Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2014., 11:24   #21
Koje je pravo ime naše vlade?

Svakom ekonomisti je jasno da država koja nema vanjskotrgovinski suficit ne može otplatiti strani dug. Znaju to i strane banke koje su kreditirale Hrvatsku državu. Iz toga slijedi da su oni namjerno krenuli u posao koji se u konačnici neće moći naplatiti. Tj. otplata duga se vrši dizanjem sve većih i većih kredita. Da li to znaju i domaći stručnjaci. Ako ne znaju, treba im odmah oduzeti diplome. Dakle, morali su znati. I nikome nije bilo ništa čudno još od prošlog stoljeća? Cijeli sustav međunarodne razmjene je u biti bojno polje ekonomskog ratovanja. A naši političari poslušno slušaju tuđe vojskovođe. Kako mislite da ćemo dobiti jednu bitku, a kamo li ekonomski rat? Gdje se taj plan za ekonomski rat vidi u programima stranaka? Ne vidi se jer ih faktički plaća stranac - kreditima. Da sada prestanu krediti, vlada odmah pada jer ne može zatvoriti financijsku konstrukciju. Mi smo država pod ekonomskom okupacijom. Znate li tko je vlast u okupiranoj državi tj. kako se ona tada zove?
__________________
Istina će nas spasiti! Tražite li je na pravom mjestu?
sites.google.com/site/financijskisustav/home/
=>Prijedlog 1. ostvarivog programa za izlaz iz krize
Nostrađurus is offline  
Old 09.08.2014., 15:40   #22
Quote:
Nostrađurus kaže: Pogledaj post
Svakom ekonomisti je jasno da država koja nema vanjskotrgovinski suficit ne može otplatiti strani dug. Znaju to i strane banke koje su kreditirale Hrvatsku državu. Iz toga slijedi da su oni namjerno krenuli u posao koji se u konačnici neće moći naplatiti. Tj. otplata duga se vrši dizanjem sve većih i većih kredita. Da li to znaju i domaći stručnjaci. Ako ne znaju, treba im odmah oduzeti diplome. Dakle, morali su znati. I nikome nije bilo ništa čudno još od prošlog stoljeća? Cijeli sustav međunarodne razmjene je u biti bojno polje ekonomskog ratovanja. A naši političari poslušno slušaju tuđe vojskovođe. Kako mislite da ćemo dobiti jednu bitku, a kamo li ekonomski rat? Gdje se taj plan za ekonomski rat vidi u programima stranaka? Ne vidi se jer ih faktički plaća stranac - kreditima. Da sada prestanu krediti, vlada odmah pada jer ne može zatvoriti financijsku konstrukciju. Mi smo država pod ekonomskom okupacijom. Znate li tko je vlast u okupiranoj državi tj. kako se ona tada zove?
Zagrebačka banka?
klokanovac is offline  
Old 09.08.2014., 18:27   #23
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Zagrebačka banka?
Oni su prava vlast. Kako nam se zove ova koja glumi vlast?
__________________
Istina će nas spasiti! Tražite li je na pravom mjestu?
sites.google.com/site/financijskisustav/home/
=>Prijedlog 1. ostvarivog programa za izlaz iz krize
Nostrađurus is offline  
Old 09.08.2014., 18:32   #24
Quote:
Panonicus kaže: Pogledaj post
U ime obitelji: odluke Ministarstva kulture – oblik financijske hobotnice

http://narod.hr/hrvatska/u-ime-obitelji-odluke-ministarstva-kulture-oblik-financijske-hobotnice/


duka pijan ko sljuka.
a to im je navodno zajednicki hobi s ministricom zlatar
__________________
De Coubertin: Nije važno pobijediti, važno je sudjelovati
Milanović: Nije važno sudjelovati, važno je izgubiti
watrai is online now  
Old 10.08.2014., 08:48   #25
Quote:
suntzu72 kaže: Pogledaj post
pao mig, pao i rejting. opet!
al, zole je u bakarićevoj vili. odmara mozak. zabole ga krasni kuki.
Ne odmara, već trči .

http://www.vecernji.hr/hrvatska/prem...-terenu-954928
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Old 10.08.2014., 09:08   #26
Quote:
casio kaže: Pogledaj post

kada im mi ne bi kupovali,
svaki čas nove automobile,
trčali bi do posla i natrag.
ne se mučili na odmoru.

trčali bi i za poslom
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Old 10.08.2014., 11:49   #27
Nevjerovatno da si u ovako teškim vremenima Vlada RH uzme 2 tjedna godišnjeg. Država nam je na aparatima ali to izgleda nitkog u Vladi RH ne zanima. Bit će da dobro rade na uništavanju hrvatske države i da im je to jedini cilj.
Heroin is offline  
Old 10.08.2014., 13:54   #28
Još godinu dana ćemo nekako izdržat. Preživjeli smo rat, preživjet ćemo i ove spodobe.
Ovakvo nešto nam je i trebalo da jednom zauvijek upamtimo kako izgleda najgori mogući izbor.
Ma da se kompletna vlada okupi za okruglim stolom ne bi zajedničkim snagama riješili križaljku iz Modre Laste.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Old 10.08.2014., 13:59   #29
Quote:
SmartFart kaže: Pogledaj post
Još godinu dana ćemo nekako izdržat. Preživjeli smo rat, preživjet ćemo i ove spodobe.
Ovakvo nešto nam je i trebalo da jednom zauvijek upamtimo kako izgleda najgori mogući izbor.
...
najgori mogući izbor,
ipak karamarko sa kolindom
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Old 10.08.2014., 14:08   #30
Unhappy

Podsjeti me...kada su Karamarko i Kolinda bili na vlasti pa da podvučemo crtu i napravimo usporedbu?
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Old 10.08.2014., 15:56   #31
Quote:
SmartFart kaže: Pogledaj post
Podsjeti me...kada su Karamarko i Kolinda bili na vlasti pa da podvučemo crtu i napravimo usporedbu?
Mislim da bi te više trebale zanimati džukele koje vuku za sobom.
klokanovac is offline  
Old 10.08.2014., 16:40   #32
Da mi je netko rekao da će ove nakupine stanica uspjeti od Karamarka napraviti pozitivca i to u manje od tri godine, rekao bih mu da nije normalan.
Svejedno, vjerujem da nakon ovih prispodoba jednostavno ne mogu doći veći nesposobnjakovići.
Što mi drugo preostaje? Nadati se da će nekim čudom ovi doć k pameti?
Pa jebemu jel tak teško shvatit da lova dolazi od poreza i iskorištavanja onih resursa koje imaš?
Jel teško za shvatit da ti za više love od poreza treba šira baza?
Jel ti treba svemirska tehnologija za sjeć drva, pravit namještaj, pošumljavat, obrađivat zemlju?
Kak moji starci mogu sebi i mojoj obitelji obezbjedit paradajz, krastavce, jabuke za kompot, grah, krumpir? Kak se njima to isplati?
Jel tak teško za shvatit da kad podmiriš sve obaveze, platiš rate kredita MORAŠ imat bar kunu koja ti ostane? Ak nemaš reži. Ak ne znaš gdje, ja ću ti pokazat, ne moraš mi niš platit.

Ma neda mi se više niš pisat.
Mogu samo sa žaljenjem konstatirat da je Jadranka Kokoš bila Čerčil za ovog blentu.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Old 10.08.2014., 16:48   #33
I kakav jebeni porez na nekretnine?
Mislim ono...koliko moraš bit neodgovoran, nepromišljen....to hell with manners... GLUP, da u ovoj situaciji ideš radit tak nešto?
Što ćeš s tim dobiti osim jednokratnog šuta za umirućeg narkomana?
Aaargh...fuck this. Idem se kupat.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Old 10.08.2014., 16:53   #34
Quote:
Nostrađurus kaže: Pogledaj post
Svakom ekonomisti je jasno da država koja nema vanjskotrgovinski suficit ne može otplatiti strani dug. Znaju to i strane banke koje su kreditirale Hrvatsku državu. Iz toga slijedi da su oni namjerno krenuli u posao koji se u konačnici neće moći naplatiti. Tj. otplata duga se vrši dizanjem sve većih i većih kredita. Da li to znaju i domaći stručnjaci. Ako ne znaju, treba im odmah oduzeti diplome. Dakle, morali su znati. I nikome nije bilo ništa čudno još od prošlog stoljeća? Cijeli sustav međunarodne razmjene je u biti bojno polje ekonomskog ratovanja. A naši političari poslušno slušaju tuđe vojskovođe. Kako mislite da ćemo dobiti jednu bitku, a kamo li ekonomski rat? Gdje se taj plan za ekonomski rat vidi u programima stranaka? Ne vidi se jer ih faktički plaća stranac - kreditima. Da sada prestanu krediti, vlada odmah pada jer ne može zatvoriti financijsku konstrukciju. Mi smo država pod ekonomskom okupacijom. Znate li tko je vlast u okupiranoj državi tj. kako se ona tada zove?
Ajde se nauči malo hrvatski i nemoj ovdi sa srbizmima zagađuvati Forum....
Malo deklinacije to se uči u osnovnoj školi.....
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Old 10.08.2014., 17:11   #35
bacite oko na ovu sliku:

pet ključnih ljudi za uspjeh i preporod hrvatske 2014

jel bi im dali da vode noćni kiosk u pothodniku?
__________________
Zbog recesije i potrebne uštede do daljnjega se gasi svjetlo na kraju tunela.
zlo prase is offline  
Old 10.08.2014., 18:41   #36
Novi detalji: zašto je Milanović izviždan u Australiji

Premda je jasno da Milanović i njegova vlast nikako nisu izbor većine australskih Hrvata, kojima je i HDZ bio donedavno politički upitan (a kamoli ne SDP), naši Australci su pružili ruku premijeru, željeli službeni susret s njime, pa su mu unaprijed poslali 17 pitanja o kojima su željeli razgovarati, javlja danas Večernji list.

Premijer, ih kažu nije pozvao na službeni sastanak gdje bi razgovarali o problemima zbog kojih su mu se obratili već tek na ručak. Oni pak, kako piše Večernji list, nisu željeli s Milanovićem ručati, nego riješiti ili dobiti odgovore na pitanja koja muče hrvatsku dijasporu u Australiji.

http://narod.hr/hrvatska/novi-detalji-zasto-je-milanovic-izvizdan-u-australiji/
__________________
"U šarmantnoj pozi moderni poganac —Najmio ga stranac, da nam metne lanac.Taj klatež, što o pravdi blebeće —On za korist tuđu laže, kleveće."
SKIDAJTE MARASOVCU BAN
Panonicus is offline  
Old 10.08.2014., 20:31   #37
SLIJEDI ARBITRAŽA
Vladi prekipjelo, počinje konačan obračun s MOL-om!


Iako su nedavno nastavljeni pregovori Vlade Republike Hrvatske i mađarskog MOL-a oko Ine izgleda da nisu rezultirali ničim konkretnim. Kako donosi RTL Hrvatska će sutra pred arbitražnim sudom u Parizu zatražiti raskid svih Sanaderovih ugovora s Mađarima

http://www.tportal.hr/vijesti/biznis...-s-MOL-om.html
DJTcro is offline  
Old 10.08.2014., 22:13   #38
Evo čitam naslovnicu sutrašnjeg Jutarnjeg lista:

Radikalan prijedlog iz EUa:
UKINITE SVE ŽUPANIJE I UŠTEDITE ŠEST MILIJARDI!

--------

Ova Vlada nema hrabrosti za takav potez, a mogla bi od toga politički profitirati.
DJTcro is offline  
Old 10.08.2014., 22:46   #39
Quote:
Panonicus kaže: Pogledaj post
Premda je jasno da Milanović i njegova vlast nikako nisu izbor većine australskih Hrvata, kojima je i HDZ bio donedavno politički upitan (a kamoli ne SDP), naši Australci su pružili ruku premijeru, željeli službeni susret s njime, pa su mu unaprijed poslali 17 pitanja o kojima su željeli razgovarati, javlja danas Večernji list.

Premijer, ih kažu nije pozvao na službeni sastanak gdje bi razgovarali o problemima zbog kojih su mu se obratili već tek na ručak. Oni pak, kako piše Večernji list, nisu željeli s Milanovićem ručati, nego riješiti ili dobiti odgovore na pitanja koja muče hrvatsku dijasporu u Australiji.

http://narod.hr/hrvatska/novi-detalji-zasto-je-milanovic-izvizdan-u-australiji/
Sad sve pročitao na http://www.vecernji.hr/hrvatska/novi...svijeta-954937, pa jednostavno nemam što previše reći osim - dajte nas riješite tog Kaligule čim prije. BTJ
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Old 11.08.2014., 01:40   #40
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Evo čitam naslovnicu sutrašnjeg Jutarnjeg lista:

Radikalan prijedlog iz EUa:
UKINITE SVE ŽUPANIJE I UŠTEDITE ŠEST MILIJARDI!

--------

Ova Vlada nema hrabrosti za takav potez, a mogla bi od toga politički profitirati.
Županije treba ukinuti ali pozicija i oporba tome očito nisu skloni...
Trebalo bi za ovo pokrenuti referendum..pa nek narod odluči...

Mialim da bi većina bila za ukidanje...
__________________
Danas je jučer...
ZorroD is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:38.