Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2010., 19:04   #21
Nažalost.
__________________
You can't go to bed with the devil without having sex.
vjeko1701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 21:12   #22
Quote:
trekkie kaže: Pogledaj post
Ooo pa gdje si ti Space? drago mi je da su ti se svidjele ENT-ove mirror epke, zbilja su fenomenalne, a nadam se da ti je i ostatak 4. sezone bio dobar

E, đe's, Trekkie?!

Mirror epizode su jedna od najuzbudljivijih u ST Ent-u. Moram to reći.

Prva mirror je bila MRAK!! Onda idu sve epizode gdje se pojavljuje Borg.

OFF:
Bila 2 tjedna na bolovanju, pa komp bio na reinstalaciji. Sada smo oboje jako dobro...
__________________
Life sucks - if superheroes existed I'd be one - and then you die!
Spacegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 03:39   #23
čudno da nitko nije reagirao na to da Starfleet ima uređaj za skrivanje - Riker to spomenuo čime krše sporazum s Romulancima!
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 03:40   #24
Po vama koji je glavni razlog - ENT samo 4 epizode
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 03:57   #25
Connor Trinneer

On losing the audience of 'Star Trek: Enterprise': "I don't know exactly when they tuned out, but they did, obviously, somewhere along season one or two. We had a great season last year with the Xindi storyline and we still weren't able to get them back. For network shows, it doesn't seem particularly important for them to publicize the science fiction genre, or it wasn't that important for [UPN] to publicize our show. They sort of let that go and I don't think we had a lot of momentum in terms of backing from the network. But they have their own concerns. So I think it was a combination of things. I think different camps weren't in sync at the right time to draw in people."

On the cancellation of "Enterprise" (2001): "Someone said that Paramount went to the well one too many times and our show just happened to be that walk to the well. I tend to agree with that. I don't think our numbers were really that much worse than Voyager or Deep Space Nine -- they were all in the same ballpark -- but the cost-to-viewer ratio of Star Trek reached a point when we were making Enterprise where it was no longer satisfactory to the studio. Star Trek was no longer cost effective." (October 2006)
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 15:35   #26
Sad bi bilo lijepo da HTV prikaže svih 10 filmova ST-a
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 16:37   #27
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Po vama koji je glavni razlog - ENT samo 4 epizode
Glavni je razlog što je ENT unio nešto malo inovativno i drugačije od predhodnih ST pa je na prvu ruku publika to odbila,a nakon nekog vremena svi su više-manje shvatili vrijednost ENT al tada je već bilo kansno(iako još tinja nada).
Također je ENT nastao neposredno nakon TNG,VOY i DS9 pa je došlo možda i do zasićenosti.Da su pričekali 1-2 još možda bi danas imali ENT od 7 sezona.
Hercegbosanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 18:40   #28
Quote:
Hercegbosanac kaže: Pogledaj post
Glavni je razlog što je ENT unio nešto malo inovativno i drugačije od predhodnih ST pa je na prvu ruku publika to odbila,a nakon nekog vremena svi su više-manje shvatili vrijednost ENT al tada je već bilo kansno(iako još tinja nada).
Također je ENT nastao neposredno nakon TNG,VOY i DS9 pa je došlo možda i do zasićenosti.Da su pričekali 1-2 još možda bi danas imali ENT od 7 sezona.
Da znaš da se totalno slažem sa ovom tvojom izjavom.

Ent mi je jedan od najuzbudljivijih serijala Treka...
__________________
Life sucks - if superheroes existed I'd be one - and then you die!
Spacegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 20:49   #29
Quote:
Hercegbosanac kaže: Pogledaj post
Glavni je razlog što je ENT unio nešto malo inovativno i drugačije od predhodnih ST pa je na prvu ruku publika to odbila,a nakon nekog vremena svi su više-manje shvatili vrijednost ENT al tada je već bilo kansno(iako još tinja nada).
Također je ENT nastao neposredno nakon TNG,VOY i DS9 pa je došlo možda i do zasićenosti.Da su pričekali 1-2 još možda bi danas imali ENT od 7 sezona.
i ja smatram da je problem bio djelomično i u zasićenosti publike ST-om. Trebalo je pričekati neko vrijeme nakon završetka VOY-a, možda koju godinu, a zatim osmislit dobru promociju prije početka prikazivanja novog serijala, tj. ENT-a...
trekkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 21:20   #30
Quote:
Spacegirl kaže: Pogledaj post
Da znaš da se totalno slažem sa ovom tvojom izjavom.

Ent mi je jedan od najuzbudljivijih serijala Treka...
Pa naravno!!Imaš ukusa!!!
I ne da je jedan od najboljih već je najbolji,bar meni!!!!!!!!!!!!
Hercegbosanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 12:50   #31
ENT je općenito dobar ali brate mili završnica

Mene je najozbiljnije uhvatila tuga i nekakvo malodušje nakon onakvog bijednog kraja
To je zato jer je kraj naglo došao, nije bio planiran ali po mom mišljenju ENT je krivo posložen, kraj je trebao bit Archerov povratak na zemlju i potpisavanje ugovora o savezu medju raznim vrstama, začetak federacije
Skripta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 16:11   #32
Gle, problem je bio zasićenost, to se slažem. Kada je izašao novi film, on je imao velik rating jer su svi htjeli nešto što nisu vidjeli a da je u star trek svemiru. Da je kojim slučajem taj isti film izašao 2005. doživio bi krah.
__________________
You can't go to bed with the devil without having sex.
vjeko1701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 10:57   #33
Zar nitko ne želi više pisati o Ent-u??

Ne znam za vas, ali ja sam još pod dojmom ovog serijala. Ne mogu si pomoći; resistance is futile...

Šteta za samo 4 sezone..Moglo se od ovoga napraviti 10-ak sezona...Jako puno potencijala...
__________________
Life sucks - if superheroes existed I'd be one - and then you die!
Spacegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 14:25   #34
Istina. Teško je pisat pošto negledamo svi iste epizode a i svako sjećanje je teško pošto samo budi osjećaj nemoći i nedovršenosti.
__________________
You can't go to bed with the devil without having sex.
vjeko1701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 15:10   #35
Quote:
vjeko1701 kaže: Pogledaj post
Istina. Teško je pisat pošto negledamo svi iste epizode a i svako sjećanje je teško pošto samo budi osjećaj nemoći i nedovršenosti.
Pa moglo bi se bar o nečemu pisat.O likovima,općenito o serijalima,itd!!!!!
Hercegbosanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 17:49   #36
Teško mi je, baš i nemam volje pisati o Ent-u sad kad je gotovo prikazivanje. Još uvijek sam pod dojmom i stvarno ne znam što bi pametno napisao.
tpakrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 00:27   #37
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
čudno da nitko nije reagirao na to da Starfleet ima uređaj za skrivanje - Riker to spomenuo čime krše sporazum s Romulancima!
anyone
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 02:18   #38
Da vam se pridružim. Skinuo sam sve sezone negdje prošli tjedan. I kako sam na godišnjem, uspio sam preć 2 sezone i par epizoda 3. u nekoliko dana. Jednostavno čovjeku nikak da dosadi. Stvarno je serija fenomenalna.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 02:20   #39
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
anyone
Kako sam došao do 3. sezone, do sad su imali samo 1. kontakt s Romulancima. Eventualno bilo kakvi sporazumi s njima će biti dugo poslije kapetana Archera.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 11:27   #40
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
anyone
Pa, ono, nisam stručnjak...Znam samo da otkad sam gedala ST TNG kao dijete, obožavam serijale ST-a.

Ne sjećam se tog sporazuma, a ni kada je mogao biti 'potpisan'. Oslanjam se na stručnjake na ovoj temi. Trebala bih uskoro početi nabavljati sve na DVD-u, pa...O tom potom...

O likovima bih mogla raspravljati...
__________________
Life sucks - if superheroes existed I'd be one - and then you die!
Spacegirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:16.