Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2018., 22:28   #10061
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Da se vratim na Babylove od glave do pete...

Baš sam se iznenadila pročitavši frupyino iskustvo.

Ja koristim Babylove kao večernju umivalicu. Ne skidam njome šminku, nego se umijem nakon što micelarna i dvofazni odstranjivač odrade svoje. Nikad me nije pekla za oči niti isušivala. Čak i kada omašim micelarnom neke dijelove face ili ostane nešto malo u tragovima, nakon umivalice više nema ničega.

Postoji Waschgel i Waschbalsam i meni je nekako ovaj drugi draži. Trenutno sam na trećoj boci i jako sam zadovoljna. Koristim ga i za lice i za intimnu njegu. Sviđa mi se što ne pjeni previše, nego dobijem neku balzamastu teksturu koja se brzo i lako ispire. Inače su mi tlaka umivalice koje jako pjene jer nekako imam dojam da ta silna sapunica samo isušuje, a i ne da mi se ispirati do besvijesti. Umivalica koju koristim ujutro gotovo da uopće ne pjeni.
I meni je baš neobično frupyjino iskustvo, sigurno nešto nije bilo ok s tom bocom

ja već puno godina koristim waschgel, kao tuširalicu, šampon i gel za umivanje lica. Meni je to naj proizvod svih vremena, nježan, ne isušuje, odrađuje svoj posao odlično. Šminku skidam s balea uljem i terra naturi mlijekom za čišćenje, a onda micelarna ili babylove waschgel
Grubač. is offline  
Old 01.01.2018., 23:04   #10062
Quote:
Grubač. kaže: Pogledaj post
I meni je baš neobično frupyjino iskustvo, sigurno nešto nije bilo ok s tom bocom

ja već puno godina koristim waschgel, kao tuširalicu, šampon i gel za umivanje lica. Meni je to naj proizvod svih vremena, nježan, ne isušuje, odrađuje svoj posao odlično. Šminku skidam s balea uljem i terra naturi mlijekom za čišćenje, a onda micelarna ili babylove waschgel
ili nam pak pasu potpuno razlicite stvari.
naime, meni je balea ulje totalna katastrofa, a sve micelarne koje sam probala skroz beskorisni proizvodi.
nisam rekla da balea kopf bis fuss nije njezan za kozu, samo kazem da nam je bio poguban za sluznicu. a umivalica mi hoces-neces nerijetko zavrsi u oku.
tako da... kome pase nek ju slobodno koristi od glave do pete, bas kako je i zamisljena.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 02.01.2018., 09:56   #10063
Trebam preporuku za povoljnu blagu umivalicu koja može skidati i šminku. Potrošila sam zalihe roze Baleine umivalice i ne mogu prežaliti što je više nema. Imam masnu, osjetljivu, ponekad dehidriranu kožu, sklonu aknama i gadostima. Help
ladywithaclass is online now  
Old 02.01.2018., 14:26   #10064
Quote:
ladywithaclass kaže: Pogledaj post
Trebam preporuku za povoljnu blagu umivalicu koja može skidati i šminku. Potrošila sam zalihe roze Baleine umivalice i ne mogu prežaliti što je više nema. Imam masnu, osjetljivu, ponekad dehidriranu kožu, sklonu aknama i gadostima. Help
imam slicnu kozu i koristim CV gel za umivanje iz Mullera, od kad ga koristim Baleinu rozu umivalicu vise ni ne kupujem jer sa ovim dobijem isti učinak a jeftinije je (btw, nisam ni znala da je vise nema)
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 02.01.2018., 20:41   #10065
A koji točno? Previše ih ima. I ja žalim za Baleinom umovalicom i tražim zamjenu

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
-zvrk- is offline  
Old 02.01.2018., 23:01   #10066
Quote:
ladywithaclass kaže: Pogledaj post
Trebam preporuku za povoljnu blagu umivalicu koja može skidati i šminku. Potrošila sam zalihe roze Baleine umivalice i ne mogu prežaliti što je više nema. Imam masnu, osjetljivu, ponekad dehidriranu kožu, sklonu aknama i gadostima. Help
Biobaza blagi gel za umivanje osjetljive kože lica
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Old 03.01.2018., 00:32   #10067
Quote:
-zvrk- kaže: Pogledaj post
A koji točno? Previše ih ima. I ja žalim za Baleinom umovalicom i tražim zamjenu

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
joj mene, napisem svasta a ne stavim ono najbitnije
ovo:

https://shop.mueller.de/drogerie/mar...ferner-2044116
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 03.01.2018., 09:45   #10068
Nova tema je tu.
Carla Marx is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:55.