Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2010., 07:16   #4341
Quote:
Coco Vanilla kaže: Pogledaj post
Netko je na forumu napisao da Absum peče za Billu i da su svi kolači istog okusa, sad sam u debeloj dilemi, jer su mi financijski skroz ok (55kn/kg) ....
Čak i za slastičarnu Mus ima kritika...
na žalost, kritike ćeš uvijek za svakoga naći, ma tko god on bio i koliko god novaca koštalo

ako ti nisu bitni kolači a cijena ti je ok jer imaš puno ljudi - go for it i pregrizi poslije neke eventualne negativne komentare od par ljudi, ostali to neće ni primjetiti

na kraju razmisli - svaka cijena nosi svoje
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 09:49   #4342
Quote:
Coco Vanilla kaže: Pogledaj post
Netko je na forumu napisao da Absum peče za Billu i da su svi kolači istog okusa, sad sam u debeloj dilemi, jer su mi financijski skroz ok (55kn/kg) ....
Čak i za slastičarnu Mus ima kritika...
Eh, da sam vjerovala u sve što piše na forumu...
Na tvom mjestu ne bih se previše zamarala s time, ako su ti stvarno interesantni zbog cijene zašto ne odete do njih i probate? Ako su ti ukusni uzmi ih, ako nisu nemoj i traži dalje.

Kolače iz Musa imala je moja kuma na svojoj svadbi i nitko nije ništa negativno komentirao. Uostalom, ovdje na forumu se dvojako piše i o Emi koja je među poznatijim slastičarnicama u Zagrebu, barem što se kolača za svadbu tiče. Nekome su fini, nekome nisu.
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 14:28   #4343
Quote:
Coco Vanilla kaže: Pogledaj post
Netko je na forumu napisao da Absum peče za Billu i da su svi kolači istog okusa, sad sam u debeloj dilemi, jer su mi financijski skroz ok (55kn/kg) ....
Čak i za slastičarnu Mus ima kritika...
ko što su ti cure rekle, odi u bilu ili do njih i probaj si. ako su tebi dobri - uzmi, ako ne - uzmi druge bar ćeš iti sigurna da si napravila dobar izbor
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 11:55   #4344
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
na žalost, kritike ćeš uvijek za svakoga naći, ma tko god on bio i koliko god novaca koštalo
istina. ja sam na jednom sajmu vjenčanja probala kolače u šatoru od Lida, i zagrizla sam u nešto kiselo, na granici s pokvarenim, a možda je nekom to fino

ukusi su različiti.
jučer frendica i muž bili kod mene na torti: njemu je mrak, mrak, ona ne voli slatki sir. hehe a kolača iz njihove svadbe se opće ne sjećam, al znam da je svadba bila
imenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 18:35   #4345
Quote:
_pahuljica_ kaže: Pogledaj post
da i ovdje zakeljim, prodajem mladence za tortu:
link
baš su mi fora,koja je cjena?
Mladenka-smb is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 14:52   #4346
M&M radi kolače za Lido?


ooo, pa to je doooobra vijest. ja sam se mislila između M&M-a i Lida
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 20:27   #4347
Nadam se da se Mayo neće naljutiti ali ja sam probala kolače i iz Absuma i Mus-a i... meni se ni jedni ni drugi ne sviđaju...
Absum mi je onak, čista industrija, 5 krema za 5 "različitih" vrsta kolača, Mus me razočarao, natjerala sam malog da baš tamo ode po kolače i... U puno kolača se osjetio kristal-šećer, hrskanje pod zubima, svaki kolač je vodio svoju politiku visine i širine a na nekima su se kore raspadale.
Možda sam ja komplicirana ali zbilja, ne znam da li je čovjek lud ako platiš kolače 120 kn/kg koji, iskreno ne mogu bit toooooliko bolji od ovih za 55kn i gledat svaku sitnicu (jer to sam ja!) ili jednostavno platit 55 kn jer ionako većina ljudi ni ne pogleda te kolače na svadbi.
Krenula sam u napad na slastičarne zbog tih svadbenih kolača i mislim da ću imati 100 kila više do svadbe!
*narayan* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 20:34   #4348
Quote:
*narayan* kaže: Pogledaj post
jer ionako većina ljudi ni ne pogleda te kolače na svadbi.
Krenula sam u napad na slastičarne zbog tih svadbenih kolača i mislim da ću imati 100 kila više do svadbe!
pa hajde sjetite se neke svadbe na kojoj ste bile i jesu li kolači stvarno ono čega se sjećate?!

a mene zanima, jel kod nas glupo pitati u slastičarni imaju li degustaciju svadbenih kolača. jer kad sam tako pitala u mileniumu (neljubazna) žena koja valjda samo čeka kraj radnog vremena,mi je rekla nešto u smislu, da si ih mogu kupiti, pa onda probati.
a ono jedan kolač im je 15kn. i kaj ću sad potrošit 150kn sam da ih sve probam? kaj nemaju uzorke? ili za svadbenu tortu? kaj im to nije u interesu?
imenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 20:43   #4349
pa svugdje gdje smo mi bili i probali kolače smo morali platiti. nitko nam nije dao za degustirati - osim na sajmu.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 20:44   #4350
Quote:
*narayan* kaže: Pogledaj post
Nadam se da se Mayo neće naljutiti ali ja sam probala kolače i iz Absuma i Mus-a i... meni se ni jedni ni drugi ne sviđaju...
Absum mi je onak, čista industrija, 5 krema za 5 "različitih" vrsta kolača, Mus me razočarao, natjerala sam malog da baš tamo ode po kolače i... U puno kolača se osjetio kristal-šećer, hrskanje pod zubima, svaki kolač je vodio svoju politiku visine i širine a na nekima su se kore raspadale.
Možda sam ja komplicirana ali zbilja, ne znam da li je čovjek lud ako platiš kolače 120 kn/kg koji, iskreno ne mogu bit toooooliko bolji od ovih za 55kn i gledat svaku sitnicu (jer to sam ja!) ili jednostavno platit 55 kn jer ionako većina ljudi ni ne pogleda te kolače na svadbi.
Krenula sam u napad na slastičarne zbog tih svadbenih kolača i mislim da ću imati 100 kila više do svadbe!
Naravno da se ne ljutim
Žao mi je samo što ti se nisu svidjeli i što ti je mali gubio vrijeme

Ja šećer nisam osjetila pod zubima, što je super jer sam inače na to alergična. Možda sam imala sreće, ali iskreno - nije mi ni bitno. Sasvim sigurno nisu duplo lošiji od onih koji koštaju 120 kn/kg.
Na svadbi se kolača ionako pojede najmanje pa mi zbog toga nije ni palo na pamet dati više od 80 kn za kilogram.

Mi smo izbacili breskvice koje nitko od nas i naših frendova ne voli, a maknula sam i kolače s oblatnama jer ih inače ne volim i nekako su mi preobični. Ostalo mi je sve ok.
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 20:47   #4351
Quote:
imenka kaže: Pogledaj post
pa hajde sjetite se neke svadbe na kojoj ste bile i jesu li kolači stvarno ono čega se sjećate?!

a mene zanima, jel kod nas glupo pitati u slastičarni imaju li degustaciju svadbenih kolača. jer kad sam tako pitala u mileniumu (neljubazna) žena koja valjda samo čeka kraj radnog vremena,mi je rekla nešto u smislu, da si ih mogu kupiti, pa onda probati.
a ono jedan kolač im je 15kn. i kaj ću sad potrošit 150kn sam da ih sve probam? kaj nemaju uzorke? ili za svadbenu tortu? kaj im to nije u interesu?
Nama su u Musu dali besplatno cijelu tacnu kolača da probamo, a u M&M-u smo dobili nekoliko različitih parfea za probu jer ćemo tamo uzimati tortu (ali nisam sigurna je li to daju svima, jer mi tamo stvarno dugo idemo po kolače).

Sjećam se da sam prije i u Slatkoj tajni bila s frendicom koja se udavala i njenom kumom i dale su nam besplatno da probamo.
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 20:57   #4352
Imenka, u svakoj slastičarni moraš kupiti najmanje 1kg kolača "za probu", nema onog "samo par komada" ali svakih tjedan, dva kupiš iz neke druge slastičarne i isprobavaš! U nekim slastičarnama se moraš unaprijed naručit...
Mayo, možda sam ja potrefila baš bad luck, naručila sam kolače oko Uskrsa pa su možda imali gužvu, ali nisu bili okusom loši, problem je šta ja cjepidlačim oko toga. Ja bi najrađe one iz Meli-ja ali sam sigurna da nisu ispod 100-120 kn/kg i ne mogu se pomiriti s tim da duplo platim neke kolače. Rađe bi platila jeftinije pa ih i podjelila poslije svadbe...
Što više pričam sa frendicama, ispada da je najbolje uzet kolače (i sve drugo!!!) izvan Zagreba, sve je jeftinije i bolje jer se ljudi trude.
*narayan* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 21:02   #4353
U mojoj family ima puno slatkoljubaca tako da sam svaki put uzela 1kg, bila sam i u Slatkoj tajni, 100 kn/kg, fini su kolačići iako opet ne toliko bolji za 100 kn! U Slatkoj tajni ću vjerojatno uzeti tortu za djevojačku od frendice, torte su im stvarno mrak!
*narayan* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 21:06   #4354
Quote:
Mayo474 kaže: Pogledaj post
Mi smo izbacili breskvice koje nitko od nas i naših frendova ne voli, a maknula sam i kolače s oblatnama jer ih inače ne volim i nekako su mi preobični. Ostalo mi je sve ok.
ajme, jadne breskvice
meni su one baš super, i iz nekog uvrnutog razloga što su tvrđe i groznije (onako da ti otpadnu) to su mi bolje,

Quote:
*narayan* kaže: Pogledaj post
Što više pričam sa frendicama, ispada da je najbolje uzet kolače (i sve drugo!!!) izvan Zagreba, sve je jeftinije i bolje jer se ljudi trude.
potpisujem.
evo u sposi npr. ako uzmeš haljinu izvan zg, dođe te najam 20% jeftinije! true story! (ista haljina, isto sve)
imenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 21:22   #4355
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
pa svugdje gdje smo mi bili i probali kolače smo morali platiti. nitko nam nije dao za degustirati - osim na sajmu.
Meni su u Emi 2 puta dali kolace na degustaciju...i kada sam birala okuse za tortu, dali su mi od svake torte po komad...

Tako da ja za EMu mogu reci sve u superlativima
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 21:28   #4356
mischa jesu to oni u malešnici?
imenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 21:29   #4357
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
Meni su u Emi 2 puta dali kolace na degustaciju...i kada sam birala okuse za tortu, dali su mi od svake torte po komad...

Tako da ja za EMu mogu reci sve u superlativima
A cijena?
*narayan* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 21:30   #4358
Quote:
imenka kaže: Pogledaj post
misch jesu to oni u malešnici?
Jesu..i da, da, znam da ti nisi bila zadovoljna s njihovim kolacima..ali ja dosada, da pokucam, stvarno nisam s njima imala problema..
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 21:32   #4359
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
Jesu..i da, da, znam da ti nisi bila zadovoljna s njihovim kolacima..ali ja dosada, da pokucam, stvarno nisam s njima imala problema..

pa nisam nikad ni bila tamo. samo sam pitala jel to to. frendica mi je u tom kvartu.
imenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 21:33   #4360
Quote:
*narayan* kaže: Pogledaj post
A cijena?
Kolaci su inace 100kn/kg, ali ako ih je iznad 15kg onda je cifra 85kn/kg, odnosno 90kn ako se slaze na tacne (njihove)
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:58.