Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2017., 21:30   #1
Otići, nastaviti ili nešto treće?

Idemo redom. Što se događa i zašto takav naziv mog topica?

Okušao sam se s dopisivanjem s jednom forumašicom (ne znam jel ovo čita), prvotno mi je cilj bio samo ubijanje vremena, a vjerojatno i njoj. Nakon nekoliko dana dopisivanje je bilo intezivnije, te smo počeli otkrivati puno osobnijih stvari o sebi. Nakon 3tj tipkanja smo se upoznali. Nisam bio siguran što želim, a još manje što ona želi. Iako mi je na samome početku rekla da ona nije za ništa, da ne zna što želi i tako. Na našem drugom upoznavanju smo se poljubili i tako smo krenuli u nešto što ni sami ne znamo što je. Počeli smo se normalno viđati, nekada skoro svaki dan, nekada svaki drugi treći dan. Nije bilo pravila.

Dva tjedna nakon što smo se počeli nalaziti, rekla mi je da ovo ona ne može, da ne zna što da radi i da pokušamo biti prijatelji, mislila je da može ali ima i dalje loša iskustva iz zadnje veze, po njoj sam shvatio da joj je zadnja veza ujedno bila i prva koja je trajala negdje oko 4g, i izašla je povrijeđena iz nje.

Zadnja veza joj je završila prije godinu dana. Da napomen također sam i ja izašao iz zadnje veze prije nekih 8mj koja je bila jako turbulentna i ne baš normalna, bilo je svega i svačega ali to je priča za sebe nije joj mjesto ovdje.

Našli smo nekakvo brzinsko rješenje nakon što je rekla da ne moze ovo nastaviti, rješenje:da se probamo ne čuti i ne vidjeti par dana, i donekle je upalilo, otvorila se i rekla što je bilo u zadnjoj vezi i kako je izgubila samopouzdanje i da zato ne može.

Nakon toga sam je zamolio da se opusti koji tjedan i da može dobro završiti. Stalno je imala pomisao na početku da će netko nekoga sjebati odnosno prije ona mene nego ja nju i da zato ne želi ništa samnom jer sam joj već "drag i simpa".

Bilo je stvarno ugodno i dobro prije nekih 10tak dana, onda je opet počinjala mini drama kada je rekla da želi malo vremena za sebe, na to sam rekao ok nismo vezani pupčanom vrpcom. Danas smo opet raspravljali i traži od mene da pokušamo biti prijatelji, iako sam joj već nekoliko puta rekao da se ona samo treba maknuti od mene da ću se također i ja maknuti od nje i pustiti je da ode za svojim poslom. Tvrdoglava sam osoba, a ujedno je i ona tvrdoglava osoba.

Dosta komuniciramo i stalno si govorimo da nam je ugodno jedno s drugim, itd... Ali jednostavno ne ide, ona stalno u glavi ima filmove da će netko nekoga sjebati odnosno ona mene pa da bolje probamo biti prijatelji.

Ova naša "avantura" sada traje skoro 2mj, a oko mjesec dana se viđamo. Običaj joj je bio da se svako jutro javi i napiše neku poruku za jutro, nedavno je to prestala raditi jer moramo smanjiti dopisivanje i da želi probati biti hladna malo prema meni.

Zbog mojih čestih pitanja u zadnjih par dana "jel je muči nešto, itd..." nabio sam joj forsersi osjećaj i s time je gušim (tako je rekla), jer ja sam tip osobe koji osjeti kada nešto nije u redu pa zato ispitujem da pokušamo naći rješenje ako ga postoji.

Inače imam 31g a ona će uskoro navršiti 27g. Tako da mislim da nismo neki tinejdžeri iako ovaj kratki dio koji sam natipkao ispada kao da je već viđeno iz tinejdzerskog filma.

Ona mi je nekolicinu puta znala reći bilo u šali ili istini da nisam normalan što radim s njom, da tako samo mogu popizditi i da imam očito dobre živce kada je trpim, a oboje smo tvrdoglavi.

Frendica mi je još na početku rekla prije nego je išta počelo da se maknem od toga, da nemam tu šta tražiti zbog njene situacije. Ali očito mi se svidjela kao osoba pa rekoh idem riskirati.

I još jedna napomena, stvarno puno komuniciramo, družimo se, bude nam ugodno, ne svađamo se i tako. Ona se ponaša jako ugodno i nježno kada smo skupa (teško da se to može odglumiti pa da odmah odbacim tu opciju)

I sada bih ja trebao dobiti odgovor na pitanje od samog naziva topica, otići, nastaviti ili nešto treće?

Nisam pametan u ovoj situaciju, što ako odem i možda je nešto moglo više biti da sam se više potrudio?
Što ako nastavim i stalno budemo imali ovakve situacije?

A nešto treće ne znam što bi moglo biti...

Zadnje uređivanje qwerty86 : 13.11.2017. at 21:49.
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 21:51   #2
Quote:
qwerty86 kaže: Pogledaj post
jer sam joj već "drag i simpa".
Otići.

"Drag i simpa" je frend, a ne jebač.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:05   #3
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Otići.

"Drag i simpa" je frend, a ne jebač.
To je ono što isto kaže, ali je rekla i nekoliko puta da joj se sviđam i tak. Mislim znam da ovo sve zvuči glupo ali je tako.
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:18   #4
Quote:
qwerty86 kaže: Pogledaj post
To je ono što isto kaže, ali je rekla i nekoliko puta da joj se sviđam i tak. Mislim znam da ovo sve zvuči glupo ali je tako.
Gle... na početku ste. Ako se sad premišlja, piši kući propalo. Sad bi te trebala htjet potrgat k'o životinju.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 17:13   #5
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Otići.

"Drag i simpa" je frend, a ne jebač.
Pa ak je cura pametna i zabavna, zašto ne bi bili frendovi.

A možda jednoga dana i bude nešto više, na primjer možda se desi situacija kada je ostavi sljedeći momak radei neke bolje i cicatije, pa ona bude u depri, pa joj zatreba utjehe sa najbližim muškim stvorom ...
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 21:54   #6
Odgovor na to pitanje ti nema pravo nitko dati. Cak i kad odes na psiholosko savjetovanje neces dobiti direktan odgovor jer nitko ne moze preuzeti odgovornost.
Iz mog osobnog iskustva: veza bi trebala biti fluentna, pogotovo na pocetku. Eto...
Skitaljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:06   #7
Quote:
Skitaljka kaže: Pogledaj post
Odgovor na to pitanje ti nema pravo nitko dati. Cak i kad odes na psiholosko savjetovanje neces dobiti direktan odgovor jer nitko ne moze preuzeti odgovornost.
Iz mog osobnog iskustva: veza bi trebala biti fluentna, pogotovo na pocetku. Eto...
Slažem se s tobom, nama i je dobro. To smo nedavno sami pričali da nam ide ok, ali na kraju taj ok eliminiramo zbog tih njenih ispada. Ovdje je dosta drugačije, ona je tip osobe koji ne glumata nego kaže što misli, niti oboje igramo igrice. Govorimo si ono što mislimo. A to sam jako rijetko nalazio kod suprotnog spola.
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:23   #8
Quote:
qwerty86 kaže: Pogledaj post
ona je tip osobe koji ne glumata nego kaže što misli, niti oboje igramo igrice.
Za početak, odgovor na pitanje iz topica - zapravo, protupitanje: koliko si voljan, koliko si spreman na suživot s njezinim vruće-hladno, hoću-neću, netko će nekoga sjebati i ostalim epizodama? U tvome odgovoru na ovo pitanje krije se i odgovor na pitanje iz topica.

To što njezine epizode nisu glumatanje nego su iskrene, ne mijenja na stvari apsolutno ništa. Zapravo, skoro da je još gore ako netko ustrajno drži vezu u tome stanju napetosti i neizvjesnosti - glumatanje možda i dojadi, ovo sigurno neće.

BTW, itekako igrate igrice. "Igrica" ne mora označavati svjesno i namjerno zajebavanje druge strane, svjesno i namjerno zatezanje žice, "igrica" ne mora imati nekakav blesavi cilj koji se takvim zatezanjem želi postići.

Čime ćete to sjebati jedno drugo? Prekidom? Mo'š si mislit'. Daleko se više sjebavate, svakodnevno, ovakvom trakavicom od odnosa.

Ako ona ne može / ne želi doći do razloga za svoje ponašanje, to se ponašanje neće promijeniti.

PS: Što uopće znači "ajmo svest odnos na prijateljstvo" - u lemu bi bila razlika? Sve bi ostalo isto osim što se ne biste jebali?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:31   #9
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Za početak, odgovor na pitanje iz topica - zapravo, protupitanje: koliko si voljan, koliko si spreman na suživot s njezinim vruće-hladno, hoću-neću, netko će nekoga sjebati i ostalim epizodama? U tvome odgovoru na ovo pitanje krije se i odgovor na pitanje iz topica.

To što njezine epizode nisu glumatanje nego su iskrene, ne mijenja na stvari apsolutno ništa. Zapravo, skoro da je još gore ako netko ustrajno drži vezu u tome stanju napetosti i neizvjesnosti - glumatanje možda i dojadi, ovo sigurno neće.

BTW, itekako igrate igrice. "Igrica" ne mora označavati svjesno i namjerno zajebavanje druge strane, svjesno i namjerno zatezanje žice, "igrica" ne mora imati nekakav blesavi cilj koji se takvim zatezanjem želi postići.

Čime ćete to sjebati jedno drugo? Prekidom? Mo'š si mislit'. Daleko se više sjebavate, svakodnevno, ovakvom trakavicom od odnosa.

Ako ona ne može / ne želi doći do razloga za svoje ponašanje, to se ponašanje neće promijeniti.

PS: Što uopće znači "ajmo svest odnos na prijateljstvo" - u lemu bi bila razlika? Sve bi ostalo isto osim što se ne biste jebali?
Spreman sam na tako nešto već joj je rečeno, ona mi na to odgovara da nisam normalan i da je najbolje da ja obrisem njen broj ili je blokam

Mislim da to sjebavanje ne drzi vodu, svaki odnos je rizik u koji se upustas. Za sjebavanje je dovoljna jedna osoba, u nasem slucaju se radi o dvije osobe zbog tog silnog natezanja. Stvarno mozda previse imam strpljenja. Ne volim kada netko u neki odnos udje i odmah izvadi svoju kristalnu kuglu i vidi buducnost. Trebas se opustiti i ici dan po dan na pocetku.

Prijateljstvo vjerojatno to znaci. Tesko je to izvedivo ako su vec nek granice dobrano prijedene.

I sada kada sam si odg na pitanje, sto dalje?
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:38   #10
Quote:
qwerty86 kaže: Pogledaj post
Ne volim kada netko u neki odnos udje i odmah izvadi svoju kristalnu kuglu i vidi buducnost. Trebas se opustiti i ici dan po dan na pocetku.

I sada kada sam si odg na pitanje, sto dalje?
Viđate se tek mjesec dana, još ste na početku. Idi dan po dan.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:38   #11
Quote:
qwerty86 kaže: Pogledaj post
Spreman sam na tako nešto
(...)
I sada kada sam si odg na pitanje, sto dalje?
Zamoli moderaturu da zaključa topic, shvati da je stanje u kojemu ste trajno, i nastavi trpjeti.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 01:24   #12
Quote:
qwerty86 kaže: Pogledaj post
I sada kada sam si odg na pitanje, sto dalje?
Prestani da se ponasas kao devojcica i reci joj da ti se javi kada bude zelela ozbiljnu vezu sa tobom. Ne razumem zasto ti nije dovoljno kada ti je vec neoliko puta rekla da zeli SAMO prijateljstvo od tebe? Zasto ignorises njenu zelju, nego natezes vase poznanstvo do pucanja?
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 21:40   #13
Možda je ona zagrijana za tebe, ali igra igrice toplo hladno. Ja mislim da ova cura nije amaterka i jako dobro zna na šta se momci/muškarci pale. 99 posto muških vole ove igrice a da toga nisu ni svjesni. I sad će se sto posto javit neki forumaši koji će reć da je to nezrelo bla bla bla. Ali takve igrice puno više pale muške nego kada im je neka ženska dostupna 24/7.

I viruj mi da je ona tebi iti malo dostupnija ne bi se ti ovoliko zagrija za nju. Niti jedan muški se ne može zaljubiti u žensku koja mu se nudi na pladnju i koja je uvik topla i koja ne igra barem malo igrica.

Muškarci su lovci i to je to. A laki plijen nije zabavni plijen.
two faced girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 00:39   #14
Quote:
qwerty86 kaže: Pogledaj post
Slažem se s tobom, nama i je dobro. To smo nedavno sami pričali da nam ide ok, ali na kraju taj ok eliminiramo zbog tih njenih ispada. Ovdje je dosta drugačije, ona je tip osobe koji ne glumata nego kaže što misli, niti oboje igramo igrice. Govorimo si ono što mislimo. A to sam jako rijetko nalazio kod suprotnog spola.
Jbte da ti je ta tvoja "veza" imalo dobra, nebi ti tražil riješenja po forumu, neg bi veza cvijetala

ak ne cvijeta, odjebi to sve i idi dalje. jbte najgore ti je zaglaviti u nekoj gluposti od veze
prasac-nelson is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 00:43   #15
par puta ti je servirala odjeb, ako me oci ne varaju pri citanju. zar si toliki sadomazo autore?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 00:51   #16
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
par puta ti je servirala odjeb, ako me oci ne varaju pri citanju. zar si toliki sadomazo autore?
Očito sam sadomazo i nisam baš normalan
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 21:56   #17
Nije spremna, ne zna što želi. Fajk prijateljstvom te samo drži lockanim za sebe za svaki slučaj ako bi eto postala spremna., jebeš to. Eventualno joj možeš biti tek neki rebound. Ako ti je to ok ostani. Ako nije bježi.
Emotivno ćeš se vezati sve više a ona će kada napokon bude spremna odjahati u suton s trećim.

Kada imaš osjećaj da ćeš nekog sjebati obično to i napraviš ako ti taj netko da priliku. Dobio si fer upozorenje, budi pametan i poslušaj ga.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:03   #18
Potrudi se malo da je bolje zadovoljiš. Kad ženu pošteno izjebeš, nikakve bivše veze i loša iskustva više nisu problem.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:07   #19
Talking

Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Potrudi se malo da je bolje zadovoljiš. Kad ženu pošteno izjebeš, nikakve bivše veze i loša iskustva više nisu problem.
E kada bi to bilo rješenje svakog problema na svijetu
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 16:47   #20
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Potrudi se malo da je bolje zadovoljiš. Kad ženu pošteno izjebeš, nikakve bivše veze i loša iskustva više nisu problem.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:11.