Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2013., 20:41   #21
Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
ovo svi trebaju napravit: bojkot tih sranja od medija. ne davat intervjue, ne primat na konferencije za novinare, ignorirat kao da ne postoje.

i to upravo nabrojane: EPH, NET, TPORTAL i index. potpuni bojkot.
i HTV na prvom mjestu
__________________
Tražio sam Gospodina i on me usliša, izbavi me od straha svakoga....
jedrilicar is offline  
Old 30.11.2013., 20:41   #22
nakon rezultata bude forum pao od komentara
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Old 30.11.2013., 20:42   #23
Quote:
coherent kaže: Pogledaj post
http://www.jutarnji.hr/zeljka-markic...rnjem/1143569/

piskaralima iz eph doslo iz dupeta u glavu da zive od dogadjaja, vijesti, informiranja?! pa sad kmece?!?! a nista, mjesto za te clanke uvijek mogu upotpuniti slikama guzica i sisa...
Što su očekivali da će dobiti akreditacije nakon mjeseci laganja, manipulacija i diskretnog odobravanja nasilja nad neistomišljenicima? Bolje im je da šute...

Evo Butković u najnovijoj kolumni apelira sve građane da ne dopuste da se Hrvatska nađe u istoj skupini sa Srbijom i istočnim zemljama. Ja ne mogu vjerovati što sve neću čuti...
šišćevap is offline  
Old 30.11.2013., 20:53   #24
Quote:
šišćevap kaže: Pogledaj post
Evo Butković u najnovijoj kolumni apelira sve građane da ne dopuste da se Hrvatska nađe u istoj skupini sa Srbijom i istočnim zemljama.
u to ime ću se sutra потписати drevnim hr pismom.
zeleni val is offline  
Old 30.11.2013., 20:54   #25
Quote:
dominik01 kaže: Pogledaj post
ZA...Beograd...ZA...

Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
nakon rezultata bude forum pao od komentara
Mogli bi nabaciti neke lude oklade....šišanje na golo ili da recimo ti i bubi opalite nešto žensko ako bude PROTIV

Šala
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Old 30.11.2013., 20:54   #26
Quote:
šišćevap kaže: Pogledaj post

Evo Butković u najnovijoj kolumni apelira sve građane da ne dopuste da se Hrvatska nađe u istoj skupini sa Srbijom i istočnim zemljama. Ja ne mogu vjerovati što sve neću čuti...
ništa neobično za jednog podobnog, zato mu i izlaze tekstovi u jutarnjem. totalitarizam.
52_9 is offline  
Old 30.11.2013., 20:58   #27
Svi na rererendum, praznik demokracije.
Nek svako zaokruzi prema svojoj savjesti, a tko nije nek poslije glasovanja ode do najblizeg
standa I potpisom da potporu pokretanju novog referemduma za nas Vukovar.
__________________
Danas je jučer...
ZorroD is offline  
Old 30.11.2013., 20:59   #28
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post



Mogli bi nabaciti neke lude oklade....šišanje na golo ili da recimo ti i bubi opalite nešto žensko ako bude PROTIV

Šala
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Old 30.11.2013., 21:00   #29
U 21 sat po našem vremenu otvaraju se glasačka mjesta u Australiji, konkretno u Canberri, Sydneyu i Melbournu, u 23 sata u Perthu te Japanu a u 24 sata u Kini i Maleziji.
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Old 30.11.2013., 21:01   #30
01.12

HTV1

20:17
Referendum - posebna emisija
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Old 30.11.2013., 21:07   #31
Quote:
KozaračkoKolo kaže: Pogledaj post
Ta Markićka je genije. Svaka joj čast. Kojekakvi karakterni patuljci bi posrkali sva govna što je stoka izasrala po njoj i ljudima kojima je jedini grijeh što misle drugačije od moralne avangarde, ali ona ih je spustila na zemlju. Jebena šamarelica od koje se neće oporavati tako skoro.
Meni osobno je ona poprilično nesimpatična gospođa, gotovo nepodnošljivo iritantna (mogu mislit kako je onda tek PROTIVnicima ), ali da nije bilo nje možda nikada ne bismo otkrili u kakvom političkom i medijskom jednoumlju živimo.

Hvala joj na tome
šišćevap is offline  
Old 30.11.2013., 21:09   #32
Danas u mojem kvartu (periferija Rijeke) na svim autima letci HNS sa porukom da treba biti protiv.
Imaju volje.
Andrijakos is offline  
Old 30.11.2013., 21:10   #33
Quote:
šišćevap kaže: Pogledaj post
Evo Butković u najnovijoj kolumni apelira sve građane da ne dopuste da se Hrvatska nađe u istoj skupini sa Srbijom i istočnim zemljama. Ja ne mogu vjerovati što sve neću čuti...
Ček, ček....Butković plače za Franjom, te ne želi Hrvatsku zajedno sa Srbijom?


O Bože, ovaj referendum zaista mijenja ljude na bolje!
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Old 30.11.2013., 21:10   #34
Quote:
katlet kaže: Pogledaj post
Mogli smo ostati i uskraćeni od njegovog proljeva zašto je on ZA.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 30.11.2013., 21:11   #35
Quote:
andrijakos kaže: Pogledaj post
Danas u mojem kvartu (periferija Rijeke) na svim autima letci HNS sa porukom da treba biti protiv.
Imaju volje.
To je Katarina stavljala u duhu Kukuriku koalicije.
__________________
So I stood up and let my free form form free.
pharcyde is offline  
Old 30.11.2013., 21:19   #36
Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
ovo svi trebaju napravit: bojkot tih sranja od medija. ne davat intervjue, ne primat na konferencije za novinare, ignorirat kao da ne postoje.

i to upravo nabrojane: EPH, NET, TPORTAL i index. potpuni bojkot.
Novi list je kao bio objektivan?
IscoAlarcon is offline  
Old 30.11.2013., 21:20   #37
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Ček, ček....Butković plače za Franjom, te ne želi Hrvatsku zajedno sa Srbijom?
Još jedan u nizu paradoska tih "protivnika", tako je i kod Bage onaj SDP-ov pulen Sandi Blagonić spomenuo Srbiju u negativnom kontekstu. Ja mislio i Srbi ljudi, kad ono inferiorne Balkančine ravne Japancima i Teksašanima.
napadide is offline  
Old 30.11.2013., 21:32   #38
zašto dvije žene ne bi mogle odgojiti dijete to mi nikako ne ide u glavu... dakle, bolje da dijete nema nijednog roditelja i da živi u domu za nezbrinutu djecu nego da ima dva roditelja koja su istog spola?
Neki ljudi još uvijek misle da je homoseksualnost bolest... I takvim ljudima to smeta valjda.
black fox is offline  
Old 30.11.2013., 21:34   #39
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Prvo bijaše Miro Tuđman. Ono, ljevicu je strah, usrali se, panika, Miro će to sve srediti, ovo ono. Pa Karamarko, i svi epiteti se peselili sa nevidljivog Mireka na Karamarka. Koji skoro ništa ni ne kaže a najnepopularniji je političar uz Milanovića. Pa dođe dobra teta Judith Reisman koja je hodočastila po Hrvatskoj taman toliko dok su joj plačali račune. I opet ljevicu/liberale/younameit strah, panika, šamarelica, ovo ono. I tiho nestade.

I eto zadnje zvijezde, velike desne konzervativne nade Željkice Markić. I neka uživa u slavi ovoga svijeta jer ona je oh, tako prolazna
U utorak je više nebu ni u jednom mediju...
Ko se još sječa onog kojeg je Sanader zaposlio da mitinguje po Hrvatskoj (u kolicima), pa Jadrankinog Bešteka kojeg je vodala ko cigo medu i onda mu uvalila presudu da mora vratiti nekoliko stotina tisuča kuna...
Tak bu i Markićka nestala s lica zemlje...
koka36 is online now  
Old 30.11.2013., 21:34   #40
Quote:
black fox kaže: Pogledaj post
dakle, bolje da dijete nema nijednog roditelja i da živi u domu za nezbrinutu djecu nego da ima dva roditelja koja su istog spola?
Tako kaže Markićka koja je za obitelj.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:39.