Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2017., 16:36   #1
Thumbs down Molim vas pomozite mi...

Nadam se da ne krsim nikakva pravila, nova sam ovdje, samo zato jer sam slomljena i treba mi koja rijec ohrabrenja..

Pozdrav svakoj dobroj dusi koja mi odluci pomoci.
Post ce biti duzi ali zamolila bi vas ako imate malo vremena da procitate i pomognete mi.

Dakle, imam 20 godina, on 23, prije nesto vise od 3 mjeseca izasla sam iz veze koja je trajala 2 godine. Ostavljena sam, iako ni najmanjim dijelom svoga slomljenog srca nisam htjela prekid, on se desio. Moja prva ljubav, moj prvi svemir, moj prvi u svemu, dok je trajalo voljeli smo se ludo ali je spletom okolnosti i dogadaja zadnjih par mjeseci sve tonulo dublje i dublje, ljubomora, svađe, gusenje, ohladio se od mene i prestao me voljeti. Moj problem je sljedeci, u 3 mjeseca nije prosao dan da nisam pomislila na njega, prvih tjedana je bilo najteze, nisam ustajala iz kreveta, smrsavila od stresa nisam ni jela, samo sam plakala i strasno za reci ali pomisljala da naudim sebi od boli i bespomoci koju sam osjecala. Kako je vrijeme odmicalo pocela sam dolaziti sebi, stala malo na noge, pocela izlaziti, raditi na sebi maksimalno, okupirati se maksimalno, bila sam minimalno sebicna prema sebi i poklonila si sve sto sam htjela, mogu reci da sam se promijenila, ali to ne pobija cinjenicu da sam ranjena i da ga jos uvijek volim. Jos nekoliko dana nakon prekida pisala sam mu poruke i molila ga, gazila svoj ponos, gazila sebe, da bi saznala da je ubrzo nakon prekida uskocio u krevet drugoj, ne jednom, nego dva puta. To me slomilo, a onda sam nakon mjesec dana dosla mu pijana pred kucu plakala mu i molila ga, opet se gazila. Otad je proslo mjesec dana, da bi mi opet dosao snazan nalet emocija gdje nisam mogla izdrzati a da mu se ne javim, pisem mu, molim ga. Moj oporavak je pozitivan u periodima od desetak dana kad mislim da sam odlicno, ispunjena ljubavlju prijatelja,idem u teretanu, izlazim i vidim koliko mi muskaraca "pada pod noge" pa si pomislim kome treba onaj krkan koji te ostavlja jer se ne zna boriti za ljubav, nije me zasluzio onaj tko me ostavlja, ja sam zasluzila bezgranicnu ljubav. A onda, dode period kad se ujutro probudim s grcem u zelucu, razmisljanjima na uspomene i osjecam se kao na pocetku. Sad sam u fazi koja traje najduze, kad se osjecam kao da smo prekinuli prije tjedan dana, prisjecam se svih uspomena i divota koje smo prosli zajedno, same dolaze u glavu.

Jucer, nakon nesto vise od 3.mjeseca sam saznala da me PREVARIO dan nakon prekida, dok sam ja radila on je bio vani i spavao sa drugom, da..je*ao ju je. Dan nakon toga vidjeli smo se i bio je strasno zivcan a kad sam ga pitala s kim je bio tu je puko i poceo vristat na mene zasto ga moram pitat takve stvari. Od tog dana sam imala crv sumnje koji je izgleda bio ispravan i nakon prekida sam ga deset puta pitala da li me prevario i svaki put je rekao ne.
jucer kad mi je to priznao sve je pokusavao svalit na mene i opravdat se, kako je bio nesretan i potisten jer mu nisam vjerovala i bila ljubomorna i kako dugo razmisljao o nama i jednostavno se desilo. (ljubomorna sam bila i nisam mu vjerovala jer mi je jako puno puta napravio neko sranje iza leda dopisivanja sa bivsima zatim brisanje poruka cak nalazenje sa bivsom meni iza leda itd) al uvijek je radio sta je htio nije bilo tako strasno... ne znam da li postoji ikakvo opravdanje za prevaru?! moze i itko prevaru zasluziti necim?!

volim ga a gadi mi se, volim ga a utroba mi se okrene kad pomislim na njega sa drugom i njegove izgovore.
Svjesna sam svog problema da koliko god ZELIM preboljeti i ne patiti, neki dio mene na koji ne znam kako upravljati, ne zeli ga preboljeti. Kljuc prebolijevanja je biti sto posto siguran da sa tom osobom ne zelis vise nista, da te moli na koljenima za oprost a nebi mu oprostio, a ja znam da bi tu pokleknula iako nekim zdravim razumom znam da nije to zasluzio. Kako da sama sebi kazem da je dosta i da nisam zasluzila patiti za njim?

Moje pitanje vama je koliko vam je vremena trebalo da prebolite onu dramaticnu prvu ljubav koja boli i ujeda za srce gore od najgore boli? I kako preboliti i nositi se sa tom boli kada znas da te netko prevario, kada znas da je s drugom radio ono sto sam ja s njim radila iz ljubavi?
Osjecam se kao da nikada necu preboljeti, a vise od 3 mjeseca je proslo, napominjem, nije bilo jucer, a ja se osjecam da sada boli vise nego ikada prije... Ovo postaje nocna mora, pokusala sam sa drugim muskarcima dopisivati se, izlaziti na spojeve, druziti se, ali kad se kod svakog razvije zelja za nesto vise ja shvatim da mu to ne mogu pruziti i otjeram ga od sebe.. Znam da 3 mjeseca nije puno i ne ocekujem potpuno iscjeljivanje za to vrijeme, ali nisam ocekivala ni ovoliku intenzivnu bol. Koliko je vama trebalo?
0couler is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 17:32   #2
Sve ovo sto prolazis dio je ozdravljenja. Svi ovi tvoji padovi nisu uzalud. Shvatit ces vrlo brzo da je samo ljigavac i da bi ti to napravio prije ili kasnije. Mlada si, on je tvoja prva ljubav i normalno da ti treba malo vise da ga prebolis, ali preboljet ces, ne brini. Vjerojatno ti je napravio dobru uslugu za buduci ljubavni zivot i mozda cak sprijecio i neke vece katastrofe.
Zivi iz dana u dan i voli sebe za promjenu.
Kad se ohladis (a on ti svojim postupcima nesebicno pomaze u tome) nece ti biti jasno zasto si uopce trosila vrijeme na njega.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 17:38   #3
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Sve ovo sto prolazis dio je ozdravljenja. Svi ovi tvoji padovi nisu uzalud. Shvatit ces vrlo brzo da je samo ljigavac i da bi ti to napravio prije ili kasnije. Mlada si, on je tvoja prva ljubav i normalno da ti treba malo vise da ga prebolis, ali preboljet ces, ne brini. Vjerojatno ti je napravio dobru uslugu za buduci ljubavni zivot i mozda cak sprijecio i neke vece katastrofe.
Zivi iz dana u dan i voli sebe za promjenu.
Kad se ohladis (a on ti svojim postupcima nesebicno pomaze u tome) nece ti biti jasno zasto si uopce trosila vrijeme na njega.
ono sto me dosta koci je to sto je pokusao sve svaliti na mene i znajuci da imam malo samopouzdanja uvjeriti me da sam ja kriva za to. i dosta me koci to sto govori kako on nije kao ostali, kako ja mogu reci sto god al on zna da nije isti kao svi, a sama sam nekad cvrsto vjerovala u to
kako me samo razdire pomisao na njega s drugom ne mogu to opisati...
0couler is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 17:45   #4
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
ono sto me dosta koci je to sto je pokusao sve svaliti na mene i znajuci da imam malo samopouzdanja uvjeriti me da sam ja kriva za to. i dosta me koci to sto govori kako on nije kao ostali, kako ja mogu reci sto god al on zna da nije isti kao svi, a sama sam nekad cvrsto vjerovala u to
kako me samo razdire pomisao na njega s drugom ne mogu to opisati...
Gle, to sto on radi je klasicni primjer manipulacije. To su obicni kreteni koji su vazni samo sebi i bitno im je da ugode svom dupetu.
Zbog cega zalis? Pokusaj se zamisliti s njim u nekoj ozbiljnoj vezi i zajednickom zivotu u kojem ces ti biti kriva za svaki njegov los dan, za svaki njegov los potez u zivotu, za to sto te ne voli vise, za to sto si mu upropastila zivot, za to sto te zbog tebe mora varati sa rendom fufama kako nalete...
Mislis da si stvorena da bi zivjela tako?
Razmisli kako bi se osjecala, da ovo sto prozivljavas zadnja tri mjeseca bude copy paste tvoje buducnosti...
Vjeruj mi, raduj se svakoj suzi koju pustis za njim i svakom grcu u zelucu. Oni su ti ogledalo zivota uz njega.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 17:55   #5
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Gle, to sto on radi je klasicni primjer manipulacije. To su obicni kreteni koji su vazni samo sebi i bitno im je da ugode svom dupetu.
Zbog cega zalis? Pokusaj se zamisliti s njim u nekoj ozbiljnoj vezi i zajednickom zivotu u kojem ces ti biti kriva za svaki njegov los dan, za svaki njegov los potez u zivotu, za to sto te ne voli vise, za to sto si mu upropastila zivot, za to sto te zbog tebe mora varati sa rendom fufama kako nalete...
Mislis da si stvorena da bi zivjela tako?
Razmisli kako bi se osjecala, da ovo sto prozivljavas zadnja tri mjeseca bude copy paste tvoje buducnosti...
Vjeruj mi, raduj se svakoj suzi koju pustis za njim i svakom grcu u zelucu. Oni su ti ogledalo zivota uz njega.

Kako se boriti sa uspomenama koje stalno naviru i gdje god se okrenem nesto me sjeti na njega jer smo tu prosli ili radili nesto slicno?
i kako se boriti sa strahom i osjecajem da sa nijednim drugim necu raditi sve sto sam prosla i radila sa njim?
stvarno je bila prekrasna veza, i stvarno smo SVASTA radili zajedno., bili svuda, putovali, svakakvi odmori.. luđačka ljubav je bila to..
0couler is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 18:01   #6
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
Kako se boriti sa uspomenama koje stalno naviru i gdje god se okrenem nesto me sjeti na njega jer smo tu prosli ili radili nesto slicno?
i kako se boriti sa strahom i osjecajem da sa nijednim drugim necu raditi sve sto sam prosla i radila sa njim?
stvarno je bila prekrasna veza, i stvarno smo SVASTA radili zajedno., bili svuda, putovali, svakakvi odmori.. luđačka ljubav je bila to..
A zasto se uopce boris protiv uspomena? Ako su bile lijepe uzivaj u njima, nemoj tugovati zbog njih.
Samo si osvijesti da je vasa veza upravo to, proslost, i tamo i pripada. I stvarno, da ti sada dode i ponudi ti da se pomirite, bi li mogla preci preko svega i biti opet s njim?
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 14:13   #7
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
Kako se boriti sa uspomenama koje stalno naviru i gdje god se okrenem nesto me sjeti na njega jer smo tu prosli ili radili nesto slicno?
i kako se boriti sa strahom i osjecajem da sa nijednim drugim necu raditi sve sto sam prosla i radila sa njim?
stvarno je bila prekrasna veza, i stvarno smo SVASTA radili zajedno., bili svuda, putovali, svakakvi odmori.. luđačka ljubav je bila to..
bolje se fokusiraj na sva sranja koja ti je ucinio ...goni ga u 3 pm ..rijesila si se budale .

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
neraazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 23:09   #8
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
Kako se boriti sa uspomenama koje stalno naviru i gdje god se okrenem nesto me sjeti na njega jer smo tu prosli ili radili nesto slicno?
i kako se boriti sa strahom i osjecajem da sa nijednim drugim necu raditi sve sto sam prosla i radila sa njim?
stvarno je bila prekrasna veza, i stvarno smo SVASTA radili zajedno., bili svuda, putovali, svakakvi odmori.. luđačka ljubav je bila to..
toliko ludjacka da te vara di stigne
spirit-leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 18:04   #9
Preboljeti ćeś na 1000%, samo je pitanje vremena i okolnosti -npr kada ćeś upoznati drugog i kakva će Vam biti relacija.

NEMA istog proteka vremena preboljevanja ljubavi kod svakog.
Najviśe ovisi o karakteru i kolićini samopouzdanja.
Kod jednih je to par mjeseci, kod pojedinih i godina-dvije.

Ako je slijedeći dan poslije prekida uskoćio drugoj u krevet, zahvali se svemogućem da viśe niste zajedno, jer "bolje" da ste prekinuli sada, nego npr poslije rodjenja njegovog djeteta.

Znam da to możda nije prevelika utjeha ali je istina.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 18:15   #10
Quote:
benny kaže: Pogledaj post

Ako je slijedeći dan poslije prekida uskoćio drugoj u krevet, zahvali se svemogućem da viśe niste zajedno, jer "bolje" da ste prekinuli sada, nego npr poslije rodjenja njegovog djeteta.
Nije sljedeci dan, nego dan prije dok smo jos bili zajedno i ja naivno vjerovala da je vani sa društvom..
0couler is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 18:20   #11
Nažalost , ne postoji čarobna pilula da zaboraviš i ljudi nisu kompjuter da mogu neke stvari delitati ..iako bi nekad bilo super da je tako

Svatko od nas ima svoj period žalovanja i nije isti za svakom osobom. Međutim ,kako vrijeme prolazi , razdoblja između “pucanja” budu sve dulja i neprimjetno počinjemo kovati planove za sebe i veseliti se nečemu što tek dolazi bez onog grca koji nas drži za želudac

Kad mi je bilo ovako teško kao tebi sada , utješila me jedna spoznaja : hodala sam Kod Glavnog Kolodvora i bila je velika gužva .. gledala sam lica oko sebe i pomislila - svatko od ovih ljudi se jednom osjećao kao je sada , i evo ga tu je ..svi su preživjeli i opet se smiju , budem i ja

Sretno ti , žao mi je da si ovako loše - ali ne gubi nadu u sebe ni u ljubav ,jer ona te tek čeka , a to je dobra vijest !
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 18:31   #12
Prekinuli ste.
Tebi je tesko.

Zato sto je prekinuo s tobom iz razloga da mu s tobom vise nije bilo ok, on nije niti kreten niti manipulator. I ne, nije te prevario.

Vasoj , na pocetku, divnoj vezi dosao je kraj kad je prestala biti divna.
Posesivnost, nepovjerenje i ljubomora NISU ljubav.

Kad prihvatis cinjenicu da ste prekinuli, poceti ces preboljevati.
Tempo ces odrediti sama.
Znam da ti je tesko ali prebacuj fokus s njega na nesto drugo, to ce ti puno pomoci da ne žudiš za njim.
Poradi na samopouzdanju, u tome je kljuc svega
Sretno
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 17:54   #13
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post

Moje pitanje vama je koliko vam je vremena trebalo da prebolite..
Meni je trebalo 5 sec ..




kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 18:31   #14
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
PREVARIO dan nakon prekida
How does that work?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 18:33   #15
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
How does that work?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Uzeo mi rijec iz usta
Nisam planirala nista ozbiljno savjetovati, trenutno mi je samo ovo smijesno.
Bit ce to sve ok
Tina Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 18:35   #16
Quote:
Tina Mai kaže: Pogledaj post

Uzeo mi rijec iz usta
Nisam planirala nista ozbiljno savjetovati, trenutno mi je samo ovo smijesno.
Bit ce to sve ok
Cura je krivo napisala, kasnije se ispravila. Dan prije prekida.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 18:37   #17
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Cura je krivo napisala, kasnije se ispravila. Dan prije prekida.
Ah zo. Meni se cini da je stvar vec ionako bila odlucena. Dode joj na isto.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 18:42   #18
Skuzila, samo je zvucalo smijesno
Tina Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 23:17   #19
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Ah zo. Meni se cini da je stvar vec ionako bila odlucena. Dode joj na isto.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
los odnos izmedju njih se kuha vec duze vrijeme. samo su odgadjali pa je postajalo sve teze i teze.
spirit-leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 18:36   #20
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
How does that work?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Krivo sam napisala. prevario me dok smo jos bili zajedno a sljedeci dan prekinuo samnom
0couler is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger