Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2014., 15:41   #1
Exclamation tcom max adsl promjena brzine

Jucer mi je dosla opcija 10mb/s po istoj cijeni od 4mb/s pa sam aktivirao i sada mi stari sere i zeli da vratim na 4mb/s, ne pitajte zasto... Uglavnom ja imam ugovor i sad mi neda da vratim mogu jedino produljit ugovor ili novi ugovor, ako produljim ugovor dali cu trebat neku dodatnu nadoplatu ili mogu samo vratit, jer ne bi htio da mu dode veca cifra jer ce me ubiit, vec je dovoljno nadrkan... Moze pomoc plss
LeEPiCMuFFiN is offline  
Old 31.01.2014., 22:37   #2
Ovdje piše: "MAXadsl brzinu možete promijeniti u bilo kojem trenutku bez dodatnih troškova."
sanjinko is offline  
Old 01.02.2014., 08:29   #3
mislim i da imaš pravo jednom mjesečno mijenjat brzinu,koja naravno vrijedi od 1.idučeg mjeseca..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Old 12.02.2014., 15:14   #4
kada zelim vratit brzinu mi dode:
"Odabrani proizvod nije dostupan na Vašoj aktivnoj usluzi iz Telekom ID profila."
Mozda mogu samo jedanput mjesecno?
LeEPiCMuFFiN is offline  
Old 12.02.2014., 16:39   #5
da.
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Old 03.08.2017., 13:50   #6
Htio bih povećati brzinu i odabrati jednu od one četiri Turbo opcije uz nadoplatu od 10 kn mjesečno. Uglavnom, kad kliknem na gumb Odaberi piše mi "Odabrani proizvod nije dostupan na Vašoj aktivnoj usluzi iz Telekom ID profila" isto kao i forumašu koji je otvorio ovu temu s tim da ja nikad prije nisam mijenjao ništa, ni brzine ni pakete niti išta.
MatejR is offline  
Old 05.08.2017., 13:36   #7
Quote:
MatejR kaže: Pogledaj post
Htio bih povećati brzinu i odabrati jednu od one četiri Turbo opcije uz nadoplatu od 10 kn mjesečno. Uglavnom, kad kliknem na gumb Odaberi piše mi "Odabrani proizvod nije dostupan na Vašoj aktivnoj usluzi iz Telekom ID profila" isto kao i forumašu koji je otvorio ovu temu s tim da ja nikad prije nisam mijenjao ništa, ni brzine ni pakete niti išta.
nece ti nista ni pisati osim ako tvoj prikljucak nije na optici. ako si na bakru tu poruku bi i trebao dobiti jer su ti "turbo" paketi dostupni samo korisnicima na optici.
ukoliko jesi na optici obda zovi szk,neki je z..eb ocito.
kurijoza is offline  
Old 05.08.2017., 17:03   #8
turbo opcije su dostupne i korisnicima na bakru. jedna sam od tih i imam dostupne turbo opcije. i ne samo dostupne, koristim jednu od njih.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Old 04.09.2017., 23:08   #9
tema za t-com postoji https://www.forum.hr/showthread.php?t=378883&page=676 pa se ovakva pitanja mogu postavljati i u njoj.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:28.