Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2011., 14:38   #5281
Meli

drage moje,
preporučam suhe kolače iz slastičarnice Meli s Trešnjevke.
malo skuplji, ali gosti su se razularili

kad smo došli u Meli platiti u ponedjeljak poslje svadbe, pitali su nas kako smo zadovoljni s kolačima i mi smo rekli da su gosti oduševljeni, ali da nas dvoje nismo pojeli niti jedan (ništa nismo jeli niti pili, samo litre mineralne <živčeki i plesni podij su uradili svoje > ).
odmah nam je žena spakirala i poklonila kilu, dve i rekla da nemre proći svadba, a da mi ne guštamo

svaka im čast i na super usluzi i na dostavi i na izvedbi ideje s tortom (predobro je ispala torta ) i na kraju krajeva na super proizvodu
mala od oltara is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 08:34   #5282
mi smo bili uzeli kolače iz jedne slastičarne gdje je 50/55 kn/kg i kolači su čisto super i ne vjerujem da su lošiji nego onu u slastičarnama gdje je 80 kn/kg.
mishau is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 13:10   #5283
Meli je 120 i 140kn/kg
mala od oltara is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 14:08   #5284
Jel uzimao netko u zadnje vrijeme iz 'Kašnara' ili 'Male kuće kolača'....

Meli mi je preskupo... nama treba oko 40 kg
__________________
03.09.2011.
libica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 14:29   #5285
za kašnar sam svašta čula, iako ne znam kakvi su im kolači. mala kuća kolača ima 90kn/kg? mi smo ih zvali, al ne sječam se cijene, mislim da je bila prevelika za naš džep.
topolovec ima 70kn + 5 ako se stavljaju na tacne, absum 65 ja mislim, monika 80kn/kg za količinu veću od 20kg, mašini kolači su mislim isto 80kn/kg
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 18:10   #5286
Quote:
libica kaže: Pogledaj post
Jel uzimao netko u zadnje vrijeme iz 'Kašnara' ili 'Male kuće kolača'....

Meli mi je preskupo... nama treba oko 40 kg
nama je trebalo 13kg pa nam nije ispala velika stavka u budjetu...
da mi je trebalo 40kg vjerojatno bi pomjesala na pladnjevima kolace iz 2 slasticarne..
zasto bi sve trebalo biti jedna?
mala od oltara is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 18:16   #5287
Pekara Mus ima 65 kn/kg. Mi smo tamo uzeli i bili su nam super. Jedino kaj su malo daleko od Zagreba (u Ribniku) pa nije baš zgodno ići skroz dotamo samo na probu, ali mi smo ih zato bili probali nekoliko puta na sajmovima, a i moja ih je kuma imala na svadbi.. preporučam
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 18:44   #5288
Quote:
Mayo474 kaže: Pogledaj post
Pekara Mus ima 65 kn/kg. Mi smo tamo uzeli i bili su nam super. Jedino kaj su malo daleko od Zagreba (u Ribniku) pa nije baš zgodno ići skroz dotamo samo na probu, ali mi smo ih zato bili probali nekoliko puta na sajmovima, a i moja ih je kuma imala na svadbi.. preporučam
Mi cemo isto uzet od njih. I jos imaju dostavu do krka tako da je to super. Kolaci su dobri. Bilo mi je vazno da nemaju industrijski okus
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 07:54   #5289
prošli tjedan smo uzeli tortu u savskom gaju (butik torti) Tortu za krizmu, veliku, švarcvald...
Bila je super , onome tko voli bljutave, bezokusne , vodene torte
Onome tko naprotiv voli slatke, ukusne, fine torte nije valjala ništa!
Žalosno, nitko nije htio još! Ko za vraga još sam bio i kum, pa uz poklon donio i tortu, neko vrijeme su mi ljudi diplomatski odgovarali na je fina, ali svi smo znali da je to laž, tek par dana poslije kad sam u užem rodbinskom krugu komentirao da torta i nije bila "bog zna što" , onda sam čuo puno iskrenije odgovore!

Nikad više iz savskog gaja!!!
dog_tag is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 10:15   #5290
Mi smo se prošli tjedan dogovorili sa ženom iz Srčeka za kolače i tortu.
Kila kolača je 75 kn., a torta je 12 kn po šniti.
Žena nam je zapakirala kilu kolača za doma da isprobamo i ako imamo neke zamjerke da javimo..
Slistili smo ih u sekundi!
Stvarno su dobri!
__________________
2012
2014
mogvaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 10:43   #5291
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
za kašnar sam svašta čula, iako ne znam kakvi su im kolači. mala kuća kolača ima 90kn/kg? mi smo ih zvali, al ne sječam se cijene, mislim da je bila prevelika za naš džep.
topolovec ima 70kn + 5 ako se stavljaju na tacne, absum 65 ja mislim, monika 80kn/kg za količinu veću od 20kg, mašini kolači su mislim isto 80kn/kg
Mala kuća kolača 80 kn. Uzela sam kilu na probu pa ću vidjeti. Sve koje sam probala do sad su mi onako
Iz Kašnara su bili korektni kolači, ali sam i ja svašta pročitala tako da ne znam.
A tortu ćemo iz Slatke tajne. Koferčići naši sa slonekima

Absum sam probala, nisu mi fini.
Osmijeh isto, i još su mi okrajke narezali.
Slatka tajna, ok,, ali 90 kn.
__________________
03.09.2011.
libica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 10:47   #5292
ali latka tajna ima prefine kolače i torte!
probaj mašine, oni smi jako jako jako fini. meni su i d topolovca, zato smo ih i uzeli. ako naručiš kod njih kolače, mislim da im je besplatna dostava za zgb.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 11:11   #5293
mladenci odite u slastičarne malo izvan zagreba, dobit ćete iste ako ne i bolje kolače a i proči znatno jeftinije.
čak većina ima i besplatnu dostavu u zg.
mishau is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 22:35   #5294
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Moja kolegica je bila na jednoj svadbi i mladenci su djelili "one kolace iz londona"
Pitam ja kakvi su to i sad ona opise i kaze da to ima za kupit samo u londonu

Radilo se naravno o macaroonsima



Ak ih je dovozila iz londona zaista nemam reci

Sta nisu macaronsi francuski? I mislim da sam vidjela na stranicama slasticarnice horak da ih proizvode.
plasstic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 09:23   #5295
Quote:
Micka83 kaže: Pogledaj post
Da li tko zna što o Slasticama Šimić F&M? Kakvi su im kolači, torte po okusu, izgledu, itd.? Sve me zanima
Evo budući da ih se ovdje baš ne spominje i da meni nitko nije znao reći ništa o njima, da ja kažem nešto nakon što je prošla naša svadba. Uzeli smo njihove kolače i bili su prefini i prelijepo izrezani i aranžirani. Puno ljudi je nakon svadbe tražilo njihov broj da imaju za naručiti kad im zatreba. Svaki kolač ima svoj okus, točno se osjete orasi, bademi, lješnjaci.....I što se meni jako svidjelo nemaju samo one klasične suhe kolače nego i dosta vrsta kremastih. Cijena je 75 kn kila.
Micka83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 09:25   #5296
bok cure!
Šta je moguče da jednu šnitu torte plaćate samo 12 kn. Ja sam iz Istre i tu po šniti uzimaju 18 kn. To su ogromne razlike u cijeni. Eh ta naša Istra...
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 09:26   #5297
a gle, imaš i ovdje šnitu torte za 40kn, ovisi gdje
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 10:20   #5298
Ma jasno je to meni. Govorim o prosječnoj slastičarni sa prosječnim cijenama. Prestrašno mi je za tortu dati 3000 kn. Bezobrazno nabijaju cijene jer je to vjenčana torta a ne obicna. Kad dođes kupiti šnitu torte dođe 10 - 12 kn a vjenčana 18 kn. Na pitanje zašto, zato što je veća hm..
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 10:22   #5299
zbog dekoracije
traži samo čokoladni preljev ili šlag i možda se smanji cijena
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 18:41   #5300
moj vam je savjet da ne prejerujete sa kolačima na svadbi. koliko god da im je cijena skupo je i žalosno kao ih na kraju bacate. predlažem da si nađete neku realnu gospođu koja će vam lijepo i i skreno reći koliko vam kolača treba. mi smo imali varijantu kolače složene na švedskom stolu na ogledalima i svaki kolač u svojoj košarici i to 8 vrsta kolača. ovi suhi bili su u malim bijelim košarama. ljudima se jako sviđalo da se odu malo prošetati i odabrati nekoliko kolačića i ono što je najboje pojeli su veliku većnu. doma sam donijela možda 1 kg.
jenna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:36.