. Uglavnom su to bile osobe prebogatog duha, veoma zanimljive, interesantne i vredne paznje. Znas, i nepravilne crte lica se nekako uklope u celu licnost, kada ona nije iskompleksirana. To ti je kao asimetrija u modernoj umetnosti i to je lepo, umetnicki vredno i zraci intrigantnu privlacnost. Slicno je kod ljudi, samo je utisak mnogo jaci, kada neka osoba nije opticki lepa, ali je zanimljiva. Estetika nije zanemariva, ali dolazi u drugi plan, kada se osoba pokaze kao neko, ko ima svoje vrednosti, ko ima svoje ciljeve, ko ne provodi dane pred ogledalom sa trostrukim pakovanjem maramica dok oplakuje svoju nesigurnost. Pogledaj, na primer glumce, nisu svi lepotani, ali vecina njih ima u sebi sposobnost da fascinira ljude. Pogledaj ovog glumca u sredini, na primer: http://wallpapersdsc.net/wp-content/...015/11/699.jpg Mnogi bi za njega rekli da je ruzan, ali on je i pored svog, za mene odbojnog izgleda, neverovatno fascinantan, jer zna dda ostavi utisak na ljude, a u tome mu sigurno ne pomaze njegov izgled.

Tako, da su ti ljudi ovde lepo rekli, da sazmem komentare: Prazan si i trazis izgovore u svom izgledu. Ono sto trebas da uradis je, da izvuces iz sebe, ono sto je najbolje. To znaci, pocni da se REDOVNO bavis sportom, ne moraju to da budu svakodnevni treninzi, za pocetak jednom nedeljno, pa onda vidi, zatim, idi kod frizera da ti napravi modernu frizuru prema obliku lica, svakodnevna higijena i menjanje donjeg vesa i carapa se podrazumeva, odevaj se moderno i ne gledaj na marke, nego da odeca odgovara tvojoj licnosti koju ces da izgradis. Nemoj da se lickas kao paun i nemoj da se oblacis kao da zivis na ulici. Ne nosi prevelike i premale stvari. I onda najvaznije, poradi na svom opstem obrazovanju, danas u doba interneta, to zaista nije problem. Obavesti se o svemu, ne samo o igricama, kladjenju i tracevima. Da li imas neku umetnicku crtu, muzika, umetnost, mozda si sposoban da od drveta napravis nesto ili od metala? Ispitaj sebe i izvuci malo tu crtu. Prestani da se bavis praznim glupostima, jer je to zarazno, bavi se svrsishodnim stvarima. Ti sigurno imas nesto zbog cega bi te ljudi cenili u sebi, ali ako mislis da si steta vazduha koji dises, onda to tako i jeste, samo zato sto ti tako mislis. Zasto bi te ljudi poimali kao interesantnu, zanimljivu osobu, kada ti sam sebe ne vidis tako? Mislim da i kod vas postoji ona emisija kada dodju ljudi da pokazu da znaju da pevaju. Tu mozes da vidis svoju sliku i priliku kada se pojavi neko ko nije siguran. Onda mozes da vidis kakav utisak to ostavlja, a ti si upravo to - nesiguran. Da bi to izbegao, pocni da radis ovo sto sam ti iznad napisala i budi DOSLEDAN u tome, jer je i cvrst karakter isto tako vazan, kao i ostavljanje dobrog utiska. Time ces dobiti svest o svojim sposobnostima, sto ce da ti da odredjenu sigurnost, osim toga ce i svestrano obrazovanje malo da ti podigne inteligenciju, pa ce ti biti vaznije da li si od reci, nego da li si lep.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 17:10   #50
Quote:
klingonac_worf kaže: Pogledaj post
koga briga jesi ružan ili ne, ševe i ružni, ne jebe momčić nego novčić, ali to na stranu. Ružan ili ne, lako ševiš. Ovako, za početak moraš barem umjetno imati samopouzdanja, jer ako si lijep a bez samopuzdanja ružan si.
ok, prvo moraš za prvi puta izabrani najveću luzericu, onu koja nije baš nekoga imala, uglavnom da je jadnica. Najbolje mjesto za tražiti takve je filozofski fakultet ili NSB, posebno NSB.
Ali prvo priprema, 80te nisu mrtve, obuci se kao štemer 80tih, to takve pali. Dakle traperice (poderane i izbljedile!!!!), tenisice, gore košulja i kožnjak, u kosu dosta gela stavi, dosta!!!
i onda pravac NSB, uzmi neku knjigu samo da možeš tražiti žrtvu. Gledaj onu koja ima najeveče naočari i što manje počešljanu kosu, naravno pogledaj i knjigu najveće luzerice čitaju alkemičara, tolstoja ili nekog hrvatskog smarača kao krležu.
Molim te, reci mi da se zezas....


Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Još gore od toga da ti kažu da si ružan je da ti kažu da si lijep. Koju ćeš onda ispriku imati?
Genijalan si!
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 18:50   #51
Ja sam zgodan,i to je to.Nemogu lagati pa reci da nisam!A to sto drugi smatraju da nisu,njihov problem.Oni se moraju sa time nosit!
Zapp1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 19:54   #52
hahaha worfe ovo je fantastično !
Blurred Vision is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 20:05   #53
Misliš da će ti cura nešto promjeniti u životu ?
I da naleti, bit će kratkog daha, osim ako ista ima nevjerojatnu volju stalno vući te i gurati, što je danas teško vjerojatno.
Ne traži u curi ono što tebi samom nedostaje.
Prvo pronađi sebe, koliko god ovo labavo zvučalo, ali je jednostavno tako. Ne moraš biti ni super uspješan, lijep ili bogat. Stvar je da se jednostavno pomiriš sa sobom, odnosno sa onim što ti je priroda dala i na što ne možeš utjecati. Pomiriti u smislu da nađeš način kako na to gledati pozitivno.
Ostale stvari, na koje možeš utjecati, su razlog zašto si neuspješan u ovome. Kao što su ti ljudi gore pisali, nema izgled nikakve veze, stvar je stava, energije, a to svi vide, žene pogotovo. Stvari koje možeš mijenjati, mijenjaj, ali radi sebe, ne da zadovoljiš nekog drugog. Ako ne želiš vježbati niti ti se to da, radi minimum da ne izgledaš zapušteno, čisto radi vlastitog zdravlja, i vrijeme troši na stvari koje voliš. Jednostavno, nauči biti zadovoljan samim sobom i svojim životom koliko je god to moguće, nauči uživati koliko god možeš.
Možda nećeš nikada biti ljepotan za kojim će žene gubiti glavu, ali jedna će izgubiti, a to ti je dovoljno.
Sretno.
Andjeo Sarme is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 20:09   #54
Ako misliš da si ružan, vrlo vjerojatno i jesi. Ali kao što su ti i rekli, to ne znači da nemreš jebat ružne.

Izgled možeš najbolje saznat na spomenutom redditu, ili otvaranjem profila na Tinderu. Ako imaš manje od dva lajka tjedno, ružan si.

Nije problem bit ružan, problem je živit u neznanju.

Istina će te osloboditi.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 20:17   #55
Quote:
klingonac_worf kaže: Pogledaj post
koga briga jesi ružan ili ne...
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ako misliš da si ružan, vrlo vjerojatno i jesi. Ali kao što su ti i rekli, to ne znači da nemreš jebat ružne.

Izgled možeš najbolje saznat na spomenutom redditu, ili otvaranjem profila na Tinderu. Ako imaš manje od dva lajka tjedno, ružan si.

Nije problem bit ružan, problem je živit u neznanju.

Istina će te osloboditi.



E: Nemoj ocjenjivati svoj fizički izgled, glavu gore, sredi se i nabaci spiku. U početku će biti teže jer nemaš samopouzdanja, s vremenom će biti lakše.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 20:17   #56
Što će ti drugi da to saznaš??
Pa imaš doma ogledalo, imaš zdrave oči, a vjerovatno i IQ-u veći od 20 da možeš
razlikovati što je lijepo, a što ružno.
Jer ako ćeš tražiti okolo nepoznate ljude da te ocjenjuju, to neće dobro završit,
pogotovo ovdje na forumu, gdje je nakupina "pametnih" i "humorističnih",
koji daju svoja ekstra mišljenja na svakoj temi, pa i ovdje.
Sad odi u kupaonu, pogledaj se dobro na svijetlu, te vidi jel si ružan ili lijep?
50-50 su ti šanse
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 20:59   #57
Dajte se ne zavaravajte. Svi znamo kako izgledaju lijepi i atraktivni ljudi. čemu fake it until you make it. To može dovesti samo do gomile frustracija kada vidiš da te žene (ili muški) ne vide onako kako si sam(a) sebe uvjerio(la).

Prihvati realnost i kreni od toga, od bavljenja sportom za muške, obrij glavu pa budi oopak ako nisi lijep itd. Za žene savjet budi pozitivna, vedra i proaktivna osoba. Muški ne vole umišljenje i negativne. Iako za biti vedra i pozitiva ako nisi lijepa treba puno snage volje i karaktera
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:04   #58
Quote:
klingonac_worf kaže: Pogledaj post
...

Daj sad za zgodnog s malim pimpekom.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:32   #59
Quote:
Zapp1 kaže: Pogledaj post
Ja sam zgodan,i to je to.Nemogu lagati pa reci da nisam!A to sto drugi smatraju da nisu,njihov problem.Oni se moraju sa time nosit!
Ma jesi kurac! Kaj radiš na Us-u ak si zgodan? Daj mi sliku da vidim?! Sigurno si gadan ko noć! ALi ne polarna! Najbolje da mi sad svi krenu mantrat kak su zgodni ovdje!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 22:13   #60
Quote:
Zmajko10 kaže: Pogledaj post
jedan dodatan plus tome da sam lošeg izleda je i to da do sada nikada nisam imao curu čak se nikada nisam ni poljubio
eto, ipak ta ružnoća ima i pozitivnu stranu, nije sve negativno
UnknownRoad is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:16.