Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2017., 14:50   #81
mislila sam na lijevu. nefit je po tome što ne izgleda fit i što u to vrijeme nije ništa radila. prosječno, da. nije 6 mjeseci nego razmak od nekoliko godina.
namjerno sam stavila sliku te cure jer u desnoj varijanti očito puno ljudi smatra zgodnom https://www.instagram.com/martina_boss/
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:51   #82
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
mislila sam na lijevu. nefit je po tome što ne izgleda fit i što u to vrijeme nije ništa radila. prosječno, da. nije 6 mjeseci nego razmak od nekoliko godina.
namjerno sam stavila sliku te cure jer u desnoj varijanti očito puno ljudi smatra zgodnom https://www.instagram.com/martina_boss/
Zmaj
Andjeo Sarme is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:57   #83
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
mislila sam na lijevu. nefit je po tome što ne izgleda fit i što u to vrijeme nije ništa radila. prosječno, da. nije 6 mjeseci nego razmak od nekoliko godina.
namjerno sam stavila sliku te cure jer u desnoj varijanti očito puno ljudi smatra zgodnom https://www.instagram.com/martina_boss/
Mozes izgledat kao ona, dakle ne bit misicava pretjerano i bit prilicno sposobna za fizicke aktivnosti i napore.

Ja sam u srednjoj skoli i trenirala atletiku, tri put tjedno po otprilike tri sata. Nisam izgledala bas misicavo. Sjecam se jednog lika koji me pitao jel se bavim kakvim sportom i prije neg sam stigla odgovorit nadovezao; ma ne izgledas previse njezno.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 15:00   #84
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
kao sto napisah na prvoj stranici, privlacne su ak metnu silikone, po mogucnosti i cubice.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 16:12   #85
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
kao sto napisah na prvoj stranici, privlacne su ak metnu silikone, po mogucnosti i cubice.
Silikoni dobro izgledaju kad su obucene.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 17:18   #86
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
ako smijem primijetiti, cca 9 i pol od deset diskutanata s ove teme očito ne vježba ili ne zna puno o istome, jer fit žena koja vježba ne izgleda neženstveno (ako je priroda nije tako blagoslovila, a u tom slučaju je neženstveno građena i kad ne mrda malim prstom).
na stranu instagram i reklame, u rl-u je stanje drukčije.

inače se ježim izjava 'žena treba' izgledati ovako ili onako. treba izgledati onako kako hoće i kakva je.
Hell yeah

Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Privlace me zene. Svakave zene.
Iskren covjek
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 17:45   #87
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Silikoni dobro izgledaju kad su obucene.
Poznajem 4 cure sa silikonima. Samo jedne su mi lijepe, al stvarno lijepe i fine na dodir. Ove tri, po meni bolje da ih nisu ni radile, katastrofa.

Koliko si ih ti vidio uzivo?
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.

Zadnje uređivanje AlwaysOnTop : 29.10.2017. at 18:18.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 23:46   #88
Ja volim sportašice s oblinama. Rukometašice su mi zakon
Šira ramena, dobra guza, još ako je i sisata, kud ćeš bolje.

Lauren Fisher mi je baš slatka u licu, samo je malo zakinuta za poprsje.
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 02:05   #89
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Poznajem 4 cure sa silikonima. Samo jedne su mi lijepe, al stvarno lijepe i fine na dodir. Ove tri, po meni bolje da ih nisu ni radile, katastrofa.

Koliko si ih ti vidio uzivo?
Cak cetiri? Pa zar tako masovno idu kod nas na ugradjivanje?

Ne mogu se silikoni porediti sa prirodnim. Ali bolje i to nego kad ima male.

Nekako mi je steta vidjet lijepu zenu bez sisa. To mi je isto kao kad je muskarac lijep al nizak.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 02:48   #90
krvi ti iz nosa.....

silikoni?
a zašto?

always, molim odgovor.



ovaj gori voli rukometašice.
pa di baš njih, sinko, a di su odbojkašice...
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 04:48   #91
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Referirao sam se na gym ekipu, ne na ostale sportove. Skroz mi je legit kad ekipa bude zaljubljena u nogomet, plivanje, veslanje, taekwando, košarku itd.
No ne vjerujem da bar polovica ekipe iz gyma to radi iz čiste strasti prema utegu, tek onaj manji dio koji se profi i poluprofi bavi time, ostali su tu da si podignu fizički izgled a ne jer tolko obožavaju dizat utege ko nogometaš naganjat loptu. Nije isto da ga jebeš.
Ja znam sam jednog koji baš tak opako brije kroz cijelu godinu na to. On bu moj privatni trener. Kako natjerat glavu da zavoli sport bez lopte! Možda pomognu te žene kaj dižu tegove da imam gdje gledat dok se ja trudim podić šipku?!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 05:50   #92
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
ovaj gori voli rukometašice.
pa di baš njih, sinko, a di su odbojkašice...
Volim i odbojkašice hehe.
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 08:42   #93
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
silikoni?
a zašto?

always, molim odgovor.

Da bi izgledale zenstveno. Preleti temu i pogledaj postavljene fotke. Sve imaju silikone. Ako zelis takve misice zrtvujes sise. Ako zelis i sise, stavljas silikone.

Grda je, al naletila prva pa eto..ima puno boljih primjeraka

http://www.avocaclinic.ie/wp-content...8-14.36.24.jpg
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 09:03   #94
ovo 10 do 12 je previše...znam ih par tahvih i tak zgledaju samo pred natjecanje....inače su 15 do 22....a ljudi ko bira....glavno da nisu ko rumunjske atletičarke iz 8oih
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 09:49   #95
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Slobodno neka nadje. Problem je kada se krenu promovirati Lucije i uvjeravati ekipu da je to ok. Jos veci problem kada te takva/takav ide uvjeravati da ti treba biti privlacna ili si povrsan sto ti nije.

Sent from my SM-G935F via Tapatalk
Meni debeli uopće nisu privlačni. Al to je moj ukus,koji mi je možda i nametnut jer se godinama promovira mršavost.
Prije je ekipa voljela debele jer je to bio pokazatelj da imaš love i možeš priuštit klopu.

Ne vjerujem ni da su zdrave anoreksične manekenke kaj jedu papirnate maramice...
Zato su se i pojavile razne Lucije.
Samo kaj je to pretjerano sad na drugu stranu.

Rješenje je umjerenost. Ništa pretjerano ne valja.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 09:52   #96
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
koji nick

suprotno od fit nisu samo lucije nego i mršavi nefit ljudi i ljudi s umjerenom težinom.
ovako nekako https://scontent-sea1-1.cdninstagram...NTUzOA%3D%3D.2

ova žena se dotjerala do savršenstva
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 09:55   #97
Ta famozna Lucija trenutno izgleda kolko tolko prihvatljivo zahvaljujuci tome sto ima hrpu para, profi fotkama, fotoshopu i godinama. Za 10ak god ak tak nastavi, sve ce to omlohavit i izgledat ocajno. Lako je sa 20 i kusur nositi 20kg viska jer je to jos sve prirodno donekle utegnuto.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 09:56   #98
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post

suprotno od fit nisu samo lucije nego i mršavi nefit ljudi i ljudi s umjerenom težinom.
ovako nekako https://scontent-sea1-1.cdninstagram...NTUzOA%3D%3D.2
A što fali ovom izdanju na lijevoj fotki? Za oko je desna varijanta možda i bolja ali ruka mi definitivno bježi na lijevo.
KurtTank is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 09:57   #99
Quote:
KurtTank kaže: Pogledaj post
A što fali ovom izdanju na lijevoj fotki? Za oko je desna varijanta možda i bolja ali ruka mi definitivno bježi na lijevo.
Zato jer je fotka prirodna i nije doradjena.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 10:01   #100
Quote:
KurtTank kaže: Pogledaj post
A što fali ovom izdanju na lijevoj fotki? Za oko je desna varijanta možda i bolja ali ruka mi definitivno bježi na lijevo.
kako što fali? fali mišića. radi se o dosta vitkoj ženi koja ne vježba, dupe joj je spljošteno, iza je na nogama celulit u nastajanju, za razliku od desne
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger