Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2015., 14:56   #5461
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Jel ima u Metrou onih velikih setova Lego Duplo vlak?
Na stranici brick.hr su veliki setovi vlakova na popustu 20 i 25%

http://brick.hr/teme/lego-duplo-town

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
crazydiamond2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 16:15   #5462
Quote:
Jolanda kaže: Pogledaj post
Sutra u Konzuma 30 % na igračke, neće vrijediti za lego i snižene igračke, (dio Lego već snižen kao i dio igrački(neke i do 50 %))
Jel ovo sigurno ?
olimpia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 20:08   #5463
ovako
za legiće tko misli kupovati, u Metrou na Kukuljanovu, jako slab izbor
i ne, nisu prazne police, nego su tamo gdje inače stoji Lego stavili one setove koji su kopija legića, nisam zapamtila naziv
Izdaleka izgleda kao da je sve puno a onda kad se približiš shvatiš

Dosta je velika navala, mi smo išli najviše radi popusta na sve knjige, i stvarno se isplati

Dio sa društvenim igrama stvarno nema ništa pametno osim Scrabble i verzija Junior
__________________
Siromašna država se treba sramiti svojih bogataša a bogata država svojih siromaha
mačkonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 20:38   #5464
Hvala svima koji javljaju za legice! Steta sto nema 40% na te skuplje komplete...
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 22:16   #5465
Quote:
mačkonja kaže: Pogledaj post

Dosta je velika navala, mi smo išli najviše radi popusta na sve knjige, i stvarno se isplati
Kakva je ponuda knjiga u Metrou? Imaju li velik izbor?
Zanimaju nas Svemirci Gaćoljupci
lukre is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 22:20   #5466
Neka žena je na facebooku napisala da radi u konzumu i da je sutra 30%popusta na sve igračke i da je 200igračaka sniženo 50%.
Tko prvi ode u konzum neka javi kakva je na kraju situacija.
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 23:17   #5467
Zna li netko moze li se u Mulleru isto ocekivati neki popust na igracke u skorije vrijeme? Kakva je bila njihova praksa s popustima proslih blagdana? Ima par stvari koje bi htio kupiti, ali bih pricekao neki popust, samo ne znam sto se moze od njih ocekivati po tom pitanju..
lostboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 00:18   #5468
Quote:
lukre kaže: Pogledaj post
Kakva je ponuda knjiga u Metrou? Imaju li velik izbor?
Zanimaju nas Svemirci Gaćoljupci
Nema Gaćoljubaca

mi smo uzeli npr. ovo http://www.ljevak.hr/knjige/knjiga-16145 za 60 kn
http://www.ljevak.hr/knjige/knjiga-17603-dragi-djedice za 33 kn
http://www.egmont.hr/izdanja.asp?tip...1&izdanje=1654 za 120 kn
i još par zgodnih
teško je odlučiti, stvarno su ok cijene a ako se zaigraš opet začas se skupi cifra
ima izbor i za cure i dečke, mislim po nekim temama, kao i recimo s Djedicom i biblijske priče, ima i onih s prozorčićima za najmanje tako da se stvarno može nešto izabrati
__________________
Siromašna država se treba sramiti svojih bogataša a bogata država svojih siromaha
mačkonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 00:26   #5469
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Hvala svima koji javljaju za legice! Steta sto nema 40% na te skuplje komplete...
kao ne? Mislim, u Metrou su sniženi. Ima kompleta koji su po redovnoj cijeni 500 kn, samo nema neki izbor, kad su legići samo bili na akciji onda je bila druga priča, sad ili nisu naručili dovoljno da opet sve popune pa si stavili kopije ili su ih sklonili dok traje ovaj popust
__________________
Siromašna država se treba sramiti svojih bogataša a bogata država svojih siromaha
mačkonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 08:34   #5470
popust od 30% u konzumu vrijedi za lego i za igracke na popustu.
ako je neki lego set bio pije na popustu onda ce dobiti jos veci popust ali ne zbroj dva popusta.
recimo ja sam uzeo set koji je bio na 21 % poputa prije i sad je na 43 %. snizen sa 229 kn na 120.
shlede is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 08:44   #5471
Na ekupi Black Friday 40 i 50% off na nekakve Lego komplete. Ne znam kakvi su to, npr. sa 919 snizeno na 500 kuna. Mozda nekome to nesto znaci...

Sent...
cjepidlaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 09:32   #5472
@lostboy, muller je imao nedavno popust na sve igračke od 20 % i to je njihov maximum. mislim da neće biti više takvih popusta, imaju nešto sitno izdvojeno na popustu, ali popust na sve obično više ne bude do blagdana, koliko mene sjećanje služi
they call me Bo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 10:10   #5473
Quote:
shlede kaže: Pogledaj post
popust od 30% u konzumu vrijedi za lego i za igracke na popustu.
ako je neki lego set bio pije na popustu onda ce dobiti jos veci popust ali ne zbroj dva popusta.
recimo ja sam uzeo set koji je bio na 21 % poputa prije i sad je na 43 %. snizen sa 229 kn na 120.

Istina, na sve sniženo ide još i dodatnih 30 posto. Uzela sam Lego set koji je bio snizen sa 230 na 180 i sada sam ga platila 125 kn i jedan manji koji kosta 80, snizen na 50, a sada je 35 kn.
dadina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 13:35   #5474
Sarajevska super konzum ima onaj veliku lego duplo vlak,s popustom cijena 594,91kn.
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 15:32   #5475
Quote:
they call me Bo kaže: Pogledaj post
@lostboy, muller je imao nedavno popust na sve igračke od 20 % i to je njihov maximum. mislim da neće biti više takvih popusta, imaju nešto sitno izdvojeno na popustu, ali popust na sve obično više ne bude do blagdana, koliko mene sjećanje služi
Hvala na odgovoru.. Taj sto je bio nedavno sam propustio, ali ako ce biti jos barem jedan takav do Bozica, ja zadovoljan..
A jel znas mozda da li su na tom sad zadnjem snizenju bio popust na bas sve igracke, cak i na one koje su vec snizene? Ili se nije odnosio na snizene igracke?
lostboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 16:41   #5476
Quote:
lostboy kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru.. Taj sto je bio nedavno sam propustio, ali ako ce biti jos barem jedan takav do Bozica, ja zadovoljan..
A jel znas mozda da li su na tom sad zadnjem snizenju bio popust na bas sve igracke, cak i na one koje su vec snizene? Ili se nije odnosio na snizene igracke?
Bojim se da Muller neće više davati popust od 20% na igračke do Božića. Bar nije proteklih godina bilo. Možda nas ove iznenadi,ali ja nebih na njga više računala.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 17:34   #5477
Quote:
dadina kaže: Pogledaj post
Istina, na sve sniženo ide još i dodatnih 30 posto. Uzela sam Lego set koji je bio snizen sa 230 na 180 i sada sam ga platila 125 kn i jedan manji koji kosta 80, snizen na 50, a sada je 35 kn.
jel ovo sigurno? znači na lego set koji je trenutno snižen 50% trebalo bi još ići ovaj popust od 30% ako sam dobro skužila?

jel to obračunavaju onda na blagajni ili? jer kad sm gledala jedan set na onom njihovom čitaću onda mi je samo izbacivalo tu već sniženu cijenu
__________________
Sara i Luka <3
Lalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 18:31   #5478
Quote:
Lalea kaže: Pogledaj post
jel ovo sigurno? znači na lego set koji je trenutno snižen 50% trebalo bi još ići ovaj popust od 30% ako sam dobro skužila?

jel to obračunavaju onda na blagajni ili? jer kad sm gledala jedan set na onom njihovom čitaću onda mi je samo izbacivalo tu već sniženu cijenu
ja sam pitala na info pultu za jednu drugu igračku (vlak i tračnice) koja je snižena 50% i rekli su mi da na to ne ide 30% :/
lukre is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 18:50   #5479
Quote:
lukre kaže: Pogledaj post
ja sam pitala na info pultu za jednu drugu igračku (vlak i tračnice) koja je snižena 50% i rekli su mi da na to ne ide 30% :/
Ne ide zato jer je u tu konacnu cijenu vjerojatno vec uracunato tih 30%... konkretan primjer - isli smo uzet mali bageric cisto da provjerimo ide li na to sto je vec snizeno dodatni popust jer na polico stoji cijena 49,99, snizeno 58% na cijenu 20.99 i sad logicno bi bilo da na tu cijenu ide jos 30%... alina blagajni izlazi kao pocetna cijena 29,99 i tek na to popust 30% sta ispada 20,99...
__________________
Sara i Luka <3
Lalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 19:31   #5480
Quote:
enigmatic kaže: Pogledaj post
Sarajevska super konzum ima onaj veliku lego duplo vlak,s popustom cijena 594,91kn.
Ajmeee! Sad sam iznazivala Super Konzume u Dubravi i D. Selu-nemaju uopce taj set! U Sesvetama mi se ne javljaju.
A Sarajevska mi jaaako daleko :-(
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:11.