Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2017., 17:33   #1
Šta mislite o ženama sa silikonima?

Tesko je reci. Lijepo izgleda dok je zena obucena. Ali kad se skine i kad pipnes vidis da nije to to.

Cini mi se da postaje sve popularnije i da neke djevojke kojima zaista nije potrebno idu na tu operaciju.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 17:39   #2
A cuj, ako je dobar posao to moze biti ok. Sad, koliko ih ima dosta love i muda da riskiraju los rezultat...

Vecina ce reci nema do prave prirodne cvrste sise i da takve preferiraju. To mislim da ide bez pogovora. Samo takvima plasticna kirurgija ionako nije ciljno trziste.

A ove koje idu bez potrebe... ne znam sto reci. Meni osobno besmislica.

Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 17:52   #3
Ne...Ne volim to.Lijepo se vidi, volim velike sise, ali hvala ne..Silikoni su mi pvc materijal. To je za mene stolarija.
Malcontent Cala is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 18:05   #4
Ne znam jel pitanje samo za muske, ali ja kao zensko podrzavam kad zenska ima ruzne sise i komplekse zbog toga. Kao ja npr i napravit cu to kadtad. Unatoc ruznim oziljcima, ali jebiga.

Ove sta hoce neku nerealnu velicinu samo da bi privlacile paznju, a nisu inace ravne ko daske i imaju lijepi oblik (a to su vecina rekla bih), njima stvarno to ne treba i ne kuzim ih iskreno.

Tu na forumu ce svi reci da bi im smetalo, samo prirodno, ovo ono, ali da imaju takvu zensku ,cisto sumnjam da bi im to smetalo, ako nije neki ekstrem bas.
crazy dog lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 18:16   #5
Sta mislite o zenama sa silikonima?

Nista! Ne razmisljam o zenama sa silikonima.
__________________
Kad tiranija postane zakon, otpor postaje dužnost.
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 18:17   #6
Quote:
crazy dog lady kaže: Pogledaj post
Ne znam jel pitanje samo za muske, ali ja kao zensko podrzavam kad zenska ima ruzne sise i komplekse zbog toga. Kao ja npr i napravit cu to kadtad. Unatoc ruznim oziljcima, ali jebiga.

Ove sta hoce neku nerealnu velicinu samo da bi privlacile paznju, a nisu inace ravne ko daske i imaju lijepi oblik (a to su vecina rekla bih), njima stvarno to ne treba i ne kuzim ih iskreno.

Tu na forumu ce svi reci da bi im smetalo, samo prirodno, ovo ono, ali da imaju takvu zensku ,cisto sumnjam da bi im to smetalo, ako nije neki ekstrem bas.
Kak je to kod tebe?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 19:33   #7
Ja ih imam u planu staviti. Za svoje zadovoljstvo. Briga me sto ce susjeda Jozica ili susjed Pero reci ili misliti.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 19:40   #8
ako je neki estetski problem ili su poslije dojenja "ispuhane" malo to staviti u red sasvim podržavam, ali one napumpane lopte nisu normalne...

Poslano sa mog BLN-L21 koristeći Tapatalk
maiky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 19:45   #9
Svaka žena ima pravo sa svojim tijelom činiti što god je volja.

Ako su željele silikone i ako su sakupile hrabrosti i novca za taj zahvat svaka im čast

Ako su pak odustale od zahvata zbog možebitnih kritika okoline tada su one za mene kukavice.
prasac-nelson is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 20:24   #10
Potpuno mi je neprivlačno. Jedna od glavnih stavki privlačnosti ženskog tijela bi mi bila prirodnost tog tijela i koliko je žena "saživljena" sa svojim fizičkim aspektom.





Eto, dah svoj doprinos, nemam pojma što više reći na ovu extra inovativnu temu
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 20:32   #11
nemam neki stav o tome.
bitno da ne izgledaju ko neprirodne i groteskne kvrge.

prirodno ne znaci i privlacno bas kao sto "neprirodno" ne znaci neprivlacno.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 20:42   #12
Nisu mi privlačne uopće, još kad vidim cure od 30-ak godina da se botoksiraju
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 21:07   #13
Nezanimljive.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 21:16   #14
Nisam fan velikih grudi tako da mi je povećanje istih potpuno bezveze. Rekao bih da mi je najdraža veličina AA.

Radije se ti brini ima li dama kvržice. Podsjeti ju na mamografiju. Nagovori ju na ugodni grudnjak. Upozori ju da se grudnjak ne treba prati češće od 4 nošenja. Pokaži malo ljubavi.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 21:21   #15
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Kak je to kod tebe?
Kaj te točno zanima?

Quote:
maiky kaže: Pogledaj post
ako je neki estetski problem ili su poslije dojenja "ispuhane" malo to staviti u red sasvim podržavam, ali one napumpane lopte nisu normalne...

Poslano sa mog BLN-L21 koristeći Tapatalk
mislim da to nitko ne voli, te napumpane lopte


Quote:
Astrix0 kaže: Pogledaj post
Nisu mi privlačne uopće, još kad vidim cure od 30-ak godina da se botoksiraju
A bolje bi izgledale sa vidljivim borama i obješenim licem?

Ništa nije dobro i lijepo kad se pretjera s nečim, ali ako malo popraviš samo, tako da to izgleda ljepše, mlađe, zategnutije a opet prirodno, zašto ne??


Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Nisam fan velikih grudi tako da mi je povećanje istih potpuno bezveze. Rekao bih da mi je najdraža veličina AA.

Radije se ti brini ima li dama kvržice. Podsjeti ju na mamografiju. Nagovori ju na ugodni grudnjak. Upozori ju da se grudnjak ne treba prati češće od 4 nošenja. Pokaži malo ljubavi.
Silikoni se ne stavljaju samo da bi se dobile veće sise, dosta žena ih stavlja da popuni rupe, odnosno podignu ih kad omlohave, tako da dobiju onaj lijepi oblik, a prirodni.
crazy dog lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 21:27   #16
Quote:
crazy dog lady kaže: Pogledaj post
Silikoni se ne stavljaju samo da bi se dobile veće sise, dosta žena ih stavlja da popuni rupe, odnosno podignu ih kad omlohave, tako da dobiju onaj lijepi oblik, a prirodni.
Hvala ti na informaciji. Nisam stručnjak za mlohave sise.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 21:29   #17
Quote:
crazy dog lady kaže: Pogledaj post
A bolje bi izgledale sa vidljivim borama i obješenim licem?

Ništa nije dobro i lijepo kad se pretjera s nečim, ali ako malo popraviš samo, tako da to izgleda ljepše, mlađe, zategnutije a opet prirodno, zašto ne??
Podržavaš botox već sa 30ak godina??
Obješeno lice ?
Btw., danas svaka druga ima i usnice povećane.
Jednom riječju - užas
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 21:35   #18
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Ja ih imam u planu staviti. Za svoje zadovoljstvo. Briga me sto ce susjeda Jozica ili susjed Pero reci ili misliti.
avelinice, imas moju podrsku. nadam se da cu zbog nje dobiti fotku nakon opea. a moze i prije.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 21:39   #19
Kao što je netko gore rekao - prirodno ne znači automatski privlačno, a umjetno ne znači automatski neprivlačno; i slažem se s tim.
(Flat it was you, right? )

Imam prirodno velike sise, a godine i gravitaciju su nažalost učinile svoje.
Sve to može izgledat još i nekako dok se, khm, ne skinem .
Ipak, ponosim se onom "možda sam ružna, al sam bar prirodna" iz više razloga:
1) ionak nemam para za neke popravke
2) strah me da će finalni rezultat bit još gori.
Jebiga, prva bih si stavila ljuskice da imam para za to .

Dugo sam razmišljala o podizanju istih, ali reko ko ga jebe. Imam toliko godina i svatko tko zna što godine sa sobom nose zna da rijetko koja žena u kasnim dvadesetima ima sise koje stoje ko dvije lopte ispod brade. Sa naglaskom da pričamo o prirodnim sisama .

Što se tiče umjetnih nemam mišljenje o sisama susjeda i poznanica.
Vjerujem da one koje su izabrale taj put također nimalo ni ne zanima moje mišljenje. Ukoliko je nekome to želja i stvarno će se osjećat bolje - go for it girl. Naći ćeš prije ili kasnije nekog tko će prihvatit da si odlučila promjenit svoje tijelo da bi se osjećala bolje. Samo nikad ikad ikad nemojte to radit radi drugih ljudi iliti "moj dragi bi volio da imam velike sise, paaa"... Paaaa ne.

Nisam do sad imala priliku opipat umjetnu sisu, a volila bih.
Nebi mi smetalo da mi cura ima umjetne sise .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 21:44   #20
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Tesko je reci. Lijepo izgleda dok je zena obucena. Ali kad se skine i kad pipnes vidis da nije to to.
Koliko si pipnuo jednih, a koliko drugih?

Te koliko bi muskih tipova odjebalo zenu jer ima silikone?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger