Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2017., 19:50   #81
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma super. Neka debate. Samo meni je ovo upalo u oko pa me to jako zasmetalo. Moilo bih te da to učiniš zbog mene. Fali mi on!
Joj nemoj se zaljubiti u njega ? On ti ozenjen i ima velike djevojke . Mozes ga ganjati jedino ako ti treba jedan menadzer posto ti je on glumac a ti si ekspert za cinema . Imali bi vas dvojica o cemu debatirati .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 20:07   #82
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Cak ne bolujem i to me jako zabrinjava . Mislim da sam postao emocionano osakacen .
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 20:15   #83
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Ispricavam se na upadu ? Jako interesntna debata i ugodna za citati .
Kako nije uporedjivanje ? Jako tesko je ne uporedjivati . Ne znam ko to moze , ali licno imam tendenciju uporedjivanja , i to uporedjivanje moze biti opasno barem kod mene .
Ako pronadjem nesta sta me podsjeca na bivse , mogu bez oklijevanja prekinuti odnos .
Kazao bih da su me prijasnja iskustva natijerala da podignem moje kriterije . Sta znaci da sam ljestvicu takodjer podigao vislje za centimetar i ako nisam siguran da cu uspijeti dosegnuti tu visinu .
Čuj,meni uopće neće smetati ako će moj budući znati popraviti i srediti sve počevši od računala i mobitela pa do pregorenog grijača u pećnici, kao što je znao moj bivši.

Ako neće znati, ništa zato, postoje servisi, ali da bi mi bilo draže kad bi znao, bi.

Poželjna osobina, i ništa više od tog. Nije usporedba. Pobogu, ne patim zbog toga za bivšim, niti ga tražim u budućem.
I tako ni za jednim, koju god meni poželjnu osobinu da je posjedovao.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 20:23   #84
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Čuj,meni uopće neće smetati ako će moj budući znati popraviti i srediti sve počevši od računala i mobitela pa do pregorenog grijača u pećnici, kao što je znao moj bivši.

Ako neće znati, ništa zato, postoje servisi, ali da bi mi bilo draže kad bi znao, bi.

Poželjna osobina, i ništa više od tog. Nije usporedba. Pobogu, ne patim zbog toga za bivšim, niti ga tražim u budućem.
I tako ni za jednim, koju god meni poželjnu osobinu da je posjedovao.
ma ne "udaješ" se za meštra nego za nekoga koga voliš makar taj ima dvi live ruke.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 20:23   #85
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Coeli, drugi put ti treba da uhvatiš ono što te fascinira. Visiš između ideala i onoga što jesi. Pomiri se sama sa sobom. Bit će to dobro.
drugi put ili dug put?

Ako je potonje, nekad sam i ja po idealima bila Mali Kapo.
No ubi me ljudska proračunatost, možda još i više ljudski strahovi i ograde. Pa sam sada malo manji idealist. Ili se samo brže otrijeznim.

Pomirena sam sa sobom, bogom i vragom. Takva sam, kakva sam. Tako je, kako je. I dobro je da je tako, i dok je tako, znalo je bit i puno gore.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 20:38   #86
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
ma ne "udaješ" se za meštra nego za nekoga koga voliš makar taj ima dvi live ruke.
Pa to sam i rekla, nisam li?
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 20:44   #87
kroz strahove, ograde i proracunatost ne ide bez ideala

oprostite, ja se ubacih u ovu vasu komunikaciju, novi pa se ne snalazim
a bas ste mi simpa i vi, draga damo, i sjor mali kapo

uzajte
fraivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 20:45   #88
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Sta se ti cerekas ?

Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Čuj,meni uopće neće smetati ako će moj budući znati popraviti i srediti sve počevši od računala i mobitela pa do pregorenog grijača u pećnici, kao što je znao moj bivši.

Ako neće znati, ništa zato, postoje servisi, ali da bi mi bilo draže kad bi znao, bi.

Poželjna osobina, i ništa više od tog. Nije usporedba. Pobogu, ne patim zbog toga za bivšim, niti ga tražim u budućem.
I tako ni za jednim, koju god meni poželjnu osobinu da je posjedovao.
Ne slazem se sa tobom . Meni taj tip osobnosti nije pao na pamet .
Volio bih totalno novu osobu i radije bih platio servis ili popravio sam . Ne znam sada da li bi ovo znacilo da ipak nisam totalno izbrisao bivsu iz mozga?
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 20:58   #89
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Ne slazem se sa tobom . Meni taj tip osobnosti nije pao na pamet .
Volio bih totalno novu osobu i radije bih platio servis ili popravio sam . Ne znam sada da li bi ovo znacilo da ipak nisam totalno izbrisao bivsu iz mozga?
Može bit. Ne znam. Zašto bi neka osobina trebala biti nužno vezana uz osobu?

Fali ti ''to''nešto, jer je to bilo nešto posebno, ali to ne znači da ti fali ta osoba i da patiš za njom.

Recimo, putovanja. Ako si s bivšom volio putovati (i ona s tobom), s budućom više nećeš jer te to podsjeća na bivšu?

Ni na lignje više nećeš ić s budućom jer je bivša voljela lignje?

Pa jebemu! Mislim stvarno???
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 21:04   #90
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Može bit. Ne znam. Zašto bi neka osobina trebala biti nužno vezana uz osobu?

Fali ti ''to''nešto, jer je to bilo nešto posebno, ali to ne znači da ti fali ta osoba i da patiš za njom.

Recimo, putovanja. Ako si s bivšom volio putovati (i ona s tobom), s budućom više nećeš jer te to podsjeća na bivšu?

Ni na lignje više nećeš ić s budućom jer je bivša voljela lignje?

Pa jebemu! Mislim stvarno???
Zavisi od bivse . Ako mi je zivot zagorcala ,budi sigurna da necu sigurno otputovati na ista mijesta . Ni posijetiti iste restorane gdje sam sa njom jeo .
Ako je ONA voljela lignje a ja ne , necu sigurno ici na lignje .
Pa ne mora biti osobina . Nabrojala si hrpu stvari koje nisu osobine vec ukus.
Ne radi mi kompjuter i sada ce se ugasiti . Imam problema sa bateriom .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 21:16   #91
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Zavisi od bivse . Ako mi je zivot zagorcala ,budi sigurna da necu sigurno otputovati na ista mijesta . Ni posijetiti iste restorane gdje sam sa njom jeo .
Ako je ONA voljela lignje a ja ne , necu sigurno ici na lignje .
Pa ne mora biti osobina . Nabrojala si hrpu stvari koje nisu osobine vec ukus.
Ne radi mi kompjuter i sada ce se ugasiti . Imam problema sa bateriom .
Ma može bit bilo što, tak svejedno. Nećemo valjda stalno birati novi tip osobe, da nas ta osoba nečim slučajno ne bi podsjetila na bivšu?

Usto, do nekih godina već shvatimo kakav nam profil osobe odgovara, i s takvima idemo u vezu. To znači da svaka buduća osoba ima neke osobine prethodnih. A neke od tih osobina su nam poželjnije od nekih drugih.

Mislim, logično je. Nije mi jasno kako vam to nije jasno.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 21:21   #92
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Ako baš netko pati na doktore, onda da. No dakako, rijetko je baš tako. Kome je nečija titula jako važna, tražit će takvog partnera.

Jasno da nas iskustvo oblikuje u svim segmentima života, pa tako i u tom.

I jest, partnera upoznajemo s vremenom i ne znamo kakva će biti njegova reakcija na nešto. No to ne znači da u vezi s tim nemamo izvjesna očekivanja, stvorena na temelju prethodnih iskustava, ni da nam ljestvice u tom smislu nisu podignute.

Autor je počeo od usporedbe ali samo zato što je uz tu ženu shvatio da bi volio imati partnericu koja između ostalog i dobro kuha.
Zatim je naveo i drugi primjer, nešto što mu se jako svidjelo u neke druge žene, pa bi volio kad bi njegova buduća imala i tu osobinu.

Nije to uspoređivanje osoba, nego otkrivanje poželjnih osobina, kroz iskustva s drugima.
Onda je autor savrsen za temu "Gde su ovakve zene" sa listom svojih zelja koje bi buduca partnerica trebala da ima, analogno temi "Gde su ovakvi muskarci".
Pa po stavkom 1 da dobro kuva.

To je taj nivo.

I dalje smatram da svaka osoba zavredjuje jedinstvenost I da, mislim da bih mu pozelela da mu lignja zapne u grlu da me odvede u restoran koji mu je bio omiljen sa bivsom.

Radije cu jesti parce pice na klupi koja ce biti najlepsa jer je to iskustvo sa mnom.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 21:22   #93
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Ma može bit bilo što, tak svejedno. Nećemo valjda stalno birati novi tip osobe, da nas ta osoba nečim slučajno ne bi podsjetila na bivšu?

Usto, do nekih godina već shvatimo kakav nam profil osobe odgovara, i s takvima idemo u vezu. To znači da svaka buduća osoba ima neke osobine prethodnih. A neke od tih osobina su nam poželjnije od nekih drugih.

Mislim, logično je. Nije mi jasno kako vam to nije jasno.
Meni je logicnije da sve promijenim . Promijenio bih i grad i drzavu i sve krenuo jovo nanova . Pokusao bih samo ne praviti iste greske kao sa bivisom .
Mislim da bih sve promijenio totalno . Ne vidim uopce potrebe da budem sa nekim slicnim bivsem pa imao taj bivsi hrpu kvaliteta ipak je bivsi .
Izabrao bih kompletno nekoga diferentnog .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 21:48   #94
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
I dalje smatram da svaka osoba zavredjuje jedinstvenost I da, mislim da bih mu pozelela da mu lignja zapne u grlu da me odvede u restoran koji mu je bio omiljen sa bivsom.

Radije cu jesti parce pice na klupi koja ce biti najlepsa jer je to iskustvo sa mnom.
mislim da je u tom slučaju najbolje da pođeš od sebe, pa ni istim ulicama više ne šećeš s budućim, kao što si šetala s bivšim.

I pazi da slučajno ne odete na kolače u istu slastičarnicu u koju si išla s bivšim. Sjedite na klupi i ližite sladoled.

I ni u ludilu s njim u šoping u iste šoping centre u koje si išla s bivšim!!!

Jer On zavrjeđuje jedinstvenost!!!!

Što se pak njega tiče, zahtijevaj da smjesta kupi novi auto, jer ti se nećeš vozit s njim u istom autu u kojem se vozio s bivšom.

Ma cijeli stan nek promjeni, jer ona je bila tamo!

I ti isto. Kupi novi auto. I stan. I cijelu garderobu, jer u tim hlačama i minici te bivši gledao. Jer On -taj budući, je jedinstven i zavrjeđuje jedinstveni tretman, u svakom pogledu.

Isto kao i ti. U svakom pogledu. :klap:
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 21:58   #95
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
mislim da je u tom slučaju najbolje da pođeš od sebe, pa ni istim ulicama više ne šećeš s budućim, kao što si šetala s bivšim.

I pazi da slučajno ne odete na kolače u istu slastičarnicu u koju si išla s bivšim. Sjedite na klupi i ližite sladoled.

I ni u ludilu s njim u šoping u iste šoping centre u koje si išla s bivšim!!!

Jer On zavrjeđuje jedinstvenost!!!!

Što se pak njega tiče, zahtijevaj da smjesta kupi novi auto, jer ti se nećeš vozit s njim u istom autu u kojem se vozio s bivšom.

Ma cijeli stan nek promjeni, jer ona je bila tamo!

I ti isto. Kupi novi auto. I stan. I cijelu garderobu, jer u tim hlačama i minici te bivši gledao. Jer On -taj budući, je jedinstven i zavrjeđuje jedinstveni tretman, u svakom pogledu.

Isto kao i ti. U svakom pogledu. :klap:
Naravno da zavredjujem. Od sebe uvek I polazim.
Mozda sam sujetna a mozda jednostavno imam samopostovanje I ne bih sebi zelela da nastavljam tamo gde je neka druga stala. Niti sam osoba za vidanje rana a ni dobra vila za ispunjavanje neostvarenih zelja.
Osim ako su nevaljale.

Isto kao I on, I sigurno ne zavredjuje da nastavlja tamo gde je neko drugi pre njega stao niti da mu neki drugi postavlja kriterijume. Nije trkacki konj.

Bdv, muskarci uglavnom to ne vole, poredjenje sa bivsima jako vredja njihovu muskost.

To bi svaka zena trebala da zna.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 22:37   #96
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Naravno da zavredjujem. Od sebe uvek I polazim.
Mozda sam sujetna a mozda jednostavno imam samopostovanje I ne bih sebi zelela da nastavljam tamo gde je neka druga stala. Niti sam osoba za vidanje rana a ni dobra vila za ispunjavanje neostvarenih zelja.
Osim ako su nevaljale.

Isto kao I on, I sigurno ne zavredjuje da nastavlja tamo gde je neko drugi pre njega stao niti da mu neki drugi postavlja kriterijume. Nije trkacki konj.

Bdv, muskarci uglavnom to ne vole, poredjenje sa bivsima jako vredja njihovu muskost.

To bi svaka zena trebala da zna.
Polaziš od pretpostavke da netko s tobom lijeći svoje rane ako te vodi nekud gdje je prije bio s nekom svojom, a to uopće nije točno.

S onima kojima treba liječiti rane, nećeš ni ući u vezu, tako blesava pouzdano nisi. Ne ti, ne djeluješ mi tako. A baš mi i ne djeluješ kao netko tko bi ušao u vezu s budalom koja će te procjenjivati po broju bivših veza.

Što se mene tiče, sa svojim dečkima pričam o svemu, o svojim bivšima, o njegovim bivšima i tako dalje. Ništa nije zabranjeno reći ni pitati, nema tabu tema.

I tako. Znalo se dogoditi da negdje na moru spomene restoran u kojem je s bivšom bio na odličnim lignjama. Moja reakcija? Ajmo!

No ja nikad u životu nisam bila u ljubavnoj vezi u kojoj nisam bila apsolutno sigurna da me on obožava.

Događalo se obrnuto pa nisam opazila da je to smatrao usporedbom s bivšim. Jer nije imao nikakvog razloga sumnjati da patim za bivšim.

Tako je to kad se veze temelje na obostranim povjerenju. Zato tu osobinu stalno ističem kao najvažniju u vezi. Uz ljubav, naravno, ništa bez ljubavi.

Ako ne mogu vjerovati onom s kim sam u vezi, i ako me taj na bilo koji način zapostavlja, a to se jako dobro osjeti, vrlo brzo to prekidam.

Zato sam u životu imala ili duge ili jako kratke veze. Nema šanse da ću dopustiti da se veza razvuče na godinu dana ili duže, a da ne znam na čemu sam. Najviše 2-3 mjeseca. Ako se do tada ne vidi gdje smo, što se mene tiče, adio.

Strahu i sumnjama u vezi nije mjesto. Ja se ne bojim ničijih bivših, a tko god da se boji mojih bivših i stvara probleme oko toga, pouzdano neće biti u vezi sa mnom.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 01:08   #97
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Pa to sam i rekla, nisam li?
ma jesi.
al ja te obožavan čitati.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 03:56   #98
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
mislim da je u tom slučaju najbolje da pođeš od sebe, pa ni istim ulicama više ne šećeš s budućim, kao što si šetala s bivšim.

I pazi da slučajno ne odete na kolače u istu slastičarnicu u koju si išla s bivšim. Sjedite na klupi i ližite sladoled.

I ni u ludilu s njim u šoping u iste šoping centre u koje si išla s bivšim!!!

Jer On zavrjeđuje jedinstvenost!!!!

Što se pak njega tiče, zahtijevaj da smjesta kupi novi auto, jer ti se nećeš vozit s njim u istom autu u kojem se vozio s bivšom.

Ma cijeli stan nek promjeni, jer ona je bila tamo!

I ti isto. Kupi novi auto. I stan. I cijelu garderobu, jer u tim hlačama i minici te bivši gledao. Jer On -taj budući, je jedinstven i zavrjeđuje jedinstveni tretman, u svakom pogledu.

Isto kao i ti. U svakom pogledu. :klap:
Pretjeruješ. Nije stvar odvođenja u isti restoran nego "omiljenog restorana". Htjeli ne htjeli, stvaramo s ljudima uspomene i neka nas mjesta vežu za te ljude. Naravno ne sva, niti svi kafići niti sve ulice, ali malo je bizarno voditi novu osobu na identična mjesta ako je to bio "vaš kafić" npr.
A i ne znam kako bi osoba to znala ako joj se nije nametlo na nos da je to to mjesto. Dakle, ako već nekoga i vodiš u "vaš kafić", šuti o tome. Jer je to onda sve skupa sick. Onako, who gives a fuck gdje ste gledali zvijezde dok ste se jebali? To čini zvijezde problematičnima, to laprdanje o kontekstu, a ne zvijezde same.
Tebi taj tvoj sigurno nije rekao da mu je u tom restoranu bivša dirala kurac. Ili možda je pa si najtoleraltnija žena na svijetu.
Ako si u nekog sigurna, ništa nije problem.
Ako te netko čini nesigurnom, sve je problem.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 08:18   #99
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Polaziš od pretpostavke da netko s tobom lijeći svoje rane ako te vodi nekud gdje je prije bio s nekom svojom, a to uopće nije točno.

S onima kojima treba liječiti rane, nećeš ni ući u vezu, tako blesava pouzdano nisi. Ne ti, ne djeluješ mi tako. A baš mi i ne djeluješ kao netko tko bi ušao u vezu s budalom koja će te procjenjivati po broju bivših veza.

No ja nikad u životu nisam bila u ljubavnoj vezi u kojoj nisam bila apsolutno sigurna da me on obožava.

Događalo se obrnuto pa nisam opazila da je to smatrao usporedbom s bivšim. Jer nije imao nikakvog razloga sumnjati da patim za bivšim.

Tako je to kad se veze temelje na obostranim povjerenju. Zato tu osobinu stalno ističem kao najvažniju u vezi. Uz ljubav, naravno, ništa bez ljubavi.

Ako ne mogu vjerovati onom s kim sam u vezi, i ako me taj na bilo koji način zapostavlja, a to se jako dobro osjeti, vrlo brzo to prekidam.

Zato sam u životu imala ili duge ili jako kratke veze. Nema šanse da ću dopustiti da se veza razvuče na godinu dana ili duže, a da ne znam na čemu sam. Najviše 2-3 mjeseca. Ako se do tada ne vidi gdje smo, što se mene tiče, adio.

Strahu i sumnjama u vezi nije mjesto. Ja se ne bojim ničijih bivših, a tko god da se boji mojih bivših i stvara probleme oko toga, pouzdano neće biti u vezi sa mnom.
Ne znam šta bih ti rekla osim što mislim da banalizuješ priču i svodiš je na materijalne aspekte veze. Osim ako ti odlazak u restoran nije kriterijum za vezu? Uostalom, nisi ti sama u vezi. To što tebi ne smeta ne znači da njemu ne bi smetalo i da mu kroz glavu ne bi prolazilo šta je još uz lignje bilo na meniju izmedju tebe i tvog bivšeg.

Žene umeju svojom egocentričnošću da kastriraju muškarca, a da toga nisu ni svesne.

Meni su bitniji gestovi, ponašanje u nekim situacijama, postupci, neopipljive stvari, način komunikacije, sve ono što svaku osobu čini jedinstvenom.

I da, ja sam prilično samouverena osoba ali ne zato što minimalizujem značaj bivših ili ih racionalizujem, već zato što ih ostavljam uspomenama, fokusiram se na sadašnjost i gradjenje budućeg. Ne kopam po prošlosti, uopšte me to previše ne zanima, ni svoja a pogotovo ne tudja, osim u kratkim crtama, i takodje, nikada nisam imala bilo kakav strah od bivših, možda baš zato što sav fokus, u svakoj vezi stavljam na NAS i stvaranje jednog skroz novog iskusktva koje samo po sebi zaslužuje da bude jedinstveno.

Quote:
Što se mene tiče, sa svojim dečkima pričam o svemu, o svojim bivšima, o njegovim bivšima i tako dalje. Ništa nije zabranjeno reći ni pitati, nema tabu tema.

I tako. Znalo se dogoditi da negdje na moru spomene restoran u kojem je s bivšom bio na odličnim lignjama. Moja reakcija? Ajmo!
Eto vidiš, a ja svojim momcima nikada nisam bila ortak, verujem da zbog toga nikome nije nikad ni padala na pamet bivša kada je sa mnom.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 08:31   #100
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post

Eto vidiš, a ja svojim momcima nikada nisam bila ortak, verujem da zbog toga nikome nije nikad ni padala na pamet bivša kada je sa mnom.
Kaj ovo znači? Nisi im bila prijatelj?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger